$ = 25,00 грн
= 27,50 грн
£ = 33,19 грн


пер. Т.Шевченко 7/1, офис 8
тел.: (044) 221-77-37  |  (044) 221-77-38
моб.: (097) 099-99-94
ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ: +38-093-700-90-70
(только для экстренной связи в нерабочее время)
Валюта на сайте
$ = 25,00 грн
= 27,50 грн
£ = 33,19 грн

КАМ'ЯНЕЦЬ - ПОДІЛЬСЬКИЙ + БАКОТА + ЧЕРНІВЦІ

Тип тура: Туры по Украине для школьников
Взрослые: от 2 520
Дети до 14 лет: от 2 520
Транспорт: Поезд, Автобус
Маршрут: Каменец-Подольский - Кривче - Хотин - Каменец-Подольский - Оринин - Каменец-Подольский - Черновцы
Страны: Украина
Город выезда: Киев
Длительность: 4 дня
Даты заезда: Під запит
Программа тура
Транспортне та екскурсійне обслуговування по програмі
Можливість відвідати печеру "Кришталеву", Кам'янецьку, Хотинську фортецю, Національний природний парк «Подільські Товтри, Чернівецький Національний Університет + оглядові екскурсії в Чернівцях і Кам'янці-Подільському
1 день Каменец-Подольский, Кривче и Хотин
Приїзд в Кам'янець-Подільський. Зустріч групи на вокзалі. Сніданок в кафе.
Трансфер в печеру «Кришталева» Пізнавальна екскурсія по печері «Кришталева» - стіни покриті великою кількістю різноманітних кристалів. Підземні кімнати повні кам'яних зображень: голова Буйвола, Сови, Орла. Можна вдарити в барабан самого господаря Печери або доторкнутися лобом до каменя - «анальгіну»: знімає головний біль різного походження.
Переїзд в Хотин.
Обід в кафе (самостійно або за додаткову плату).
Екскурсія по Хотинській фортеці-казці
- образ твердині сформований під впливом таких фільмів як «Захар Беркут», «Балада про доблесного лицаря Айвенго», «Три мушкетери», «Стріли Робін Гуда», «Чорна стріла», запам'ятався напевно кожному. Так ось - це була Вона - Хотинська фортеця.
Повертаємося в Кам'янець-Подільський, по дорозі ми побачимо один з найвищих мостів України - міст «Лань, що біжить» Огляд скелястій гряди по берегах р. Смотрич - канйон річки - це бар'єрний риф стародавнього моря, аналогів якого у світі немає.
Поселення в готелі. Вечеря. Вільний час. Ночівля
2 день Каменец-Подольский
Сніданок. Оглядова екскурсія по місту: Оглядовий майданчик, Карвасари, Хрестовоздвиженська церква, Підвісна місток, Сонячний годинник, укріплювальні вали і стіни Кам'янець-Подільської фортеці Екскурсія по
Кам'янецької фортеці - споруджена в ХIV столітті на високому скельному березі р. Смотрич. Перший опис Кам'янецького замку відноситься до 1494 р З боку міста він мав ворота з вежею, у північній стіні були влаштовані Пільні ворота. У 1621 році під керівництвом королівського інженера Теофіла Шомберга за голландським зразком був побудований Новий замок. Він складався з двох земляних напівбастіонів (в них перебували каземати) і куртини, перед якими було влаштовано сухий рів. До сих пір збереглася система підземель, а також більшість кам'яних стін.
Обід в кафе (самостійно або за додаткову плату).
Вільний час. Купівля сувенірів. Екскурсія по старому місту: монастир домініканців ХV-XVIII ст., Міська ратуша ХV-XVIII ст., Екскурсія в камеру тортур, будівля окружного суду 1856 р, кафедральний костел Св. Апостолів Петра і Павла, комплекс монастиря францисканців, Тринітарський костел (церква Св . Йосафата) 18 ст., відбудована будівля католицької семінарії 1670 р.
Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.
3 день Каменец-Подольский и Оринин
Сніданок. Переїзд на території Національного природного парку «Подільські Товтри». Де запрошуємо на єкскурсію по околицях Бакоти. Це селище древня столиця Пониззя або "Руси дольной", як називалася в XIII-XIV століттях територія між Дністром і Південним Бугом. За селом - Біла гора. Від підніжжя, просто з Дністрових вод, як уламки якихось циклопічних колон, підпирають її схили химерні скелі, складені з вивітрених тонкошарових сланців. Привертає увагу їх особливого забарвлення: суміш глибокого сірого з синім і навіть трохи блакитним. Напевно, такий колір міг породити лише союз землі, води і неба, вмитого весняними дощами. Розповідаючи про Бакоту варто згадати про монастир. Свято-Михайлівський скельно-печерний монастир знаходиться на схилі Білої гори на висоті 70 м в обриві берега. Скоріш за все монастир виник в 11-12 столітті.
Факультативно пропонуємо унікальну можливість здійснити круїз на теплоході по наймальовничіших куточках річки Дністер. Шлях пролягатиме по Національному заповіднику "Подільські Товтри", і Вас чекають казкові скелі, незвичайна природа, синя гладінь дністровської води. Ця подорож запам'ятається назавжди і Ви знову і знову захочете сюди повернутися.
(Круїз по Дністру - від 150 грн/особу)
Обід в кафе (самостійно або за додаткову плату).
Запрошуємо відвідати розважальний комплекс «Перевесло», розташований в невеликому селищі Оринин. Тут розкинулось ціле містечко казкових героїв, які зустрічають відвідувачів вже біля входу: в ступі сидить Баба-Яга, Нептун і Русалка охороняють річкові води з притаившимся в них чудовиськом Нессі, а інші фантастичні істоти і тварини привітно розташувалися по всій території комплексу. Затишні зелені алеї, близькість до води, надзвичайний український колорит, а також безліч цікавих деталей і фішок - Ви побачите в комплексі «Перевесло».

Вечеря. Дискотека.
Повернення в готель. Вільний час. Ночівля.
4 день Каменец-Подольский и Черновцы
Сніданок. Звільнення номерів. Переїзд в місто Чернівці.
Оглядова екскурсія по Чернівцям. Це місто - особливе! Місто Чернівці - «Париж в мініатюрі». У всі віки місто відрізнялося «мирним співіснуванням» великої кількості релігійних напрямків і концесій. Звідси велика кількість культових споруд, серед яких ви знайдете і вірменську церкву (нині органний зал), і єврейську синагогу, і римо-католицький костел, і православний храм.
Обід в кафе (самостійно або за додаткову плату). Вільний час.
За бажанням відвідування Чернівецького Національного Університету.
Ввечері виїзд поїздом Чернівці – Київ або Кам’янець-Подільський – Київ.
Стоимость тура
ПроживанняГрупа 10+1Група 15+2Група 30+3Група 40+4
Готель 3*3240 грн2910 грн2590 грн2520 грн
 
В стоимость тура входит
- проживання (3 ночі),
- транспортне обслуговування по програмі;
- екскурсійне обслуговування по програмі;
- харчування; (4 сніданки, 3 вечері, замовлення обідів - 75-100 грн/особу).
- страховка.
В стоимость тура не входит
- залізничні квитки (Плацкарт: 650 грн/дор;  600 грн/дит до 14р.; Купе: 850 грн/дор; 750 грн/дит до 14р.); - - Ціни уточнювати на момент замовлення!- Вхідні квитки в музеї та об'єкти (Уточнювати !!!):
- Хотинська фортеця – 25 грн/дит, 50грн/дор., + 150 грн/група за екскурсійне обслуговування; 
- Кам'янець-Подільська фортеця - 40 грн / дит , 60 грн/дор 
- Печера "Кришталева" - 25 грн / дит , 40 грн/дор + 150 грн / групи до 15 осіб за екскурсійне обслуговування;
- Чернівецький університет 20 грн/дит, 45 грн/дор.
Просим обратить внимание
Уточнюйте ціни перед замовленням!
Менеджеры направления

Михаил Кот

моб.: +38 (093)-404-65-20
тел.: (044) 221-77-37
skype: sakums_ukraine
e-mail: ukraine@sakums.com.ua

Ирина Щербакова

моб.: +38 (066) 115-01-54
тел.: (044) 221-77-37
skype: sakums_ukraine2
e-mail: ukraine2@sakums.com.ua
ЗАБРОНИРОВАТЬ
КАМ'ЯНЕЦЬ - ПОДІЛЬСЬКИЙ + БАКОТА + ЧЕРНІВЦІ
Фамилия (LAT) Имя (LAT) Паспорт Дата рождения Виза