$ = 25,50 грн
= 27,60 грн
£ = 33,78 грн


пер. Т.Шевченко 7/1, офис 8
тел.: (044) 221-77-37  |  (044) 221-77-38
моб.: (097) 099-99-94
ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ: +38-093-700-90-70
(только для экстренной связи в нерабочее время)
Валюта на сайте
$ = 25,50 грн
= 27,60 грн
£ = 33,78 грн

ВЕСНЯНИЙ ДИТЯЧИЙ ТАБІР ЧЕРВОНА КАЛИНА 2020

Тип тура: Туры по Украине для школьников
Взрослые: от 6 400
Дети до 14 лет: от 6 400
Транспорт: Автобус
Маршрут: Киев - Жобрин - Киев
Страны: Украина
Город выезда: Киев
Длительность: 7 дней
Даты заезда: 22.03.2020
Программа тура
Проживання в санаторно-курортному комплексі "Червона Калина", 7 активних днів, 6 ночей, 5-ти разове харчування, пішохідні туристично-екскурсійні походи, авторська анімаційна програма у вартості туру...
1 день Киев и Жобрин
1 день: «День знайомств»
Ранкове відправлення групи з Києва автобусом.
Прибуття групи в с. Жобрин. Поселення в санаторно-курортний комплекс «Червона Калина»*, який розмістився серед первісних Поліських ландшафтів борових лісів та приозерних лук, на березі ріки Путилівки.
Обід. Інструктаж по правилам проживання та техніці безпеки. Ігрова програма «Давай познайомимось». Знайомство з місцевістю курорту. Вечеря. Урочисте відкриття табору. Ночівля.
2 день Жобрин
2 день: «День навпаки»
Сніданок. Спортивні змагання та ігрові конкурси між хлопчиками та дівчатами, які поміняються ролями. Хлопці змагаються в дівчачих іграх, а дівчата в юнацьких. Обід. Вечірня програма «Хто зверху». Вечеря. Дискотека. Ночівля.
3 день Жобрин
3 день: «Останній герой»
Сніданок. Пішохідний туристичний екскурсійний похід екологічною стежкою. Орієнтування на  місцевості за допомогою карти та компасу. Обід. Конкурс на краще пейзажне фото. Вечір біля костра з піснями під гітару. Вечеря.
4 день Жобрин
4 день: «День Олімпіади»
Сніданок. Запрошуємо Вас на факультативну екскурсію «Пересопниця – Княже місто». Пересопниця – центр Пересопницького князівства ХІ–ХІІ ст., місце створення національного символу українців - Пересопницького Євангелія (1561р.). На місці колишнього монастиря Різдва Пресвятої Богородиці нині стоїть кам'яний хрест.
Повернення в санаторій. Обід. Відкриття Олімпіади. Спортивні тематичні змагання та конкурси в спортивних залах закладу (купання в басейні, футбол, волейбол, баскетбол, теніс, бадмінтон, спортивне орієнтування на місцевості). Вечеря. Закриття Олімпіади. Нагородження..  Ночівля.
5 день Жобрин
5 день «День краси»
Сніданок. Запрошуємо Вас на факультативну автобусно-пішохідну екскурсію по Луцьку - захоплююча подорож в історію міста з більш ніж 900-річною історією. Відвідування Луцького замку Любарта (зображений на купюрі 200 грн.), Музей книги, виставки дзвонів, костел ордену єзуїтів, Покровська церква, Свято - Троїцький кафедральний собор, огляд колишньої німецької кірхи, колишньої єврейської синагоги. Відвідування Музею військової техніки.
Повернення в Санаторій. Обід. Фотоквест. Розважальна програма «Вгадай хто Я?». Підготовка до проведення конкурсу краси. Проведення конкурсу краси «Містер та Міс Золота Осінь». Вечеря. Дискотека. Ночівля.
6 день Жобрин
6 день: «День пародій»
Сніданок. Туристичний похід екологічною стежкою, котра проходить по мальовничих Поліських ландшафтах, які осіяні вічнозеленими, цілющими сосновими лісами. Пікнік  на природі, барбікю. Обід. Квест «Збери образ». Конкурс на кращий пародійний кліп.  Вечірня програми «Парад пародій». Вечеря. Вечір молоді. Ночівля.
7 день Жобрин и Киев
7 день: «Закриття зміни»
Сніданок. Квест-ігри. Конкурс на найсмішніше фото та відео табору. Ігра «Залиш свій слід в цьому таборі». Обід. Вечірня програма «Прощальний концерт». Виселення з готелю.
Вечірнє повернення групи до Києва автобусом.
Стоимость тура
Заїзд: 22.03 - 28.03.20 (7 днів)Вартість з однієї особи
Проживання в санаторно-курортному комплексі «Червона Калина»6400 грн
Обов'язково уточнюйте ціни у менеджера!!!
В стоимость тура входит
-Транспортне обслуговування по програмі;
- Проживання 7 днів/6 ночей;
- Анімація;
-Харчування (5-ти разове);
-Страховка.
В стоимость тура не входит
- Факультативні екскурсії;
- Вхідні квитки в музеї;
- Особисті витрати.
Просим обратить внимание
*Санаторій «Червона Калина» - це архітектурна низка п’яти блоків, що з'єднані між собою функціонально і територіально. Під одним дахом тут знаходяться; спальний корпус на 250 місць, лікувально-діагностичний комплекс, бальнеологічне відділення, їдальня, кіноконцертний зал, бібліотека, ресторан, конференц-зал, дві сауни, два більярдних зала. До послуг відпочиваючих на території санаторію діють дві крамниці, де за помірними цінами можна придбати продовольчі та непродовольчі товари.
Спальний корпус санаторію "Червона калина" розрахований на проживання відпочиваючих в одно-та двохмісних номерах, напівлюксах і люксах різних категорій.
В благоустрої території санаторію заключним акордом служать малі архітектурні форми, яких тут багато, які додають здравниці самобутності та оригінальності: безліч цікавих скульптур, основна роль яких слугувати декоративним акцентом, центром всієї композиції. Весь неповторний ландшафт тут виконаний в романтичному та традиційному стилі, кожна деталь його продумана й доречна, і тому вся композиція виглядає гармонійно.
На території санаторію в лісопарковій зоні розташовані майданчики для бадмінтону, волейбольний, футбольний, баскетбольний та тенісний майданчики, доріжки для теренкурів трьох ступенів складності. До послуг відпочиваючих також різноманітні настільні та інші ігри. Крім того, в розпорядженні відпочиваючих - лижі, санчата, ролики, велосипеди, катамарани, човни, рибальське і спортивне знаряддя.
Відпочинок на території санаторно-курортного комплексу «Червона Калина»:
  • Туристичні прогулянки мальовничими Поліськими лісами;
  • Активний спортивний відпочинок на території санаторію та в спортивних залах закладу: ігри в футбол, волейбол, баскетбол, теніс, бадмінтон, катання на роликах, велосипедах;
  • Прогулянки по озеру на катамаранах та човнах у супроводі дорослих;
  • Цікаві квести та конкурсні програми для школярів;
  • В години дозвілля можна відвідати кіноконцертний зал, в якому щодня проводяться різноманітні заходи; ігрові атракціони, літературні бесіди, лекції, літературно-музичні композиції, тематичні вечори, концерти, а також демонструються відеофільми і фільми на широкому форматі;
  • Проведення вільного часу в спеціально-облаштованій ігровій кімнаті для дітей;
  • Запальні вечірки та дискотеки для школярів;
  • Можливість відвідати визначні місця Рівненщини та Волині під час захоплюючих екскурсій.*
Під час відпочинку, гостям санаторію пропонується 5-ти разове харчування.
Менеджеры направления

Михаил Кот

моб.: +38 (093)-404-65-20
тел.: (044) 221-77-37
skype: sakums_ukraine
e-mail: ukraine@sakums.com.ua

Ирина Щербакова

моб.: +38 (066) 115-01-54
тел.: (044) 221-77-37
skype: sakums_ukraine2
e-mail: ukraine2@sakums.com.ua
ЗАБРОНИРОВАТЬ
ВЕСНЯНИЙ ДИТЯЧИЙ ТАБІР ЧЕРВОНА КАЛИНА 2020
Фамилия (LAT) Имя (LAT) Паспорт Дата рождения Виза


Осенний детский лагерь Красная Калина