$ = 25,00 грн
= 27,50 грн
£ = 33,19 грн


пер. Т.Шевченко 7/1, офис 8
тел.: (044) 221-77-37  |  (044) 221-77-38
моб.: (097) 099-99-94
ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ: +38-093-700-90-70
(только для экстренной связи в нерабочее время)
Валюта на сайте
$ = 25,00 грн
= 27,50 грн
£ = 33,19 грн

МАЙСТЕР-КЛАСИ ДЛЯ ДІТЕЙ

Тип тура: Туры по Украине для школьников
Взрослые: от 160
Дети до 14 лет: от 160
Транспорт: Автобус
Маршрут: Киев
Страны: Украина
Город выезда: Киев
Длительность: 8 дней
Даты заезда: Під запит
Программа тура
Ви можете обрати будь-який з запропонованих майстер-клаcів та запросити майстра в школу в зручний для Вас час.
1 день Киев
«Ось вам ножиці, а ось папір кольоровий - і витинанка вже готова» - сміється майстер. Діти з батьками вирізають, клеять, сміються і радіють своїм роботам. Захоплива це справа - вирізати витинанку! Спробуйте і ви.
2 день Киев
Традиційні ляльки-мотанки, якими у свій час гралися усі дітки по-вертаються до нас. І не лише як іграшка, але і як сильний оберіг! Дізнайтеся про символіку, традиційність створення цієї іграшки, бо робиться вона лише з клаптиків матерії та ниток, жодних голок чи ножиць. Спробуйте, це дуже цікаво, незчуєтесь, як матимете цілий оберемок ляльок, створених власноруч!

3 день Киев
Ви зможете створити свій власний оберіг, або оберіг для своєї родини, на основі підкови, обираючи саме ті символи які вам необхідні. А використовується для цього лише те, що дала нам матінка-природа: засушені колоски, листочки та квіти, різноманітні насіння та зернятка. Кожен елемент несе в собі певний символ про який і розповість наш майстер на майстер-класі з виготовлення оберегу.
4 день Киев
Петриківка - це наше, рідне українське народне малярство, яке зачаровує своїми чудо-орнаментами, диво-птахами та яскравою палітрою кольорів. На цьому майстер-класі ви будете малювати ескізи, підбирати кольори та власне розписувати заготовку під керівництвом майстрині. Це заняття захоплююче, творче та результативне! Сміливо беріть пензлик у руки бо ми починаємо вчитись Петриківському розпису!
5 день Киев
Писанки – це унікальний спадок нашої культури, традицій та справжнє мистецтво! Якщо ви бажаєте навчитися малювати писанки – ми вам допоможемо! Майстриня покаже, як користуватися писачком, розповість про орнаменти та їхнє символічне значення, пояснить послідовність створення візерунку, і, як результат – матимете чудову писанку власного виконання. Ця творча робота дуже поєднує людей, тому малювати писанки можна приходити навіть сім’ями.
6 день Киев
Чудовий майстер-клас для дітей та дорослих! Ніяких правил – декоруйте свій керамічний дзвіночок як завгодно, адже потім він стане чудовою прикрасою у вашій оселі і приємною згадкою про час проведений за його розписом! Досвідчена рука майстра, яскраві фарби, великий вибір пензлів та готових орнаментів допоможе вам у створенні чудового малюнку на вашому керамічному дзвіночку.
7 день Киев
Ліплення фігурок з глини заняття давнє як світ. На майстер-класі ви зліпите фігурки які співають! Свищики (свистунці), у формі пташок, міфічних істот, баранців чи коників, оживатимуть прямо у вас в руках. Цікавий майстер-клас як для дітей так і для дорослих.
8 день Киев
Соломка - це дивовижний матеріал, з якого роблять дивовижні речі. Надзвичайно легкі, майже невагомі, приємні на дотик золотисті стеблинки складаються та сплітаються, згинаються і перетинаються щоб в результаті створити напрочуд гарного ангелика чи яскраву пташку Щастя. Що може бути ціннішим, ніж власноруч створене солом’яне диво?
Стоимость тура
ВАРТІСТЬ МАЙСТЕР-КЛАСУ - 160 ГРН/ОСОБА
В стоимость тура входит
 - витратні матеріали;
 - робота майстра
В стоимость тура не входит
Просим обратить внимание
 - Тривалість майстер-класу 1-2 академічні  години (залежить віл кількості учасників та складності завдання)
 - Мінімальна кількість учасників - 10 осіб
 - Замовлення необхідно робити за 1-2 тижні до запланованої дати
Менеджеры направления

Михаил Кот

моб.: +38 (093)-404-65-20
тел.: (044) 221-77-37
skype: sakums_ukraine
e-mail: ukraine@sakums.com.ua

Ирина Щербакова

моб.: +38 (066) 115-01-54
тел.: (044) 221-77-37
skype: sakums_ukraine2
e-mail: ukraine2@sakums.com.ua
ЗАБРОНИРОВАТЬ
МАЙСТЕР-КЛАСИ ДЛЯ ДІТЕЙ
Фамилия (LAT) Имя (LAT) Паспорт Дата рождения Виза