$ = 25,50 грн
= 27,60 грн
£ = 33,78 грн


пер. Т.Шевченко 7/1, офис 8
тел.: (044) 221-77-37  |  (044) 221-77-38
моб.: (097) 099-99-94
ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ: +38-093-700-90-70
(только для экстренной связи в нерабочее время)
Валюта на сайте
$ = 25,50 грн
= 27,60 грн
£ = 33,78 грн

В КАРПАТИ ДО БУЙВОЛІВ

Тип тура: Туры по Украине для школьников
Взрослые: от 1 750
Дети до 14 лет: от 1 750
Транспорт: Поезд, Автобус
Маршрут: Мукачево - Виноградов - Мукачево
Страны: Украина
Город выезда: Киев
Длительность: 2 дня
Даты заезда: Під запит
Программа тура
Масивні буйволи, незвичайні угорські корови, забавні кучеряві свині, дегустації унікальних сирів, леквару, термальні мінеральні басейни і знайомство з угорським куточком в Україні, старовинні замки - і все це в нашому турі !!!
1 день Мукачево
Прибуття групи в Мукачево. Зустріч з екскурсоводом.
Оглядова екскурсія по місту. Невеликі симпатичні вулички, що потопають у квітах, різноманітність архітектурних стилів, чистота просто не зможуть не викликати захоплення! До речі, Мукачево входить в десятку кращих міст України! Під час екскурсії ви відвідаєте Мукачівський замок «Паланок» (XIV-XVIII ст.), з яким пов'язано чимало історичних подій і захоплюючих легенд. Прогулянка по центру старого міста: Ратуша, Палац Ракоці, костел Святого Мартіна
Обід у місті
Переїзд до м. Берегово, яке розкинулося на берегах невеликої річки Верке, біля підніжжя гір, схили яких засаджені виноградниками. Місто відоме давніми традиціями виноградарства і виробництва вина. Протягом багатьох століть власниками поселення були угорські королі.
Огляд середньовічного міста з неповторною історією та культурою, оригінальною архітектурою будинків, красою храмів, серед них пам'ятники Шандора Петефі, Лайоша Кошута, Габора Бетлена і Дюли Ійєша, меморіальні дошки діячам історії, культури і мистецтва та інші.
Відвідування термального басейну (температура води цілий рік 36-38 градусів, вода використовується для лікування органів руху, серцево-судинної системи, центральної нервової системи)! У Берегово термальна мінералізована вода-окріп б'є ключем з 1000-метрової глибини, а на виході зберігає температуру 55 градусів.
Повернення до Мукачево. Поселення в готелі. Вечеря. Ночівля.
2 день Мукачево, Виноградов и Мукачево
Сніданок в готелі. Виселення.
Виїзд на екскурсійну програму.
Відвідування найбільшої в Україні ферми буйволів, де Ви дізнаєтеся про буйволів все, їх історію, що вони їдять, скільки молока дають, як живуть, що люблять, в чому користь їх продуктів і звичайно ж для екології регіону. Для Карпат, це традиційні тварина, вони тут живуть 1500 років. тут, Ви познайомитеся з історією, культурою і традиціями Закарпаття.
За бажанням Ви можете продегустувати різні сорти сиру з буйволиного молока.
Далі нас чекає м. Виноградів, де ми познайомимося з історією цього міста, а також побачимо найвідоміші пам’ятки історії – замок Канкив. Хоч наразі від нього залишилися лише руїни, але історія про нього захоплююча, яку Ви неодмінно почуєте, побачите палац барона Перені побудований в XVI-XVIII ст.та прогуляєтеся чудовим парком біля нього.
Обід в кафе.
Переїзд до с. Ботар, нас чекають дивовижними тварини – кучеряві свині породи мангалиця. Порода була виведена шляхом селекції. Її батьківщиною є Угорщина. Красиві тварини можуть бути білого, чорного, червоного і змішаного забарвлення. Найбільш поширені білі.Привертають увагу людей мангалиці своїм смачним дієтичним м'ясом, практично не містить холестерину.
 Тут же пасуться і красиві корови сірого забарвлення, мають величезні загострені роги. Цікаві вони не тільки зовнішнім виглядом, але і тим, що не дають молока.
Також ми відвідаємо єдиний в Україні музей леквару (повидла). Ці ласощі, традиційно відноситься до угорської кухні. Спочатку воно варилося зі слив. На повільному відкритому вогні в глиняному посуді довго нудилися сливи, без додавання цукру та інших інгредієнтів. В результаті виходив густий джем, застигає в посуді. Його розкладали в глиняні невисокі судини і закривали, а потім ставили в льох. Леквар їли замість цукру і меду, пекли пироги.
За бажанням (за додаткову плату) можна продегустувати декілька видів леквару та ковбаси з м’яса мангалиць.
Повернення в Мукачево. Вільний час. Трансфер на вокзал. Від’їзд до Києва 
Стоимость тура
ВАРТІСТЬ ТУРУ
Проживання/групаГрупа 15+1Група 20+2
Група 30+3Група 40+4
Готель 3***1910 грн2000 грн
1820 грн1750 грн
* Обов’язково уточнюйте ціни перед замовленням!!!
В стоимость тура входит
  • проживання в готелі, номери зі зручностями
  • Транспортне обслуговування за програмою;
  • Послуги гіда-екскурсовода;
  • 2-разове харчування
  • страховка на період туру;
В стоимость тура не входит
  • залізничний проїзд Київ-Ужгород, Мукачево-Київ  (Плацкарт: від 600грн/дит; від 650грн/дор; Купе: від 1350 грн/дор; від 1200 грн/дит;)ЦІНИ НА З/Д КВИТКИ УТОЧНЮВАТИ ПІД ВАШУ ДАТУ!
  • Додаткове харчування в кафе
  • Вхідні квитки в об'єкти, факультативи.
Просим обратить внимание
 Вартість вхідних квитків:
Замок «Паланок»: 50 грн/дор, 30 грн/дит.
Термальний басейн «Жайворонок»: 200 грн/2 год/дор, діти зростом 120-150 см – 100 грн/2 год
Дегустація та екскурсія на фермі буйволів-65 грн/особа
Дегустація та екскурсія в Ботарі – 130 грн/особа


Менеджеры направления

Михаил Кот

моб.: +38 (093)-404-65-20
тел.: (044) 221-77-37
skype: sakums_ukraine
e-mail: ukraine@sakums.com.ua

Ирина Щербакова

моб.: +38 (066) 115-01-54
тел.: (044) 221-77-37
skype: sakums_ukraine2
e-mail: ukraine2@sakums.com.ua
ЗАБРОНИРОВАТЬ
В КАРПАТИ ДО БУЙВОЛІВ
Фамилия (LAT) Имя (LAT) Паспорт Дата рождения Виза