$ = 27,50 грн
= 30,70 грн
£ = 34,60 грн


пер. Т.Шевченко 7/1, офис 8
тел.: (044) 221-77-37  |  (044) 221-77-38
моб.: (097) 099-99-94
ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ: +38-093-700-90-70
(только для экстренной связи в нерабочее время)
Валюта на сайте
$ = 27,50 грн
= 30,70 грн
£ = 34,60 грн

ЛІТО В КАРПАТАХ

Тип тура:
Взрослые: от 4 490
Дети до 14 лет: от 4 490
Транспорт:
Маршрут: Ивано-Франковск - Коломыя - Пистынь - Косов - Верховина - Криворовня - Ильцы - Ворохта - Буковель - Ильцы - Верховина
Страны:
Город выезда: Киев
Длительность: 12 дней
Даты заезда: Під запит
Программа тура
Чисте повітря, чудові краєвиди, цікаві екскурсії - запрошуємо Вас в цей захоплюючий тур в Карпати.
1 день Ивано-Франковск, Коломыя, Пистынь, Косов, Верховина, Криворовня и Ильцы
  Зустріч туристів на з.д. вокзалі міста Івано-Франківська.
Екскурсія по Івано-Франківську - обласному центру Прикарпаття, одному з відомих економічних, культурних та архітектурних центрів Західної України.
Це - вул. Шпитальна, палац Потоцьких, площа Ринок, міська Ратуша, Майдан Шептицького, Катедральний собор, Вірменська церква… Екскурсія новими місцями Івано-Франківська, які були відкриті на 350-річчя міста-бастіон, арка дружби, кований пам’ятний знак першій українській церкві та інше.
Відвідання майстерні шоколаду, де можна придбати ексклюзивні вироби з шоколаду. Прогулянка по Івано-Франківському бастіону-колишньому фортифікаційному укріпленні міста..
Сніданок в кафе.
Виїзд з м.Ів.-Франківська. Вас чекає чарівний гуцульський край з його мальовничими краєвидами і неповторною архітектурою.
В Коломиї Ви побачите одну з найстаріших дерев’яних гуцульських церков. Відвідаєте єдиний в світі Музей Писанки (вхідні квитки для дорослих 20гр./ос.,діти-10грн./ос., екскурсовод на группу -60грн.). Після огляду різноманітних писанок Ви зможете самі попробувати, як вони створюються, взявши участь у майстер-класі з писанкарства (вартість майстер-класу для групи з 15ос.-250грн., 20ос.-орієнтовно-300грн., 5грн./ос.-матеріали майстер-класу).
Далі-подорож в казку. Цю казку Ви побачите в Маєтку св.Миколая (вхідні квитки – 5-10грн./ос.), атмосфера якої створює піднесений святковий настрій та незабутні враження як у дорослих так і в дітей.
Обід в гуцульському кафе-колибі «Гражда».
Зупинка в Косові біля базару з гуцульськими сувенірами. Далі - все вище і вище - до високогірного селища Верховина, до великого культурного центру Гуцульщини села Криворівні, де любили відпочивати видатні українці І.Франко, Леся Українка, М.Коцюбинський, та ін. Ви відвідаєте хату-гражду, де збереглись речі побуту стародавніх гуцулів. Побачите,як живуть сучасні гуцули. Відвідаєте, при бажанні, цікавий музей-садибу І.Франка (орієнтовно 15гр.-діти, 20 гр.-дор., екскурсовод на групу-30грн.) , можна подути у старовинний ріг та сфотографуватись у гуцульському вбранні.
Переїзд у Верховинcький край , поселення в готелі с.Ільці (2-3-4х місні номери з санвузлом в номері).
19.00 Вечеря. Дозвілля в дружньому колі (дискотека, вогнище)
2 день Ворохта, Буковель и Ильцы

Сніданок. Переїзд через мальовничий Крівопільській перевал до гірськоліжного курорту в с.Ворохта. Чудові краєвиди, ліс, гори.

Огляд селища, церкви Різдва Пресвятої Богородиці, кам'яних мостів, підйом в гори по канатно-крісельній дорозі. Можлівість покататся на конях, сфотографуватісь у гуцульському вбранні, відвідаті базари гуцульських сувенірів.

Далі наша подорож - на гірськолижний курорт «Буковель», де можна просто піднятісь на підйомніку на високий Схили гори и з висоти пташиного польоти помілуватісь Українськими Карпатами. З гори відкрівається прекрасна панорама на весь величного Чорногірський хребет.
Ми побачим цікавий перевернути будинок, Який при бажанні можна відвідаті.
Обід-пікнік на природі.
​Повернення в садибу. Вечеря. Дозвілля.

3 день

Сніданок.
Похід на гору Магура з інструктором та Ознайомлення з місцевім рослини та тварини світом. Обід на природі, або в садібі.
Вечеря. Дозвілля.

4 день
 Сніданок
Сьогодні Вас чекає Незабутній день, повний адреналіну. Це- рафтинг по гірській річці Черемош. Сплав проводитися для дітей з 10-12 р. в спеціальніх безпечного місцях ріки з досвідченімі інструкторамі. Вартість- 250грн. / Ос. (У ВАРТІСТЬ входити доїзд до ріки, сплав, Інструктаж, послуги інструкторів, оренда спорядження).
Обід біля вогнища на природі.
Повернення в садибу. Вечеря. Дозвілля
5 день
   Сніданок. Можлівість відвідаті місцеву гуцульську церкву. Відпочинок в гірському селіщі (без екскурсовода): походи в ліс, збір грібів, ягід, купання в річці, прогулянка по селу, багаття під Зоряному небом. Можлівість пограті у волейбол, футбол та інші ігри. Обід. Дозвілля. Вечеря. Дискотека.
6 день
  Сніданок.
Сьогодні Вас чекає захоплююча поїздка на диво-машині газ-66 на полонину Кринтою (ВАРТІСТЬ поїздкі-150грн. / Ос.), Де віпасають корів, овець, в гуцульській колібі роблять сир, вурду. Ві все побачим, продегустуєте Різні види сирів, покатаєтесь на коні, неповторні краєвиди НЕ Залишани Вас байдужим.
Пікнік на природі.
Повернення в садибу. Відпочінок.Вечеря. Дозвілля.
7 день Верховина
   Сніданок.
   Сніданок. День відпочинку в гірському селіщі: походи в ліс, збір грібів, ягід, купання в річці, прогулянка по селу. Майстер-клас з пошиття верхнього гуцульського одягу (10-15грн. / Ос.). Можлівість пограті у волейбол, футбол та інші ігри. Обід. Відпочинок. Вечеря. Дозвілля
    Обід. Можливість пограти у волейбол, футбол та інші ігри. Купання та ігри біля річки.
    Вечеря. Дозвілля.
8 день
 Сніданок.
Похід на гору Пушкар з інструктором та Ознайомлення з місцевім рослини та тварини світом. Обід на природі, або в садібі.
Вечеря. Дозвілля.
9 день
Сніданок. Відпочинок в гірському селіщі (без екскурсовода): походи в ліс, збір грібів, ягід, купання в річці, прогулянка по селу, багаття під Зоряному небом. Можлівість пограті у волейбол, футбол та інші ігри.
Обід. Дозвілля.
Вечеря. Дискотека.
10 день
Сніданок. Відпочинок в гірському селіщі (без екскурсовода): походи в ліс, збір грібів, ягід, купання в річці, прогулянка по селу, вогнище під Зоряному небом. Можлівість пограті у волейбол, футбол та інші ігри. Обід.
Дозвілля.
Вечеря. Дискотека 
11 день
Сніданок. Сьогодні Вас чекає захоплююча подорож до Писаного Каменя. Переїзд гірської дорогою среди Карпатських лісів до Буковецькій перевалу, звідки почнет найцікавіше подорож (піший Перехід) на гору Копилаш, де находится Писання Камінь. Во время походу відкрівається неповторний вигляд на Покутсько-Буковинські хребти, Чорногору, куполи Чівчінськіх и Грінявськіх гір. Подорож НЕ требует спеціальної подготовки и спорядження. Щоб піднятіся на Скеля, й достатньо буті мінімально тренованім и добро взути, мати Дощовик (на випадок дощу). Гарний настрій и хороші спогади Вам гарантуються. Мальовничі краєвиди гір и долин зачарують Вас. Согласно з легендою, у Буківця на горі опришківський ватажка Олекса Довбуш закопав срібло, золото та Дорогоцінні камені. Щоб Ніхто НЕ відкопав коштовності, Довбуш відколов від гори Піп Іван Величезне голили и привалив нею скарби. Так фольклор гуцулів розповідає про походження на горі Копілаш скелі Писання Камінь. Кам'яна брила довжина 80 метрів и заввишки до 20, яка находится на вісоті 1221 метр над рівнем моря, сегодня має статус природного пам'ятки місцевого значення. Кажуть, що и писання назівають цею Камінь того, что повстанці обписати его своими бартками (топірцямі). Місцеві жителі розповідають, что в цьом магічному місці Ніколи не били блискавки, що не чіплявся блуд и не діялі інші надпріродні сили, Які часто бувають в Карпатах. Іван Франко колись сказав, что «Писання Камінь повернувши мені сили и здоров'я». Такоже там побувалі Леся Українка, Михайло Грушевський, Гнат Хоткевич, Ольга Кобилянська, Василь Стефаник та много других відоміх діячів української культури. Навколо Писаного Каменя Схили гори Копілаш густо поросли чорницю.
Обід на природі.
Відвідування садиби-музею промов побуту та гуцульських ІНСТРУМЕНТІВ відомого майстра гри на багатьох інструментах и ​​гуморист п. Миколи Ілюка (20гр. / Ос.) Різноманітні майстер-класи, можлівість особисто спробуваті, що таке гуцульська Трембіта. Повернення в садибу. Вечеря.
12 день
Сніданок. Виселення.
Переїзд в Яремче. Если Ви вірішілі відвідаті Карпати, то Варто познайомитись з м.Яремче. Це Чепурний и симпатичний містечко прекрасне в будь-яку пору. Ві відвідаєте унікальну дерев'яну церкву в монастирі Св. Пророка Іллі. В урочищі Жонка розташованій парк-музей «Карпати в мініатюрі» (вх.квіткі 20грн.-діти, 30грн.-дор.), Де розміщені 17 цікавіх експонатів Прикарпаття в мініатюрі, де з висоти людського зросту можна озирнутися зразу всі
Карпати. Неподалік - вольєр з дикими кабанами, оленями и різноманітнімі Птаха Карпатських лісів (15грн. / Ос.).
Огляд Яремчанського водоспаду «Пробій». Гуцули впевнені, что місця біля гірськіх водоспадів ма ють потужного енергетику. Біля «Пробію» ее відчує КОЖЕН. Можлівість пролетіті над Водоспад по підвісній канатній дорозі (ЗІП-лайн) и отріматі Незабутні враження. Поруч з Водоспад - базари гуцульських сувенірів, Які Ви відвідаєте. Прогулянка Смерекова лісом до печери О.Довбуша (вхід в заповідник орієнтовно 15грн.). Обід-сухий пайок.
Виїзд в Івано-Франківськ.
Вечеря в кафе.
Відправлення до Києва
Стоимость тура
ВАРТІСТЬ ПРОГРАМИ
Група10+115+225+230+3
Вартість,з особи5300 5000 45504490
В стоимость тура входит
• послуги екскурсовода, інструктора,
• транспортні послуги за програмою,
• проживання в 2-3-4 місних номерах з вигодами в номері 
• харчування по програмі (3-разове),
• страховка
В стоимость тура не входит
• з / д квитки Київ - Івано-Франківськ - Київ (приблизні ціни: плацкарт: дор. -550 грн., Дет. - 450 грн., Купе: дор. - 750 грн., Дет. - 650 грн.)ВАРТІСТЬ КВИТКІВ УТОЧНЮЙТЕ ПІД ВАШУ ДАТУ!!
• вхідні квитки в музеї,
• майстер-клас з писанкарства
• рафтинг по Черемошу
поїздка на газ-66 на полонину Кринта
• катання на конях, квадрациклах, підйомниках
Просим обратить внимание
Вхідні квитки (ОБОВ'ЗКОВО УТОЧНЮВАТИ!):
Музей Писанки: 10грн / дет, 20грн / дор, екскурсія - 60грн / групи
Маєток святого Миколая: 5-10грн / чол
Музей Івана Франка: 15грн / дет, 20грн / дор, екскурсія - 30грн / групи
Підйомник на курорті Буковель: орієнтовно 35грн / чол (оплачують все)
Садиба-музей речей побуту та гуцульських інструментів Миколи Іллюка: 20 грн/особа
Проїзд в заповідну зону Женецького водоспаду: орієнтовно 10грн / чол (оплачують вс1)
Відвідування вольєра з дикими кабанами, оленями, карпатським птахами: 10грн / дет, 20грн / дор - за бажанням
Рафтинг - 250 грн/особа

Перелік того, що бажано взяти з собою в тур:
- Дощовик - обов'язково!
- Панамка - обов'язково!
- Домашні тапочки
- Маленький рюкзачок для походів
- Бадмінтон, м'яч
- Маленький каремат (під попу, продаються в спортивних магазинах. Зручно для походів і вилазок на природу) - за бажанням
- Купальник і рушник (можна поплавати в річці, бо вода там холодна, хоча місцеві купаються, а можна позасмагати)
- Мазь від комарів
- Кросівки (для походів)
- Взуття на дощ
- Теплу кофту або куртку (в горах вечора бувають прохолодними)
- Порожня пляшка знадобиться, якщо Ви захочете набрати води з джерела.
Менеджеры направления

Михаил Кот

моб.: +38 (093)-404-65-20
тел.: (044) 221-77-37
skype: sakums_ukraine
e-mail: ukraine@sakums.com.ua

Ирина Щербакова

моб.: +38 (066) 115-01-54
тел.: (044) 221-77-37
skype: sakums_ukraine2
e-mail: ukraine2@sakums.com.ua
ЗАБРОНИРОВАТЬ
ЛІТО В КАРПАТАХ
Фамилия (LAT) Имя (LAT) Паспорт Дата рождения Виза


Тур лето в Карпатах