$ = 25,55 грн
= 27,60 грн
£ = 33,82 грн


пер. Т.Шевченко 7/1, офис 8
тел.: (044) 221-77-37  |  (044) 221-77-38
моб.: (097) 099-99-94
ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ: +38-093-700-90-70
(только для экстренной связи в нерабочее время)
Валюта на сайте
$ = 25,55 грн
= 27,60 грн
£ = 33,82 грн

ЗАМКИ ТА ЛЕГЕНДИ ПОДІЛЛЯ

Тип тура: Туры по Украине для школьников
Взрослые: от 2 120
Дети до 14 лет: от 2 120
Транспорт: Поезд, Автобус
Маршрут: Киев - Летичев - Меджибож - Хмельницкий - Староконстантинов - Самчики - Киев
Страны: Украина
Город выезда: Киев
Длительность: 2 дня
Даты заезда: Під запит
Программа тура
Запрошуємо Вас в тур, що відкриє Вам захоплюючі своєю красою і величчю замки, лицарські фортеці, оборонні споруди і чудові храми.
1 день Киев, Летичев, Меджибож и Хмельницкий
Ранній виїзд з Києва. 
Приїзд до м. Летичева,
де оглянемо  Летичівський замок, який згодом перейшов у володіння ченців-домініканців. Ви відвідаєте Санктуарій Летичівської Богородиці, дізнаєтеся історію чудотворної ікони Летичівської Богородиці і побачите її не менше намолену копію, короновану Папою Римським Франциском.
Обід. 
Переїзд до Меджибожа. Екскурсія по замку. Меджибіжський замок - друга за значимістю фортеця Поділля після Кам'янець-Подільської, яка досить добре збереглася. Місто було засноване між двома річками Буг і Бужок, звідси і назва міста. На території фортеці знаходиться церква святого Миколая 1586 року. Крім фортеці, Меджибіж відомий тим, що на Старому єврейському кладовищі знаходиться могила засновника хасидизму - цадика Баал Шем Това (Бешта).
Переїзд до м. Хмельницький. Поселення в готелі. Вечеря. Вільний час
2 день Староконстантинов, Самчики и Киев
Сніданок. Виселення з готелю.
Відвідування Покровської церкви-фортеці в селі Сутківці. Це унікальна церква, яка служила одночасно і храмом на першому поверсі, і оборонною спорудою на другому поверсі. Сутківці також відомі тим, що там деякий час проживав граф Каліостро, який здобував знаменитий «філософський камінь».

Переїзд в м. Старокостянтинів. Екскурсія в музей «Старий Константинов», який розташовується в Старокостянтинівської (Случ-Ікопотской) фортеці, побудованої в XVI в. князями Острозькими. Ви відвідаєте фортеця і подивіться особистий кабінет Костянтина Острозького, з якого відкривається панорама Случа.
Відвідування руїн костелу Матері Божої Громнічей 1612 року і домініканського монастиря, де ви побачите оборонну вежу XVI в. і подивіться на середньовічний колодязь знизу. А при гарній погоді вам пощастить спуститися і досліджувати підземні ходи. А в костелі Святого Іоанна Хрестителя XVIII в. ви познайомитеся з історією ордена капуцинів і дізнаєтеся, в честь кого назвали напій капучино
Обід
Виїзд в с. Самчики. Огляд палацово-парковий ансамбль «Самчики», який називають українським Версалем. Зараз ця прекрасно збереглася садиба і єдиний в країні парк у французькому стилі мають статус державного історико-культурного заповідника. Родзинка палацу - анфілада залів, прикрашених паркетами, ліпниною, а також розписами, які іноді приписують авторству Врубеля. Ви побачите Римський зал, Японський кабінет - єдину збережену кімнату з таким інтер'єром в країні, австрійське піаніно 1880 року.
Прогулянка ви і по «саду в стінах», парку, для створення якого був запрошений відомий ландшафтний архітектор Діонісій МакКлер.
Самчики відомі не тільки завдяки садибі - ви зможете познайомитися з символічним Самчиківським розписом, не менш гарним, ніж відомий Петриківський.
Виїзд до Києва
Стоимость тура
Кількість осіб в групі15+130+340+4
При проживанні в готелі 3***2390 грн2150 рн2120  грн

В стоимость тура входит
- Проїзд автобусом по маршруту;
- Харчування по програмі (2-разове);
- Проживання в готелі (1 ніч);
- Екскурсійне обслуговування по програмі;
- Страховка.
В стоимость тура не входит
- Вхідні квитки;
- особисті витрати.
Просим обратить внимание
Вхідні квитки:
Державний історико-культурний заповідник “Самчики”: дорослий – 25 грн., студенти – 20 грн., учні – 15 грн.;
- Державний історико-культурний заповідник “Старокостянтинівський замок”: дорослий – 20 грн., студенти – 15 грн., учні – 10 грн.;
Менеджеры направления

Михаил Кот

моб.: +38 (093)-404-65-20
тел.: (044) 221-77-37
skype: sakums_ukraine
e-mail: ukraine@sakums.com.ua

Ирина Щербакова

моб.: +38 (066) 115-01-54
тел.: (044) 221-77-37
skype: sakums_ukraine2
e-mail: ukraine2@sakums.com.ua
ЗАБРОНИРОВАТЬ
ЗАМКИ ТА ЛЕГЕНДИ ПОДІЛЛЯ
Фамилия (LAT) Имя (LAT) Паспорт Дата рождения Виза