$ = 28,60 грн
= 31,00 грн
£ = 35,90 грн


пер. Т.Шевченко 7/1, офис 8
тел.: (044) 221-77-37  |  (044) 221-77-38
моб.: (097) 099-99-94
ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ: +38-093-700-90-70
(только для экстренной связи в нерабочее время)
Валюта на сайте
$ = 28,60 грн
= 31,00 грн
£ = 35,90 грн

ЗНАЙОМСТВО З КИЄВОМ

Тип тура: Туры по Украине для школьников
Взрослые: от 146
Дети до 14 лет: от 146
Транспорт: Автобус
Маршрут: Киев
Страны: Украина
Город выезда: Киев
Длительность: 1 день
Даты заезда: Під запит
Программа тура
Київ - одне з найпрекрасніших міст світу з багатою культурною спадщиною. Тут безліч визначних пам'яток, які буквально «дихають» історією і зберігають свої таємниці
1 день Киев
Прибуття до Києва. Зустріч групи на вокзалі екскурсоводом. Посадка в автобус.
Огляд визначних пам'яток Києва - це найкращий спосіб познайомитися з містом. Ми пропонуємо побачити все найкрасивіше, цікаве і важливе в Києві з вікон автобуса в поєднанні з виходами в найбільш привабливих місцях і, звичайно ж, можливість сфотографуватися!
На екскурсії Ви почуєте безліч легенд і фактів про Київ, дізнаєтеся про його минуле та сьогодення, побачите місто очима киян, які щиро його люблять.
На оглядовій екскурсії по Києву Ви побачите:
чудові храми Києва: Володимирський собор, Михайлівський золотоверхий собор  Софійський собор, найкрасивіші парки Києва, символи Києва: Батьківщина-Мати, пам'ятний знак засновникам Києва, Золоті ворота, набережна Дніпра, центр Києва: Майдан Незалежності і Хрещатик  Європейська площа та головну святиню Києва: Києво-Печерська лавра і багато іншого.
Обід (за додаткову плату).
Далі пропонуємо відвідати на вибір:
 - Музей води -
 один з новітніх і найпопулярніших музеїв Києва, який знаходиться в самому центрі столиці України, в будівлі першої міської водонапірної вежі, побудованої в 1872 - 1876 р Вежа ця сама по собі є пам'яткою - пам'ятником архітектури дев'ятнадцятого століття.
У Музеї Води захоплююча експозиція, створена в цікавій манері, яка повідомляє про воду буквально все. У залах музею діють кілька моделей, які демонструють всеосяжну сутність води: Вода на поверхні, Вода під землею тощо.
Експозиція відображає кругообіг води в природі. Створено умови для подорожі по континентах, під час яких можна побачити як тануть льодовики, йде дощ, водоспад, виверження гейзера. Для малюків є можливість змінити русло річки, погратися з мильними бульбашками, а також доторкнутися до живої риби, яка живе у величезних Аквасистеми.
 - Музей 
Експерементаніум - можливо, самий незвичайний музей Києва. Це не просто музей, а справжній науково розважальний центр, У дітей буде можливість
побудувати міст без цвяхів; намалювати візерунки за допомогою маятника;, «Заблукати» в дзеркальному лабіринті; створити і запустити під стелю хмарка або, величезну мильну бульбашку; доторкнутися до торнадо; заглянути всередину організму людини
- Скансен Пирогово - музей під відкритим небом. Майже 100 будинків з різних регіонів України, побудованих в різний час, постануть перед Вами в одному з найбільших в Європі музеїв під відкритим небом, на південній околиці Києва.
Крім колись житлових приміщень, на території 147 га розташовуються 5 церков, 3 дзвіниці, 18 млинів, 3 кузні, сільська школа і інша народна архітектура.
 - парк Київська Русь
Запрошуємо Вас на екскурсію по «Парку Київська Русь». Під час екскурсії Ви своїми очима побачите відродження Стародавнього Києва, столиці Київської Русі, історичного ядра слов'янської цивілізації, однієї з найбільших складових культурної спадщини людства. Ви відчуєте дух східнослов'янських культурних традицій, зв'язок часів і власну причетність до реалізації грандіозного проекту, аналогів якому немає в світі. Також, Ви зможете познайомитися з культурою, архітектурою та побутом Київської Русі. В ході екскурсії Ви побачите відновлені оборонні споруди та вали Стародавнього Києва; відвідайте садиби киян Х-XIII ст., стан кочівників і табір вікінгів.
- Екскурсія в Межигір'я
це найдорожча українська резиденція, резиденція колишнього президента України Януковича. Територія Межигір'я в 140 гектарів здивує і вразить кожного, це нескінченний парк зі своїми озерами, містками, зоопарком і навіть з Київським морем.  Прогулянка по парку, зійдіть до набережної Дніпра, де побачите ресторан-корабель "Галеон", знамениту "Хонку", зоопарк, а також дізнаєтеся про тих особистостей які пройшли через Межигір'я.
Територія Межигір'я відома ще з давніх часів, тут колись знаходився Межигірський монастир який нічим не поступався Києво-Печерській Лаврі. У 1935 році монастир був знищений, а на його місці почали будується урядові дачі. 

Після закінчення екскурсії - трансфер на залізничний вокзал.
Стоимость тура
ВАРТІСТЬ ПРОГРАМИ
Автобуси
62-80 місць
Автобуси
49-55 місць
Автобуси
29-32 місць
Мікроавтобуси
12-20 місць
11680 грн10660 грн8630 грн7020 грн
В стоимость тура входит
  • транспортне обслуговування по програмі
  • екскурсійне обслуговування по програмі,
  • страхування
В стоимость тура не входит
  • особисті витрати
  • вхідні квитки на екскурсійні об'єкти
  • харчування
  • проїзд Ваше місто-Київ-Ваше місто
Просим обратить внимание
    
Менеджеры направления

Михаил Кот

моб.: +38 (093)-404-65-20
тел.: (044) 221-77-37
skype: sakums_ukraine
e-mail: ukraine@sakums.com.ua

Ирина Щербакова

моб.: +38 (066) 115-01-54
тел.: (044) 221-77-37
skype: sakums_ukraine2
e-mail: ukraine2@sakums.com.ua
ЗАБРОНИРОВАТЬ
ЗНАЙОМСТВО З КИЄВОМ
Фамилия (LAT) Имя (LAT) Паспорт Дата рождения Виза