$ = 25,55 грн
= 27,60 грн
£ = 33,55 грн


пер. Т.Шевченко 7/1, офис 8
тел.: (044) 221-77-37  |  (044) 221-77-38
моб.: (097) 099-99-94
ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ: +38-093-700-90-70
(только для экстренной связи в нерабочее время)
Валюта на сайте
$ = 25,55 грн
= 27,60 грн
£ = 33,55 грн

СЕРЕДНЬОВІЧНІ МОТИВИ У ЛЬВОВІ

Тип тура: Автобусные туры, Туры по Украине, Туры по Украине для школьников
Взрослые: от 2 990
Дети до 14 лет: от 2 990
Транспорт: Автобус
Маршрут: Киев - Львов - Киев
Страны: Украина
Город выезда: Киев
Длительность: 3 дня
Даты заезда: 07.03.2020 18.04.2020 01.05.2020 09.05.2020 06.06.2020 27.06.2020 22.08.2020
Программа тура
Проживання в готелі категорії 3***. Екскурсійні програми: "Аристократичний Львів", "Вулицями старого міста", "Секрети львівської кави", - у вартості туру! Можливість відвідати: Олеський, Золочівський та Підгорецький замок, середньовічну Жовкву та Крехівський монастир, факультативні екскурсії "Містичний Львів" та "Підземелля Львова"...
1 день Киев и Львов
07:00 год – відправлення автобусом з Києва від ст.м. «Житомирська».
Прибуття групи у Львів.
Запрошуємо Вас на автобусну екскурсію по Львову «Аристократичний Львів» (відвідування церкви св.Юра, Високого замку, Храму Ольги та Єлизавети). Львів - древній і сучасний, дуже вишуканий, а головне: самий європейський з усіх українських міст.
Вільний час. Пішохідна екскурсія «Вулицями старого міста» (прогулянка по середньовічній центральній частині міста залишить незабутнє враження): площа Ринок, Успенська церква, Домініканський костел, Кафедральний собор, музей «Арсенал», аптека - музей, Вірменська церква, ринок народних промислів; і над усім містом витає дивний аромат кави. Вільний час.
Запрошуємо на вечірню театралізовану екскурсію - «Містичний Львів». Ця екскурсія створена за літописами Львова, причому з них обрані випадки, які зафіксовані в "Актах міських", але які не піддаються логічному поясненню. Починається в сутінках, а далі по ходу екскурсії - з факелами і в супроводі записів середньовічної музики. Екскурсовод одягнений в середньовічний костюм. (Факультативно: вартість 250 грн/особу).
Переїзд в готель. Поселення. Відпочинок на території готелю. Вільний час. Ночівля.
2 день Львов
Сніданок. Вільний день у Львові!
Запрошуємо на факультативні екскурсії:
1)  «Золота підкова Львівщини» - вартість 550 грн/особу.  Виїзд групи на екскурсію «Золота підкова Львівщини» (відвідування Олеського, Підгорецького, Золочівського замків). Олеський замок - видатна пам'ятка архітектури, замок з шестисотрічної історією і прекрасним парком. Далі ми відвідаємо чудовий зразок палацово-паркової архітектури - Підгорецький замок - пам'ятка Пізнього Ренесансу XVII ст., І в кінці подорожі - огляд Золочівського замку - цитаделі, де Ви зможете відвідати Китайський Палац і помилуватися неординарною експозицією східної культури, загадати бажання, яке обов'язково збудеться.
2) «Середньовічна Жовква і Крехівський монастир» - вартість 450 грн/особу. Жовква - "ідеальне" місто часів Ренесансу, який за кількістю архітектурних пам'яток займає 2-е місце після Львова. У Жовкві приваблює середньовічний замок Жовкевських (1594р.), Який був резиденцією польського короля Яна III Собеського, кафедральний костел св. Лаврентія (1606р.) З падаючою дзвіницею та некрополем родин Собеських та Жовкевських. Також оглянемо Василіанський монастир із Храмом серця Христового (1612р.), І мощами святого Партенія, комплекс домініканського монастиря з ранньо барокковим костелом (1655р.). Жовква також славиться синагогою (1692р.) Краківському та Глинянська брама, міськими мурами, вежами.
Крехівський монастир - неймовірно мальовниче і гармонійне місце, в ньому розташована церква св. Миколая (XVII-XVIII ст.). Це відомий в Україні релігійний центр з двома чудодійними іконами. Біля монастиря знаходиться джерело з цілющою водою, печерна церква а також келії св. Іоіла.
3 день Львов и Киев
Виселення з готелю. Сніданок.  Запрошуємо на тематичну екскурсію: «Секрет львівської кави». Запахом чорної кави просякнуті вулиці Львова. Ми послідуємо за її ароматом і відвідаємо найцікавіші кав’ярні нашого міста, почуємо неймовірні історії про кавові традиції та легендарні львівські кав'ярні, а також відпочинемо за філіжанкою запашної кави…
Вільний час.
Запрошуємо на екскурсію підземеллями Львова!
Спустившись в підземелля домініканського монастиря, зможемо дізнатися – де в ХІІІ столітті знаходився палац князя Лева, чому багата і красива Гальшка Острозька переховувалася у львівських монахів, як виглядали покарання в середньовічній Європі. Проходячи довгими коридорами, будемо заглядати до маленьких келій: в одній із них зображено монаха, в іншій відьму… Також ми побуваємо у підземеллях церкви Преображення Господнього. Тут знаходяться найбільші за розмірами підземні зали із нині доступних підземель у Львові. На місці нинішньої церкви Преображення Господнього колись був костел ордену тринітаріїв, який займався викупом християн із неволі в ісламських країнах. За часів тринітаріїв тут відбувались поховання, які однак до сьогодні не збереглися. Зате можна побачити частини муру, на яких, згідно з легендою, лишили сліди своїх кігтів дикі звірі. Підземелля костелу монахів єзуїтів… Чому цей католицький орден був такий багатий? Яка мета їхньої діяльності? Що знаходилося на місці їхнього костелу до його побудови?.. (Факультативно: вартість 250 грн/особу).
15:00 - Відправлення групи зі Львова.
Вечірнє прибуття в Київ.
Стоимость тура
Категорія готелюВартість в грн/особу
При проживанні в готелі категорії 3***2990 грн
Уточнюйте, будь ласка, вартість туру перед замовленням!
В стоимость тура входит
- Проживання в готелі 2 ночі;
- Транспортне обслуговування по програмі;
- Екскурсійне обслуговування по програмі;
- Харчування по програмі (2 сніданки);
- Страховка.
В стоимость тура не входит
- Вхідні квитки в музеї, факультативні програми;
- Додаткове харчування;
- Проїзд міським транспортом.
Просим обратить внимание
Ціни на вхідні квитки (уточнювати!):
- Аптека музей - дит. – 10 грн, дор. - 20 грн;
- Личаківське кладовище – 40 грн/дор., 30 грн/дит. 

Примітка: Факультативні екскурсії проводяться при наявності у групі не менше 15 осіб !!!
Менеджеры направления

Михаил Кот

моб.: +38 (093)-404-65-20
тел.: (044) 221-77-37
skype: sakums_ukraine
e-mail: ukraine@sakums.com.ua

Ирина Щербакова

моб.: +38 (066) 115-01-54
тел.: (044) 221-77-37
skype: sakums_ukraine2
e-mail: ukraine2@sakums.com.ua
ЗАБРОНИРОВАТЬ
СЕРЕДНЬОВІЧНІ МОТИВИ У ЛЬВОВІ
Фамилия (LAT) Имя (LAT) Паспорт Дата рождения Виза