$ = 25,50 грн
= 28,20 грн
£ = 34,08 грн


пер. Т.Шевченко 7/1, офис 8
тел.: (044) 221-77-37  |  (044) 221-77-38
моб.: (097) 099-99-94
ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ: +38-093-700-90-70
(только для экстренной связи в нерабочее время)
Валюта на сайте
$ = 25,50 грн
= 28,20 грн
£ = 34,08 грн

ЦІКАВІ ПРИГОДИ У ЛЬВОВІ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ + КВЕСТИ

Тип тура: Туры по Украине для школьников
Взрослые: от 2 180
Дети до 14 лет: от 2 180
Транспорт: Поезд, Автобус
Маршрут: Львов
Страны: Украина
Город выезда: Киев
Длительность: 3 дня
Даты заезда: Під запит
Программа тура
У вартості туру: Екскурсія «Львів ближче неба» та екскурсія в Страдецький монастир
2 обіди, 2 сніданки, 2 вечері.
Факультативно: цікаві квести, конкурси, майстер-класи, екскурсії..
.
1 день Львов
Прибуття в Львів. Зустріч групи на залізничному вокзалі представником фірми. Посадка в комфортабельний автобус.
   Запрошуємо Вас на захоплюючу екскурсію «Львів ближче неба» .  Понад дахами та майже поміж хмарами. Виняткові панорами та незвичайні ракурси. Екскурсія дахами та долами Львова. Абсолютний і суто львівський ексклюзив. Панорами, що захоплюють дух та історії, котрі збуджують уяву. А ще - можливість зробити фото, яким будуть заздрити навіть ті, хто вже багато разів бував у Львові. Прибуття в готель, група залишає речі в резервних номерах готелю.
   Ранній обід в ресторані в центрі Львова.
   Факультативно (за додаткову плату: від 120 грн/ос): Гра-квест «Про що мовчать Леви» (2-3 години). Як відомо, Львів - місто левів. Їх скульптурні, живописні та інші зображення можна майже на кожному кроці ... Всіх і не злічити ...Дослідники нараховують таких сьогодні близько 5000 тис. Існує легенда, що ті львів'яни, які свого часу зробили щось на благо нашого міста залишились в історії в образах красенів левів. І є в році всього одна ніч, коли всі леви, і кам'яні, і залізні ... перетворюються в людей і всю ніч сперечаються між собою хто ж з них більше прославив місто. В ході динамічної гри Вас чекають незабутні пригоди, загадки і головоломки, пов'язані з історією і життям міста, а також Ви дізнаєтесь про що мовчать львівські леви ... Як і кожна гра, наш квест має початок і кінець, переможців і переможених, нагороди та призи!
   Вільний час. Вечеря в ресторані в центрі міста. Група самостійно повертається в готель. Нічліг.
2 день Львов
Сніданок в готелі.
Факультативно (за додаткову плату: від 120 грн/ос): Запрошуємо Вас взяти участь у квесті «Скарби таємного братства» (2-3 години). Масони - це світове загадкове братство, яке своїм корінням сягає далеко в Середньовіччі. Яке залишило після себе багато таємниць і загадок ... і звичайно ж захованих скарбів. В історії древнього Львова багато культур залишило свій слід, в тому числі і таємне масонське братство. На фасадах та Брами міста можна побачити класичну символіку масонського братства: «Всевидяче око» в оточенні бутонів троянд, трикутник, молоток, циркуль ... Тут міфічна історія з найбільш таємних товариств світу - прямо тут, у нас на очах, перетворюється в реальність. Під час квесту Вас чекають пригоди в пошуках скарбу, підказками в якому стануть масонські символи і знаки, застиглі в архітектурі середньовічного Львова. В ході гри Ви будете знайомитися з містом, шукати будівлі з зображенням символів масонів, отримуючи додаткові питання і завдання. А нагородою для команди стане скарб, метою якого і є наше пригода.
   Обід (за додаткову плату 75 грн/особа) в ресторані в центрі Львова.  Вільний час.
   Факультативно: Запрошуємо Вас на театралізовану екскурсію «Містичний Львів». Відвідавши екскурсію, Ви дізнаєтесь про різноманітні містичні легенди Львова, про які збереглись перекази до сьогодні; про події, граничні з містикою, до яких серйозно ставились наші пращури. Прогулюючись вечірнім містом Лева, Ви дізнаєтесь про львівських привидів, алхіміків, обереги, різноманітні повір’я та забобони (Вартість: при групі до 20ос – 2500 грн/групу, при групі більше 20 ос – 120грн/ос.).
   Факультативно (за додаткову плату: від 120 грн/ос): далі на Вас чекають цікаві випробування і навчання "Батяр і панянка". Батяр - це дотепний, галантний і романтичний шукач пригод. Панянка – це вродлива, чемна дівчина. Щоб стати львівським батяром або панянкою, недостатньо приїхати до Львова, потрібно знати деякі хитрощі корінних жителів. Тому на Вас чекають цікаві конкурси, змагання. І якщо Ви пройдете випробування, то отримаєте почесний диплом батяра або панянки (1 година) .
   Вечеря в ресторані в центрі міста. Група самостійно повертається в готель. Нічліг.
3 день Львов
Сніданок. Виселення з готелю. Посадка в автобус. Група залишає речі в камерах схову.
   Запрошуємо Вас на екскурсію в унікальний Страдецький печерний монастир. Початки його заснування сягають 11 ст. Тоді цю порослу лісом місцевість облюбували кілька мандрівних монахів. Вони видовбали у камені-пісковику печерний монастир, де проводили аскетичне життя у молитві й пості. Страдецька печерська церква - чи не єдина в Західній Україні пам'ятка християнства, яка зберегла до 21 ст. свій давній вигляд таким, як за прадавніх часів, коли була монашим помешканням. Це вирубаний у широкому кам'янистому пагорбі підземний коридор довжиною близько 200 м із кількома боковими відгалуженнями. У стінах ходів видно видовбані ніші. Це монаші келії. Власне тут, глибоко під землею, людина відчуває себе так, як наші предки тисячу років тому, ніби нічого й не змінилось, лише електричне світло є на початку печери. Далі ж - тільки зі свічками чи ліхтариками. Тому не забудьте прихопити їх зі собою!
   Повернення у Львів. Обід. Вільний час.
Факультативно:За бажанням Ви можете відвідати вистави в Львівському оперному театрі ім.. С. Крушельницької (http://opera.lviv.ua/) ,  Драматичному театрі ім. М. Заньковецької (http://www.zankovetska.com.ua/) , Філармонію (http://www.philharmonia.lviv.ua/) . Вистави та концерти зазвичай починаються 0 18:00 чи 19:00. Афішу надаємо у інформаційному листі.
   Факультативно (за додаткову плату: від 100 грн/ос): Запрошуємо Вас взяти участь в цікавому квесті «Таємниці львівської кави». Чи бачили Ви колись кавові сни? Сни, у яких чуєш шум кавоварок, відчуваєш терпкуватий аромат щойно перемелених зерен і спостерігаєш естетику приготування напою руками справжнього поціновувача мистецтва кавоваріння? Ці сни родом з міста-батька кавовових феєрій – зі Львова. Тут вони стають реальністю. Під час квесту Ви не тільки дізнаєтесь про історію львівської кави, а також поринете у пошуки по кавовим закладам Львова, щоб розкрити таємницю цього смачного напою. В кожному новому закладі Ви знаходитимете підказки. А під кінець квесту Вас чекає філіжанка смачної кави та Гадання на кавовій гущі (Вартість кави у екскурсію не входить!).
Виїзд в Київ.
Стоимость тура
Вартість проживання на особугрупа
10+1 
 група
17+2 
група
30+3 
група
40+4 
При проживанні в готелі 3*** 
(не центр міста)
2700 грн2500 грн2230 грн2180грн
При проживанні в готелі 3*** в центрі міста3470 грн 3290 грн3000 грн
2950 грн

Будь ласка, уточнюйте ціни перед замовленням!!!
В стоимость тура входит
- Транспортне обслуговування по програмі (автобусна екскурсія в 1-й день, заміська автобусна екскурсія в 3-й день)
- Екскурсійне обслуговування (екскурсія «Львів ближче неба» та заміська екскурсія в Страдецький монастир)
- Харчування по програмі
- Проживання в готелі 
- Страховка.
В стоимость тура не входит
- Ж / д проїзд (купе: дор - від 1200 грн, дит до 14 років - від 1050 грн; Плацкарт: дор - від 650 грн, дит до 14 років - від 600 грн);
ВАРТІСТЬ КВИТКІВ УТОЧНЮЙТЕ ПІД ВАШУ ДАТУ!!
- Вхідні квитки в музеї та об'єкти  (уточнювати)
- Факультативні програми і квести!
- Особисті витрати
- Проїзд в громадському транспорті.
Просим обратить внимание
 • Стоимость факультативных программ состоит из стоимости входных билетов и/или транспортного обслуживания, и/или услуг гида, и/или резервации, и/или стоимости парковки/стоянки/въезда автобуса на территории объекта.
 • Автобусное обслуживание и сопровождение руководителя в свободное время не предусмотрено;
 • Фирма оставляет за собой право изменять программу тура без уменьшения общего объёма услуг;
 • Фирма не несёт ответственности за пробки на дорогах, погодные условия и работу таможенных служб;
 • Автобус движется со скоростью, разрешённой правилами перевозки пассажиров в странах Евросоюза;
 • Туалеты в странах Евросоюза могут быть платными, средняя стоимость от 0,50 до 1 евро.
 • Проживание в отелях категории 3*, в некоторых случаях возможно 2*, если отель по качеству на равне 3*;
 • Туристы, которые путешествуют одни, могут быть размещены на дополнительной кровати в двухместном номере
 • Горячие напитки в автобусе готовиться не будут. Во время длительных переездов каждые 3-3,5 часа мы будем делатьостановки, где будет возможность приобрести чай/кофе или другие напитки.
 • Минимальное количество для выполнения факультативной программы 20 человек.
 • Сопровождающий группы НЕ делает организованный заезд группы в супермаркеты «Теско» или другие, если это не указано в программе тура.
 • При выезде из Евросоюза на границе TAX-FREE оформляться НЕ БУДЕТ.
Менеджеры направления

Михаил Кот

моб.: +38 (093)-404-65-20
тел.: (044) 221-77-37
skype: sakums_ukraine
e-mail: ukraine@sakums.com.ua

Ирина Щербакова

моб.: +38 (066) 115-01-54
тел.: (044) 221-77-37
skype: sakums_ukraine2
e-mail: ukraine2@sakums.com.ua
ЗАБРОНИРОВАТЬ
ЦІКАВІ ПРИГОДИ У ЛЬВОВІ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ + КВЕСТИ
Фамилия (LAT) Имя (LAT) Паспорт Дата рождения Виза