$ = 28,60 грн
= 31,00 грн
£ = 35,90 грн


пер. Т.Шевченко 7/1, офис 8
тел.: (044) 221-77-37  |  (044) 221-77-38
моб.: (097) 099-99-94
ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ: +38-093-700-90-70
(только для экстренной связи в нерабочее время)
Валюта на сайте
$ = 28,60 грн
= 31,00 грн
£ = 35,90 грн

АТЛАС БАРВИ

Тип тура:
Транспорт:
Маршрут:
Страны:
Город выезда:
Длительность: 1 день
Даты заезда:
Программа тура
Табір знаходиться в с. Мигово Чернівецької обл.
5 змін по 14 днів
4-х разове харчування
Творчі майстер-класи
Студія-театр "Англійський клуб"
​Екскурсії
Санаторні послуги за дродаткову оплату
1 день
Місцезнаходження. Табір «Атлас Барви» розмістився на території готельно-санаторного комплексу «Карпатські Барви», що знаходиться в селищі Мигово Чернівецької області, на висоті близько 500 м над рівнем моря, біля підніжжя мальовничих вершин Буковинських Карпат – гір Кичера та Стіжок висотою близько 800 метрів над рівнем моря та просто поруч із Національним карпатським природним парком. Неподалік знаходиться урочище Солонець, яке відоме з давніх давен своїми лікувальним джерелами мінеральних вод, а також високогірне озеро Майдан та швидкоплинні гірські річки Мигівка та Серет, які разом із запашними квітучими полонинами та настояним на цілющому зіллі та живиці повітрям створюють неповторний колорит карпатської краси та ауру природного здоров’я, які ми з радістю даруємо нашим таборятам!
 
Місцезнаходження комплексу та дитячого табору вигідне та привабливе: з одного боку, він розташований поміж горами, а з іншого — знаходиться на відстані лише 60 км від обласного центру — міста Чернівці, що разом  забезпечує зручне діставання залізницею та нестомлюючий автомобільний трансфер, але разом із цим табір знаходиться на достатній відстані від «принад» цивілізації — міського смогу та пилу доріг. Ми маємо надію та впевнені, що час літнього відпочинку у «Барвах» стане для дітлахів одним з найкращих вражень літа та спогадом на весь рік — аж до наступного літа! Тож чекаємо вас у «Барвах»!
 
Дозвілля. Аби відпочинок, розваги та оздоровлення гармонійно поєднувалися із корисним проведенням часу в таборі, ми включили до програми заходи та заняття різноманітної направленості – екологічної, культурологічної, творчої, художньої та освітньої. Наприклад, щоб діти за літо не зовсім забули здобуті навички з іноземних мов, ми влаштували «Англійський клуб» – студію-театр, де діти за бажанням зможуть взяти участь в підготовці театралізованої вистави англійською мовою, яка надасть можливість виявити свій талант та творчі і і мовні здібності, та яка стане кульмінацією заключного вечора табірної зміни. Головне – ніяких уроків, оцінок та домашніх завдань: все тільки з цікавістю та задоволенням, адже все ж таки – літо!
«Фішка» та головний стрижень всієї табірної програми — це, звичайно, творчі майстер-класи. Розробляючи та вдосконалюючи програму табору, ми прагнемо урізноманітнити заняття для дітей, намагаємося створити можливості до гармонійного та збалансованого дозвілля, що принесе в їхнє життя нові знання, вміння та допоможе зрозуміти, наскільки прекрасна наша земля, природа, люди і культура. Діти в таборі отримують чудову можливість випробувати себе в якості художника на справжньому пленері, або народного митця, що створює автентичні художні вироби – домашні ікони, ляльки-мотанки, справжні картини та багато іншого. Але це не все: маємо залишити кілька цікавих сюрпризів!

Екскурсії. Місце, де знаходиться табір, рясніє багатьма можливостями для знайомства з історією, природою, фауною та флорою Карпат, а також багатьма визначними місцями, тож до програми табору ми включили кілька найцікавіших екскурсій на цілий день: до загадкової карпатської країни мольфарів — Гуцульщини та до славетних і легендарних буковинських фортець — Кам’янця-Подільського та Хотина.
А ще з дітьми обов’язково працюють вихователі, які словом та власним прикладом доносять до дітей базові цінності, навчають їх принципів спілкування та співіснування, розповідають таборятам найцікавіші та вражаючі історії успіху та життя видатних людей нашого світу — винахідників, спортсменів, політиків, письменників, підприємців та артистів. І ми надзвичайно сподіваємося, що такі бесіди, що ведуться в режимі активного діалогу, позитивно вплинуть на наших таборят — ну, хоча б трошки! :-), а декому, можливо, відкриють нові горизонти та допоможуть визначити свій шлях у житті.

Проживання. Кожен номер обладнаний всіма необхідними меблями, телевізорами та має власний санвузол, де завжди є холодна і гаряча вода. Легке прибирання в номерах робиться кожного дня персоналом готельного комплексу, а порядок підтримується самими дітьми під наглядом вихователів, що є обов’язковим елементом загальновиховної роботи в таборі. На території табору працює мобільний зв’язок, тож у батьків буде можливість завжди лишатися на зв’язку як із дітьми (прохання – не зловживати!), так і з персоналом табору: вихователями та медичним працівником.
 
Харчування. В таборі «Атлас Барви» ми організували 4-разове харчування, що включає сніданок, обід, підвечірок, вечерю та вечірнє чаювання (вечеря та вечірнє чаювання суміщені заради вечірньої програми). Меню – дитяче, дієтичне, правильно та ретельно збалансоване, розроблене спеціально для дитячих оздоровчих таборів, узгоджене та затверджене контролюючими органами та СЕС, а якщо простіше – дуже якісне, смачне та поживне. При цьому ми постаралися, щоб діти дізналися та скуштували традиційні страви української, карпатської, угорської та інших етнічних кухонь, що представлені в регіоні, де діти відпочиватимуть. Підвечірок – обов’язково фрукти та власна випічка, а увечері, перед сном – фіто чай з карпатських трав з горним медом або варенням з чорниць.
 Ми не вітаємо та не продаємо дітям цукерки, батончики, снеки та інші «смаколики», а також кольорову газовану воду, та не дозволяємо купувати ці продукти підчас екскурсійних поїздок (не кажучи вже про цигарки та алкогольні напої – «розстріл» на місці :-) ): тільки чиста вода та здорова дієтична екологічна їжа! І добавка – в будь-якій кількості (аби ж вони тільки їли)!
 
Медичне обслуговування. Відповідно до вимог до оздоровчих дитячих закладів, в таборі «Атлас Барви» влаштований та обладнаний медичний пункт – у спеціальному приміщенні медичного кабінету, що наявний у готельному комплексі.  Дитячий лікар-терапевт приймає дітей в день заїзду, аналізує надані медичні документи дитини, бесідує з батьками або супроводжуючими та завжди підтримує з ними зв’язок на протязі всієї зміни. Обов’язковим документом для відпочинку в таборі є медична довідка за формою 079, окремо можуть бути надані довідки про щеплення та епідемоточення: про ці довідки вас проконсультує ваш дільничий лікар.
 Для дітей лікар табору працює цілодобово, надаючи їм будь-яку можливу в умовах табору допомогу. Аптечка табору укомплектована повністю із вимогами до медичного пункту дитячих таборів. У разі, якщо табірний медпрацівник не може надати певні медичні послуги, дитину може бути доправлено до місцевого фельдшерського пункту або до найближчої районної лікарні. При цьому лікар обов’язково підтримує зв’язок із батьками. Важливі два моменти: 1. всі діти обов’язково страхуються від нещасного випадку; 2. у разі відсутності довідки за формою 079 дитині може бути відмовлено у прийнятті до табору, при цьому вартість путівки не повертається. Шановні батьки, будьте уважні, готуючи дитину до табору.
 
Санаторні послуги. «Карпатські Барви» — це також СПА та санаторний готель, що спеціалізується на профілактиці та лікуванні захворювань верхніх дихальних шляхів, вертебрології та загальному оздоровленні. В наявності необхідне обладнання та спеціалісти. Загальний ефект від процедур підсилюється та закріплюється самою природою: передгір’я та ліси Буковинських Карпат — це місце з надзвичайно чистим повітрям, склад якого вже сам по собі є лікувальним, що особливо та надзвичайно корисне для маленьких жителів великих міст. Нижче наведені перелік та вартість медичних процедур — їх можна замовити та придбати окремо, в залежності від необхідності та лікарських показань, домовившись із адміністрацією комплексу напряму або через лікаря табору.
 
Процедури, що пропонує медичний та спа-центр комплексу «Карпатські барви»:
 
    1. Фізіотерапія* (вартість процедури — 50 грн за сеанс):
    Інгаляції (фіто, термо)
    Магнітотерапія
    УВЧ-терапія
    Аромо (фіто) терапія
    Електрофорез
 
    2.Гідротерапія* (вартість процедури — 120 грн за сеанс):
    Душ Шарко
    Душ циркулярний
    Душ висхідний
    Підводний масаж
    Гідромасаж кінцівок
    Ванни циркулярні (хвойні, «жемчужні», трав’яні)
 
    3. Масажі* ручні загальні та зональні — вартість від 50 до 250 грн.

Важливо! Вартість all inclusive пакету на 10 днів, за умов придбання якого можна користуватися всіма та будь-якими потрібними процедурами на протязі дня без обмежень, складає 2 000 грн, тобто 200 грн на день.

                                    Графік змін на літні канікули 2015 г.

ЗмінаДати заїздівКількість днів
1 зміна14.06.2015 - 27.06.201514 днів
2 зміна29.06.2015 - 12.07.201514 днів
3 зміна14.07.2015 - 27.07.201514 днів
4 зміна29.07.2015 - 11.08.201514 днів
5 зміна13.08.2015 - 26.08.201514 днів
Стоимость тура

Група 15+2Група 10+1Група 7+1Група 5+1
Санвузол в кімнаті7200701572557375
Санвузол на поверсі6415625064656750
В стоимость тура входит
  • Проживання в таборі 14 днів
  • 4-х  разове харчування
  • Програма табору (екскурсії, майстер-класи)
  • Сухі пайки під час екскурсій і походів
  •  Робота викладачів, вожатих, аніматорів
  • Заміна білизни два рази за зміну
В стоимость тура не входит
  • залізничний проїзд Київ - табір- Київ + трансфер ж / д вокзал  - Табір - ж / д вокзал . Групу супроводжує керівник.
  • Вхідні квитки на екскурсійні об'єкти (близько 100 грн.)
  • факультативні екскурсії
Просим обратить внимание
​*Застосування медичних процедур батьки можуть обговорити на місці або телефоном із лікарем табору, але, разом із цим, бажаним є лист-направлення з рекомендаціями від вашого дільничого лікаря або призначений курс від лікаря-спеціаліста, доданий до загальної медичної форми-довідки 079.
Менеджеры направления
ЗАБРОНИРОВАТЬ
АТЛАС БАРВИ
Фамилия (LAT) Имя (LAT) Паспорт Дата рождения Виза