$ = 27,95 грн
= 30,35 грн
£ = 34,45 грн


пер. Т.Шевченко 7/1, офис 8
тел.: (044) 221-77-37  |  (044) 221-77-38
моб.: (097) 099-99-94
ГОРЯЧАЯ ЛИНИЯ: +38-093-700-90-70
(только для экстренной связи в нерабочее время)
Валюта на сайте
$ = 27,95 грн
= 30,35 грн
£ = 34,45 грн

АТЛАС ЧАРІВНЕ ОЗЕРО

Тип тура:
Транспорт:
Маршрут:
Страны:
Город выезда:
Длительность: 1 день
Даты заезда:
Программа тура
Знаходится в м. Дольськ на Волині
5 змін по 14 днів
5-разове харчування

Мистецькі та танцювальні майстер-класи, творчі конкурси, спортивні змагання, туристичні тренування, походи, екскурсії та дискотеки
1 день
​«Чарівне озеро» знаходиться на Волині. Містечко Дольськ з однойменним озером: це місцевість з багатою та непростою історією, легендарний партизанський край — «Ліси під Ковелем», батьківщина Лесі Українки — село Колодяжне, а неподалік — Шацькі озера та столиця князя Любарта — місто Луцьк із середньовічною фортецею, таємничими підземеллями та багатьма музеями.
Табір є частиною всеукраїнського проекту дитячого відпочинку «АТЛАС України», який щороку поповнюватиметься новими місцями – тематичними таборами, які нададуть дітям можливість побачити та пізнати Україну,  урізноманітнивши їхній відпочинок – в горах, лісах, на морях та озерах нашої найкращої в світі країни! Для наших таборів ми обираємо найцікавіші, найкрасивіші та в певному сенсі — унікальні місця: дякувати Богу, ми живемо у великій чудовій країні, яка надає фантастичні можливості для дитячого відпочинку! І для табору «Чарівне Озеро» ми обрали одне з таких унікальних місць — Волинь Синьооку, Озерний Край, де розташована одна з окрас та природних принад України — Національний природний парк «Шацькі озера» із озером Світязь.
 
Розміщення. Кожен номер обладнаний всіма необхідними меблями, телевізорами та має власний санвузол, де завжди є холодна і гаряча вода. Легке прибирання в номерах робиться кожного дня персоналом готельного комплексу, а порядок підтримується самими дітьми під наглядом вихователів. На території табору працює мобільний зв’язок всіх операторів, тож у батьків буде можливість завжди лишатися на зв’язку як із дітьми (прохання – не зловживати!), так і з персоналом табору: вихователями та медичним працівником.
 
Харчування. В таборі «Атлас Чарівне Озеро» ми організували 5-разове харчування, що включає сніданок, обід, підвечірок, вечерю та вечірнє чаювання (вечеря та вечірнє чаювання суміщені заради вечірньої програми). Меню – дитяче, дієтичне, правильно та ретельно збалансоване, розроблене спеціально для дитячих оздоровчих таборів, узгоджене та затверджене контролюючими органами та СЕС, а якщо простіше – дуже якісне, смачне та поживне. При цьому ми постаралися, щоб діти дізналися та скуштували традиційні страви української, карпатської, угорської та інших етнічних кухонь, що представлені в регіоні, де діти відпочиватимуть. Підвечірок – обов’язково фрукти та власна випічка, а увечері, перед сном – фіто чай з  трав з  медом або варенням.

В програмі зміни табору «Чарівне Озеро», яка розрахована на 14 днів, запланована велика кількість різноманітних заходів – мистецькі та танцювальні майстер-класи, творчі конкурси, спортивні змагання, туристичні тренування, походи, екскурсії та дискотеки. Зміст програми спрямований на те, щоб весь час дитини був заповнений до хвилинки, щоб їй нема було коли нудитися, тужити за комп’ютером, телефоном та телевізором, а також улюбленими батьками, бабусями та дідусями. Разом із цим програма має бути в усіх відношеннях корисною, різноманітною, збалансованою, містити дійства та заходи, цікаві дітям та очікувані батьками. Вся програма побудована за принципами змагальності та зростання – цікавості, фізичних навантажень та емоційного фону.
З цих причин та на підставі досвіду ми включили до програми табору «Чарівне Озеро» такі заходи (наведені лише основні):
Автобусна екскурсія-поїздка до Національного парку «Шацькі озера»;
Автобусна екскурсія-поїздка до міста Луцька;
Виходи на галявини в околицях табору – з туристичними тренінгами, іграми та квестами;
Малі Олімпійські ігри – з жартівливими та справжніми видами спортивних змагань: програма змагань — на цілу зміну;
Майстер-класи різноманітної тематики — кулінарні, флористичні та танцювальні;
Веселі конкурси та творчі змагання, що розкривають таланти;
Танцювальні конкурси та вечірні дискотеки;
… та багато-багато іншого!Програма буде дійсно цікавою та насиченою, отже, ми абсолютно впевнені, що літо в таборі «Атлас Чарівне Озеро» стане чудовим періодом та прекрасними спогадами для ваших дітей!

Медицина. Для дітей лікар табору працює цілодобово, надаючи їм будь-яку можливу в умовах табору допомогу. Аптечка табору укомплектована повністю із вимогами до медичного пункту дитячих таборів. У разі, якщо табірний медпрацівник не може надати певні медичні послуги, дитину може бути доправлено до місцевого фельдшерського пункту або до районної лікарні у місті Ковелі. Важливі два моменти: 1. всі діти обов’язково страхуються від нещасного випадку; 2. у разі відсутності довідки за формою 079 дитині може бути відмовлено у прийнятті до табору, при цьому вартість путівки не повертається. Шановні батьки, будьте уважні, готуючи дитину до табору.
Графік змін на літні канікули 2015 г.
ЗмінаДати заїздівКількість днів
1 зміна14.06.2015 - 27.06.201514 днів
2 зміна29.06.2015 - 12.07.201514 днів
3 зміна14.07.2015 - 27.07.201514 днів
4 зміна29.07.2015 - 11.08.201514 днів
5 зміна13.08.2015 - 26.08.201514 днів
Стоимость тура
Група 15+2Група 10+1Група 7+1Група 5+1
6865668569157220
В стоимость тура входит
  • Проживання в таборі 14 днів
  •  5-ти разове харчування
  • Програма табору (екскурсії, майстер-класи)
  • Сухі пайки під час екскурсій і походів
  • Робота викладачів, вожатих, аніматорів
  • Заміна білизни два рази за зміну
В стоимость тура не входит
  • залізничний проїзд Київ - табір- Київ + трансфер ж / д вокзал  - Табір - ж / д вокзал . Групу супроводжує керівник.
  • вхідні квитки на екскурсійні об'єкти (близько 100 грн.)
  •  факультативні екскурсії
Просим обратить внимание
   
Менеджеры направления
ЗАБРОНИРОВАТЬ
АТЛАС ЧАРІВНЕ ОЗЕРО
Фамилия (LAT) Имя (LAT) Паспорт Дата рождения Виза