пер. Т.Шевченко 7/1, офис 8
тел. / факс: (044) 290-50-51
тел.: (044) 290-51-51
тел.: (044) 290-51-52
моб.: (097) 099-99-94
Валюта на сайте
$ = 27,40 грн
= 32,70 грн
£ = 34,80 грн

3 ПЕРЛИНИ ГАЛИЧИНИ: ЛЬВІВ, ДРОГОБИЧ, ТРУСКАВЕЦЬ

Тип тура: Туры по Украине для школьников
Взрослые: от 1 200
Дети до 14 лет: от 1 200
Транспорт: Поезд, Автобус
Маршрут: Львов - Дрогобыч - Трускавец
Страны: Украина
Город выезда: Киев
Длительность: 3 дня
Даты заезда: Під запит
Программа тура
Екскурсія «Львів ближче неба» та екскурсія в Дрогобич та Трускавець
2 обіди, 2 сніданки, 2 вечері
Факультативно: цікаві квести, конкурси, майстер-класи, екскурсії...
1 день Львов
Прибуття в Львів. 07:00 - Зустріч групи на залізничному вокзалі представником фірми. Посадка в комфортабельний автобус.
   Запрошуємо Вас на захоплюючу екскурсію «Львів ближче неба» (3 години).  Понад дахами та майже поміж хмарами. Виняткові панорами та незвичайні ракурси. Екскурсія дахами та долами Львова. Абсолютний і суто львівський ексклюзив. Панорами, що захоплюють дух та історії, котрі збуджують уяву. А ще - можливість зробити фото, яким будуть заздрити навіть ті, хто вже багато разів бував у Львові. Прибуття в готель, група залишає речі в резервних номерах готелю.
            Ранній обід в центрі Львова.
            Факультативно (за додаткову плату: 50грн/ос): Гра-квест «Про що мовчать Леви» (2-3 години). Як відомо, Львів - місто левів. Їх скульптурні, живописні та інші зображення можна майже на кожному кроці ... Всіх і не злічити ...Дослідники нараховують таких сьогодні близько 5000 тис. Існує легенда, що ті львів'яни, які свого часу зробили щось на благо нашого міста залишились в історії в образах красенів левів. І є в році всього одна ніч, коли всі леви, і кам'яні, і залізні ... перетворюються в людей і всю ніч сперечаються між собою хто ж з них більше прославив місто. В ході динамічної гри Вас чекають незабутні пригоди, загадки і головоломки, пов'язані з історією і життям міста, а також Ви дізнаєтесь про що мовчать львівські леви ... Як і кожна гра, наш квест має початок і кінець, переможців і переможених, нагороди та призи!Вільний час.   
            Вечеря в центрі міста. Група самостійно повертається в готель. Нічліг.
2 день Львов
Сніданок в готелі.
            Факультативно (за додаткову плату: 50грн/ос): Запрошуємо Вас взяти участь у квесті «Скарби таємного братства» (2-3 години). Масони - це світове загадкове братство, яке своїм корінням сягає далеко в Середньовіччі. Яке залишило після себе багато таємниць і загадок ... і звичайно ж захованих скарбів. В історії древнього Львова багато культур залишило свій слід, в тому числі і таємне масонське братство. На фасадах та Брами міста можна побачити класичну символіку масонського братства: «Всевидяче око» в оточенні бутонів троянд, трикутник, молоток, циркуль ... Тут міфічна історія з найбільш таємних товариств світу - прямо тут, у нас на очах, перетворюється в реальність. Під час квесту Вас чекають пригоди в пошуках скарбу, підказками в якому стануть масонські символи і знаки, застиглі в архітектурі середньовічного Львова. В ході гри Ви будете знайомитися з містом, шукати будівлі з зображенням символів масонів, отримуючи додаткові питання і завдання. А нагородою для команди стане скарб, метою якого і є наше пригода.
            Обід(за додаткову плату 45 грн/особа) в центрі Львова.  Вільний час.
            Факультативно: Запрошуємо Вас на театралізовану екскурсію «Містичний Львів». Відвідавши екскурсію, Ви дізнаєтесь про різноманітні містичні легенди Львова, про які збереглись перекази до сьогодні; про події, граничні з містикою, до яких серйозно ставились наші пращури. Прогулюючись вечірнім містом Лева, Ви дізнаєтесь про львівських привидів, алхіміків, обереги, різноманітні повір’я та забобони (Вартість: при групі до 20ос – 100грн/ос, при групі більше 20 ос – 60грн/ос.).
            Факультативно (за додаткову плату: 40грн/ос): далі на Вас чекають цікаві випробування і навчання "Батяр і панянка". Батяр - це дотепний, галантний і романтичний шукач пригод. Панянка – це вродлива, чемна дівчина. Щоб стати львівським батяром або панянкою, недостатньо приїхати до Львова, потрібно знати деякі хитрощі корінних жителів. Тому на Вас чекають цікаві конкурси, змагання. І якщо Ви пройдете випробування, то отримаєте почесний диплом батяра або панянки (1 година) .
            Факультативно (за додаткову плату: 50грн/ос): Запрошуємо Вас взяти участь в цікавому квесті «Таємниці львівської кави». Чи бачили Ви колись кавові сни? Сни, у яких чуєш шум кавоварок, відчуваєш терпкуватий аромат щойно перемелених зерен і спостерігаєш естетику приготування напою руками справжнього поціновувача мистецтва кавоваріння? Ці сни родом з міста-батька кавовових феєрій – зі Львова. Тут вони стають реальністю. Під час квесту Ви не тільки дізнаєтесь про історію львівської кави, а також поринете у пошуки по кавовим закладам Львова, щоб розкрити таємницю цього смачного напою. В кожному новому закладі Ви знаходитимете підказки. А під кінець квесту Вас чекає філіжанка смачної кави та Гадання на кавовій гущі.
            Вечеря в центрі міста.
Група самостійно повертається в готель. Нічліг.
3 день Дрогобыч и Трускавец
Сніданок. Запрошуємо вас відвідати м. Дрогобич та м. Трускавець. Оглядова екскурсія по м. Дрогобич - один з найбагатших міст нашого краю. Передбачається під час екскурсії відвідати костел святого Варфоломія із дзвіницею (14-15 століття), Церква Святого Юра (16 століття), Церква Воздвиження Чесного Хреста (1613 рік), Музей Бруно Шульца, Монастир Святих Петра і Павла (XIX століття), Музей ім. Івана Франка, солеварні ХIII століття, хоральної синагоги.
            Обід (за додаткову плату 45 грн/особа).
Оглядова екскурсія по м. Трускавець. У Трускавці є різні пам'ятки. Почнемо з природних, так як саме вони вражають туристів своєю величчю. Ви побачите: Центральний парк Адамівка, розташований між двома бюветами з мінеральною водою, Ставок Слоніца, Єпархіальний музей, Собор святого Миколая, Польський костел, Каплиця святого Пантелеймона, Церква Святої Покрови. Ви познайомитесь і з українським бальнеологічним курортом ТРУСКАВЕЦЬ. Чому бальнеологічним? Бо основним лікувально-оздоровчим засобом його є унікальна слабомінералізована вода "Нафтуся", яка є лише у Трускавці. Яку Ви зможете скуштувати під час нашої екскурсії.
            Вечеря. Виїзд в Київ.
Стоимость тура
Кількість осіб​група 17+2група 27+2група 40+4
Вартість при проживанні в хостелі «Перлина»
(блочне розміщення 3+2)
137012501200
Вартість при проживанні в готелі «Медова Печера»140512801230
Вартість при проживанні в готелі «НТОН»141512901240
Вартість при проживанні в готелі «Львів», номери стандарт155014201370
Обов'язково уточнюйте ціни та наявність номерів в готелях перед замовленням!
В стоимость тура входит
  • Транспортне обслуговування по програмі (автобусна екскурсія в 1-й день, заміська автобусна екскурсія в 3-й день)
  • Екскурсійне обслуговування (екскурсія «Львів ближче неба» та заміська екскурсія в м. Дрогобич та м.Трускавець)
  • Харчування (1обід, 2 сніданки, 2 вечері)
  • Проживання в вибраному готелі (2-х, 3-х, 4-х місні номери)
  • Страховка
В стоимость тура не входит
  • залізничний проїзд (купе: дор - від 750 грн, дет до 14 років - від 600грн; Плацкарт: дор - від 500грн, дет до 14 років - від 400 грн);
  • Вхідні квитки в музеї та об'єкти  (уточнювати)
  • Факультативні програми і квести(уточнювати)
  • Особисті витрати
  • Проїзд в громадському транспорті
Просим обратить внимание
Вхідні квитки. Уточнювати!!!
Вірменська церква – 2грн/ос (оплачують всі туристи);
Катедра – 4грн/ос (оплачують всі туристи);
Нагуєвичі. Музей Франка – 10грн/дор, 4грн/дит, 6грн/студ.      Пн – вихідний!!!!,
Музей Бруно Шульца – уточнювати.
Маршрут путешествия
Менеджеры направления

Михаил Кот

моб.: +38 (093)-404-65-20
тел.: (044) 290-51-51
skype: sakums_ukraine
e-mail: ukraine@sakums.com.ua

Ирина Щербакова

моб.: +38 (096) 820-41-27
тел.: (044) 290-51-51
skype: sakums_ukraine2
e-mail: ukraine2@sakums.com.ua
ЗАБРОНИРОВАТЬ
3 ПЕРЛИНИ ГАЛИЧИНИ: ЛЬВІВ, ДРОГОБИЧ, ТРУСКАВЕЦЬ
Фамилия (LAT) Имя (LAT) Паспорт Дата рождения Виза