Екскурсійний тур в Карпати зі сходженням на Говерлу

Тривалість: 3

Маршрут: Івано-Франківськ - Верховина

Мінімальна вартість: 2580 грн

Транспорт: Автобус

Під запит

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Кращі екскурсії гуцульським краєм: Івано-Франківськ, Яремче, Ворохта, Верховина відвідування водоспаду Пробій, підкорення Говерли, сплав на байдарках по р. Ч. Черемош.
Маршрут
Івано-Франківськ
Верховина

Загальний кілометраж: 250 км

1 день
ЗНАЙОМСТВО З ГУЦУЛЬЩИНОЮ

Ранкове прибуття до м. Івано-Франківська.
Оглядова екскурсія по місту - Ви познайомитеся з усіма пам'ятками міста - це вул. Шпитальна, палац Потоцьких, площа Ринок, міська Ратуша, Майдан Шептицького, площа Міцкевича, Вічевий майдан, «Стометрівка», пам'ятник І.Франка. Зовнішній вид цього міста індивідуальний і неповторний.
Переїзд до м. Яремче Це мальовничий куточок природи з каскадом водоспадів (8 м). Яремче –центр гуцульських ремесел. Вироби народного промислу з дерева, шкіри та козячої вовни, картини та вишиті рушники Ви зможете придбати на сувенірних ринках біля водоспаду або в місті.
Переїзд до м. Ворохта - знаходиться на висоті 850 м над рівнем моря в Івано-Франківській області. Розташований в долині річки Прут і на території Карпатського національного заповідника.
Переїзд до с. Верховина - справжня колиска гуцульської культури. Протягом багатьох століть на території, де проживають гуцули, збереглися цікаві звичаї, традиції, побут, перекази, казки, легенди та фольклорні обряди.
Поселення в готелі. Обід.
Факультативно для любителів гострих відчуттів ми пропонуємо рафтинг по річці Черемош.
Рафтинг – це дивовижний вид активного відпочинку, який дає унікальну можливість за короткий час пережити неймовірні емоції, то насолоджуючись спокійною течією, то приборкуючи бурхливі хвилі р. Чорний Черемош. (вартість 350 грн/особа).

2 день
ПІДКОРЕННЯ ГОВЕРЛИ

Сніданок в готелі.  
Переїзд в заповідне лісництво КНПП для сходження на г.Говерлу.
Під час сходження на найбільшу вершину України Ви не тільки подолаєте 4 км живописного, місцями підступного схилу, але й насолодитесь неймовірними краєвидами та вдихнете повні груди чистого гірського повітря.
Повернення в готель. Вечеря. Вільний час.

3 день
ЗНАЙОМСТВО З КОСІВЩИНОЮ

Сніданок в готелі. Виселення з номерів. 
Виїзд в м. Косів - серце гуцульського краю, центр народних ремесел. Оглядова пішохідна екскурсія по городуСвободное час. Прогулянка по стародавніх вулицях Косова, на яких розташовані сувенірні магазинчики народних майстрів.
Переїзд до м.Коломия - центр Покуття, місто гуцульського духу і колориту, невичерпне джерело пізнання західно-української історії та культури зі справжньою архітектурою, яка збереглася з часів Австро-Угорської Імперії. Старовинне місто Коломия на лівому березі р. Прут - один з найкрасивіших райцентрів в Україні, неформальна столиця Покуття.
Екскурсія по історичній частині міста, з відвідуванням місцевих музеїв і міських екскурсійних об'єктів: музей «Писанка» - єдиний в світі музею писанок, зроблений у формі великого яйця зі скляними стінами, занесений в книгу рекордів Гіннеса. Експозиція музею налічує більш ніж 6000 розфарбованих яєць з більшості областей України та інших країн світу.
Вільний час.
Переїзд до м. Івано-Франківськ.
Відїзд до Києва.

Тривалість: 3

Маршрут: Івано-Франківськ - Верховина

Мінімальна вартість: 2580 грн

Транспорт: Автобус

Під запит

Вартість туру
ДоросліДіти до 14 років
2800 грн2580 грн


Входить у вартість
  • Проживання в готелі;
  • Транспортне обслуговування по програмі;
  • Екскурсійне обслуговування по програмі;
  • Харчування по програмі (2-разове);
  • Страховка.
Не входить у вартість
  • Залізничний проїзд (купе: дорослі та діти старші 14 років - від 1200 грн, діти до 14 років - від 1050 грн; плацкарт: дорослі та діти старші 14 років - від 650 грн,, діти до 14 років - від 600 грн);
  • Додаткове харчування;
  • Вхідні квитки;
  • Факультативні екскурсії;
  • Власні витрати.
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Текст по умолчанию для туров- XXXXX

Менеджери по роботі з туристами
Ірина Щербакова

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.109)

тел.: +38 066 115 01 54

skype: sakums_ukraine2

e-mail: ukraine2@sakums.com.ua

Михайло Кіт

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.108)

тел.: +38 093 404 65 20

skype: sakums_ukraine

e-mail: ukraine@sakums.com.ua

Схожі тури