Автобусний тур на Сардинію

Тривалість: 15

Маршрут: Ужгород - Егер* - Падуя* - Неаполь - Сорренто* - Амальфітанське узбережжя* - Савока* - Таорміна* - Сіракузи* - Катанія* - Палермо* - Кальярі - Коста Смеральда* - Кастельсардо - Лукка* - Ужгород

Мінімальна вартість: 23758 грн

Транспорт: Автобус

12.09.2020

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Сицилія - найбільший острів Середземномор'я з розкішною природою та прозорим теплим морем. Вся Сицилія ніби сплетена з протиріч: ошатні палаци та античні храми, спокійні пляжі та жваві вулиці, мафія та дуже доброзичливі люди. Сардинія - острів дивовижних ландшафтів, пам'яток стародавніх цивілізацій, середньовічних міст, сучасних курортів та пляжів з білосніжним, золотистим чи рожевим піском. Цей тур для справжніх гурманів, в якому є можливість побачити самобутню та найбільш незвичайну Італію, наповнену фантастичною красою.
Познайомимось з друзями мандрівниками на дегустації угорських вин в Долині Красунь;   
дізнаємось скарби колоритної Падуї
навідаємось до батьківщини піци "Маргарита" - Неаполю та міста, яке сховалося в цитрусових садах - Соренто;
проїдемось по Амальфітанському узбережжі, яке омивається  сліпуче-синіми водами Тірренського моря, відвідавши казкові Амальфі та Позітано
відкриємо ворота в Сицилію в Савоці та завітаємо в чарівну, зіткану з квітів Таорміну;
проведемо 5 незабутніх днів на Сицилії, поєднуючи відпочинок на морі зі знайомством з островом;
піднімемось до кратерів гігантського вулкану Етна та побачимо завитки сицилійського бароко в Катанії;  
побачимо природну красу Ліпарських островів вулканічного походження  або відвідаємо Долину давньогрецьких Храмів - Агрідженто;
познайомимось з затишним та самобутнім Палермо - столицею Сицилії та піднімемось на королівську гору Монреале;
погуляємо по столиці Сардинії та місті тисячі облич - Кальярі або незвичайному місту Боза;
відпочинемо 4 дні на Сардинії,  насолоджуючись її узбережжями та барвами портових міст;
поплаваємо на Смарагдовому узбережжі острова - в Коста Смеральда
отримаємо насолоду від міст Коралового Узбережжя -  середньовічного Кастельсардо та маленькою Каталонією - Альгеро;
покупаємось на кращих пляжах мальовничих бухт з незайманою природою, за що вони названі "Дикою Сардинією";
завітаємо до затишної батьківщини Пучінні - Лукки, яка оточена кільцем старих кріпосних стін.
Особливості туру

Неперевершений тур Італією з відпочинком на морі без нічних переїздів

5 ночей на о. Сицилія в готелі 3*-4* на базі сніданків

4 ночі на о. Сардинія в готелі 3*-4* на базі сніданків

Відпочинок на кращих пляжах: Іонічне море регіону Таорміна на о. Сицилія та Середземне море на о. Сардинія

Повна екскурсійна програма по острову Сицилія з кращими місцевими гідами

Подорожі по Сардинії - мальовничі бухти, незаймана природа, незабутні краєвиди

Кухня островів Італії - тріумф різноманітних страв з пасти, свіжовиловленої риби і дарів моря

Маршрут
Ужгород
Егер*
Падуя*
Неаполь
Сорренто*
Амальфітанське узбережжя*
Савока*
Таорміна*
Сіракузи*
Катанія*
Палермо*
Кальярі
Коста Смеральда*
Кастельсардо
Лукка*
Ужгород

Загальний кілометраж: 5200 км

1 день
Угорська гостинність та колорит в Долині Красунь

Прибуття в Ужгород. Зустріч представником компанії Сакумс біля автобусу (автобус буде подано на парковку на привокзальній площі). Орієнтовний час збору туристів - 08:05. Посадка в комфортабельний автобус. Виїзд на кордон о 08:20. Час виїзду може змінюватись, просимо перед бронюванням туру уточнювати. Перетин кордону.

В залежності від проходження кордону - відвідування "Долини Красунь" (15 євро для дорослих дегустація вин та гуляш / 12 євро для дітей гуляш та солодкі напої). Саме тут виготовляють широко відоме червоне вино «Бичача кров». У Вас буде нагода спробувати це вино, а також багато інших - білий мускат «Оттонель», сухе вино «Дівчина з Егера», червоний «Цвайнгер», дуже духмяне десертне вино під назвою «Мелора» та ексклюзивне «солодке льодове вино Каберне-Совіньйон». Все це у невеликому винному погребі, де господар пригостить Вас винами різних сортів, і звичайно, угорською національною стравою - гуляшем. Також ви зможете взяти участь в конкурсах і виграти чудові призи!
Переїзд у готель. Заселення. Нічліг.

2 день
Дізнайтесь чому Падуя це місто трьох "без": святого без імені, кафе без дверей та луг без травы

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд на територію Італії. Пропонуємо відвідати екскурсію «Падуя – місто скарбів» (20 євро для дорослих / 15 євро для дітей, або заїзд у місто- 10 євро трансфер). Місто, де переплітається багатовікова історія, колорит національної культури, стародавні вулички, величні площі і мальовничі канали, шедеври архітектури, скульптури і живопису. Ви побачите відому “кав’ярню без дверей” Педроккі, Падуанський університет, площу Фруктів та Трав, будівлю Палацу Правосуддя, базиліку Святого Антонія, будинок Галілео Галілея. Вільний час.

Переїзд в готель. Заселення. Нічліг.

3 день
Південь Італії закохає Вас - харизматичний Неаполь та сонячний Сорренто

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд в Неаполь.
Можливість приєднання авіатуристів: Київ - Неаполь (згідно розкладу 8:00-9:40).
Запрошуємо на екскурсію «Неаполь - душа Італії». Батьківщина піци, кавова столиця, місто мафії і сміття - як тільки не говорять про Неаполь. І що цікаво: з кожним з цих тверджень прикрашає місто, і одночасно з кожним можна посперечатися. Гучний, живий, хаотичний і строкатий Неаполь, можна назвати одним з найбільш харизматичних міст Італії. Хтось із відомих сказав, що Неаполь був би раєм на землі, якби не неаполітанці. Але якщо сюди переселити стриманих сіверян, то місто втратило б частину своєї чарівності.
Поселення в готель. Вільний час.
Поїздка в «Казкове місто з південним шармом – Сорренто» (25 євро), розташоване на скелястому природному «балконі», з якого відкриваються чудові види. Популярним місцем відпочинку Сорренто став ще в XIX столітті. Одна з найкрасивіших старовинних будівель міста - Кафедральний Собор Дуомо, який був побудований в 11 столітті. Історичним центром міста є Мис Сорренто, де знаходиться основна частина середньовічних споруд. Свого часу дивовижні ландшафти приваблювали Фрідріха Ніцше, Чарльза Діккенса, Стендаля, Гете, Вагнера, Ібсена, Байрона та ін. Прогулянка по місту. Вільний час.
Повернення в готель. Нічліг.

4 день
Амальфі - незабутня краса природи, чарівні і фантастичні види, напевно, найкрасивіші в світі.

Сніданок. Звільнення номерів.

Запрошуємо у подорож по Амальфітанському узбережжі (75 євро для дорослих / 65 євро для дітей) - місце приголомшливої краси, занесене за свої унікальні мальовничі ландшафти і історичну цінність в список ЮНЕСКО. Гучне дике море, стрімкі скелі, скупчення кольорових будиночків на тлі гір і густі оливкові гаї - справжній пейзаж Амальфітанского узбережжя, який вважають одним з кращих європейських місць відпочинку.
Амальфі - маленьке старовинне містечко досі живе за особливими правилами, в яких зберігаються найдавніші італійські ремесла і промисли. Тут вручну ліплять і розписують кераміку, тчуть парчу, навіть роблять папір за старовинними рецептами. Ці місцеві вироби відомі у всьому світі!
Позітано - казкове містечко, яке розташувалося на скелястому пагорбі, що підноситься, немов шапка, над берегом Тірренського моря. За роки свого існування, з невеликого рибальського села Позітано виріс в один з найвідоміших в світі італійських курортів. В Позітано є все, що необхідно для тихого, комфортного і безтурботного відпочинку, не дарма ж його вважають шматочком раю на землі.
«Позітано захоплює до глибини душі. Це місце мрії, здається не зовсім реальним,
поки ви тут, але залишає сильні спогади, після того, як ви його покинете » 
Джон Стейнбек.
Вільний час для купання і прогулянок. Ввечері посадка на пором в Палермо. Нічліг на поромі. Переїзд на Сицилію.

5 день
Савока - місто сицилійських сцен "Хрещеного батька" та перлина Сицилії - красуня Таорміна

Ранкове прибуття на о. Сицилія. Переїзд по острову. Пропонуємо відвідати екскурсію «Савока – слідами Корлеоне» (20 євро). Гірське містечко знамените своїми панорамними видами, які захоплюють дух. Воно зберегло свій старовинний вигляд, рослинність, яка вражає яскравими фарбами. Тут знімали сицилійські сцени "Хрещеного батька" або "Il Padrino» - фільму, який вважається найбільшим гангстерським і одним з кращих фільмів в історії кінематографа. Вільний час. Поселення в готель.

У вечірній час запрошуємо відвідати «Таорміну – маленьке, чарівне місто» (25 євро + фунікулер) - перлину іонічного моря. Місто увібрало в себе всю чарівність даної місцевості: вузькі бруковані вулички, з яких відкривається фантастичний вид на гори і море, історичні пам'ятки архітектури гармонійно поєднуються з маленькими і яскравими кав’ярнями і магазинами, а велика кількість зелені і морська вода кольору блакиті складають справді незабутнє враження. Вільний час для вечері та шопінгу.
Повернення в готель. Нічліг.

6 день
Місто Архімеда та сонця - Сіракузи - легенди, таємниці, історії та символи міста

Сніданок. Відпочинок на морі.

У другій половині дня пропонуємо екскурсію «Сіракузи - батьківщина Архімеда і столиця сонця» (35 євро) - місто, немов матеріалізувалося з давньогрецьких міфів і легенд. Одне з найдавніших та красивих міст Сицилії, де можна пройтися вузькими вуличками старого центру в пошуках слідів старих часів. Грецькі храми, театри, сліди Римської імперії, давньохристиянскі катакомби, арабський дух, єврейські квартали, натхнення Караваджо - все це можна побачити і відчути тут - у місті на берегах Іонічного моря.
Вільний час. Повернення в готель. Нічліг.

7 день
Незабутні враження від підйому на вулкан Етна, та місто біля вулкану - Катанія

Сніданок. Запрошуємо на екскурсію «Місто біля підніжжя вулкана - Катанья» + вулкан Етна (55 євро). Одна з головних визначних пам'яток острова Сицилія - вулкан Етна, найбільший діючий вулкан Європи. Багато років Етна є загадкою для вулканологів: її виверження не можна віднести до жодного з відомих типів. Точніше, його виверження об'єднали в собі всі три типи: з Етни вириваються потоки розпеченої лави, хмари вулканічних газів і попелу, і все це супроводжується вибухами.

Поїздка на Етну - одне з найяскравіших вражень від відпочинку на Сицилії. Незважаючи на те, що можна заздалегідь подивитися численні фотографії з вулканом - дійсність все одно виявиться яскравішою і неймовірною! Краса, яка відкривається з вершини, зачарує Вас з перших секунд і подарує яскраві моменти незабутнього захоплення! Для бажаючих буде можливість (за доплату) піднятися на фунікулері і всюдиходах на висоту 3000 м, до місячних пейзажів. Є також варіант польоту над Етною на вертольоті. При ясній погоді можна заглянути в активні центральні кратери!
Катанія - місто, побудоване у підніжжя вулкану, з вулкану і з видом на вулкан. Весь історичний шлях Катанії проходить в тіні вулкана Етни. Катанія була похована під потоками розжареної лави сім разів, і під її шарами можна виявити римське місто, а під ним - грецьке. Незважаючи на руйнівні землетруси і війни, місто зуміло зберегти сліди найдавнішої історії, пам'ятки та античні споруди. Сьогодні Катанія - чудове сучасне місто, з оригінальними і незвичайними пам'ятками, зі збереженими палацами і соборами в стилі бароко, широкими бульварами, ринковими площами і мальовничими вулицями, по яких ми прогуляємося під час екскурсії. Побачимо великий старовинний університет, дивовижний Кафедральний собор Святої Агати, колишній замок Фрідріха II - фортеця Урсіно, цікаві фонтани. Ви дізнаєтеся більше про історію та культуру міста, і дізнаєтеся чому Катанію називають колискою театру і музики. Вільний час.
Повернення в готель. Нічліг.

8 день
Відпочинок на будь-який смак - прогулянка Еольськими островами, шоппінг чи занурення в античність в Долині Храмів

Сніданок. Вільний час. Можливість відвідати на вибір:

- екскурсія на Ліпарські острови (60 євро). Еолійські острови, також називають Ліпарськими островами, які являють собою архіпелаг вулканічного походження, розташований в Тірренському морі. Незаймана природа, захоплюючі пейзажі, панорами неоціненої краси і кришталево чисте море. Острови отримали свою назву від імені бога Еола - царя вітрів. Міф розповідає, що острови не тільки були домівкою бога вітру, але і тимчасовим притулком головного героя Одіссеї, який, потрапивши на острів, зіткнувся тут з жахливим Поліфемом і його супутниками, легендарними служителями бога вогню, ім'я якого отримав острів Вулкано.
У шанувальників пляжного відпочинку на острові Вулкано буде можливість відпочити на екзотичному пляжі, покритим чорним вулканічним піском. У деяких зонах пляжу вода буквально кипить, роблячи його схожим на величезне джакузі. На острові відкрито прекрасний бальнеологічний курорт (можливо відвідування, вх. Квиток від 4 євро), а розташовані тут джерела лікувальної грязі мають воістину чудодійною силою.
АБО
Екскурсія до Агрідженто «Долина храмів» (55 євро для дорослих/45 євро для дітей + 20 вхідний квиток). Провінція Агрідженто - одна з найкрасивіших на Сицилії. Тут є все: античні руїни, барокова архітектура, кришталево-чисті пляжі з чудовими островами, чиста вода і багата морська флора і фауна. Місто Агрідженто знамените на весь світ античними руїнами 5-6 століть до н. е., що вражають уяву монументальністю класичного колоніального стилю архітектури. Долина храмів (Valle dei Templi) - місце, де серед збережених храмових будівель, присвячених античним богам, можна відчути гармонію людини з навколишнім світом, а міфи навічно заховані в камені. Вільний час.
АБО
трансфер в Sicilia Outlet Village - рай для шопінгу (20 євро). За покупками в Італії не обов’язково їхати в Мілан, речі з останніх модних колекцій можна знайти і на Сицилії. У серці острова, в провінції Енна знаходиться величезне торгове містечко (25 000 м²) і об'єднало 100 торгових брендів, серед яких: Calvin Klein, Baldinini, Armani, Pollini. У Sicilia Outlet Village можна купити все: одяг, аксесуари, кераміку Caltagirone. В єдиному комплексі зібрані разом підприємства торгівлі, розважальні заклади, ресторанний двір, майданчик для дітей, салони краси. Влітку ціни особливо порадують через сезон розпродажів і додаткових знижок.
Повернення в готель. Нічліг.

9 день
Столиця острову Сицилія - Палермо - колорит міста з неймовірною атмосферою

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд по острову. Запрошуємо на екскурсію «Палермо – місто контрастів» (15 євро): одні вулиці - в руїнах, інші блищать яскравою мішурою фешенебельних готелів і бутиків з запаморочливими цінами. Але той, хто може знайти спільну мову з його невгамовною енергією, повним недотриманням правил дорожнього руху і загальним хаосом, закохається в нього назавжди. На відміну від Флоренції або Риму, більшість скарбів міста приховані, а не блищать, як витоптані від сотень тисяч черевиків нескінченного потоку туристів. Палермо може похвалитися гігантським скупченням палаців, замків і церков з унікальним міксом архітектурних стилів візантійців, арабів, нормандців або будівель епохи ренесансу. Вільний час.

Продовжуючи знайомитись зі столицею, рекомендуємо піднятись на «Монреале – королівська гора» (20 євро). Невелике мальовниче сицилійське містечко перекладається як “Королівська гора”. Ви оглянете унікальні золоті мозаїки Собору, який вражає своєю пишністю. В його архітектурі змішані античний, візантійський та арабський стилі.
Повернення в Палермо. Вільний час. Вечірній пором на о. Сардинія. Нічліг на поромі.

10 день
Знайомство зі столицею острова Сардинія - Кальярі або затишне та різнобарвне місто Боза

Ранкове прибуття на о. Сардинія. Переїзд і прогулянка по місту Кальярі або місту Боза (20 євро).

Кальярі - столиця італійського острова Сардинія, головне місто в найбільш самобутньому регіоні Італії. Прекрасне місто з тисячею облич, багатьма куточками, які цікаво виявляти, щоб не переставати ними захоплюватися. Кальярі - це море, сонце, культура, традиції, розваги, спорт, події і відпочинок, повний унікальних вражень! Ви побачите цікаві місця Кальярі: Палацову площу, Королівський палац, Цитадель музеїв та багато інших місць, які залишать в вашій душі незабутні враження.
АБО
Боза - місто, яке було засноване фінікійцями, а потім стало колонією Стародавнього Риму. Місто Боза розкинулося у Темо, єдиній судноплавній річці Сардинії та славиться своїми виробами з корала, текстилем, мереживною вишивкою, плетеними з асфоделя кошиками. Центр міст найбільш незвичайний з усіх, які ви коли небудь бачили. Ви прогуляєтесь вузенькими вуличками поміж різнокольорових будинків, кав’ярень, церков та затишними скверами. А як щодо філіжанки кави?
Вільний час. Переїзд в готель. Нічліг.

11 день
Рознішне узбережжя зі смарагдовим відтінком - Коста Смеральда

Сніданок.

Знайомство з найвідомішим узбережжям Сардинії (25 євро). Коста Смеральда, названий Смарагдовим берегом за свій неймовірний колір води і дивовижної краси місто Байя Сардинія, яка знаходиться по сусідству з фешенебельним містечком Порто Черво. А навпроти розкинувся національний морський заповідник - архіпелаг Ла Маддалена (дод. оплата) з бухтами і білосніжним піском, гранітними скелями і надзвичайно чистим морем. Байя Сардинія стала улюбленим місцем відпочинку голлівудських зірок, відомих політиків і шейхів.
Вільний час для купання.
Повернення в готель. Нічліг.

12 день
Кастельсардо - маленьке кольорове містечко на скелястому схилі та "маленька Каталонія" - Альгеро

Сніданок.

Знайомство з Кораловим узбережжям Сардинії, з містами Кастельсардо і Альгеро.
Один з найкрасивіших міст Сардинії - Кастельсардо. Не дивлячись на скромні розміри, середньовічне містечко Кастельсардо славиться на весь світ своїм незвичайним розташуванням, красивими панорамними видами на затоку Азінара, на ширяючу над морським горизонтом французьку Корсику, великою кількістю історичних та археологічних пам'яток. Пейзажі Кастельсардо зачаровують і заворожують своєю красою: на скелястому схилі маленьке кольорове містечко з середньовічним замком сім'ї Дорія на вершині здається іграшковим, затишні бухти, безкрає море, безтурботний піщаний пляж Лю Баню, позначений Блакитним прапором ...
Альгеро - дуже гарне містечко, яке до сьогодення зберегло середньовічну родзинку. Місто дійсно справжня історична перлина. Місцеві прозвали ці місця «Маленькою Каталонією», тому що розмовна мова в даному регіоні каталонська. До того ж більшість сімей шанують і дотримують звичаї і традиції Каталонії. Вільний час.
Повернення в готель. Нічліг.

13 день
Кращі пляжі Сардинії в мальовничих бухтах з незабутніми краєвидами

Сніданок. Виселення з готелю. Відпочинок на морі.

Пропонуємо відвідати «Дику Сардинію» (25 євро) - це надзвичайно мальовничі бухти, незаймана природа, незабутні краєвиди та оглядові майданчики, і, звичайно, купання на кращих пляжах Сардинії. Вільний час для відпочинку.
Ввечері посадка на пором в Італію. Нічліг на поромі.

14 день
Лукка - місто ста веж і церков

Прибуття в порт Ліворно. Переїзд по Італії. Пропонуємо відвідати екскурсію «Місто ста веж і церков - Лукка» (20 євро). Лукка – одне із рідкісних італійських міст, де прекрасно збереглися давні кріпосні стіни, це Батьківщина великого композитора Джакомо Пучінні. Ви дізнаєтеся багатовікову історію міста та чому в такому маленькому місті розташовано аж 100 церков, побачите найважливіші та найцікавіші об’єкти: неймовірні храми, палаци і вежі. Тут ідеально поєднуються кипарисові рощі, рельєфні пагорби і червоні черепичні дахи будинків. Вільний час.

Переїзд в готель. Заселення. Нічліг.

15 день
Ужгород

Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд в Україну. Проходження кордонів.

Прибуття в Ужгород. Відправленя поїздом після 20:30.

Тривалість: 15

Маршрут: Ужгород - Егер* - Падуя* - Неаполь - Сорренто* - Амальфітанське узбережжя* - Савока* - Таорміна* - Сіракузи* - Катанія* - Палермо* - Кальярі - Коста Смеральда* - Кастельсардо - Лукка* - Ужгород

Мінімальна вартість: 23758 грн

Транспорт: Автобус

12.09.2020
Вартість туру
SPО №2
705 EUR

При бронюванні до 10.07.2020

Замовити
Базова вартість туру
760 EUR

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Замовити

Доплата за одномісне розміщення - 260 евро

Знижка для дітей до 12 років - 40 євро

Акції
Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит 25€ на додаткову екскурсійну програму.

Сімейні переваги

Для дітей віком до 12 років знижка 130€ від базової вартості дорослого при проживанні з двома дорослими в номері DBL + exb, або TRPL.

Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні 25€.

Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні 180€.

Вигідна ціна на останні місця

Бронюйте місця в автобусі в останньому ряду і отримайте знижку 30€.

Входить у вартість
 • Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу;
 • Проживання у готелях на о. Сардинія (3 ночі), о. Сицилія (4 ночі) та по маршруту рівня 3* з усіма зручностями;
 • Харчування – сніданки;
 • Супровід керівником групи всім маршрутом;
 • Оглядові екскурсії: Неаполь, Кастельсардо і Альгеро.
Не входить у вартість
 • Курортний збір (оплачується при бронюванні туру) - 23 євро з особи ;
 • 3 поромні переправи (Неаполь-Палермо / Сицилія-Сардинія / Сардинія-континентальна Італія) - 205 євро з особи (4-місні каюти);
 • Медичне страхування - 9 євро, для осіб старше 60 років - 18 євро;
 • Навушники під час екскурсії, при необхідності (близько 2 євро/1 екскурсія);
 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, собори, музеї тощо);
 • Проїзд громадським транспортом;
 • Особисті витрати;
 • Туристам із Києва Туроператор «САКУМС» може надати послуги щодо придбання залізничних квитків Київ-Ужгород-Київ - 1250 грн (купе). Квитки можна купити самостійно, обов'язково завчасно уточніть у менеджера номер поїзда. Увага! Вартість квитків може бути змінена Туроператором після придбання, внаслідок підняття тарифів, чи підтвердження УЗ дорожчого поїзда.
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Текст по умолчанию для туров- XXXXX

Менеджери по роботі з туристами
Тетяна Крвавич

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.116)

тел.: +38 097 918 29 78

skype: sakums_bustour

e-mail: office@sakums.com.ua

Альона Галинська

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.104)

тел.: +38 097 099 99 94

skype: trip_434

e-mail: trip@sakums.com.ua

Лариса Беркут

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.102)

тел.: +38 067 124 55 88

skype: tour_360

e-mail: trip@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Вікторія Кульбачна

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.111)

тел.: +38 063 530 99 30

skype: sakums_travel

e-mail: travel@sakums.com.ua

Олександра Покрепа

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.110)

тел.: +38 096 820 41 27

skype: sakums_europa

e-mail: europa@sakums.com.ua

Схожі тури