Автобусний тур в Стамбул "Стамбул - місто двох континентів"

Тривалість: 6

Маршрут: Одеса - Несебр - Стамбул - Велико-Тирново - Бухарест - Одеса

Мінімальна вартість: 7560 грн

Транспорт: Автобус

19.06.2020
18.07.2020
08.08.2020
22.08.2020
19.09.2020
24.10.2020

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Запрошуємо до країни, яка береже багату історію, вміє здивувати і закохати в себе - Туреччини. Стамбул - дивовижне місто палаців та мечетей. Тут урочисті площі живуть по сусідству з затишними колоритними двориками, а світлі просторі проспекти - з заплутаним лабіринтом вузьких вуличок.

Розпочнемо подорож з міста сорока церков Несебра, де здійснимо незабутню прогулянку на кораблику;

проведемо 2 дні в місті двох континентів - Стамбулі;

прогуляємось старовинними гучними вулицями, розкішними палацами та неповторною Блакитною мечеттю;

дізнаємось секрети найвеличнішого візантійського храму Айя-Софія та потрапимо в стародавнє водосховище - Цистерну Базиліку;

потрапимо до розкішного палацу Долмабахче та головного палацу Османської імперії - Топкапи;

здійснимо прогулянку по Босфору та помилуємось панорамами Стамбула;

закохаємось в мальовниче місто Болгарії, яке розташоване на скелястому схилі - Велико-Тирново;

завітаємо до "Маленького Парижа" Східної Європи - Бухареста.

Особливості туру

Шестиденний приголомшливий тур до Стамбулу, без нічних переїздів

Зачаруємось величчю старовинних мечетей і багатим оздобленням султанських палаців

Незабутні прогулянки на кораблику по Босфору та Чорному морі

Красиві локації для фото наповнені таємницями Сходу

Гастрономічне задоволення від турецької кухні

Потрапимо на колоритне шоу Turkish nigh

Маршрут
Одеса
Несебр
Стамбул
Велико-Тирново
Бухарест
Одеса

Загальний кілометраж: 2800 км

1 день
Початок незабутньої подорожі

Зустріч туристів в Одесі представником компанії САКУМС біля автобуса на залізничному вокзалі. Посадка в комфортабельний автобус. Виїзд автобуса в 07:00 ранку.
По дорозі приєднання туристів в Ізмаїлі орієнтовно в 10:00.
Перетин українсько-молдавсько-румунського кордону. Переїзд у Болгарію.
Переїзд в транзитний готель. Поселення. Ночівля.

2 день
Несебр - місто-музей

Сніданок. Виселення з готелю. Запрошуємо всіх на екскурсію «Несебр - місто-музей». Несебр розташований на красивому півострові поруч з курортом Сонячний берег - одного з найдавніших міст Європи. Його старовинна частина в 1983 році була оголошена ЮНЕСКО пам'ятником культури світового значення і з тих пір знаходиться під егідою цієї організації. Незважаючи на те, що за площею це крихітне містечко займає менше одного квадратного кілометра, в середні віки в ньому було побудовано більше 40 церков. Всього кілька з них збереглися до наших днів. Ви прогуляєтесь по старому місту, відвідаєте й оглянете церкви Св. Стефанаї Св. Спаса. Насолодіться вузькими вуличками, затишними ресторанчиками зі смачною їжею з видом на море.
Вільний час. Запрошуємо на прогулянку на кораблику – «панорама Несебра» (15 євро). Зараз в Несебрі розміщений великий пасажирський порт, звідки Ви можете відправитися на прогулянку кораблем і побачити усі дивовижні куточки узбережжя. Ви отримаєте незабутнє враження і "море" задоволення.
Переїзд в Стамбул. Сьогодні пропонуємо вам відвідати одну з найпопулярніших екскурсій Turkish night (50 євро для дорослих/40 євро для дітей). Ви побачите справжній танець живота від східних красунь, інсценування турецького весілля і історію Османської імперії, що театралізується. На вечерю будуть запропоновані дуже смачні страви турецької національної кухні і 2 напої місцевого виробництва. Цей прекрасний вечір закінчиться дискотекою, під час якої звучатиме європейська і турецька музика.
Поселення в готель. Ночівля.

3 день
Місто контрастів - Стамбул

Сніданок. Запрошуємо усіх на оглядову екскурсію "Місто контрастів - Стамбул" (доп.оплата - навушники 2 євро за цілий день!) . Стамбул - найбільше місто Туреччини, головний торговий, промисловий і культурний центр, основний порт країни. Розташований на берегах протоки Босфор, що розділяє його на європейську і азіатську частини, сполучені мостами і метротунелем. Ви відвідаєте Блакитну Мечеть, яка вразить внутрішнім оздобленням небесно-блакитного кольору. Площа Султанахмет відкриє скриньку коштовностей : Єгипетський обеліск, Німецький фонтан і Зміїну колону. Ви дізнаєтеся частинку великої історії могутньої держави.
 Вільний час. Факультативно запрошуємо Вас на наступні екскурсії:
- Айя-Софія і Цистерна Базиліка (20 євро для дорослих, 10 євро для дітей +вх. квиток). Як думаєте, чи можна православний собор перетворити на мечеть? Ще як можна. Айя Софія яскраве тому підтвердження. У мусульманських храмах заборонені зображення людей і тварин. Мечеті прикрашають красивими орнаментами і плитками. Саме завдяки цьому факту, збереглися багато фресок. Зовні розміри храму відчути неможливо. Тільки всередині собору можна зрозуміти істинні масштаби Айя Софії. Цистерна Базиліка - одне з найбільших , які збереглися, древніх підземних водосховищ Константинополя, що має деяку подібність з палацовим комплексом. Якщо Ви не були в цих місцях то можна рахувати, що і в Стамбулі Ви не були.
- Палац Топкапи (15 євро для доросліих, 10 євро для дітей +вх. квиток) головний палац Османської імперії до середини XIX століття. Розташований в історичному центрі Стамбулу, на мисі Сарайбурну, в місці впадання Босфору і Золотого Рогу в Мармурове море
- Прогулянка на кораблику по Босфору (30 євро для дорослих, 20 євро для дітей). Перебування в Стамбулі буде неповним без прогулянки по протоці Босфор, природною водною межею між Європою і Азією. Вам відкриються прекрасні види на Стамбул, величні палаци і фортеці, Дівочу Вежу, що самотньо розмістилася посеред водної гладіні Босфору.
Повернення в готель. Ночівля.

4 день
Найвизначніші мечеті та пам'ятники Стамбулу

Сніданок. Вільний день. Факультативно пропонуємо відправитися з нами на наступні екскурсії:
- Музей Рахми Коча (20 євро для дорослих, 10 євро для дітей +вх. квиток). Музей Рахми М. Коча був відкритий в 1994 році і присвячений історії транспорту, комунікацій і промисловості. Він був заснований турецьким філантропом, колекціонером і мільйонером Рахми М. Кочем. Велика частина експозиції музею складає його особиста колекція, починаючи від старовинних грамофонних голок, і закінчуючи величезним паровозом, вагою в декілька десятків тонн.
- палац Стамбулу - Долмабахче (20 євро для дорослих, 10 євро для дітей +вх. квиток). Палац Долмабахче в Стамбулі - це символ розквіту і одночасного занепаду Османської імперії. Нічого величнішого і грандіозного немає в усьому світі. Величезні площі, багаті матеріали, розкішне оздоблення - все свідчить про колишню міць і велич Туреччини XIX століття. Розкішний палац Долмабахче, найбільш «нетурецьких» з монарших резиденцій в Стамбулі, був створений для того, щоб позмагатися в помпезності з кращими палацами європейських правителів. Треба сказати, султану Абдул-Меджидов цей зухвалий задум вдався з великим успіхом - блискучий стиль бароко знайшов на берегах Босфору особливий шарм, в чому може переконатися кожен відвідувач палацу Долмабахче.
- мечеть Сулеймана і усипальня Роксолани (20 євро для дорослих, 10 євро для дітей + 2 євро навушники). Цей величезний комплекс, побудований в 1557 році без яких-небудь кранів, бульдозерів, комп'ютерного моделювання і сучасних будівельних матеріалів, вражає не лише архітектурними формами і елементами, але і застосуванням технологій, які дозволили пережити за 450 років 89 (!!!) серйозних землетрусів силою більше 7 балів за шкалою Ріхтер. Найголовнішими похованнями на цьому кладовищі є два мавзолеї - самого Сулеймана і його улюбленої дружини, знаменитої Роксолани, яка була родом з України, і стала матір'ю подальшого падишаха Селіма 2. Мавзолей (тюрбе) Сулеймана знаходиться в самому центрі кладовища і він набагато пишніший, ніж мавзолей дружини.
Переїзд в транзитний готель. Поселення. Ночівля.

5 день
Запрошуємо познайомитися з першою столицею Болгарії

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд на територію Болгарії.
Запрошуємо на прогулянку по першій столиці Болгарії, Велико-Тирново (20 євро для дорослих / 15 євро для дітей) - мальовниче місто Болгарії, розташоване в ущелині річки Янтри, одне з найстаріших поселень країни. Місто було побудоване на трьох пагорбах: Трапезниці, Царевец і Світу Горе. в Царевеці збереглася стародавня фортеця. Під пагорбом розкинувся древній квартал ремісників. Біля Трапезниці розмістилось Старе місто, яке складається з безлічі красивих будівель і архітектурних шедеврів, саме тут був розроблений перший варіант Конституції вільної Болгарії.
Переїзд в транзитний готель. Поселення. Ночівля.

6 день
Легендарний Бухарест

Сніданок. Виселення з готелю. Оглядова екскурсія «Легендарний Бухарест» (15 євро для дорослих/10 євро для дітей). Це квітуче місто з безліччю інфраструктурних проектів, які вже істотно змінили його старовинний вигляд. В минулому місто носило ім'я "маленького Парижа". Сьогодні ж місто поєднує в собі цікавий мікс старого і нового. Ви побачите Площу Конституції, Площу Революції, монумент Відродження і будівлю уряду.
Переїзд на територію України. Орієнтовний час прибуття в Одесу 22:30.

Тривалість: 6

Маршрут: Одеса - Несебр - Стамбул - Велико-Тирново - Бухарест - Одеса

Мінімальна вартість: 7560 грн

Транспорт: Автобус

19.06.2020
18.07.2020
08.08.2020
22.08.2020
19.09.2020
24.10.2020
Вартість туру
SPO №1
225 EUR

При бронюванні за 8 тижнів до початку туру

Замовити
SPO №2
245 EUR

При купівлі факультативних екскурсій до початку туру на суму 100 євро дорослі/70 євро діти

Замовити
Базова вартість
270 EUR

Без попередньої купівлі факультативних екскурсій

Замовити

Доплата за одномісне розміщення - 100 євро

Знижка для дітей до 12 років - 10 євро

Акції
Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит 15€ на додаткову екскурсійну програму.

Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні 20€.

Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні 90€.

Вигідна ціна на останні місця

Бронюйте місця в автобусі в останньому ряду і отримайте знижку 20€.

Фантастична десятка

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні десяти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 11 місце на цей же тур зі знижкою 100%!

П'ятеро одного не ждуть, а за півціни беруть!

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні п'яти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 6 місце на цей же тур зі знижкою 50%!

Входить у вартість
 • Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу;
 • Проживання у готелях рівня 3* в номерах з усіма зручностями;
 • Харчування – сніданки;
 • Супровід керівником групи;
 • Оглядові екскурсії: Несебр, Стамбул.
Не входить у вартість
 • Курортний збір (оплачується при бронюванні туру) - 8 євро з особи;
 • Медичне страхування - 5 євро, для осіб старше 60 років - 10 євро;
 • Навушники під час екскурсії, при необхідності (близько 8 євро);
 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, собори, музеї тощо);
 • Проїзд громадським транспортом;
 • Особисті витрати;
 • Туристам із Києва Туроператор «САКУМС» може надати послуги щодо придбання залізничних квитків Київ-Одеса-Київ -1350Х грн (купе). Квитки можна купити самостійно, обов'язково завчасно уточніть у менеджера номер поїзда. Увага! Вартість квитків може бути змінена Туроператором після придбання, внаслідок підняття тарифів, чи підтвердження УЗ дорожчого поїзда.
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Текст по умолчанию для туров- XXXXX

Менеджери по роботі з туристами
Тетяна Крвавич

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.116)

тел.: +38 097 918 29 78

skype: sakums_bustour

e-mail: office@sakums.com.ua

Альона Галинська

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.104)

тел.: +38 097 099 99 94

skype: trip_434

e-mail: trip@sakums.com.ua

Олена Карпуніна

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.107)

тел.: +38 099 154 69 84

skype: sakums_office

e-mail: bustour@sakums.com.ua

Лариса Беркут

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.102)

тел.: +38 067 124 55 88

skype: tour_360

e-mail: trip@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Оксана Шашлюк

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.114)

тел.: +38 093 700 90 70

skype: sakums_viza

e-mail: rest@sakums.com.ua

Ольга Єфімова

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.106)

тел.: +38 099 488 41 42

skype: sakums_exotic

e-mail: info@sakums.com.ua

Схожі тури