Автобусний тур в Туреччину "Магія сходу серед природи Балкан"

Тривалість: 8

Маршрут: Одеса - Бухарест - Несебр - Стамбул - Велико-Тирново - Брашов - Одеса

Мінімальна вартість: 9267 грн

Транспорт: Автобус

27.06.2020
18.07.2020
08.08.2020
22.08.2020
19.09.2020
24.10.2020

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Балкани - дивовижний край з чудовою природою, незвичайними країнами їх традиціями. Запрошуємо здійснити подорож до Балканського півострову, де на вас чекає таємнича Румунія, стародавня Болгарія та імперський Стамбул!

Почнемо подорож з релаксу в Термах Бухареста - найбільшому європейському центрі відпочинку;

відвідаємо столицю Румунії - Бухарест та найбільшу адміністративну будівлю Європи - румунський Парламент;

прогуляємось вузенькими вуличками міста-музея Несебр та відправимось дивитися дивовижні куточки болгарського узбережжя на кораблику;

проведемо 2 дні у найбільшому місті Туреччини - Стамбулі та побачимо вогні нічного Босфору;

познайомимось з мусульманською святинею Блакитною мечеттю та одним із найбільших християнських храмів - Айя-Софією;

завітаємо до найкрасивіших палаців Османської імперії - Топкапи та Долмабахче;

відвідаємо мечеть Сулеймана та усипальницю Роксолани а також музей транспорту Рахми Коча;

закохаємось в першу столицю Болгарії - Велико-Тирново;

погуляємо історичним серцем Трансильванії - Брашовом.  

Особливості туру

Максимально комфортний тур до Стамбулу, без нічних переїздів

Знайомство з легендарним Бухарестом, та відпочинок в термальних басейнах

Незабутні прогулянки на кораблику по Босфору та Чорному морі

Потрапимо на колоритне шоу Turkish nigh та відвідаємо турецький Хамам

Зачаруємось величчю старовинних мечетей і багатим оздобленням султанських палаців

Гастрономічне задоволення від турецької кухні

Красиві локації для фото наповнені таємницями Сходу

Маршрут
Одеса
Бухарест
Несебр
Стамбул
Велико-Тирново
Брашов
Одеса

Загальний кілометраж: 3000 км

1 день
Запрошуємо в Терми Бухареста

Зустріч туристів в Одесі представником компанії САКУМС біля автобуса на залізничному вокзалі. Посадка в комфортабельний автобус. Виїзд автобуса в 07:00 ранку.
По дорозі приєднання туристів в Ізмаїлі орієнтовно в 10:00.
Перетин українсько-молдавсько-румунського кордону. Переїзд у Бухарест. Запрошуємо вас відвідати Терми Бухареста (10 євро трансфер + вхідний квиток від 15 євро) - таємна пам'ятка Румунії, так як це один з найбільших європейських спа-центрів, площею в 25 га. Більше 500 пальм і 800 тис. різних рослин, привезених зі всього світу, утворюють цілий ботанічний сад. Тут можна поєднувати купання в 8 термальних басейнах і насолодитися пахощами рослин, попиваючи коктейль. Вам надається можливість налаштувати себе на майбутній відпочинок.
Переїзд в транзитний готель. Поселення. Ночівля.

2 день
Легендарний Бухарест

Сніданок. Виселення з готелю. Сьогодні запрошуємо вас на екскурсію «Легендарний Бухарест». Це квітуче місто з безліччю інфраструктурних проектів, які вже істотно змінили його старовинний вигляд. В минулому місто носило ім'я "маленького Парижа". Сьогодні ж місто поєднує в собі цікавий мікс старого і нового. Ви побачите Площу Конституції, Площу Революції, монумент Відродження і будівлю уряду.
А даті пропонуємо відвідати Палац Парламенту (20 євро для дорослих / 15 євро для дітей), який занесений в книгу рекордів Гіннеса, як найбільша адміністративна будівля в світі (після Пентагону), а також э найважчим адміністративною будівлею в світі. Палац Парламенту Вас шокує своєю грандіозністю і помпезністю.
Переїзд в транзитний готель. Поселення. Ночівля.

3 день
Несебр - місто-музей

Сніданок. Виселення з готелю. Запрошуємо познайомитися з гордістю Болгарської Рив’єри та відвідати екскурсію «Несебр - місто-музей» (15 євро). Несебр розташований на красивому півострові поруч з курортом Сонячний берег - одного з найдавніших міст Європи. Його старовинна частина в 1983 році була оголошена ЮНЕСКО пам'ятником культури світового значення і з тих пір знаходиться під егідою цієї організації. Незважаючи на те, що за площею це крихітне містечко займає менше одного квадратного кілометра, в середні віки в ньому було побудовано більше 40 церков. Всього кілька з них збереглися до наших днів. Ви прогуляєтесь по старому місту, відвідаєте й оглянете церкви Св. Стефанаі Св. Спаса. Насолодіться вузькими вуличками, затишними ресторанчиками зі смачною їжею з видом на море.
А також пропонуємо вам прогулянку на кораблику - панорама Несебра (15 євро). Зараз в Несебре розміщений великий пасажирський порт, звідки Ви можете відправитися на прогулянку кораблем і побачити усі дивовижні куточки узбережжя. Ви отримаєте незабутнє враження і "море" задоволення.
Переїзд в транзитний готель. Поселення. Ночівля.

4 день
Місто контрастів - Стамбул

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Стамбул. Запрошуємо усіх на оглядову екскурсію "Місто контрастів - Стамбул" (доп.оплата - навушники 2 євро за цілий день!). Стамбул - найбільше місто Туреччини, головний торговий, промисловий і культурний центр, основний порт країни. Розташований на берегах протоки Босфор, що розділяє його на європейську і азіатську частини, сполучені мостами і метротунелем. Ви відвідаєте Блакитну Мечеть, яка вразить внутрішнім оздобленням небесно-блакитного кольору. Площа Султанахмет відкриє скриньку коштовностей : Єгипетський обеліск, Німецький фонтан і Зміїну колону. Ви дізнаєтеся частинку великої історії могутньої держави.
 Вільний час. Факультативно запрошуємо Вас на наступні екскурсії:
- Айя-Софія і Цистерна Базиліка (20 євро для дорослих, 10 євро для дітей +вх. квиток). Як думаєте, чи можна православний собор перетворити на мечеть? Ще як можна. Айя Софія яскраве тому підтвердження. У мусульманських храмах заборонені зображення людей і тварин. Мечеті прикрашають красивими орнаментами і плитками. Саме завдяки цьому факту, збереглися багато фресок. Зовні розміри храму відчути неможливо. Тільки всередині собору можна зрозуміти істинні масштаби Айя Софії. Цистерна Базиліка - одне з найбільших , які збереглися, древніх підземних водосховищ Константинополя, що має деяку подібність з палацовим комплексом. Якщо Ви не були в цих місцях то можна рахувати, що і в Стамбулі Ви не були.
- Палац Топкапи (15 євро для дорослих, 10 євро для дітей +вх. квиток) головний палац Османської імперії до середини XIX століття. Розташований в історичному центрі Стамбулу, на мисі Сарайбурну, в місці впадання Босфору і Золотого Рогу в Мармурове море.
- Прогулянка на кораблику по Босфору (30 євро для дорослих, 20 євро для дітей). Перебування в Стамбулі буде неповним без прогулянки по протоці Босфор, природною водною межею між Європою і Азією. Вам відкриються прекрасні види на Стамбул, величні палаци і фортеці, Дівочу Вежу, що самотньо розмістилася посеред водної гладіні Босфору.
Повернення в готель. Ночівля.

5 день
Найвизначніші мечеті та пам'ятники Стамбулу

Сніданок. Вільний день.
Факультативно пропонуємо відправитися з нами на наступні екскурсії:
- Музей Рахми Коча (20 євро для дорослих, 10 євро для дітей +вх. квиток). Музей Рахми М. Коча був відкритий в 1994 році і присвячений історії транспорту, комунікацій і промисловості. Він був заснований турецьким філантропом, колекціонером і мільйонером Рахми М. Кочем. Велика частина експозиції музею складає його особиста колекція, починаючи від старовинних грамофонних голок, і закінчуючи величезним паровозом, вагою в декілька десятків тонн.
- палац Стамбулу - Долмабахче (20 євро для дорослих, 10 євро для дітей +вх. квиток). Палац Долмабахче в Стамбулі - це символ розквіту і одночасного занепаду Османської імперії. Нічого величнішого і грандіозного немає в усьому світі. Величезні площі, багаті матеріали, розкішне оздоблення - все свідчить про колишню міць і велич Туреччини XIX століття. Розкішний палац Долмабахче, найбільш «нетурецьких» з монарших резиденцій в Стамбулі, був створений для того, щоб позмагатися в помпезності з кращими палацами європейських правителів. Треба сказати, султану Абдул-Меджидов цей зухвалий задум вдався з великим успіхом - блискучий стиль бароко знайшов на берегах Босфору особливий шарм, в чому може переконатися кожен відвідувач палацу Долмабахче.
- мечеть Сулеймана і усипальня Роксолани (20 євро для дорослих, 10 євро для дітей + 2 євро навушники). Цей величезний комплекс, побудований в 1557 році без яких-небудь кранів, бульдозерів, комп'ютерного моделювання і сучасних будівельних матеріалів, вражає не лише архітектурними формами і елементами, але і застосуванням технологій, які дозволили пережити за 450 років 89 (!!!) серйозних землетрусів силою більше 7 балів за шкалою Ріхтер. Найголовнішими похованнями на цьому кладовищі є два мавзолеї - самого Сулеймана і його улюбленої дружини, знаменитої Роксолани, яка була родом з України, і стала матір'ю подальшого падишаха Селіма 2. Мавзолей (тюрбе) Сулеймана знаходиться в самому центрі кладовища і він набагато пишніший, ніж мавзолей дружини.
Повернення в готель. Ночівля.

6 день
Запрошуємо познайомитися з першою столицею Болгарії

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд на територію Болгарії.
Запрошуємо на прогулянку по першій столиці Болгарії, Велико-Тирново (20 євро для дорослих / 15 євро для дітей) - мальовниче місто Болгарії, розташоване в ущелині річки Янтри, одне з найстаріших поселень країни. Місто було побудоване на трьох пагорбах: Трапезниці, Царевец і Світу Горе. в Царевеці збереглася стародавня фортеця. Під пагорбом розкинувся древній квартал ремісників. Біля Трапезниці розмістилось Старе місто, яке складається з безлічі красивих будівель і архітектурних шедеврів, саме тут був розроблений перший варіант Конституції вільної Болгарії.
Переїзд в транзитний готель. Поселення. Ночівля.

7 день
Екскурсію в місто Брашов

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд по території Румунії. Пропонуємо Екскурсію в місто Брашов (15 євро для дорослих/10 євро для дітей). Місто Брашов дуже часто називають румунським Зальцбургом за його прекрасне місце розташування - біля підніжжя гір. Це одне з десяти найбільших міст в країні. Сучасний Брашов – незвичайно мальовниче містечко, що зберегло дивовижну середньовічну чарівність. Його вузькими вуличками і просторими площами можна прогулюватись дуже довго. У середньовіччі місто було оточене високою дванадцятиметровою стіною, що захищала його від турків. Зі стін і по сьогодні відкривається прекрасний вид на старовинне місто, звідки особливо добре помітні гострі шпилі Чорної церкви – головного символу Брашова.

Переїзд в транзитний готель. Поселення. Ночівля.

8 день
Переїзд на територію України.

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд на територію України. Орієнтовний час прибуття в Одесу 22:30.

Тривалість: 8

Маршрут: Одеса - Бухарест - Несебр - Стамбул - Велико-Тирново - Брашов - Одеса

Мінімальна вартість: 9267 грн

Транспорт: Автобус

27.06.2020
18.07.2020
08.08.2020
22.08.2020
19.09.2020
24.10.2020
Вартість туру
SPO №1
275 EUR

При бронюванні за 8 тижнів до початку туру

Замовити
SPO №2
300 EUR

При купівлі факультативних екскурсій до початку туру на суму 120 євро дор./90 євро діти

Замовити
Базова вартість
330 EUR

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Замовити

Доплата за одномісне розміщення - 140 євро

Знижка для дітей до 12 років - 10 євро

Акції
Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит 25 на додаткову екскурсійну програму.

Сімейні переваги

Для дітей віком до 12 років знижка 100 від базової вартості дорослого при проживанні з двома дорослими в номері DBL + exb, або TRPL.

Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні 25.

Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні 100.

Вигідна ціна на останні місця

Бронюйте місця в автобусі в останньому ряду і отримайте знижку 25.

Фантастична десятка

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні десяти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 11 місце на цей же тур зі знижкою 100!

П'ятеро одного не ждуть, а за півціни беруть!

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні п'яти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 6 місце на цей же тур зі знижкою 50!

Входить у вартість
 • Проїзд автобусом по маршруту;
 • Проживання в готелях рівнем 3*;
 • Харчування - сніданки за програмою;
 • Оглядові екскурсії: Бухарест, Стамбул;
 • Супровід керівником групи.
Не входить у вартість
 • Курортний збір (оплачується при бронюванні туру) - 5 євро з особи;
 • Факультативні програми і вхідні квитки;
 • Проїзд на громадському транспорті;
 • Медичне страхування - 5 євро, від 65 до 70 років - 10 євро, від 70 років - 20 євро;
 • Обов'язкова доплата до начала тура: аудиогід 8 євро;
 • Особисті витрати;
 • Туристам із Києва Туроператор «САКУМС» може надати послуги щодо придбання залізничних квитків Київ-Одеса-Київ - 1350 грн (купе). Квитки можна купити самостійно, обов'язково завчасно уточніть у менеджера номер поїзда. Увага! Вартість квитків може бути змінена Туроператором після придбання, внаслідок підняття тарифів, чи підтвердження УЗ дорожчого поїзда.
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Текст по умолчанию для туров- XXXXX

Менеджери по роботі з туристами
Тетяна Крвавич

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.116)

тел.: +38 097 918 29 78

skype: sakums_bustour

e-mail: office@sakums.com.ua

Альона Галинська

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.104)

тел.: +38 097 099 99 94

skype: trip_434

e-mail: trip@sakums.com.ua

Олена Карпуніна

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.107)

тел.: +38 099 154 69 84

skype: sakums_office

e-mail: bustour@sakums.com.ua

Лариса Беркут

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.102)

тел.: +38 067 124 55 88

skype: tour_360

e-mail: trip@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Оксана Шашлюк

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.114)

тел.: +38 093 700 90 70

skype: sakums_viza

e-mail: rest@sakums.com.ua

Ольга Єфімова

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.106)

тел.: +38 099 488 41 42

skype: sakums_exotic

e-mail: info@sakums.com.ua

Схожі тури