Автобусний тур в Хорватію "АДРІАТИКА - ТАМ, ДЕ ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ МРІЇ"

Тривалість: 12

Маршрут: Київ - Мукачево - Загреб - Градац - Дубровник* - Шибеник* - Мукачево

Мінімальна вартість: 6888 грн

Транспорт: Автобус

03.07.2020
24.07.2020
04.09.2020
18.09.2020

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Увага! Виїзд туристів з Києва буде на день раніше: 13.08.2020, 03.09.2020, 17.09.2020


Запрошуємо провести незабутній відпочинок на Адріатичному морі казкової Хорватії! На вас чекає 7 ночей відпочинку на Макарській Рів'єрі, де неймовірне чисте море, теплий і м'який клімат, зручна інфраструктура! Це один із найпопулярніших напрямків літнього відпочинку в Європі.

Розпочнемо подорож зі знайомства з столицею Хорватії - містом Загреб;

відпочинемо 7 ночей на узбережжі Адріатичного моря Макарської Рів'єри на курорті Градац (або Макарська);

дізнаємось багате історичне минуле Дубровника;

відвідаємо стародавні міста - зітканий з палаців Трогір та найбільше місто Далмації Спліт;

познайомимось з перлиною Далмації - Імотським озерним краєм;

відправимось на морську прогулянку до сонячних островів - Хвар та Брач;

помилуємось каскадами водоспадів парку КРКА та прогуляємось колоритним Шибеником.

Особливості туру

Популярний тур в Хорватію з 2016 року без нічних переїздів

7 ночей відпочинку на Адріатичному узбережжі Макарської Рив'єри - найромантичнішого курорту Хорватії

Проживання на вибір в готелях Adriatiq Hotel Laguna 2* і Adriatiq Hotel Labineca 3* курорту Градац на першій береговій лінії в оточенні оливкових та соснових гаїв

Включено дворазове харчування ( сніданки та вечері) на курорті за системою "Шведський стіл" з великим асортиментом страв

Чудова екскурсійна програма, яка відкриває всю красу Далмації

Можливість здійснити морський круїз до островів

Маршрут
Київ
Мукачево
Загреб
Градац
Дубровник*
Шибеник*
Мукачево

Загальний кілометраж: 2600 км

1 день
Виїзд з Києва

Увага! Виїзд туристів з Києва: 13.08.2020, 03.09.2020, 17.09.2020

20:30 - Зустріч туристів в Києві представником компанії Сакумс біля автобуса (автобус буде подано на парковку біля ПІВДЕННОГО залізничного вокзалу). 
21:00 - Виїзд з Києва. Нічний переїзд до Львова.

Або
Посадка в поїзд №29 або №81 сполучення Київ-Мукачево. Відправлення поїзда.

2 день
Наша подорож починається

Дати туру: 14.08.2020, 04.09.2020, 18.09.2020

03:30 - Зустріч туристів у Львові представником компанії Сакумс у автобуса (автобус буде поданий на парковку біля залізничного вокзалу, якщо стояти спиною до вокзалу, парковка буде праворуч, де сквер).
04:00 - Виїзд на кордон. Можливо приєднання в місті Стрий.
08:30 - Прибуття в Мукачево. Зустріч представником компанії Сакумс біля автобуса (автобус буде поданий на парковку на привокзальній площі).
09:00 - Виїзд на кордон. Проходження українсько-угорського кордону.
Переїзд по території Хорватії. Поселення в транзитний готель. Ночівля. 

3 день
Столиця Хорватії

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд по території Хорватії. Рекомендуємо екскурсію "Загреб - столиця Хорватії" (15 євро для дорослих/10 євро для дітей). Загреб - це місто контрастів - одночасно древній і молодий, уранці - діловий, увечері призначений для розваг. Місто за багатьма характеристиками є європейським мегаполісом, але його, передусім, знають, завдяки чарівності його центру і гостинності його жителів.

Переїзд на курорт Градац (або на виїзд 24.07,07.08 курорт Макарська). Поселення в готель. Ночівля. 

4 день
Відпочинок на Адріатичному узбережжі

Сніданок. Відпочинок на морі в курортному містечку Градац (або на виїзд 24.07,07.08 курорт Макарська), яке є одним з найкрасивіших і найзатишніших міст Макарской Рив'єри. Тут, в Градаці, ви знайдете захоплюючий дух пейзажі і чудову зв'язок між горами і кристально чистим морем з галькові пляжем довжиною понад 7 км. Завдяки унікальному поєднанню гори Біоково і найкрасивіших пляжів Адріатики, близькості до найважливіших туристичних напрямків, Градац є привабливим місцем для приємного відпочинку, і гості, які відвідують його, регулярно повертаються знову.

Ночівля.

5 день
Стародавнє місто з багатою історією

Сніданок. Відпочинок на морі.

У другій половині дня пропонуємо відвідати екскурсію в Дубровник (40 євро для дорослих/ 30 євро для дітей) - стародавнє місто з багатою історією (внесений до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО). Починаючи з доби середньовіччя, процвітання міста грунтувалося на добре розвиненій морській торгівлі і вмілої дипломатії, що дозволило Дубровницької республіці стати єдиним містом-державою в східній Адріатиці, здатним змагатися з Венецією. У Дубровнику процвітали мистецтво і наука, місто стало одним з центрів розвитку хорватської мови і культури. Покоління минулого залишили тут приголомшливу архітектурну спадщину, що в поєднанні з красою місцевої природи призвело до того, що місто називають «Перлиною Адріатики».
Повернення на курорт. Вечеря. Ночівля.

6 день
Трогір і Спліт

Сніданок. Відпочинок на морі.

Пропонуємо екскурсію по містах Трогір і Спліт (40 євро для дорослих/ 30 євро для дітей). Трогір- місто, знаменитий своєю невеликою за площею історичною частиною з унікальним скупченням палаців, храмів, веж і старовинних будівель. Це місто хорватського узбережжя став Меккою художників. Центральна історична частина Трогіра внесена до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Спліт найбільше місто Далмації, центр курортного регіону, другий за величиною в Хорватії після столиці - Загреба. Основною визначною пам'яткою є палац, побудований римським імператором Діоклетіаном. Це чотирикутний міні-місто, відокремлений від решти міста високими стінами зберіг в собі дух великої Римської Імперії. Центральна історична частина Спліта внесена до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
Повернення на курорт. Вечеря. Ночівля.

7 день
Імотскій край

Сніданок. Відпочинок на морі.

Пропонуємо продовжити знайомство з Далмацією (30 євро). Нас чекає край гір і карстових озер - Імотскій край. Ми побачимо Червоне озеро - найглибше (287 м) і унікальне озеро Європи, оточені стрімкими схилами. Названо на честь червоних скель на березі озера. Потім наш шлях лежить по звивистому серпантину до Блакитного озера, що знаходиться в глибокій улоговині г.Імотскі. Глибина Синього озера мінлива (від 0 до 147 м), тому що в кінці літа трапляється і повне висихання озера. Спустившись на саме дно улоговини у нас є можливість купуватися в ідеально чистою і прісній воді. А ще ми піднімемося на фортецю щоб насолодитися мальовничими панорамами Імотскі Краї. Головне не забути зручне взуття ;-) На цьому наше маленьке подорож не закінчується, так як ми потрапили не тільки в озерний, але і виноробний край. Бажаючі можуть за доп. плату продовжити знайомство з гастрономічною частиною краю (дегустація вин, пршута і сиру).
Повернення на курорт. Вечеря. Ночівля.

8 день
Морська поїздка

Сніданок. Відпочинок на морі.

Пропонуємо морську поїздку на о.Хвар і о.Брач (40 євро). Спочатку ви вирушите до самого сонячного острова Адріатики - о.Хвар. Вас чекає прогулянка по Старому місту Хвар, де вирощується виноград, на найближчих полят зростає лаванда, а на терасі оливкові гаї. Тут безліч пам'ятників римської епохи поєднуються з середньовічними вуличками. Переїзд на о.Брач, який славиться своїми пляжами. Ви купуєтеся на кращому пляжі острова - Золотий Ріг. Пляж славиться своїм білим каменем, який називають «Каменем Любові». Саме з цього каменю будували відомий угорський парламент. Вільний час для купання в найчистіших водах Адріатичного моря. Обід на кораблі. Повернення на курорт з танцями і розвагами.
Повернення на курорт. Вечеря. Ночівля.

9 день
Відпочинок на морі

Сніданок. Відпочинок на морі. Вечеря. Ночівля.

10 день
Перлини Хорватії

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд по території Хорватії.

Пропонуємо відвідування на вибір:
- Національного парку КРКА і міста Шибеник (30 євро для дорослих/ 25 євро для дітей - червень, вересень; 35 євро для дорослих/ 30 євро для дітей - липень, серпень). Національний парк КРКА - один з найвідоміших нацпарков Хорватії, за популярністю серед туристів утримує міцне друге місце після Плітвіцьких озер. Основна родзинка парку - красиві каскади водоспадів. Піша прогулянка дуже приємна - створюється відчуття, що потрапляєш в даний водне царство: навколо безліч водоспадів, водопадиков, потічків, заплав ... У теплу пору тут можна навіть скупатися, але щоб не порушувати природну рівновагу, тільки в спокійній заводі з видом на каскади Скрадінскі Бука - найвідомішого та великого водоспаду, вражаючого своєю красою. Шібенік- місто, розташоване в безпосередній близькості від Національного парку КРКА. Головна визначна пам'ятка міста - кафедральний собор св. Якова (внесений до списку світової спадщини Юнеско). Цей унікальний білокам'яний католицький собор XV століття - спільний шедевр двох найзнаменитіших хорватських середньовічних архітекторів і скульпторів - Юрая Далматінац і Миколи Фіорентінаца. Місто колоритний і дуже самобутній, залишає теплі спогади на все життя !!!
- Плітвицькі Озера:
до 30.06 і з 01.09 - (35 євро для дорослих/20 євро для дітей до 17,99 років/діти до 6,99 років безкоштовно);
з 01.07 по 31.08 - (45 євро для дорослих/25 євро для дітей до 17,99 років/діти до 6,99 років безкоштовно).
Хорвати часто називають це місце "восьмим чудом світу" - 16 озер національного парку, і 92 каскади водоспадів з блакитними, а часом смарагдовими відтінками води, по прозорості не зрівняються ні з чим, вважаються одним з найунікальніших природних явищ у світі. Це одне з небагатьох місць на планеті, де щороку народжуються нові водоспади. Говорять, що одного разу королева молилася про дощ, і молитва її була почута. З неба хлинули водні потоки і заповнили по самі вінця близько двадцяти Плітвицьких озер.
Поселення в транзитний готель. Ночівля.

11 день
Повернення в Україну

Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд в сторону угорсько - українського кордону. Проходження кордону.
Прибуття в Мукачево близько 20:30.
Прибуття до Львова близько 01:30.

12 день

Прибуття до Києва близько 09:00.

Тривалість: 12

Маршрут: Київ - Мукачево - Загреб - Градац - Дубровник* - Шибеник* - Мукачево

Мінімальна вартість: 6888 грн

Транспорт: Автобус

03.07.2020
24.07.2020
04.09.2020
18.09.2020
Вартість туру
Акція "Туропад щосереди" знижка на тур -10 євро!


Дати тура

APARTMENTS MEDENA опис готелю (без харчування)

HOTEL MEDENA 3* опис готелю

(харчування сніданки+вечері)

з людини при проживанні в двомісному номері

доплата за одномісне розміщення

з людини при проживанні в двомісному номері

доплата за одномісне розміщення

14.08.2020

375 євро

+195 євро

530 євро

+215 євро

18.09.2020

375 євро

+195 євро

465 євро

+215 євро

* По бажанню доплата за сніданки при проживанні в APARTMENTS MEDENA +75 євро з людини за весь період


Adriatiq Hotel Labineca 3* (харчування сніданки+вечері або All inclusive light service)* опис готелю

Дати тура

Вартість для дорослого

Діти до 11,99 років на основному ліжку

Друга дитина до 11,99 років на додатковому ліжку в (номері 2+2)

Діти до 11,99 років на додатковому ліжку в номері з 2-ма дорослими

04.09.2020

545 євро

420 євро

345 євро

205 євро

18.09.2020

455 євро

360 євро

300 євро

205 євро

* По бажанню доплата за харчування "All inclusive light service " + 60 євро

Доплата за одномісне розміщення - 160 євро Adriatiq Hotel Laguna 2* (харчування сніданки+вечері або All inclusive light service)* опис готелю

Дати тура

(проживання в основному корпусі, номера Сomfort Double Room, Sea Side)

(проживання в корпусі В, номера Double Room)

Вартість для дорослого

Діти до 11,99 років на основному ліжку

Друга дитина до 11,99 років на додатковому ліжку в (номері 2+2)

Діти до 11,99 років на додатковому ліжку в номері з 2-ма дорослими

Вартість для дорослого

Діти до 11,99 років на основному ліжку

Друга дитина до 11,99 років на додатковому ліжку в (номері 2+2)

Діти до 11,99 років на додатковому ліжку в номері з 2-ма дорослими

04.09.2020

455 євро

405 євро

335 євро

215 євро

380 євро

350 євро

300 євро

215 євро

18.09.2020

380 євро

380 євро

300 євро

215 євро

-

-

-

-

* По бажанню доплата за харчування "All inclusive light service " + 95 євро

Доплата за одномісне розміщення - 155 євро

 

Акції
Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит 10€ на додаткову екскурсійну програму.

Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні 15€.

Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні 90€.

Вигідна ціна на останні місця

Бронюйте місця в автобусі в останньому ряду і отримайте знижку 10€.

Сімейні переваги

Для дітей віком до 12 років знижка до 335 євро від базової вартості дорослого при проживанні з двома дорослими в номері DBL + exb, або TRPL.

Туропад щосереди

За умовами акції "Туропад щосереди" ми пропонуємо кожної середи деякі тури зі знижкою від 5% до 25%! Які саме тури братимуть участь в акції? Слідкуй щосереди на нашому сайті за новою підбіркою акційних турів. Бронюй в середу, оплачуй до п'ятниці!

Входить у вартість
 • Проїзд автобусом по маршруту; 
 • Проживання 2 ночі в готелях 3* по дорозі на Адріатику і назад, харчування - сніданки; 
 • Проживання в готелі вибраної категорії на Адріатичному узбережжі (7 ночей), харчування - сніданки + вечері, на вечерю (напої за додаткову оплату);  
 • Супровід керівником групи. 
Не входить у вартість
 • Курортний збір (оплачується при бронюванні туру) - 20 євро з особи;
 • Медичне страхування - 5 євро, для осіб старше 60 років - 13 євро; 
 • Факультативні програми і вхідні квитки; 
 • Проїзд на громадському транспорті;    
 • Особисті витрати;   
 • Туроператор «САКУМС» може надати послуги щодо придбання залізничних квитків Київ-Ужгород(Мукачево)-Київ - 1750 грн (купе). Квитки можна купити самостійно, обов'язково завчасно уточніть у менеджера номер поїзда. Увага! Вартість квитків може бути змінена Туроператором після придбання, внаслідок підняття тарифів, чи підтвердження УЗ дорожчого поїзда.
 • Доплата за автобус Київ-Мукачеве-Київ - 40 євро.
Залишити відгук

Спасибо за тур в Хорватию

Добрый день, Сакумс ! Благодарим Вас за прекрасный тур и хорошие места в автобусе по "Адриатика - там , где сбываются мечты " с 7 сентября по 18 сентября 2017 г. Тур понравился и хотим поехать и в следующем году. Я была на родине своего дедушки, которого никогда не видела, но те места меня просто очаровали, было приятно и спокойно на душе и отпуск прошел замечательно. Хорватия очень понравилась Плитвицкими Озерами и водопадами..чистым воздухом и прекрасным морем . Пикник с купанием в открытом море и вкуснейшей рыбой с вином и ракией всем очень поднял настроение.. Желаем Вам успехов, здоровья и процветания!

07.09.2017
Ольга Таранюк

У підсумку – не просто збувалися мрії майже на кожному кроці, а ще й багато було приємних несподіванок і сюрпризів! Це один з небагатьох випадків, коли результат значно перевищує очікування.

…Я почав активно подорожувати по різних країнах з 2008 р. І ця подорож за цей період у мене 23-тя, країна (Хорватія) – 34-та, туроператор (Сакумс) – 16-й. Зараз, коли за незначними винятками відвідана практично вся Європа, білою плямою тривалий час залишались колишні югославські країни (крім епізодично-парогодинної Любляни транзитом до Риму 2011-го). Найрепрезентативнішою туристичною країною серед них я завжди вважав Хорватію, тому мріяв ґрунтовно відвідати вже багато років. Ґрунтовно – це щоб в одну подорож неодмінно попав знаменитий «хорватський туристичний квартет» – Загреб, Плітвіцькі озера, Спліт та Дубровник. Більшість турів до Хорватії від більшості туроператорів, виходячи з «неправильної» конфігурації країни та, відповідно, правил логістики маршрутів, увесь цей квартет не охоплюють. І от раптом я знайшов туроператора «Сакумс» (з латиської – джерело). Гранд-тур «Адріатика. Там, де збуваються мрії». Хоч і не гарантовано, але передбачається відвідування усього квартету! Але ж на те тур так і називався. У підсумку – не просто збувалися мрії майже на кожному кроці, а ще й багато було приємних несподіванок і сюрпризів! Це один з небагатьох випадків, коли результат значно перевищує очікування. Мені не тільки вдалося відвідати омріяний хорватський квартет. Таланило майже в усьому, і багато чого позитивного було вперше – перший безвіз до Євросоюзу (хоч різні державні кордони довелося перетинати і відповідно проходити контроль (це не Шенген) 16 разів, але в цілому кожен з них досить швидко), прекрасна дружня група, чітка й продумана організація подорожі, постійно комфортна погода, вперше у моєму досвіді подорожей зручні два місця на одного в автобусі всього лише в четвертому ряді (причому з розетками для зарядки апаратури біля кожної пари місць по всьому автобусу!), приємні оригінальні професійні гіди (в різних місцях Хорватії – Елена, Єлена і Гелена, кожна зі своєю неповторною родзинкою), плюс вид з вікна готелю, якість харчування і ще багато чого. Вперше також у «намисті» моїх подорожей до організатора (як до компанії «Сакумс», так і до Тараса Кузіва як відповідального супроводжуючого) майже відсутні будь-які претензії, принаймні суттєві. За винятком того, що не виконано було обіцянку можливості купання у відкритому морі під час фіш-пікніка, але то таке. І з берега непогано покупатись за один день на трьох островах. Взагалі, туристичний екстаз (у формі «Вау!!!» та інш.) доводилося відчувати щодня по декілька разів. Хорватія – це країна, у якій море краще, ніж у Греції, а автобани якісніше, ніж в Німеччині. Загреб – це одночасно Париж, Відень, Будапешт і Прага. Дубровник, Спліт і Трогір – це симбіози Венеції, Риму та Афін. Тільки все занадто якісно, відшліфовано й відполіровано, нереально досконало, охайно туризмізовано, і при тому не втрачається місцевий колорит. Прониклива історія про побачену нами в Дубровнику кішку на ймення Аппофігея (причому наголошено, що з двома «п»), яка живе при одному з храмів і полюбляє увечері пити кагор, а з похмілля зранку веде себе дещо неадекватно. Плітвіцькі озера – це фантастичний Космос, це якийсь потойбічний світ зі своїми 90 (я не рахував, але так говорять) відтінків блакиті. А як національний парк, з точки зору поєднання туризму і охорони природи, то я такого не бачив навіть у нацпарках США. Я не знаю, чи виділяють вони класичні функціональні зони, але туристи пересуваються суворо по визначених маршрутах, уздовж озер – по своєрідних стежинах-пірсах, коли ти можеш досхочу насолоджуватись неперевершеною природною красою, фотографувати, знімати відео, але не можеш нашкодити. Ми були там у п’ятницю, і на цих стежинах народу з усього світу, як у діловому районі мегаполісу в години пік. Таке скупчення я пам’ятаю лише на туризмізованій ділянці Великої Китайської стіни неподалік від Пекіна. І ніхто при тому в жодне озеро не впав. І трохи про атрактивність екскурсійних трас. Автобановий шлях уздовж Адріатичного узбережжя (з урахуванням дороги до Дубровника із заїздом у Боснію довелося проїхати в один бік близько 300 км) – це також окремий Космос, окремий світ яскравого польоту по Глибинах Гармонії природи і архітектури, і будь-який Лазурний берег зі своїми Ніццами й Монаками здається просто дитячим лепетом… Нарешті, про невеликі хорватські села й містечка. Справжніми сюрпризами-бонусами-відкриттями для мене стали Разтоки, Прімоштен і Маслениця. По мініатюрності, «оформленості» та «вписуваності» у ландшафт з ними може посперечатись хіба що Німеччина, але там значно більше штучного й наносного, а тут – більше життєвості. І наостанок підкреслю вражаюче-пронизливу прозорість усіх водойм – і озерних, і морських. Навіщо ті Мальдіви? Я щиро вдячний компанії «Сакумс» за втілення мрій, причому з надлишком.

22.06.2017
Костянтин Горб

Райское место,которое заставит вернуться сюда еще не один раз!

Это наше второе путешествие с Сакумсом в этом году. Были в восхищении от первой поездки, поэтому решились на вторую. Сакумс не перестает удивлять! Прекрасная экскурсионная программа, хорошие отели с хорошими завтраками и ужинами на побережье. Отдельное спасибо нашим водителям и нашему гиду Тарасу Кузиву за профессионализм,доброжелательность, внимание и помощь в решении наших проблем! Долгие переезды первые два дня скрашиваются экскурсиями в Тимишоаре , Загребе. Третий день - Плитвицкие озера, просто нет слов, это нужно увидеть! Сказочное, райское место! Отдых на море мы совмещали с экскурсиями: Растоке, Примоштен, Трогир, Дубровник. Хотелось посмотреть все! Но к сожалению в одной поездке всю Хорватию не объездишь, сюда нужно вернуться еще не один раз! Нам очень повезло с группой! Небольшая, но очень позитивная и дружная , несмотря на разницу в возрасте ( от 5 до 72 лет)! Было интересно и весело! Большое спасибо коллективу Сакумса за чудесную поездку и предоставленные нам бонусы! Ждем с нетерпением новых встреч с Вашей командой!

22.06.2017
Елена Мерзлякова
Просимо звернути увагу

Ввечері п'ятниці 10.07 хорвати прийняли рішення про необхідність для в'їзду в Хорватію наявності ПЛР тесту для громадян України, що приїжджають з туристичною метою. Ми пристосували програму "Адріатика - там, де здійснюються мрії" до виконання нових вимог для в'їзду в Хорватську Республіку.

В програмі туру внесені зміни з урахуванням нових вимог.
1 день (без змін) Виїзд в Ужгород з Києва (або іншого міста) поїздом/автобусом згідно графіку

2 день (з урахуванням змін)

Прибуття в Ужгород. ~08-09:00 Здача ПЛР тесту (оплачується додатково 1550 грн). Екскурсія по Ужгороду. Поселення в готелі в Ужгороді, відпочинок. Отримання результатів тесту.
~19-20:00 - Виїзд в Хорватію, нічний переїзд одразу в готель на морське узбережжя.

Оскільки швидке отримання результатів тестів і швидке проходження кордонів не може бути прогнозоване точно, а це в свою чергу може спричинити до прибуття в перший готель в Хорватії вночі приблизно з 2 до 5 ночі/ранку, ми пропонуємо замість 1-ї транзитної ночі в готелі в Хорватії:
- відвідати екскурсію в Ужгороді;
- відпочити в готелі в Ужгороді вдень і вирушити в дорогу надвечір, коли дороги будуть більш вільні і не буде спеки;
- повечеряти перед виїздом в дорогу

3 день (з урахуванням змін)
~ 12:00 прибуття в готель, відпочинок на морі. Після 14:00 поселення в готелі, вечеря, відпочинок.
Всі наступні дні туру відбуваються згідно програми.
Вартість туру залишається без змін.

Менеджери по роботі з туристами
Тетяна Крвавич

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.116)

тел.: +38 097 918 29 78

skype: sakums_bustour

e-mail: office@sakums.com.ua

Альона Галинська

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.104)

тел.: +38 097 099 99 94

skype: trip_434

e-mail: trip@sakums.com.ua

Олена Карпуніна

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.107)

тел.: +38 099 154 69 84

skype: sakums_office

e-mail: bustour@sakums.com.ua

Лариса Беркут

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.102)

тел.: +38 067 124 55 88

skype: tour_360

e-mail: trip@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Оксана Шашлюк

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.114)

тел.: +38 093 700 90 70

skype: sakums_viza

e-mail: rest@sakums.com.ua

Ольга Єфімова

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.106)

тел.: +38 099 488 41 42

skype: sakums_exotic

e-mail: info@sakums.com.ua

Схожі тури