Автобусний тур в Бакоту та Хотин "Дивовижний світ поділля: Кам'янець - Бакота - Хотин - Кришталева печера"

Тривалість: 3

Маршрут: Київ - Кам'янець-Подільський - Бакота - Хотин* - Кривче* - Київ

Мінімальна вартість: 2730 грн

Транспорт: Автобус

24.07.2020
17.08.2020
22.08.2020
25.09.2020
30.10.2020

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

​Запрошуємо Вас приєднатись до мандрівки Українським Поділлям, яке вражає різноманітністю туристичних пам'яток! В програмі туру: Хотинська фортеця-казка,  мальовнича печера "Кришталева",  місто-фортеця Кам'янець-Подільський, затоплене місто Бакота з її дивовижними пейзажами, якими можна буде помилуватись під час круїзу по величному Дністру!
Особливості туру

Триденний тур українським Поділлям

2 ночі в готелі 3* на базі сніданків

У вартості туру екскурсії по Кам'янцю-Подільському та Бакоті

Середньовічні фортеці та романтичний круїз по мальовничим куточкам Дністра

Казковий світ "Кришталевої" печери - підземної перлини Поділля

Маршрут
Київ
Кам'янець-Подільський
Бакота
Хотин*
Кривче*
Київ

Загальний кілометраж: 1100 км

1 день
Славетне місто - Кам'янець-Подільський

Туристи, які подорожують автобусом: 
06-15 збір групи та виїзд з м. Київ від ст. м. "Житомирська".
07:40 зупинка і посадка туристів в м. Житомир, центральний автовокзал. (Заправка «БРСМ»).
13:00-14:00 прибуття до Кам'янця-Подільського.
Для туристів, які подорожують потягом:
Прибуття до Кам'янця-Подільського. Вільний час. Приєднання до групи в 14-00.
Пропонуємо обід в одному з колоритних ресторанів Кам’янця-Подільського (за додаткову плату).
Запрошуємо на пішохідну екскурсію по місту-фортеці Кам'янець-Подільський з відвідинами: магістрату, кафедрального костелу, турецького мінарета, вірменської церкви, францисканського монастиря, будинку Потоцьких.
Найстаріша офісна будівля України – місцева ратуша (XІV ст.); величні храми різних конфесій, кафедральний костел з мінаретом; унікальні гідротехнічні спорудження Російських і Польських брам, за допомогою яких в разі ворожого нападу каньйон, який оточував місто, заповнювався водою. Ми оглянемо всі основні споруди Кам'янця, прогуляємося його ринковими площами, спустимося в каньйон Смотрича і піднімемося на Замковий міст, який в народі називають Турецьким.
Кам'янець-Подільський - одне з найдавніших міст України, районний центр Хмельницької області. У ньому знаходиться заповідник «Кам'янець»: Старе місто, оточений річкою Смотрич, Замковий міст, комплекс Старого і Нового замків. Своєрідність і унікальність міста - в гармонійному поєднанні ландшафту і середньовічних споруд. Фортифікаційна система Кам'янець-Подільського не має аналогів в Європі.
Кам'янець-Подільська фортеця (60 грн/дор, 40 грн/дит)  - архітектурний лауреат конкурсу 7 чудес України! - є одним з найбільш знаменитих пам'ятників фортифікаційного мистецтва Східної Європи і одним з найпопулярніших місць України. Фортеця складається з двох окремих укріплень - Старого замку і Нового замку. Неприступність укріплень Кам'янця-Подільського вражала своїх сучасників. У 1621 році турецький хан Осман підійшов до фортеці і запитавши, хто ж так зміцнив її, отримав відповідь: «Сам Бог!» Осман розгорнув своє військо і, йдучи геть, сказав фразу, що стала крилатою: «Нехай Бог її і бере!»
Спочатку нас чекає захоплююча розповідь про Кам'янець-Подільську фортецю і відвідування музеїв на її території, а після Ви зможете насолодитися «середньовічними» розвагами - постріляти з лука, викарбувати монету, виконати гравюру.
Переїзд в готель. Поселення.
Вільний час і відпочинок. Ночівля.

2 день
Подільські товтри та його перлина - Бакота

Сніданок у готелі. 
Запрошуємо на захоплюючу екскурсію в Бакоту та круїз по Дністру!
Переїзд на територію Національного природного парку «Подільські Товтри», де запрошуємо на екскурсію по околицях Бакоти. Це селище древня столиця Пониззя або "Руси дольной", як називалася в XIII-XIV століттях територія між Дністром і Південним Бугом. За селом - Біла гора. Від підніжжя, просто з Дністрових вод, як уламки якихось циклопічних колон, підпирають її схили химерні скелі, складені з вивітрених тонкошарових сланців. Привертає увагу їх особливого забарвлення: суміш глибокого сірого з синім і навіть трохи блакитним. Напевно, такий колір міг породити лише союз землі, води і неба, вмитого весняними дощами. Розповідаючи про Бакоту непростимо не згадати про Свято-Михайлівський скельно-печерний монастир  (20 грн/особа) знаходиться на схилі Білої гори на висоті 70 м в обриві берега. Скоріш за все монастир виник в XI-XII столітті.
Пропонуємо Вам унікальну можливість здійснити круїз на теплоході по наймальовничіших куточках річки Дністер. Шлях пролягатиме по Національному заповіднику "Подільські Товтри",де Вас чекають казкові скелі, незвичайна природа, синя гладінь дністровської води. Ця подорож запам'ятається назавжди і Ви знову і знову захочете сюди повернутися!
(Обов’язкова доплата за квиток на теплохід – 150 грн/особа).
Вільний час на території заповідника.
Що може бути приємніше обіду чи вечері на воді… Кафе “Бриз на воді” створює відчуття перебування на кораблі. Приємна прохолода від води допоможе Вам легше перенести літню спеку. (Обід за додаткову плату).
Повернення в Кам'янець-Подільський.
Вільний час.

3 день
Могутня фортеця та загадкова печера

Сніданок. Звільнення номерів. 
9:00 Виїзд на факультативну екскурсійну програму «Хотин+Кришталева печера» (дорослий - 350 грн, діти до 14 років - 300 грн з вхідними квитками).
Печера «Кришталева» — одна з найбільших гіпсових печер Європи розташована в с. Кривче Борщівського району Тернопільської області. Довжина — 23 км. Середня ширина ходів — 2,0 м, середня висота — 2,7 м. Відома з 1721 року. Вона практично суха і є легкою для проходження. Тут спостерігається впродовж року стала температура (+ 10,6 C).
Особливістю печери є те, що в ній підвищена іонізація повітря і води, абсолютна відсутність патогенних організмів, а недавно виявлено мінеральний болотний мул і воду. Усе це робить «Кришталеву» найперспективнішим об'єктом для лікувальних та рекреаційних цілей. Екскурсійний маршрут печери має електричне освітлення і досить зручний. Для його проходження не потрібно спеціального спорядження та одягу. Але деякі позамаршрутні ділянки печери закриті для туристів з метою запобігання порушенню мікроклімату печери та негативному впливові на ріст і збереження кристалів.
Перед гостями печери — два з половиною кілометри екскурсійної траси, півтори години шляху у світі казки. Перші 480 м вхідного коридору спочатку насторожують кожного відвідувача. Під ногами кольоровими плямами жевріють тьмяні відблиски світильників. Склепіння та стінки вилискують крупнокристалічним темно-коричневим гіпсом, гладенько відшліфованим стародавніми водами. Ліворуч і праворуч зачаївся морок, ховаючи напівзасипані отвори бічних відгалужень.
Вільний час.
Переїзд в Хотин.
Вільний час на обід в ресторані-фортеці «Околиця» (за додаткову плату)!
Екскурсія по Хотинській фортеці - де відбулося багато вирішальних битв, в тому числі Хотинська битва 1621 року, яка зупинила просування турецьких військ у Східній Європі. Фортеця довгі роки вважалася неприступною, завдяки розташуванню (над урвищем, на березі Дністра) і потужним оборонним спорудам, які неодноразово добудовувалися і посилювалися.
Сьогодні Хотинська фортеця зберігає багато історій і легенд минулого, про які ви дізнаєтеся на нашій екскурсії.
Виїзд до Києва.

Тривалість: 3

Маршрут: Київ - Кам'янець-Подільський - Бакота - Хотин* - Кривче* - Київ

Мінімальна вартість: 2730 грн

Транспорт: Автобус

24.07.2020
17.08.2020
22.08.2020
25.09.2020
30.10.2020
Вартість туру
SPO №1
2 730 UAH

При бронюванні за 6 тижнів до початку туру

Замовити
Базова вартість
2 930 UAH

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Замовити
Доплата за одномісне розміщення - 900 грн.
Знижка для дітей до 14 років - 200 грн.
Акції
Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит 200 грн на додаткову екскурсійну програму.

Фантастична десятка

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні десяти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 11 місце на цей же тур зі знижкою 100 %!

Сімейні переваги

Для дітей віком до 12 років знижка 400 грн від базової вартості дорослого при проживанні з двома дорослими в номері DBL + exb, або TRPL.

Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні 200 грн.

Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні 400 грн.

Вигідна ціна на останні місця

Бронюйте місця в автобусі в останньому ряду і отримайте знижку 200 грн.

П'ятеро одного не ждуть, а за півціни беруть!

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні п'яти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 6 місце на цей же тур зі знижкою 50 %!

Входить у вартість
  • Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу;
  • Проживання у готелі рівня 3* в номерах з усіма зручностями;
  • Харчування – сніданки;
  • Супровід керівником групи;
  • Оглядові екскурсії по Кам'янці-Подільському та Бакоті;
  • Страхування на період туру.
Не входить у вартість
  • Факультативні екскурсії;
  • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкт;
  • Додаткове харчування;
  • Особисті витрати.
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Текст по умолчанию для туров- XXXXX

Менеджери по роботі з туристами
Ірина Щербакова

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.109)

тел.: +38 066 115 01 54

skype: sakums_ukraine2

e-mail: ukraine2@sakums.com.ua

Михайло Кіт

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.108)

тел.: +38 093 404 65 20

skype: sakums_ukraine

e-mail: ukraine@sakums.com.ua

Схожі тури