ОЛІМПІЙСЬКА РИВ'ЄРА ВІТАЄ ВАС

Тривалість: 10

Маршрут: Київ - Каламбака*

Мінімальна вартість: 8281 грн

Транспорт: Автобус


Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Запрошуємо провести незабутню відпустку в Греції біля підніжжя гори Олімп. На вас чекає 7 ночей відпочинку на Егейському морі.
Нескінченні пляжі із золотим піском, бірюзова гладь моря і невичерпна кількість оливкових дерев, легендарний Олімп і восьме диво світу - Монастирі Метеори - все це Північна Греція. На Вас чекає незабутній відпочинок на Олімпійській Рив'єрі. Адже недарма тисячі років тому грецькі Боги оселилися саме тут.

Розпочнемо подорож із знайомством з місцевим колоритом країни;
піднімемось на гору богів - Олімп та відчуємо справжню грецьку гостинність;
здійснимо цікаву мандрівку, де познайомимось з царською скарбницею у Вергіні та серед гір поніжимось в природних гарячих басейнах;
пересемось до справжнього дива - Святих Метеор - комплексу монастирів, які розташувались на високих скелях;
відправимось в круїз до смарагдового острова Скіатос;
потрапимо до столиці Еллади - античних Афін та насолодимось Білою вежею Салонік.

Особливості туру

7 ночей відпочинку на узбережжі Егейського моря

Цікава та різноманітна екскурсійна програма з кращими гідами по маршруту

В нашому турі все для вас - шопінг, розваги, фольклорні програми, море, сонце, смаколики, релакс...

Насичений тур, виїздом з Києва

Маршрут
Київ
Каламбака*

Загальний кілометраж: 3200 км

1 день
Київ

Виїзд з Південного залізничного вокзалу м. Київ на комфортабельному автобусі в 07:00. Переїзд по території України.

Приєднання туристів:
08: 30 – м. Біла Церква
10: 30 – м. Умань
14: 00 – м. Одеса
17: 30 – м. Ізмаїл
Перетин кордону. Переїзд по території Молдови, Румунії, Болгарії. Нічний переїзд.

2 день
Олімпійська Рив'єра

Прибуття на курорт Олімпійської Рив'єри біля 16:00 години. 

Нескінченні пляжі із золотим піском, бірюзова гладь моря і невичерпна кількість оливкових дерев, легендарний Олімп і восьме диво світу - Монастирі Метеори - все це Північна Греція. На Вас чекає незабутній відпочинок на Олімпійській Рив'єрі. Адже недарма тисячі років тому грецькі Боги оселилися саме тут.

Паралія Катеріні – (у перекладі з грецької – узбережжя міста Катеріні) – невелике сучасне містечко, що перетворилось за останні роки в дуже популярний курорт. Прозора морська вода, просторі піщані пляжі і незвичайно м'який клімат створили всі умови для прекрасного відпочинку. Тут зосереджені невеликі сімейні готелі, величезна кількість кафе, барів, таверн і ресторанчиків, сувенірних крамниць і хутряних магазинів, нічних клубів, дискотек та інших розважальних закладів.
Паралія-Пантелеймонос – курортне містечко на березі Егейського моря, одне з улюблених місць мандрівників. Розташованій курорт билі підніжжя гори Олімп. Широка берегова лінія з кілометровими пляжами є однією з найчистіших у світі!

Поселення в готель вибраної категорії.
Запрошуємо вас почати своє знайомство з Грецією з яскравої фольклорної програмами. Грецький вечір (25 євро) - прекрасна можливість упевнитися в гостинності греків - це відвідати Грецький вечір. Вам подадуть традиційну вечерю в грецькій таверні, який буде супроводжуватися фольклорною музикою, піснями і танцями. Для цього вечора підібрано типове грецьке меню з різноманітними закусками і стравами. А також всім бажаючим буде запропоновано прекрасне місцеве вино (червоне і біле). На сцені в національних костюмах виконають традиційні грецькі танці. Прийміть участь у святі веселощів!
Нічліг.

3 день
Унікальні Метеори

Сніданок. Вільний час на морі.

Запрошуємо на факультативну екскурсію "Унікальні Метеори" (25 євро + вхідний квиток 6 євро). Це унікальний пам'ятник Візантійської епохи - Святі Метеори. Найбільший монастирський комплекс Греції, що складається з шести православних монастирів (4 чоловічих, 2 жіночих), був утворений на вершинах шестисотметрових скель в Х столітті. Метеори, тобто «ширяючі у повітрі» - серце і душа Греції, внесені до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. До сьогоднішнього дня запитання, як будувалися ці монастирі, залишається загадкою. Скелі з часом придбали найхимерніші форми і нагадують «місто зі скель». Ви відвідаєте два з шести збережених монастирів на скелях, де побачите чудові фрески, зможете придбати старовинні ікони і святі реліквії, пройдетесь по крутих стежинах до монастирів, зупинитесь на фотопаузу, де відкриється неймовірно красивий вид на скелі і місто Каламбака, розташоване біля підніжжя Метеор. Повернення в готель. Нічліг.

4 день
Олімп. Гора богів, легенд і міфів

Сніданок. Вільний час на морі. Запрошуємо на факультативну екскурсію "Погляд на Грецію з висоти Олімпу" (15 євро + вхідний квиток від 8 євро). З давніх міфів ми пам'ятаємо, що 12 грецьких богів живуть на Олімпі. В такому недоступному місці боги поселились, щоб люди не мучили їх своїми проханнями. І сьогодні є можливість поглянути на справжнє житло богів. Спочатку нас чекає древнє місто Діон. Археологічний комплекс, де ви побачите святилище Деметри і Великої Ісіди, античний Одеон, римські лазні і «палац Діоніса» - покровителя виноградної лози, веселощів і танців. Далі - легендарна гора Олімп. Автобус підніметься до висоти 1000 м над рівнем моря, де перед вами відкриється чаруюча магічна краса Олімпійської гірської гряди і чудовий вид на Егейське море. Повернення в готель. Нічліг. 

5 день
Діамант Егейського моря, острів богів - Скіафос

Сніданок. Вільний час на морі. Запрошуємо на факультативну екскурсію круїз на "Діамант Егейського моря, острів богів - Скіафос" (45 євро для дорослих) Природна краса острова, архітектура, яка поєднує в собі характерні риси прибережних і гірських сіл, сучасна інфраструктура та легка досяжність зробили Скіафос улюбленим місцем відпочинку греків і туристів з усіх країн світу. Голлівудські продюсери не даремно вибрали Скіафос з його мальовничими бухтами і пляжами, з кристально-чистими водами, в якості місця зйомок для одного з найуспішніших фільмів десятиліття - "Мамма Мія". Під час круїзу, піднявшись на палубу, у вас буде можливість відчути солоний вітер моря, навчитись танцювати відомий грецький танець - сіртакі. І взагалі, опинитися в цьому грецькому раю, позасмагати на пляжі Кукунаріс- самому знаменитому пляжі острова і кращому на Егейському морі. Повернення в готель. Нічліг.

6 день
Античні Афіни – міфи та реальність

Сніданок. Вільний час на морі. Запрошуємо на факультативну екскурсію "Античні Афіни – міфи та реальність" (60 євро для дорослих + вхідний квиток від 24 євро). Нічний виїзд 00:00 на факультативну екскурсію. 7:00 - 08:00 - прибуття в Афіни. Оглядова екскурсія по дивовижному місту, з яким пов'язана доля Греції. Країна переживала періоди розквіту і занепаду, величі і приниження, але святі гори і круті схили, древні храми і амфітеатри зберегли ту первозданну красу, яка залишилась недоторканою багато століть. Напевно, грецька богиня Афіна все ще оберігає своє місто. Продовжиться ваше знайомство з Афінами оглядом древнього Акрополя. Це один з видатних пам'яток мистецтва, який готовий представити вам такі шедеври, як Парфенон, колонада Пропілей, храм богині Ніки і Ерехтейон. Вільний час. Повернення в готель. Нічліг.

7 день
Грецькі Альпи

Сніданок. Вільний час на морі. Запрошуємо на факультативну екскурсію "Грецькі Альпи" (30 євро + вхідний квиток від 8 євро). Сьогодні на Вас чекають казкові місця. Ви відвідаєте першу столицю Македонського царства - Вергіну, курган батька Олександра Македонського, Філліпа II, де познайомитесь з цією царською скарбницею, багатства якої справлять враження навіть на самих стриманих мандрівників. Тут знаходиться унікальний музей, який розташований в природному середовищі. Потрапити в музей можна, тільки зайшовши в курган. Цінні експонати македонської царської династії, стародавні артефакти, золоті прикраси, обмундирування, знаменита Вергінска золота зірка - представлені в музеї в оригіналі. Потім ви відправитесь вище в гори Пайкос і Воррас, де розташувалось місто Лутра Арідея. Краса гір, чисте повітря, кришталева водичка гірських потічків, - саме ті пейзажі, які захоплюють дух. В горах побачимо гірську річку, біля берегів якої на поверхню виходять гарячі джерела. Ви зможете поніжитись у природних басейнах під відкритим небом (додатково сплачується вхідний квиток). Лікувальна вода протягом багатьох століть впливала на здоров'я людини. Ви зможете відпочити і розслабитися. Повернення в готель. Нічліг.

8 день
Відпочинок на морі

Сніданок. Вільний час на морі. Шопінг у вільний час. Нічліг. 

9 день
Казка півночі - Салоніки

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Салоніки.

Запрошуємо на екскурсію "Казка півночі - Салоніки" (15 євро). Ви познайомитесь з містом, де життя б'є ключем протягом усього року. Салоніки - місто трьох цивілізацій - Елліністичної, Римської та Візантійської, перехрестя епох і торгових шляхів. Вас чекають основні визначні пам'ятки: «Біла вежа», що стала символом міста, Ротонда і Тріумфальна арка, Храм Святого Димитрія, покровителя міста, пам'ятник Олександру Македонському. Ви побуваєте в мальовничому районі старого міста, побачите візантійські кріпосні стіни. А для любителів шопінгу прекрасна можливість прикупити, щось новеньке і порадувати своїх близьких сувенірами з Греції. Виїзд в Україну.

10 день
Київ

Прибуття в Україну. Орієнтовний час прибуття:

12: 30 - Ізмаїл
16: 00 - Одеса
19: 30 - Умань
21: 30 - Біла Церква
23: 00 - Київ

Тривалість: 10

Маршрут: Київ - Каламбака*

Мінімальна вартість: 8281 грн

Транспорт: Автобус


Вартість туру

Дати виїздів 2020

Ціни

Hotel Viktoria 3* (Паралія Катеріни)

02.07, 09.07, 16.07, 23.07, 30.07, 03.09

255 євро

06.08, 13.08, 20.08, 27.08

268 євро

10.09, 17.09, 24.09

245 євро

Hotel Afroditi (Паралія-Пантелеймонос)  

02.07, 09.07, 16.07, 23.07, 30.07, 06.08, 13.08, 20.08, 27.08

249 євро

03.09, 10.09, 17.09, 24.09

239 євро

Акції
Сімейні переваги

Для дітей віком до 12 років знижка 50€ від базової вартості дорослого при проживанні з двома дорослими в номері DBL + exb, або TRPL.

Входить у вартість
 • Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу;
 • Проживання у готелях вибраної категорії;
 • Харчування – сніданки;
 • Супровід керівником групи всім маршрутом.
Не входить у вартість
 • Курортний збір - від 1,5 євро до 3 євро з людини на добу;  
 • Медичне страхування - стандартна програма - 5 євро, стандартна покращена -10 євро;
 • Навушники під час екскурсії, при необхідності (близько 2 євро/1 екскурсія);
 • Можливість замовлення вечері на узбережжі (готель Viktoriia) – 56 євро (7 вечерь);
 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, собори, музеї тощо);
 • Проїзд громадським транспортом;
 • Особисті витрати.
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Текст по умолчанию для туров- XXXXX

Менеджери по роботі з туристами
Тетяна Крвавич

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.116)

тел.: +38 097 918 29 78

skype: sakums_bustour

e-mail: office@sakums.com.ua

Альона Галинська

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.104)

тел.: +38 097 099 99 94

skype: trip_434

e-mail: trip@sakums.com.ua

Лариса Беркут

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.102)

тел.: +38 067 124 55 88

skype: tour_360

e-mail: trip@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Вікторія Кульбачна

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.111)

тел.: +38 063 530 99 30

skype: sakums_travel

e-mail: travel@sakums.com.ua

Олександра Покрепа

тел.: +38 044 221 77 37 (вн.110)

тел.: +38 096 820 41 27

skype: sakums_europa

e-mail: europa@sakums.com.ua

Схожі тури