ПРИВАТНІ САДИБИ В КАРПАТАХ. МИКУЛИЧИН
Опис

Країна: Україна

Курорт: МИКУЛИЧИН

Додати у список бажань

Микуличин — низькогірний кліматичний курорт, розташований у долині річки Прута. Найдовше село в Україні, загальна протяжність — 44 км. Екологічно чистий клімат, прекрасна природа і близьке розташування села до найвідоміших гірськолижних курортів України робить його привабливим для любителів поєднувати активний і спокійний відпочинок. ГК Буковель знаходиться в 30 км, де Ви знайдете масу зимових розваг
Приватні садиби - це затишні котеджі створені для комфортного проживання туристів, може виглядати як дерев'яний зруб, так і мати вигляд звичайного житлового будинку. Котеджі складаються з 3-6 кімнат. Кімнати розраховані на 2х/ 3 /4х місне проживання. Санвузли знаходяться на поверсі із розрахунку - один санвузол на 2-3 кімнати або ж в самому номері. Ванна кімната складається з душової кабіни/ванни, умивальника, унітазу.
Харчування:
У будинку є обладнана кухня для самостійного приготування їжі або ж можна замовляти приготування їжі у господині (готують страви закарпатської, угорської та української кухні).
Додатковий сервіс: майже у кожній садибі можна додатково замовити чан або сауну, скористатися мангалом.