YUNAK EVLERI CAVE HOTEL
Опис

Країна: Туреччина

Курорт: Стамбул

Додати у список бажань

Унікальний "печерний" готель Yunak Evleri розташований на території каппадокійських "кам'яних стовпів". До послуг гостей закладу грецький особняк XIX століття й номери, побудовані у V столітті. У деяких із них обладнано балкон або терасу з прекрасним видом на містечко Ургюп.

У всіх номерах закладу облаштовано теплу дерев'яну підлогу, постелено традиційні килими та встановлено меблі ручної роботи. У кожному з них також є власна простора мармурова ванна кімната з туалетно-косметичними засобами. Серед інших зручностей деяких номерів - гідромасажна ванна.

На території помешкання працює бібліотека, в якій пропонуються книги про Туреччину й регіон Каппадокія. До послуг гостей також велика колекція компакт-дисків із джазовою та класичною музикою. Крім того, у старому особняку можна подивитися фільми на широкоформатному телевізорі.

Дбайливі співробітники готелю надають інформацію про найближчі пам'ятки, включаючи каппадокійські підземні міста і скельні церкви. Серед іншого, адміністрація помешкання організовує регулярні й приватні екскурсії з професійними гідами.

Офіційний сайт готелю http://www.yunak.com/#hp1

Рейтинг готелю згідно сайту booking.com - 9,1