GOLDEN WAY
Опис

Країна: Туреччина

Курорт: Стамбул

Додати у список бажань

Знайти ідеальний сімейний готель в Стамбулі не повинно бути складним завданням. Ласкаво просимо в Hotel Golden Way Giyimkent, прекрасний варіант для розміщення подібних вам мандрівників.

З огляду на близьке розташування таких популярних пам'яток, як Abdulkadir Geylani Mosque (3,1 км) та Maglova Su Kemeri (3,2 км), гості готелю Hotel Golden Way Giyimkent без зусиль зможуть відвідати одні з найвідоміших місць Стамбула.

Номери в Hotel Golden Way Giyimkent обладнані кондиціонером і міні-баром, що забезпечує винятковий комфорт і зручність. Гості можуть завжди залишатися на зв'язку завдяки безкоштовному Wi-Fi.

Послуги консьєржа та обслуговування номерів - це лише деякі з послуг, пропонованих в цьому готелі. Фітнес-центр і лобі зроблять перебування в готелі ще більш приємним.

Мандрівники, яким цікаві стейкхаусів, можуть сходити в Kasap Sakir, Huber Cafe & Restaurant або Paşa Köşkü Et Lokantası.

У цьому районі не бракує в розвагах: відвідайте популярні військові музеї, наприклад Military Museum, Naval Museum і Aviation Museum.

Співробітники Hotel Golden Way Giyimkent з нетерпінням чекають вас в Стамбулі.

Офіційний сайт готелю - http://www.goldenway.com.tr/