КАНІКУЛИ ROYAL HOLIDAY CAMP на озері Гарда 2026
КАНІКУЛИ ROYAL HOLIDAY CAMP на озері Гарда 2026

Тривалість: 7 днів

Маршрут: Київ - Тренто - Гардаленд* - Озеро Гарда - Верона - Київ

Мінімальна вартість: 30769 грн

Транспорт: Автобус

24.10.2026

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Зустрічайте Royal Holiday Camp на озері Гарда 2026! Яскраві канікули в Італії для дітей та підлітків, які чекають саме на тебе!

Royal Holiday Camp на озері Гарда — це про активний відпочинок, цікаві розваги, нових друзів та знайомство з неймовірною атмосферою Італії. На дітей чекають яскраві враження, насичена програма та незабутня подорож Італією!

Royal Holiday Camp — канікули, які запам’ятаються!

Коротко про тур
✨ Royal Holiday Camp — це зовсім не класичний формат кемпу. Так, це екскурсійний тур і можна було б просто поїхати на екскурсії — подивитися міста й повернутися додому.
🎈 Але саме анімація RHC робить цю поїздку особливою.
Діти не просто відвідують локації, а знайомляться, спілкуються, граються, сміються та проживають цю подорож разом.
👫 Аніматор постійно з групою і наповнює вільний час між основною програмою:
🎨 майстер-класи
🎲 креативні та настільні ігри
📸 фото й відео на згадку
🎭 тематичні вечори та живе спілкування
💛 RHC — це не «звичайний екскурсійний тур».
Це подорож, яка завдяки анімації стає незвичною, живою і справді незабутньою!
1 день. Ура, канікули!

Ранковий виїзд з м. Київ, автостанція Дачна, проспект Берестейський 142.

Можливість приєднатися у Житомирі, Рівному, Львові, Мукачево!
Обід на території України (опл. додатково 300 грн).
Перетин українсько-угорського кордону.
Нічний переїзд по території Угорщини, Словенії до Італії.

2 день. День знайомств!

Приїзд до Італії. Поселення в готель.

Kona Hotel Verona розташований у мальовничій місцевості Вальполічелла, поблизу Верони та озера Гарда. Готель оточений зеленими ландшафтами та виноградниками, що створює затишну атмосферу для відпочинку після насиченої екскурсійної програми.

Для кемперів готель пропонує комфортні 3-4 місні номери з усіма необхідними зручностями для проживання.
Дворазове харчування - сніданки та вечері, організовується в ресторані готелю. 

Після насиченого дня на дітей чекатиме вечірня анімаційна програма — веселі активності, ігри, конкурси та спілкування, щоб кожен день табору завершувався яскраво та позитивно!

Вечір знайомств. Вечеря. Ночівля.

3 день. Тренто — день нових вражень!

Сніданок. 

Переїзд в Тренто. Оглядова екскурсія.
Якщо ви мрієте відвідати мальовничий куточок Італії - приїжджайте до Тренто, щоб побачити, як душевна атмосфера Альп поєднується з італійською елегантністю! Достатньо пройтися вулицями історичного центру та помилуватися фасадами будинків. Серце Тренто – площа Piazza Duomo. Опинившись тут, помилуйтеся фонтаном Нептуна та огляньтеся навколо. З одного боку міста красуються гори та водоспад Сардагна. З іншого над долиною нависають фортеці та замки. Познайомтеся з містом Тренто та його околицями ближче!

Тренто називають воротами Доломітових Альп – дивовижної гірської системи, що прикрашає Північну Італію. У Тренто ви знайдете синтез двох культур: елегантності австрійців з м'якістю та емоційністю італійців надає цій місцевості особливої ​​чарівності та народжує бажання знову і знову повертатися сюди.

Відвідування музею науки MUSE — справжня пригода для допитливих! (вартість вхідного квитка - 11 євро).
Інноваційний дизайн будівлі від архітектора Ренцо П'яно. Інтерактивні експозиції, сучасні технології, тропічний водоспад та цікаві відкриття допоможуть дізнатися більше про природу, тварин і навколишній світ. Цей простір створений для того, щоб і юним, і дорослим відвідувачам допомогти відкрити для себе дивовижний світ природи, науки та сучасних технологій. Muse – один із найвизначніших музеїв природничих наук у Європі!

Повернення в готель. Анімація. Вечеря. Ночівля.

4 день. День пригод у Гардаленд!

Сніданок.


Переїзд до Гардаленду (вхідний квиток — 45 євро)— одного з найвідоміших парків розваг Італії! На дітей чекає цілий день яскравих емоцій, захопливих атракціонів та веселих пригод. У парку понад 40 атракціонів і розваг для різного віку — від казкових зон для найменших до екстремальних гірок для любителів адреналіну.

Повернення в готель. Вечірня анімація — продовжуємо веселитися та ділитися враженнями після насиченого дня. Вечеря. Ночівля.

5 день. Озеро Гарда та секрети італійської піци

Сніданок.


Переїзд до озера Гарда — одного з найкрасивіших озер Італії.  На дітей чекає прогулянка мальовничим містечком Гарда, атмосферні вулички, краєвиди та час для яскравих фото.

Гарда
– це особливий дивовижний світ. Воно знаходиться в самому центрі Північної Італії і формою нагадує ківш, що піднімається вгору – до гір. Клімат у містах і селах, що розташувалися на берегах озера, м’якший порівняно з рештою регіону. Тут на вас чекають чудові краєвиди: лимонні та оливкові гаї, облямовані пальмами пішохідні доріжки вздовж берегів озера – і все це на тлі мальовничих засніжених гір.

За бажанням — відвідування Gardacqua (вхідний квиток — 11 євро)— сучасного водного комплексу з басейнами та зонами для активного відпочинку. 

Повернення у готель.

Майстер-клас з приготування піци — сьогодні діти спробують себе у ролі справжніх італійських піцайоло! Разом приготуємо традиційну піцу, дізнаємося секрети її приготування та, звичайно, скуштуємо власноруч створену страву!

Анімація. Вечеря. Ночівля.

6 день. Ciao, Італія! До нових зустрічей!

Сніданок.


Переїзд у Верону — місто романтики, старовинних вуличок та легендарної історії Ромео і Джульєтти.

Екскурсія та захопливий квест містом з гідом. Діти не просто гулятимуть Вероною, а перетворяться на справжніх дослідників: виконуватимуть цікаві завдання, шукатимуть підказки та відкриватимуть найвідоміші місця міста.

Час для яскравих фото, нових вражень та прощання з прекрасною Італією.

18:00 — виїзд в Україну.
Нічний переїзд. Перетин кордону.

7 день. Повернення додому

Прибуття в Київ.

Вартість туру
з Києва
Проживання в готелі Kona Hotel Verona - (сніданки+вечері, при 3-4 місному розміщенні)
При групі 10+1 та для індивідуальних туристівПри групі 15+2
Для дітейДля дорослихДля дітейДля дорослих
4 ночі у готелі
+2 нічні переїзди
24.10.2026 - 30.10.2026
580 EUR600 EUR595 EUR615 EUR
Акції
Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні 15Є.

Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні 80Є.

Входить у вартість

• Проїзд по маршруту автобусом єврокласу;

• Проживання 4 ночі у готелі в Італії з 2-х разовим харчуванням;

• Розміщення в 3-4 місних номерах;

• Медичне страхування для осіб 7-59 років;

• Супровід керівника групи по всьому маршруту;

• Вечірні розваги у готелі з нашим аніматором;

• Екскурсійне обслуговування по програмі : оглядова екскурсія у Тренто, трансфер у Гардаленд, Верона з квестом, майстер клас з виготовлення піци, прогулянка містечком на озері Гарда. 

Не входить у вартість

• Особисті витрати;

• Курортний збір (оплачується при бронюванні туру) – 15 євро;

• Навушники під час екскурсій (10 євро за усі екскурсії);

• Медичне страхування для осіб 0-4 та 65-80 років (*уточнюйте у менеджера);

• Вхідні квитки в розважальні та екскурсійні об'єкти;

• Додаткове харчування у Італії – Обід 25є/один прийом за бажанням;

• Депозит у таборі при заселенні 20є особа (при виселенні повертається);

• Вартість факультативних екскурсій;

• Доплата за послуги перевезення (паливний збір).

Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Менеджери по роботі з туристами
Консультація і бронювання

Стаціонарний телефон
+38 (044) 338 77 37
+38 (044) 338 37 38

Vodafone
+38 (099) 102 40 10
+38 (050) 167 00 41

Kyivstar
+38 (067) 124 55 88
+38 (097) 099 99 94

Lifecell
+38 (093) 700 90 40
+38 (093) 700 90 70

Надсилайте запит

В чат-боті Telegram

В чат-боті Viber

Менеджери напрямку
Туристичним агентствам

Запитання стосовно наявних і майбутніх бронювань

+38 (044) 338 77 37
+38 (044) 338 37 38

+38 (099) 102 40 10
+38 (050) 167 00 41

+38 (067) 124 55 88
+38 (097) 099 99 94

+38 (093) 700 90 40
+38 (093) 700 90 70

Підписання договору, доступ в онлайн

Документи для співпраці

Схожі тури