1 день
Легенди гранітних берегів
Виїзд з Києва
Переїзд до м. Житомира – батьківщини видатних вчених, письменників, композиторів. Тут народилися, жили, творили письменники: Джозеф Конрад, Михайло Коцюбинський, Саша Чорний, Олександр Купрін, Максиміліан Волошин, Олександр Олесь, Василь Земляк, Максим Рильський, композитори Микола Лисенко, Борис Лятошинський, кінорежисер Олександр Довженко і багато інших.
Оглядова екскурсія містом: Замкова гора, де знаходиться пам'ятник архітектури XVIII ст. - будівля колишнього магістрату, яке привертає увагу витриманість і красою форм, тут також знаходиться Кафедральний костел Св. Софії (XVIII ст.) І дзвіниця. Костел побудований в стилі пізнього ренесансу і бароко. Поруч - палац житомирських єпископів, де нині - найбагатша колекціями обласна картинна галерея України. Одним з найцікавіших споруд міста є водонапірна вежа. Нещодавно тут поставлений пам'ятник Ларіосику - герою булгаковської «білої гвардії».
Відвідування музею космонавтики ім. Корольова, де Ви побачите унікальні експонати: українські радіотелескопи, які вперше в світі визначили рельєф поверхні Венери, макет "Вулкана" - першого пристрою, для зварювання в космосі, фотографії об'єктів глибокого космосу, апарат Ореол-3 для вивчення полярного сяйва, унікальна колекція обладнання та спорядження космонавтів, капсула зі зразком ґрунту Місяця, подарована музею співробітниками NASA. Ви зможете зазирнути в капсулу космічного корабля і відпочити на оригінальних підвісних кріслах.
Переїзд до с. Дениші - місце, яке знає кожен скелелаз в Україні. Природа створила тут дивовижні скелі на березі Тетерева. Ці місця ще називають Поліською Швейцарією.
З кінця ХІХ ст. село Дениші і навколишні землі належали родині Терещенків. До наших днів збереглась частина зруйнованої садиби Терещенків. Палац, зведений на березі річки на початку 19 століття, будувався з урахуванням прогресивних технологій. Будинок побудований з цегли, ліпнина на фасаді виконана за допомогою штукатурки. Особливою прикрасою палацу служила триповерхова вежа, яка і зараз височіє над залишками будинку. Місцеві жителі і туристи називають будинок замком. Пов`язано це з тим, що рухаючись з боку траси вглиб садиби, добре видно тільки вежа, так й виникає асоціація з древнім замком.
Переїзд до с. Тригір'я, що розкинулося серед вікового лісу на березі ріки Тетерів. Окрасою села є не тільки дивовижна природа, але й велична святиня православ’я – Преображенський Тригірський чоловічий монастир. У соборі знаходиться чудотворна ікона Тригірської Божої Матері. Монастир займав за значимістю друге місце після Почаївської Лаври
Від’їзд до Києва