1 день
Поліський заповідник
Ранковий виїзд групи з Києва.
Через 3,5 - 4 години, проїжджаючи по мальовничому Овруцькому кряжу, ми приїдемо до Поліського заповідника в с. Селезівка
Обід в кафе.
Екскурсія по екологічній стежці Поліського заповідника.
Поліський заповідник – це острів дикої природи, де охороняються всі живі створіння, незалежно від того корисні вони чи ні. Він був створений 12 листопада 1968 року з метою збереження типових для Українського Полісся соснових лісів та сфагнових боліт. Природа цього краю неповторна і дика, багато у чому вона нагадує тайгу. Територія заповідника повністю вкрита сосновими лісами підтайгового типу, яких немає більш ніде на Україні. Тут є також річки з невеликими перекатами та живописними берегами, мальовничі озера, величезна кількість дрібних струмків, непрохідні болота. В заповіднику збереглось багато природних ландшафтів, які згідно Бернської конвенції, входять до територій спеціального збереження Смарагдової мережі Європи (березові та хвойні заболочені ліси, верхові болота, водно-болотні угруповання).
Вечеря. Поселення в дерев’яних будинках (зручності у дворі). Вільний час.
Будь ласка, зверніть увагу, що проживання в цьому турі "похідне"! В даному регіоні немає комфортного готелю. Проживання передбачено в дерев'яних будиночках для туристів з піччю, водою з криниці і зручностями на вулиці. У кімнаті може проживати кілька людей, від 2 до 6. У будиночках є ліжка, постіль, електрочайники, розетки.
2 день
Древлянське село
Сніданок.
Виселення.
Екскурсія в музей "Древлянське село", Унікальний етнографічний музей, розташований просто неба. Його заснували як місце, яке наближає до минувшини, місце пам'яті про далеких предків українців – плем'я древлян, відоме із переказів про страшну помсту їм київської княгині Ольги. У цьому музеї можна не лише більше дізнатися про те, ким були древляни, чим вони займалися, а й наочно ознайомитися з частиною їхнього побуту.
На території заповідника створено безліч маршрутів, які ведуть до святих джерел, столітніх дубів, древніх поховань. Крім того, тут є чудова нагода побачити священні камені, яким приписували чудодійні властивості. Найпопулярнішим із них є «Камінь Любові», який, за переказами, допомагає безплідним дівчатам завагітніти.
Переїзд до Овруча - одного з древніх міст України. Вважається, що місто було засноване ще до Хрещення Київської Русі, а перші поселення на території стародавнього Овруча датуються і зовсім IV - V. Найцікавішаю пам'яткою міста є Свято-Василівський собор, що зовні нагадує Софію Київську та П'ятницьку церкву в Чернігові.
Обід в кафе міста.
Від’їзд до Києва.