Автобусний тур в Грецію "ГРЕЦЬКЕ СВЯТО ДУШІ"

Тривалість: 9

Маршрут: Чернівці - Тімішоара - Скоп'є - Афіни - Салоніки - Сігішоара - Чернівці

Мінімальна вартість: 10629 грн

Транспорт: Автобус

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Коротко про тур
Кращий екскурсійний тур по Греції без нічних переїздів. Чи захоплюють вас міфи та легенди про грецьких богів? Мрієте про неспішний та безтурботний відпочинок? Тоді пропонуємо відправитися в відпустку вашої мрії, до батьківщини олімпійських богів - сонячної Греції.

Подорож Балканським півостровом - Румунія, Македонія, Болгарія, Греція. Розпочнемо мандрівку з румунського Відню - Тімішоари, прогуляємося серцем Балкан - столицею Македонії Скоп'є, прогуляємось першою столицею Болгарії - Велико-Тирново, опинимось в трансильванському місті Сігішоара, де народився Граф Дракула.Цікавий маршрут туру та можливість познайомитись з Грецією від Салонік до Афін. Зупинка біля підніжжя Олімпу - мальовничому заповіднику Літохоро. Почуємо легенди святилища Аполлона в Дельфах, зловимо справжній дух Еллади в її столиці - багатовікових Афінах, відправимось знайомитись з Пелопоннесом, оспіваними Гомером - Мікенами, прославленим античним театром Епідавром та мальовничим Нафпліоном, зустрінемось з багатою історією півночі Греції - міста Салоніки.
Перенесемось до справжнього дива - Святих Метеор - комплексу монастирів, які розташувались на високих скелях. Метеори, тобто «ширяючі у повітрі» - серце і душа Греції, внесені до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. До сьогоднішнього дня запитання, як будувалися ці монастирі, залишається загадкою.
Детальна програма
Маршрут
Чернівці
Тімішоара
Скоп'є
Афіни
Салоніки
Сігішоара
Чернівці

Загальний кілометраж: 3800 км

Вартість туру
SPО №1
10 630 грн

При бронюванні за 8 тижнів до початку туру

SPO №2
11 106 грн

При оплаті депозиту на факультативні екскурсії до початку туру на суму 135 євро дорослі/105 євро діти

Базова вартість
12 375 грн

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Дізнатись більше
1 день
"Маленький Відень" у Румунії - Тімішоара

Прибуття в Чернівці. Зустріч представником компанії Сакумс біля автобусу (автобус буде подано на парковку на привокзальній площі). Орієнтовний час збору туристів - 08:10. Посадка в комфортабельний автобус. Виїзд на кордон о 08:30. Час виїзду може змінюватись, просимо перед бронюванням туру уточнювати. Перетин кордону. Переїзд в Румунію.

Сьогодні нас зустрічає тихий невелике містечко з багатою історією - Тімішоара (15 євро дор / 10 євро діти). Тімішоару часто називають «маленьким Віднем», тому що тут зосереджена велика кількість старовинних будівель в стилі бароко. Вас чекають центральна площа - Пьяца Унірій, Кафедральний католицький собор, Сербський православний храм, бруковані вулиці з будинками, побудованими в 16 столітті, численні вежі в міських стінах. Вільний час. Переїзд в готель. Заселення. Нічліг.

2 день
Особлива культура та колорит у столиці Македонії - Скоп'є

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Скоп'є. Запрошуємо Вас на вечірню оглядову екскурсію "Скоп'є - столиця Македонії" (20 євро для дорослих / 10 євро для дітей) - це головне місто країни, повние історичних пам'яток старовини. Прогулюючись по місту Ви познайомитеся з соборним храмом Святого Климента Охрідського, освяченим в 1990 році, кам'яним мостом через річку Вардар. А також побачимо площу Македонії і православну церкву Святого Спаса, зведену в XIX столітті, де можна розглянути прекрасні зразки різьблення. У програмі екскурсії не залишаться непоміченими стародавні лазні Даут-паші, зведені в XV столітті, масивна фортеця Скопско-калє, мечеть Султан-Мурат і безліч унікальних пам'яток. Скоп'є неймовірно різнобарвне місто, на кожному кроці тут відчувається особлива культура і колорит. Вільний час.

Переїзд в готель. Поселення. Нічліг.

3 день
Яка ж подорож до Греції без фото біля підніжжя Олімпу?

Сніданок. Виселення з готелю. Далі наш маршрут пролягає на північ Греції. По дорозі - зупинка в Фермопільській ущелині біля пам'ятника царю Леоніду, що прославився в знаменитій битві 300 спартанців проти численної перської армії. Ну і яка ж подорож до Греції без фото біля підніжжя Олімпу? Для цього передбачена зупинка в містечку Літохоро, де згідно з легендою жили 12 олімпійських богів. Історична частина міста дуже «фотогенічна»: старі будиночки і вузькі вулички, що петляють по схилу гори. Сьогодні Літохоро є національним заповідником і охороняється державою.

Переїзд в готель. Поселення. Ночівля.

4 день
Святилище Апполона - Дельфи та монументальні Афіни - легенди, міфи, сьогодення

Сніданок. Виселення з готелю. Пропонуємо відвідати факультативну екскурсію «Дельфи - Єрусалим і Мекка давньогрецького світу» (20 євро + вхідний квиток від 9 євро). На схилі гори Парнас є святилище бога Апполона - Великі Дельфи. Дельфійський оракул, загадкова жриця Піфія, від імені Апполона пророкувала тут долі багатьом... У вас буде можливість доторкнутися до "Пупа Землі", побачити скарбницю, прогулятися по стадіону, де в стародавні часи проводилися театральні вистави, спробувати воду з Кастальського Джерела, яка, за легендою, має омолоджуючий ефект.

Переїзд в Афіни. Запрошуємо на оглядову екскурсію "Античні Афіни – міфи та реальність" (вхідний квиток на територію Акрополю сплачується додатково від 24 євро). Оглядова екскурсія по дивовижному місту, з яким пов'язана доля Греції. Країна переживала періоди розквіту і занепаду, величі і приниження, але святі гори і круті схили, древні храми і амфітеатри зберегли ту первозданну красу, яка залишилась недоторканою багато століть. Напевно, грецька богиня Афіна все ще оберігає своє місто. Під час екскурсії ви оглянете визначні пам'ятки: Храм Зевса Олімпійського, Панафінейський стадіон з білого мармуру - місця проведення перших сучасних Олімпійських Ігор 1896 року, резиденцію Прем'єр Міністра, Королівський сад, церкви Св. Павла, площу Конституції, та багато іншого. І, звичайно, продовжиться ваше знайомство з Афінами оглядом древнього Акрополя. Це один з видатних пам'яток мистецтва, який готовий представити вам такі шедеври, як Парфенон, колонада Пропілей, храм богині Ніки і Ерехтейон. Вільний час.
Заселення в готель. Нічліг.

5 день
Грецька глибинка з її традиційним укладом життя - півострів Пелопоннес

Сніданок. Запрошуємо сьогодні "Екскурсія на півострів Пелопоннес" (45 євро для дорослих / 35 євро для дітей + вхідні квитки). Всього кілька годин по мальовничій зеленій дороги, і ви - в грецькій глибинці з її традиційним укладом життя. Тут вся історія країни, як на долоні .

Екскурсія включає:
- Мікени - найстаріше місто-фортеця материкової частини Греції, оспіване Гомером, прославлене царем Агамемноном. Головні пам'ятки, які побачите і ви - Левові ворота, підземні Скарбниці Атрея і його синів, могили Атрея і Агамемнона;
- Епідавр - одне з найдавніших грецьких міст і портів, чий театр свого часу вважався одним з семи чудес світу. Приголомшлива стародавня споруда, яке вміщувала 14 тисяч осіб, внесено до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Акустика цього комплексу настільки досконала, що на його сцені досі проводяться всілякі фестивалі. Є й інші цікаві об'єкти, в тому числі, гімназії, лазні, Одеон, храми Асклепія і Аполлона, Фолос і стадіон.
- Нафпліон - одне з найбільш харизматичних і мальовничих міст Пелопоннесу з багатою історією. Саме це місто було першою столицею незалежної Греції. Головна визначна пам'ятка Нафпліону - могутня фортеця Паламіді, шедевр мистецтва фортифікації, що дійшов до наших днів майже неушкодженим.
Повернення в готель. Нічліг.

6 день
"Ширяючі у повітрі" - унікальні та захоплюючі Метеори

Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд на екскурсію "Унікальні Метеори" (35 євро для дорослих / 25 євро для дітей + вхідний квиток 6 євро). Це унікальний пам'ятник Візантійської епохи - Святі Метеори. Найбільший монастирський комплекс Греції, що складається з шести православних монастирів (4 чоловічих, 2 жіночих), був утворений на вершинах шестисотметрових скель в Х столітті. Метеори, тобто «ширяючі у повітрі» - серце і душа Греції, внесені до списку Світової спадщини ЮНЕСКО. До сьогоднішнього дня запитання, як будувалися ці монастирі, залишається загадкою. Скелі з часом придбали найхимерніші форми і нагадують «місто зі скель».Ви відвідаєте два з шести збережених монастирів на скелях, де побачите чудові фрески, зможете придбати старовинні ікони і святі реліквії, пройдетесь по крутих стежинах до монастирів, зупинитесь на фотопаузу, де відкриється неймовірно красивий вид на скелі і місто Каламбака, розташоване біля підніжжя Метеор. По закінченню екскурсії пропонуємо пообідати ( за додаткову оплату).

Переїзд в готель. Заселення. Нічліг.

7 день
Місто трьох цивілізацій, краса півночі Греції - все це Салоніки

Сніданок. Виселення з готелю. Запрошуємо на екскурсію "Казка півночі - Салоніки" (20 євро для дорослих / 15 євро для дітей або заїзд у місто - 5 євро трансфер). Запрошуємо познайомитися з містом, де життя б'є ключем протягом усього року. Салоніки - місто трьох цивілізацій - Елліністичної, Римської та Візантійської, перехрестя епох і торгових шляхів. Це друге за величиною місто Греції, по праву вважається одним з найкрасивіших міст країни. Часто його називають «нареченою півночі»: недарма Салоніки є столицею Північної Греції. Ви побуваєте в мальовничому районі старого міста та відвідаєете міський акрополь з чудовими фортечними стінами, звідки відкривається неймовірно красивий панорамний вид на Салоніки; «Білу вежа», що стала символом міста. Прогуляєтетсь по древній Агорі в супроводі цікавої розповіді гіда; оглянете розкопки палацу римського імператора Галерія, арку Галерія і ротонду. Не оминете Храм Святого Димитрія, покровителя міста та пам'ятник Олександру Македонському. А для любителів шопінгу прекрасна можливість прикупити, щось новеньке і порадувати своїх близьких сувенірами з Греції.

Переїзд в готель. Заселення. Нічліг.  

8 день
Перша столиця Болгарії - Велико-Тирново та зустріч з Трансильванією та легендами про Дракулу - Сібіу та Сігішоара

Сніданок. Виселення з готелю. Пропонуємо прогулянку по першій столиці Болгарії - Велико-Тирново (20 євро для дорослих / 15 євро для дітей) - мальовниче місто Болгарії, розташоване в ущелині річки Янтри, одне з найстаріших поселень країни. Місто було побудоване на трьох пагорбах: Трапезниці, Царевец і Світу Горе. в Царевеці збереглася стародавня фортеця. Під пагорбом розкинувся древній квартал ремісників. Біля Трапезниці розмістилось Старе місто, яке складається з безлічі красивих будівель і архітектурних шедеврів, саме тут був розроблений перший варіант Конституції вільної Болгарії.

Переїзд в Румунію. Запрошуємо на екскурсія в Сібіу. Це місто купців і ремісників було столицею краю. В Сібіу живе солідна громада етнічних німців, і тому виглядає місто належно. Вимощені бруківкою вулички, гострі шпилі старовинних кирх, світлі будинку під червоною черепицею. В Сібіу збереглися кріпосні стіни і сторожові вежі. Ви все зможете побачити на власні очі та відчути атмосферу міста.
Для бажаючих познайомитись з Трансильванією пропонуємо додаткову екскурсію «Сігішоара – батьківщина Дракули» (15 євро дор/10 євро діти). Місто знаходиться під охороною ЮНЕСКО, і відоме як місто, де народився і провів дитинство Влад Дракула. Ми прогуляємося по вуличках давньої фортеці, де здається, що нічого не змінилося з тих часів, коли тут жив граф Дракула. Ті ж фортечні стіни, та ж масивна Готична Церква, в якій Дракула стояв, той же годинник на 64-метровій вежі, який б'є кожні п'ятнадцять хвилин, ті ж криві вулички і трохи похмурі дворики. Пішохідна екскурсія по фортеці. Огляд фортечних стін, веж, а також Католицької і Лютеранської церквию Відчуйте дух містики та загадки Трансильванії.
Переїзд в готель. Заселення. Нічліг.

9 день
Чернівці

Сніданок. Виселення з готелю. Проходження кордонів. Прибуття у Чернівці. Посадка на поїзд після 19:30. 

Тривалість: 9

Маршрут: Чернівці - Тімішоара - Скоп'є - Афіни - Салоніки - Сігішоара - Чернівці

Мінімальна вартість: 10629 грн

Транспорт: Автобус

Вартість туру
SPО №1
10 630 грн

При бронюванні за 8 тижнів до початку туру

Замовити
SPO №2
11 106 грн

При оплаті депозиту на факультативні екскурсії до початку туру на суму 135 євро дорослі/105 євро діти

Замовити
Базова вартість
12 375 грн

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Замовити

Знижка для дітей до 12 років - 20 євро

Доплата за одномісне розміщення - 145 євро

Акції
Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит 20€ на додаткову екскурсійну програму.

Фантастична десятка

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні десяти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 11 місце на цей же тур зі знижкою 100%!

Сімейні переваги

Для дітей віком до 12 років знижка 80€ від базової вартості дорослого при проживанні з двома дорослими в номері DBL + exb, або TRPL.

Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні 15€.

Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні 100€.

Вигідна ціна на останні місця

Бронюйте місця в автобусі в останньому ряду і отримайте знижку 15€.

Входить у вартість
 • Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу;
 • Проживання у готелях рівня 3* по маршруту, з усіма зручностями;
 • Харчування – сніданки;
 • Супровід керівником групи всім маршрутом;
 • Оглядова екскурсія по Афінам і Сібіу.
Не входить у вартість
 • Курортний збір (оплачується при бронюванні туру) - 15 євро з особи;
 • Медичне страхування - 5 євро, для осіб старше 60 років - 10 євро;
 • Навушники під час екскурсії, при необхідності (близько 2 євро/1 екскурсія);
 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, собори, музеї тощо);
 • Проїзд громадським транспортом;
 • Особисті витрати;
 • Туристам із Києва Туроператор «САКУМС» може надати послуги щодо придбання залізничних квитків Київ-Чернівці-Київ - 1250 грн (купе). Квитки можна купити самостійно, обов'язково завчасно уточніть у менеджера номер поїзда. Увага! Вартість квитків може бути змінена Туроператором після придбання, внаслідок підняття тарифів, чи підтвердження УЗ дорожчого поїзда.
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу


Менеджери по роботі з туристами
Тетяна Крвавич

Тел.: +38 044 338 77 37

MTC 
+38 099 102 40 10

Київстар 
+38 067 124 55 88

Lifecell
+38 093 700 90 40

skype: sakums_bustour

e-mail: office@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Вікторія Кульбачна

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_travel

e-mail: travel@sakums.com.ua

Схожі тури