1 день
Замки Тернопільщини
06:15 збір групи та виїзд з м. Києва, від ст.м. "Житомирська"
07:40 зупинка і посадка туристів в м. Житомир, центральний автовокзал. (Заправка «БРСМ»).
Переїзд в м. Вишнівець, найвизначнішою пам’яткою історії та архітектури якого є замок, або точніше палац. Оборонні укріплення тут знаходились із самого заснування. Кам’яний форт було побудовано у XV столітті. У первинному вигляді він до нас не дійшов. Був неодноразово зруйнований. Найміцніші фортифікаційні споруди, було зведено Яремою Вишневецьким у 1640 році. Замок у 1648 році було взято загонами Кривоноса, однак руйнуванню він піддався. Згодом, у кінці XVII століття саме татарські війська доклались до остаточного руйнування фортеці. Сьогодні на місці де знаходився Вишнівецький замок, розкинувся надзвичайно красивий палац. Його порівнюють із Версалем… В архітектурному стилі це поєднання бароко та класицизму. Довкола палацу збережені оборонні фрагменти стін 1640 року (Вхід. квитки 80 грн./дор, 30 грн/дит.). Вільний час.
Переїзд до м. Кременець - одне з унікальних міст України, що вирізняється своєю історичною, архітектурною та культурною спадщиною. Надбання різних століть відобразилось на його культурному та архітектурному обличчі. З плином часу архітектура міста змінювалась, але Кременець і до нині залишається неповторним куточком України. (вхід. квиток в Кременецький замок: 15 грн/дор, 5 грн/дит).
Вільний час на обід в одному з ресторанів Кременця.
Переїзд до Тернополя.
Вечірня оглядова екскурсія по місту, де Ви дізнаєтеся легенди, які пов’язані з містом, побачимо палац гетьмана Яна Тарновського, Домініканський костел, створений у бароковому стилі та зустрінемо безліч інших цікавинок міста.
Поселення в готелі. Вільний час.
2 день
Духовна святиня українського народу - Почаївська Лавра
Сніданок в готелі. Звільнення номерів.
Переїзд до м. Збараж.
Відвідування Збаразького замку (80грн/дор., 30грн/дит). Могутній Збаразький замок був збудований протягом 1620-1631 років. Після завершення будівництва замок складався з двоповерхового палацу, побудованого в стилі пізнього ренесансу, казематів, валів, чотирьох бастіонів та рову, наповненого водою. Увійти в замок можна було через браму, розміщену в двоповерховій вежі, до якої вів звідний міст. Укріплення займали площу понад 16 гектарів. Пожежа 1896 року та воєнні дії майже повністю знищили замок. Відбудова пам’ятки триває і досі. Нині, в залах палацу діє краєзнавчий музей, працюють виставкові зали з тематичними експозиціями, картинною галереєю, музейними відділами, а в підземеллі – виставка старовинних знарядь, які використовували для тортур.
Запрошуємо Вас відвідати один з найбільших духовних центрів України – Почаїв!
Відома в усьому православному світі Святоуспенська Почаївська Лавра підноситься над Кременецькими горами, та притягує до себе вже за десятки кілометрів. Вражають довершеністю форм бароковий Успенський собор (1771-1783р.), Собор святої Трійці (1906-1912р.) та 64-метрова дзвіниця (1861-1871 р.) на якій є дзвін вагою 11,5 тон.
З усього світу приїжджають паломники в Почаїв щоб побачити три визначні святині християнства: відбиток стопи Богородиці, ікону Пресвятої Богородиці та нетлінні мощі ігумена Іова. Велику кількість людей зцілила вода з чудотворного джерела. Цікавим для духовного збагачення є також Святодухівський скит.
Бажаючим оздоровитись цілющою мінеральною водою пропонуємо купальні св. Анни, які відомі своїми цілющими властивостями. Купальні зручно і по сучасному облаштовані на місці, де вода витікає з джерела і протікаючи попід церквою утворюючи невеличку водойму.
Відправлення до Києва.