Автобусний тур на Новий Рік 2022 'Новорічна магія Закарпаття'

Тривалість: 4

Маршрут: Мукачево - Ужгород - Перечин* - Лумшори* - Косонь* - Мукачево

Мінімальна вартість: 3700 грн

Транспорт: Автобус

31.12.2021
06.01.2022

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Мальовниче новорічне Закарпаття, загадкові замки, термальні басейни, смачна закарпатська кухня, дегустація сиру і вина - все, що варто побачити і спробувати, щоб відчути новорічний колорит Закарпаття! В програмі туру: оглядова екскурсія по новорічному Мукачево та Ужгороді, відвідування "Перечинської Мануфактури" з дегустацією сирів, купання в Лумшорських чанах,які наповнюють тіло енергією,  відпочинок в басейнах "Термальні води Косино", дегустація Закарпатських вин, відвідування замків "Паланок" та «Унгвар», які захоплять вас таємницями та дивовижною атмосферою...

Коротко про тур
Запрошуємо в чарівну подорож Закарпаттям на 4 дні! Гарантовані залізничні квитки Київ - Мукачево - Київ! Проживання у готелі Прага рівня 4*, в номерах з усіма зручностями. Відчути колорит Закарпаття зможемо на захоплюючих екскурсіях! Екскурсія з дегустацією до  «Перечинської Мануфактури», оглядові екскурсії в Ужгороді та Мукачево, загадкові замки, купальні - це неповний перелік активностей, що чекають на нас! Пропонуємо зустріти Новий 2022 Рік в ресторані готелю Прага! 
Родзинкою туру є екскурсія з дегустацією Закарпатських вин! Винні підвали у Середньому – найстаріший та найбільший центр виноробства на Закарпатті. Підвали було закладено 1557 р. Будівництво підвалів велося силами полонених турків. Їхня загальна довжина склала 4,5 км.
Рекомендуємо відпочити в справжніх Лумшорських чанах, які наповнені цілющою сірко-водневою водою. А також  в термальних басейнах комплексу "Термальні води Косино" з відвідуванням королівського банного комплексу, що складається з 7 унікальних саун, аналогів яким немає в Україні, 5 басейнів, середня температура яких + 41°C. Гордістю комплексу є найбільші в Україні фонтани-джакузі з "кавою", "вином", "пивом", "паленкою" та фонтан-ілюзія "Золотий кран здоров'я" заввишки 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим та дітям, а також приносить користь здоров'ю
Замки Закарпаття є унікальними пам'ятками української та європейської історії! У турі матимемо можливість побувати в  романтичному замку "Унгвар" у м. Ужгород, Мукачівському замку "Паланок", що славився своєю неприступністю,  а також у вишуканому Мисливському палаці графів Шенборнів у Чинадієво!
Детальна програма
Маршрут
Мукачево
Ужгород
Перечин*
Лумшори*
Косонь*
Мукачево

Загальний кілометраж: 500 км

Вартість туру
Туропад щосереди!
3 700 грн

Щоб придбати тур за цією акцією бронюйте його в середу та оплачуйте до п’ятниці

Базова вартість
4 100 грн

Припроживанні в готелі "Прага", м. Ужгород

Дізнатись більше
1 день
Вітаємо в Закарпатті

Прибуття групи в Мукачево поїздом №13 о 06:56. Зустріч з  екскурсоводом
Переїзд в Ужгород. 
Туристи, що їдуть поїздом самостійно -  приєднуються до групи в Ужгороді.

Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію по Ужгороду!
Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Ви побачите площу Корятовича, вулицю Корзо, будинок Гизелли, будинок «Білий Корабель», будинок жупанату, Хрестовоздвиженський собор і Єпископську Резиденцію, прогуляєтеся липовою алеєю.
Далі на нас чекає екскурсія в Замок Унгвар (100 грн/дор, 50 грн/дит.) - найстарішу фортецю Карпатського регіону, товщина захисних стін якої сягає 10 м у висоту і 5 м в ширину. Вони оточені глибоким ровом і вражають своєю міццю і неприступністю.
Вільний час у місті
Поселення в готель "Прага".
Час для підготовки до зустрічі Нового 2022 року!!! (У Різдвяному турі пропонуємо зустріти Святвечір в колоритному ресторані Ужгорода!!!).
Вартість Новорічної програми - 2100 грн/особа
ПРОПОНУЄМО ЗУСТРІТИ НОВИЙ РІК В РЕСТОРАНІ ГОТЕЛЮ!!! У ПРОГРАМІ НОЧІ ЖИВА МУЗИКА, ВЕДУЧИЙ, КОНКУРСИ, СЮРПРИЗИ, ФЕЙЄРВЕРК, І ЗВИЧАЙНО Ж ДІД МОРОЗ СНІГУРОНЬКА

2 день
Ексклюзивне Закарпаття

ВІТАЄМО З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!!

Пізній сніданок в готелі.
Запрошуємо на факультативну екскурсію: «Ексклюзивне Закарпаття» (500 грн/дор., 400 грн/дит до 14 років).
Переїзд в Перечин. Відвідування «Перечинської Мануфактури» - екскурсія та дегустація. Головна ідея створення «Перечинської Мануфактури» - це робити якісний і натуральний сир. Тут Ви зможете спробувати ніжну рікотту, м'який камамбер і інші унікальні сири, а також придбати собі гостинців додому. Дегустаційна тарілка складається з 8 типів сиру: рікотта, камембер, молодий свіжий сир - долинний з перцем, долинний без перцю, "Перечинський" (витриманий 2 місяці), "Перечинський" молодий з пажитнику, сир типу качота.
Переїзд в Лумшори.
В підніжжі найбільшої полонини українських Карпат полонини Руна знаходиться бальнеологічний курорт Лумшори, який відомий ще з XVII ст. В ньому тісно переплелися райської краси природа і елементи пекла – величезні металеві чани, в яких Вас варитимуть на повільному вогні в мінеральній сірководневій воді. Для більшої насолоди можна чергувати “варіння” в чані і купання в холодній воді. Такий відпочинок окрім незабутніх вражень, приводить до оздоровлення опорно-рухового апарату і омолоджує організм на десять років.
Повернення в готель.
Вільний час.

3 день
Термальний релакс та виноробні традиції Закарпаття

Сніданок у ресторані готелю. Знайомство із Закарпатським краєм, багатим на термальні води, продовжуємо!

Пропонуємо факультативну екскурсію до с. Косонь, де на Вас чекає купання в термальних басейнах комплексу "Термальні води Косино" (150 грн/особа+вхідний квиток) з відвідуванням королівського банного комплексу, що складається з 7 унікальних саун, аналогів яким немає в Україні, 5 басейнів, середня температура яких + 41°C. Гордістю комплексу є найбільші в Україні фонтани-джакузі з "кавою", "вином", "пивом", "паленкою" та фонтан-ілюзія "Золотий кран здоров'я" заввишки 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим та дітям, а також приносить користь здоров'ю.
Запрошуємо відвідати дегустацію вин (150 грн/ос, тільки екскурсія – 100 грн/ос). Винні підвали у Середньому – найстаріший та найбільший центр виноробства на Закарпатті. Підвали було закладено 1557 р. Будівництво підвалів велося силами полонених турків. Їхня загальна довжина склала 4,5 км. Спочатку підвали відігравали роль підземного притулку при нападі ворогів, проте поступово перетворилися на вино сховище. Під час екскурсії ми спустимося у підвали, де вино витримується у величезних дубових бочках, та продегустуємо найкращі середнянські вина. Продукцію заводу можна придбати у фірмовому магазині.
Повернення до готелю. Вільний час. Ночівля.

4 день
Перлина над Латорицею

Сніданок в готелі. Звільнення номерів
 Продовжуємо пізнавати Закарпаттям, вирушавши на екскурсію в Мукачево з відвідуванням замку «Паланок»!

Мукачево - старовинне місто, розташоване на березі річки Латориця.
Засновано місто в другій половині ІХ століття на перетині давніх торговельних шляхів з Центральної Європи у Київську Русь і далі на Схід. В Х-ХІ ст. Мукачево з навколишніми землями входило до складу Київської Русі. Але постійні міжусобиці між князями призвели до послаблення держави, і як наслідок цього, Закарпаття, в тому числі і Мукачево, були захоплені угорськими королями.
Ви пройдетеся по різноколірних вуличках, які нагадують казкове містечко, особливо зачаровує новорічна ілюмінація міста та ялинка на центральній площі! Побачите ратушу побудовану в 1904 р., за проектом угорського архітектора Яноша Бабули, римсько-католицький собор св. Мартіна (1904 р.), Собор Успіння Богородиці (1829 р.) та інші архітектурні пам'ятки.
Як вірний сторож міста, охоронець його спокою, на перехресті торгових шляхів виникла Мукачівська фортеця. Точна дата виникнення її невідома. Історична наука відносить її виникнення до ІХ-Х ст.
Сьогодні Мукачево – місто обласного підпорядкування, в якому проживає близько 90 тисяч жителів. Місто має давні багатонаціональні традиції. Тут, поруч з українською, звучить угорська, словацька, російська, німецька та інші мови. Старовинне закарпатське місто Мукачево залишається в пам’яті кожного, хто хоч раз побував у ньому.
Відвідування середньовічного замку «Паланок» (120 грн/дор, 50 грн/дит). У Мукачівському замку "Паланок" Ви побачите відреставровану середньовічну фортифікаційну архітектуру, старовинні двори та галереї з виставками сучасної скульптури.
Запрошуємо на колоритний обід в одному з ресторанів Мукачева! (За додаткову плату).
Трансфер на залізничний вокзал Мукачево.
22:13 Відїзд групи поїздом №13
10:42 Прибуття в Київ

Тривалість: 4

Маршрут: Мукачево - Ужгород - Перечин* - Лумшори* - Косонь* - Мукачево

Мінімальна вартість: 3700 грн

Транспорт: Автобус

31.12.2021
06.01.2022
Вартість туру
Туропад щосереди!
3 700 грн

Щоб придбати тур за цією акцією бронюйте його в середу та оплачуйте до п’ятниці

Замовити
Базова вартість
4 100 грн

Припроживанні в готелі "Прага", м. Ужгород

Замовити

Доплата за одномісне розміщення - 2000 грн.

Вартість туру  для дорослого при розміщенні на додатковому ліжку - 2600 грн
Вартість туру для дитини до 14 років при розміщенні на додатковому ліжку - 2400 грн

Акції
Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит 300 грн на додаткову екскурсійну програму.

Фантастична десятка

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні десяти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 11 місце на цей же тур зі знижкою 100 %!

Сімейні переваги

Для дітей віком до 12 років знижка 500 грн від базової вартості дорослого при проживанні з двома дорослими в номері DBL + exb, або TRPL.

Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні 500 грн.

Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні 500 грн.

П'ятеро одного не ждуть, а за півціни беруть!

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні п'яти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 6 місце на цей же тур зі знижкою 50%!

Туропад щосереди

За умовами акції "Туропад щосереди" ми пропонуємо кожної середи деякі тури зі знижкою від 5% до 25%! Які саме тури братимуть участь в акції? Слідкуй щосереди на нашому сайті за новою підбіркою акційних турів. Бронюй в середу, оплачуй до п'ятниці!

Входить у вартість
 •  Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу;
 •  Проживання у готелі рівня 3* в номерах з усіма зручностями;
 •  Харчування – сніданки;
 •  Супровід керівником групи;
 •  Оглядові екскурсії, Ужгороду та Мукачево;
 •  Страхування на період туру.
Не входить у вартість
 • Туристам із Києва Туроператор «САКУМС» може надати послуги щодо придбання залізничних квитків Київ-Ужгород-Київ – від 1750 грн, купе. Квитки можна купити самостійно, обов'язково завчасно уточніть у менеджера номер поїзда. Увага! Вартість квитків може бути змінена Туроператором після придбання, внаслідок підняття тарифів, чи підтвердження УЗ дорожчого поїзда.
 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, собори, музеї тощо);
 • Новорічна шоу-програма в ресторані готелю - вартість 2100 грн/особа
 • Додаткове харчування;
 • Проїзд громадським транспортом;
 • Особисті витрати.
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Менеджери по роботі з туристами
Ірина Щербакова

Тел.: +38 044 338 77 37

MTC 
+38 099 102 40 10

Київстар 
+38 067 124 55 88

Lifecell
+38 093 700 90 40

skype: sakums_ukraine

e-mail: ukraine2@sakums.com.ua

Михайло Кіт

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_ukraine

e-mail: ukraine@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Ірина Щербакова

Тел.: +38 044 338 77 37

MTC 
+38 099 102 40 10

Київстар 
+38 067 124 55 88

Lifecell
+38 093 700 90 40

skype: sakums_ukraine

e-mail: ukraine2@sakums.com.ua

Михайло Кіт

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_ukraine

e-mail: ukraine@sakums.com.ua

Схожі тури