1 день
Дніпровські краєвиди та історія тисячолітньої цивілізації
09:00 Виїзд з Києва.
Переїзд до Трипілля
Дівич-гора в с. Трипілля – найвища точка на Обухівщині. На її вершині, на висоті 55 м. над рівнем Дніпра та 186 м. над рівнем моря, колись було збудовано слов’янське святилище. Сучасні дослідники кажуть, що Дівич Гора дійсно має цілющі властивості, позитивну енергетику. Може тому, що ступала тут нога Апостола Андрія, а може тому, що наші предки спроваджували у вічність своїх близьких. Старі люди вірять, що їх дух донині тут живе. На скільки це місто енергетичне і загадкове Ви 100 % переконаєтесь піднявшись на Дівич-гору.
Відвідування Київського обласного археологічного музею, де зможете познайомитись з археологічними знахідками Київщини різних епох.
В подорожі для вас відкриється відома Трипільська культура з безліччю загадок та сенсацій. Трипільська цивілізація в цілому являє собою одну з найбільш цікавих і загадкових сторінок нашої історії. У розвитку суспільства того часу саме її неймовірні винаходи і таємниці дозволили зробити справжній прорив. Ви зможете познайомитися з усіма пам’ятками трипільської цивілізації, які до цих пір не дають спокою вченим зі всього світу
Прибуття в мальовничий Витачів, до місця, що відоме як Княжий Шпиль. З висоти дніпровських круч перед вами відкриється неймовірний вид на Дніпро з десятками островів, а екскурсія розповість про давньоруське місто-порт. Час на невеликий відпочинок, фотографування, відвідування церкви, реконструкція якої велася за малюнками Тараса Шевченка.
Переїзд у Ржищів.
Далі на вас очікує найяскравіша частина екскурсії — водна прогулянка на невеликих моторних човнах до Затопленої церкви і Лисої гори. При будівництві Канівського водосховища село Гусинці пішло під воду і припинило своє існування. Все, що залишилося — це Преображенська «затоплена»церква, яка стоїть на підвищенні серед води. Зараз церква відреставрована, до неї намили пісок і спорудили міст.
Обід-пікнік на острові.
Повернення в Ржищів. Посадка в автобус.
Відїзд до Києва