Авіатур в Париж на 4 ночі

Тривалість: 5

Маршрут: Київ - Париж - Діснейленд* - замки Луари* - Київ

Мінімальна вартість: 7870 грн

Транспорт: Літак

25.10.2021
22.11.2021
13.12.2021
03.01.2022
14.02.2022
21.03.2022

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Для вакцинованих туристів!
Коротко про тур
Запрошуємо насолодитись оглядовою автобусною екскурсією " Париж - місто кохання. Париж - місто-мрія, і воно приваблює абсолютно всіх: любителів моди, мистецтва та історії, архітектури та їжі, і звичайно романтиків. Тут Ви знайдете абсолютно все: музеї зі світовим ім'ям, найвідоміші магазини, цікаві пам'ятки, затишні ресторани і найромантичніші місця.
Відвідаємо палац короля-сонця Людовика XIV- Версальський палац. Прогуляємось парками та побачимо дивовижні фонтани, що прикрашають велику територію Версалю. Не побувати у Версалі - означає не побачити найбільш відомого палацу у Франції і у всьому світі. 
Потрапимо в розкішний імператорський палац - Лувр, найбільш знаменитий музей, де сховані майже усі скарби світу. Світу мистецтв і геніїв, які залишили в дар людству великі шедеври. Лувр - один з найбагатших музеїв у світі. Тут можна годинами милуватися роботами Леонардо да Вінчі, Рембрандта та інших знаменитих митців.
Повернемось в дитинство за допомогою Disneyland. Ти неначе потрапляєш в казковий світ повний розваг та веселощів. Французький Діснейленд був відкритий в 1992 році і одразу підкорив сердця всіх відвідувачів, це мрія і дітей, і дорослих.
Детальна програма
Маршрут
Київ
Париж
Діснейленд*
замки Луари*
Київ
Вартість туру
Туропад щосереди
7 870 грн

Бронюй тур в середу і оплачуй до 14:00 четверга. Акція діє на виліт 25.10. Залишилось 3 місця

SPO №1
8 972 грн

При оплаті депозиту на факультативні екскурсії до початку туру на суму 80 євро

Базова ціна
9 287 грн

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Дізнатись більше
1 день
Переліт в Париж. Знайомство з містом.

Для вакцинованих туристів!

Збір групи в аеропорту Бориспіль.

Здача тестів на антиген для невакцинованих туристів (віком з 12 років)
Переліт у Францію. Трансфер з аеропорту в Париж.
Запрошуємо на оглядову автобусну "Париж - місто кохання". Париж - це місто-мрія, і воно приваблює абсолютно всіх: любителів моди, мистецтва та історії, архітектури та їжі, і звичайно романтиків. Тут Ви знайдете абсолютно все: музеї зі світовим ім'ям, найвідоміші магазини, цікаві пам'ятки, затишні ресторани і найромантичніші місця. Під час екскурсіі у вас буде можливість відвідати Єлисейські Поля, площю Зірки (Шарль де Голль Етуаль),Тріумфальну Арку, площю Трокадеро та Ейфелеву Вежу, Марсове поле, Собор Інвалідів, площю Конкорд, сад Тюільрі, Латинський квартал, Люксембурзький сад, Оперу, район Великих бульварів.
- Підйом на Ейфелеву вежу (20/15 другий поверх, 30/20 евро 3 поверх за наявності квитків).
- Круїз на кораблику по р. Сена (20 евро). Повернення в готель. Ночівля.
Поселення в готель. Ночівля.

2 день
Версаль - Латинський квартал - Монмартр

Сніданок. Екскурсійна програма в Парижі (пересування громадським транспортом):

- Версальський палац короля-сонця Людовика XIV (65 євро для дорослих / 45 євро для дітей до 17 років). Хто не чув про Версаль, про його палаци, парки, фонтани і свято "Короля-сонця"? Не побувати у Версалі - означає не побачити найбільш відомого палацу у Франції і у всьому світі. Версальський палац - це символ шику, могутності і багатства Франції, розкішна арена блискучих придворних урочистостей!

- "Латинський квартал - таємниці Парижу" (20 євро). Нас чекає захоплююча подорож по одному з наймальовничіших кварталів Парижу. Екскурсія почнеться від знаменитого Собору Паризької Богоматері, свідка легендарних подій французької історії. Пройшовши по вузьких середньовічних вуличках (у Латинському кварталі знаходиться найвужча вулиця Парижу), повз книжкові крамниці, кафе і ресторанчики, ви виявитеся перед огорожею колишнього монастиря Клюні - одного з найбільших релігійних і духовних центрів минулого. 

 -  екскурсія-прогулянка по Монмартру (20 євро). Монмартр - один з найбільш відомих районів Парижа. Тут жили і живуть знамениті художники, артисти, музиканти, діячі мистецтва. Найголовніша прикраса пагорба - білосніжна базиліка Сакре-Кер, а саме улюблене місце туристів це кабаре "Мулен Руж". Монмартр - це безліч яскравих вітрин і затишних кав'ярень, місце що вразить вас і залишиться в сердці назавжди. 

Повернення в готель. Ночівля.

3 день
Діснейленд, Лувр і Монпарнас

Сніданок.

Пропонуємо для дітей і дорослих розважитись в парку Disneyland (120 євро - трансфер і вхідний квиток у даній вартості). Це не просто парк розваг, а ціла країна, переступивши поріг якої, Ти неначе потрапляєш в казковий світ повний розваг та веселощів. Французький Діснейленд був відкритий в 1992 році і одразу підкорив сердця всіх відвідувачів, це мрія і дітей, і дорослих. Діснейленд - це цілий світ чудес і розваг. Це величезний комплекс, в який входять Disneyland Park і Walt Disney Studios Park, де на будь який вік та смак ви зможете знайти для себе найкращий атракціон.

Для всіх інших екскурсійна програма в Парижі (пересування громадським транспортом): 

- Екскурсія "Лувр - енциклопедія століть" (40 євро для дорослих/30 євро для дітей) Розкішний імператорський палац, найбільш відомий і найбільший музей, де сховані майже усі скарби світу. Світу мистецтв і геніїв, які залишили в дар людству великі шедеври. Лувр - один з найбагатших музеїв у світі. Тут можна годинами милуватися роботами Леонардо да Вінчі, Рембрандта, Тиціана, Рафаеля, побачити такі відомі витвори як картина "Мона Ліза" та скульптуру "Венера Мілоська". 

- оглядовий майданчик вежі Монпарнас (20 євро для дорослих/12 євро для дітей). (20 євро дор. /12 євро діти). Оглядовий майданчик вежі Монпарнас пропонує вам дивовижної краси панорамний краєвид на увесь Париж! Це унікальне місце, яке височіє над Парижем на 200 метрів у висоту, пропонує огляд столиці в 360°. Ви зможете побачити усі основні пам'ятники і пам'ятки міста : Ейфелеву вежу, Лувр, Тріумфальну арку, дахи Парижу, його округи, вулички і великі проспекти. У будь-який час доби ви можете милуватися вражаючим і неперевершеним краєвидом на місто. 

Повернення в готель. Ночівля. 

4 день
Замки Луари

Сніданок. Вільний час в Парижі.

Пропонуємо виїзд на екскурсію Замки Луари (150 євро, вхідні квитки входять у вартість). Для тих, хто мріяв побувати в легендарних місцях боїв мушкетерів, побачити двори, в яких плелися інтриги королівськими придворними, обов'язково треба побувати в долині річки Луари. Це сьогодні Париж є центром і серцем Франції, а в епоху Відродження, життя французів було сконцентровано саме тут - в долині Луари. Старовинні замки, парки в яких можна прогулятися як пішки, так і верхи на коні, стіни, які пам'ятають Жанну д'Арк, Людовика ХII і Франциска I, все це допоможе проникнути в минуле і відчути приголомшливу епоху людства. Королівський Амбуазський замок знаходиться у французькому департаменті Ендр і Луара. За часів Римської імперії на цьому місці височіла галльське фортеця. Сьогодні Амбуаз - один з найвідоміших замків, який привертає велику кількість туристів. Славу йому приніс великий художник Леонардо да Вінчі, який прожив останні роки в безпосередній близькості від Амбуаза і похований на його території. Шенонсо, часто називають «замком жінок». Чудове творіння французького Ренесансу величаво і гордо височить на березі річки. Феодальна резиденція Шамбор (зовнішній огляд), в якій химерно переплітається середньовічний стиль і епоха Відродження.

Повернення в готель. Ночівля.

5 день
Авіапереліт в Київ

Сніданок. Виселення з готелю.

Трансфер в аеропорт. Переліт в Київ.

Тривалість: 5

Маршрут: Київ - Париж - Діснейленд* - замки Луари* - Київ

Мінімальна вартість: 7870 грн

Транспорт: Літак

25.10.2021
22.11.2021
13.12.2021
03.01.2022
14.02.2022
21.03.2022
Вартість туру
Туропад щосереди
7 870 грн

Бронюй тур в середу і оплачуй до 14:00 четверга. Акція діє на виліт 25.10. Залишилось 3 місця

Замовити
SPO №1
8 972 грн

При оплаті депозиту на факультативні екскурсії до початку туру на суму 80 євро

Замовити
Базова ціна
9 287 грн

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Замовити

Доплата за одномісний номер 140 євро

Акції
Туропад щосереди

За умовами акції "Туропад щосереди" ми пропонуємо кожної середи деякі тури зі знижкою від 5% до 25%! Які саме тури братимуть участь в акції? Слідкуй щосереди на нашому сайті за новою підбіркою акційних турів. Бронюй в середу, оплачуй до п'ятниці!

Входить у вартість

Проживання в готелях 2-3* на базі сніданків;

Груповий трансфер аеропорт - готель - аеропорт;

Супровід керівником групи;

Оглядова екскурсія в Парижі;

Медична страховка.

Не входить у вартість

Авіапереліт Київ - Париж - Київ від 270 євро/особа (з ручною поклажею до 9 кг, реєстрований багаж можна придбати за бажанням окремо);

Курортний збір 10 євро / особа;

Особисті витрати та проїзд громадським транспортом;

Факультативні екскурсійні і розважальні програми, поряд з якими вказана ціна.

Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Менеджери напрямку
Тарас Кузів

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

e-mail: bustour@sakums.com.ua

Схожі тури