1 день
Аристократичний Львів
07:00 Збір та виїзд групи комфортабельним автобусом з Києва від ст.м. «Житомирська».
14:00 Прибуття групи у Львів.
Запрошуємо Вас на автобусну екскурсію по Львову «Аристократичний Львів» (відвідування церкви св.Юра, Високого замку, Храму Ольги та Єлизавети). Львів - древній і сучасний, дуже вишуканий, а головне: самий європейський з усіх українських міст.
Вільний час. Пішохідна екскурсія «Вулицями старого міста» (прогулянка по середньовічній центральній частині міста залишить незабутнє враження): площа Ринок, Успенська церква, Домініканський костел, Кафедральний собор, музей «Арсенал», аптека - музей, Вірменська церква, ринок народних промислів; і над усім містом витає дивний аромат кави. Вільний час.
Запрошуємо на вечірню театралізовану екскурсію - «Містичний Львів» (Факультативно: вартість 250 грн/особу). Ця екскурсія створена за літописами Львова, причому з них обрані випадки, які зафіксовані в "Актах міських", але які не піддаються логічному поясненню. Починається в сутінках, а далі по ходу екскурсії - з факелами і в супроводі записів середньовічної музики. Екскурсовод одягнений в середньовічний костюм.
Переїзд в готель. Розміщення. Вільний час.
2 день
Золота підкова Львівщини
Сніданок. Вільний день у Львові!
Запрошуємо на факультативні екскурсії
«Золота підкова Львівщини» (Вартість 550 грн/особу). Виїзд групи на екскурсію «Золота підкова Львівщини» (відвідування Олеського, Підгорецького, Золочівського замків). Олеський замок - видатна пам'ятка архітектури, замок з шестисотрічної історією і прекрасним парком. Далі ми відвідаємо чудовий зразок палацово-паркової архітектури - Підгорецький замок - пам'ятка Пізнього Ренесансу XVII ст., І в кінці подорожі - огляд Золочівського замку - цитаделі, де Ви зможете відвідати Китайський Палац і помилуватися неординарною експозицією східної культури, загадати бажання, яке обов'язково збудеться.
"Хмільні легенди Львову" (Вартість екскурсії з дегустацією - 550 грн/особа) Ви почуєте безліч цікавих і забавних історій, пов'язаних з виробництвом алкоголю у Львові. Також Ви побачите львівський пивний трамвайчик, пам'ятник аптекарям, які винайшли гас, намагаючись отримати з нафти алкоголь. А далі - шпацер по пивним ресторанам і пабах. Ще з давніх часів у Львові було безліч приватних пивоварень підприємств, а сьогодні-безліч пивних ресторанів! "Липове" живе пиво "Mons Pius" можна покуштувати в однойменному ресторані, яке тут же і вариться. У "Домі легенд" (що сам по собі вже пам'ятка) Вам запропонують "Зеника". А якщо розміститися ще й на даху ресторану, то перед Вашим поглядом відкриється панорама Львова. З такими видами пиво буде ще смачніше! Тут можна загадати бажання, кинувши монетку в капелюх сажотруса, який сидить на трубі. Також сьогодні у Львові працює і "Пивна циця", ніколи не відмовляє тим, хто добре з нею обходиться. І на завершення справжнє чеське пиво в пивному ресторані «Старгород», де головний пивовар розповість всю технологію виробництва цього хмільного напою.
Повернення в готель. Вільний час.
3 день
Карпатський трамвай та скелі Довбуша
Сніданок.
Вільний день у Львові!
«Карпатський трамвай та «Скелі Довбуша» (Вартість 600 грн/дор. 500 грн/діти до 14 років).
Запрошуємо в ботаніко-геоморфологічний резерват «Скелі Довбуша» – пам’ятка природи державного значення, група високих скель площею 100 га, які на фоні лісу й гір створюють невимовної краси гірські пейзажі. Скелі використовувалися з давньоруських часів (ІХ-ХІІІ ст.) як наскельні фортеці та сторожові укріплення і до наших часів збереглися їхні сліди, а також сліди ритуального комплексу поганських часів
Казкова природа прикарпатського краю сприяє появі тут численних легенд та міфів. Адже у кожному другому селі Галичини вам розкажуть, що тут бували Олекса Довбуш, Богдан Хмельницький чи улюблений імператор Франц Йосиф. Проте, це місце таки містичне. Тут наче концентрується незламна сила нашого народу. Фантастичні краєвиди та романтичні міфи додадуть вам сил, здоров’я та натхнення.
Далі, нас чекає поїздка в карпатське селище Вигода, де починається маршрут однієї з унікальних, досі збережених вузькоколійних залізниць. Створена для перевезення деревини, вузькоколійка пережила дві світових війни та змінила безліч господарів. «Карпатський трамвайчик» – це два вагончика, котрі тягне за собою маленький локомотив. Чотиригодинна мандрівка проходить надзвичайно мальовничим маршрутом по найгарніших та найекологічніших місцях Карпат вздовж мальовничої річки Мізунки. Ви зможете милуватися чарівними краєвидами: горами, річками, Мізунськими водоспадами, вгамувати спрагу водою з гірських джерел із кришталевою водою, скуштувати чай з карпатських трав. Інколи здається, що можна на ходу збирати квіти, що підступають аж до дороги!
Також запрошуємо піднятися з нами на Ясну гору, де стоїть Гошівський греко-католицький монастир, заснований в 1570 р. Ставши на краю гори, можна піймати в лице подих вітру і відчути Бога….На прощу до чудотворної ікони «Гошівської Богородиці» (1737 р.), йдуть тисячі людей з усієї України. Попри те, що монастир неодноразово руйнували загарбники різних епох, він наче міфічний Фенікс підноситься над горою. Перебування тут залишається в пам’яті на все життя!
Повернення в готель. Вільний час.
4 день
Львів з ароматом кави
Сніданок.. Звільнення номерів.
Запрошуємо на тематичну екскурсію: «Секрет львівської кави». Запахом чорної кави просякнуті вулиці Львова. Ми послідуємо за її ароматом і відвідаємо найцікавіші кав’ярні нашого міста, почуємо неймовірні історії про кавові традиції та легендарні львівські кав'ярні, а також відпочинемо за філіжанкою запашної кави…
Вільний час.
Запрошуємо на екскурсію підземеллями Львова! (Факультативно: вартість 250 грн/особу).
Спустившись в підземелля домініканського монастиря, зможемо дізнатися – де в ХІІІ столітті знаходився палац князя Лева, чому багата і красива Гальшка Острозька переховувалася у львівських монахів, як виглядали покарання в середньовічній Європі. Проходячи довгими коридорами, будемо заглядати до маленьких келій: в одній із них зображено монаха, в іншій відьму… Також ми побуваємо у підземеллях церкви Преображення Господнього. Тут знаходяться найбільші за розмірами підземні зали із нині доступних підземель у Львові. На місці нинішньої церкви Преображення Господнього колись був костел ордену тринітаріїв, який займався викупом християн із неволі в ісламських країнах. За часів тринітаріїв тут відбувались поховання, які однак до сьогодні не збереглися. Зате можна побачити частини муру, на яких, згідно з легендою, лишили сліди своїх кігтів дикі звірі. Підземелля костелу монахів єзуїтів… Чому цей католицький орден був такий багатий? Яка мета їхньої діяльності? Що знаходилося на місці їхнього костелу до його побудови?..
15:00 - Відправлення групи зі Львова.
Вечірнє прибуття в Київ.