Авіатури по всьому світу
Оберiть країну
Оберiть місяць
Ми рекомендуємо
Акції
Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит до 15€ на додаткову екскурсійну програму.

Переглянути всі тури з цією акцією
Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні до 15€.

Переглянути всі тури з цією акцією
Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні до 90€.

Переглянути всі тури з цією акцією
Вигідна ціна на останні місця

Бронюйте місця в автобусі в останньому ряду і отримайте знижку до 15€.

Переглянути всі тури з цією акцією
Запитання - відповіді

Спочатку оберіть країну призначення. Тури будуть відфільтровані по цій країні. Потім ви можете скористатись фільтром для більш точного пошуку туру: обирати бажану вартість, місто вильоту, дату вильоту, кількість днів туру.

Спочатку оберіть бажаний місяць. Ви побачите всі тури, які мають дати вильоту в обраному місяці. Потім ви можете скористатись фільтром для більш точного пошуку туру: обирати країни призначення, бажану вартість, місто і дату вильоту, кількість днів туру.

Зверніться за допомогою до нашого онлайн консультанта. Зверніть увагу, в неробочі години ви можете залишити у вікні консультанта своє запитання і контактні дані. З вам зв’яжуться у робочий час.

В категорії “Авіатури” у всіх турах літак - це основний транспортний засіб. Ви прилітаєте на літаку в одне місто/місце і постійно проживаєте там в готелі, виїжджаючи час від часу на екскурсії. В категорії “Автобусні тури” всі тури мають автобус як основний транспортний засіб. До місця початку автобусної подорожі можна добратись поїздом, або літаком, залежно від туру. Категорію "Автобусні тури" ви можете обрати в меню зліва.