Автобусні тури, автобусні тури по Європі 2022

Автобусні тури з відпочинком на морі

Автобусні тури по Україні

Тури у відкриті країни

Оберiть країну
Оберiть місяць
Ми рекомендуємо
Акції
Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит до 300 грн на додаткову екскурсійну програму.

Переглянути всі тури з цією акцією
Фантастична десятка

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні десяти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 11 місце на цей же тур зі знижкою до 100% !

Переглянути всі тури з цією акцією
Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні до 95€.

Переглянути всі тури з цією акцією
Вигідна ціна на останні місця

Бронюйте місця в автобусі в останньому ряду і отримайте знижку до 5€.

Переглянути всі тури з цією акцією
П'ятеро одного не ждуть, а за півціни беруть!

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні п'яти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 6 місце на цей же тур зі знижкою до 50%!

Переглянути всі тури з цією акцією
Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні до 5€.

Переглянути всі тури з цією акцією
Туропад щосереди

За умовами акції "Туропад щосереди" ми пропонуємо кожної середи деякі тури зі знижкою від 5% до 25%! Які саме тури братимуть участь в акції? Слідкуй щосереди на нашому сайті за новою підбіркою акційних турів. Бронюй в середу, оплачуй до п'ятниці!

Переглянути всі тури з цією акцією
Сімейні переваги

Для дітей віком до 12 років знижка до від 350 грн від базової вартості дорослого при проживанні з двома дорослими в номері DBL + exb, або TRPL.

Переглянути всі тури з цією акцією
Запитання - відповіді

Спочатку оберіть одну країну призначення, яка вас цікавить. Тури будуть відфільтровані по цій країні. Потім ви можете скористатись фільтром для більш точного пошуку туру: додавати країни призначення, обирати бажану вартість, місто виїзду, дату виїзду, кількість днів туру.

Спочатку оберіть бажаний місяць виїзду. Ви побачите всі тури, які мають дати виїзду в обраному місяці. Потім ви можете скористатись фільтром для більш точного пошуку туру: обирати країни призначення, бажану вартість, місто виїзду, дату виїзду, кількість днів туру.

Уважно читайте програму туру. У більшості випадків дата виїзду означає дату початку автобусного туру. Якщо ви маєте сумніви з приводу того, на яку дату і годину купувати залізничні квитки, запитайте про це у вашого менеджера.

Зверніться за допомогою до нашого онлайн консультанта. Зверніть увагу, в неробочі години ви можете залишити у вікні консультанта своє запитання і контактні дані. З вам зв'яжуться у робочий час.

В категорії “Автобусні тури” всі тури мають автобус як основний транспортний засіб. До місця початку автобусної подорожі можна добратись поїздом, або літаком, залежно від туру. "Авіатури" - категорія турів, в яких, як правило, ви прилітаєте на літаку в одне місто/місце і постійно проживаєте там в готелі, виїжджаючи час від часу на екскурсії. Категорію "Авіатури" ви можете обрати в меню зліва.