Автобусні тури, автобусні тури по Європі 2020

Гірськолижні тури

Гірськолижна Болгарія: онлайн пошук

Тури на Новий Рік та Різдво 2021

Гарантовані тури

Автобусні тури по Україні

Екскурсійні тури по Європі

Новинки автобусних турів

Оберiть країну
Оберiть місяць
Ми рекомендуємо
Акції
Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні до 5€.

Переглянути всі тури з цією акцією
Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні до 95€.

Переглянути всі тури з цією акцією
Вигідна ціна на останні місця

Бронюйте місця в автобусі в останньому ряду і отримайте знижку до 5€.

Переглянути всі тури з цією акцією
Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит до 40€ на додаткову екскурсійну програму.

Переглянути всі тури з цією акцією
П'ятеро одного не ждуть, а за півціни беруть!

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні п'яти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 6 місце на цей же тур зі знижкою до 50%!

Переглянути всі тури з цією акцією
Фантастична десятка

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні десяти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 11 місце на цей же тур зі знижкою до 100% !

Переглянути всі тури з цією акцією
Сімейні переваги

Для дітей віком до 12 років знижка до від 110 до 315€ від базової вартості дорослого при проживанні з двома дорослими в номері DBL + exb, або TRPL.

Переглянути всі тури з цією акцією
Запитання - відповіді

Спочатку оберіть одну країну призначення, яка вас цікавить. Тури будуть відфільтровані по цій країні. Потім ви можете скористатись фільтром для більш точного пошуку туру: додавати країни призначення, обирати бажану вартість, місто виїзду, дату виїзду, кількість днів туру.

Спочатку оберіть бажаний місяць виїзду. Ви побачите всі тури, які мають дати виїзду в обраному місяці. Потім ви можете скористатись фільтром для більш точного пошуку туру: обирати країни призначення, бажану вартість, місто виїзду, дату виїзду, кількість днів туру.

Уважно читайте програму туру. У більшості випадків дата виїзду означає дату початку автобусного туру. Якщо ви маєте сумніви з приводу того, на яку дату і годину купувати залізничні квитки, запитайте про це у вашого менеджера.

Зверніться за допомогою до нашого онлайн консультанта. Зверніть увагу, в неробочі години ви можете залишити у вікні консультанта своє запитання і контактні дані. З вам зв'яжуться у робочий час.

В категорії “Автобусні тури” всі тури мають автобус як основний транспортний засіб. До місця початку автобусної подорожі можна добратись поїздом, або літаком, залежно від туру. "Авіатури" - категорія турів, в яких, як правило, ви прилітаєте на літаку в одне місто/місце і постійно проживаєте там в готелі, виїжджаючи час від часу на екскурсії. Категорію "Авіатури" ви можете обрати в меню зліва.