Дитячі табори, тури в дитячі табори Болгарії

Дитячі табори в Болгарії

Дитячі табори в Україні

Дитячі табори в Туреччині

Оберiть країну
Оберiть місяць
Ми рекомендуємо
Запитання - відповіді

Якщо ви ще не знаєте, який табір підійде для вашої групи дітей, просимо зателефонувати нашим консультантам, контакти яких ви можете знайти в будь-якому з таборів на сайті.

Так, ви можете приєднати свою дитину до існуючої групи. Найкращий спосіб - це зателефонувати нашим консультантам, вони вам допоможуть підібрати табір, групу за віком і дату виїзду. Контактні дані консультантів можна знайти на сторінці будь-якого табору по країні, яка вас цікавить. Крім того, в нас є розділ "Дитячі табори для індивідуального приєднання". В цьому розділі ви можете ознайомитись з цінами і датами виїздів.

Як правило, ні. Дитячі табори не приймають дорослих, окрім вчителів, які супроводжують групу. Але якщо батьки дитини мають бажання поїхати в цей самий час і бути недалеко від дитини, ми знайдемо для них готель, який знаходиться поруч з дитячим табором.

Як правило збірна дитяча група складається з 10-15 осіб.

Кожну групу з 10-15 дітей супроводжує один керівник.

Кожен автобус супроводжує стюард.

Усі пляжі Болгарії муніципальні, вздовж усього узбережжя знаходяться рятівні вишки з рятівниками.

Ми надаємо можливість організації комплексного обіду в кафе біля Одеси, для цього просимо батьків давати дітям в дорогу невелику суму готівки в гривні.

При заселенні усім дітям необхідно сплатити депозит (сума депозиту залежить від конкретного табору). Якщо на момент виселення табору не нанесені збитки, при виселенні депозит повертається.

На сайті вказана кількість ночей проживання в готелі. Якщо подорож відбувається автобусом, додатково потрібно додати ще дві ночі у дорозі (по одній в кожен бік).