Тури для школярів

Дитячі табори

Тури на шкільні канікули

Тури без нічних переїздів

Оберiть країну
Оберiть місяць
Ми рекомендуємо
Акції
Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит до 15€ на додаткову екскурсійну програму.

Переглянути всі тури з цією акцією
Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні до 20€.

Переглянути всі тури з цією акцією
Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні до 110€.

Переглянути всі тури з цією акцією
Вигідна ціна на останні місця

Бронюйте місця в автобусі в останньому ряду і отримайте знижку до 20€.

Переглянути всі тури з цією акцією
Запитання - відповіді

Тури для школярів відбуваються в період шкільних канікул. В автобусних турах для школярів програми адаптовані для дитячих груп: нема “дорослих” екскурсій, є можливість організації додаткового комплексного харчування, передбачений супровід дітей вчителями.

Так, приєднання можливе. Для більш детальної інформації просимо зв’язуватись менеджерами напрямку, вказаними в кожній програмі туру.

Спочатку оберіть одну країну призначення, яка вас цікавить. Тури будуть відфільтровані по цій країні. Потім ви можете скористатись фільтром для більш точного пошуку туру: додавати країни призначення, обирати бажану вартість, місто виїзду, дату виїзду, кількість днів туру.

Спочатку оберіть бажаний місяць виїзду. Ви побачите всі тури, які мають дати виїзду в обраному місяці. Потім ви можете скористатись фільтром для більш точного пошуку туру: обирати країни призначення, бажану вартість, місто виїзду, дату виїзду, кількість днів туру.

Уважно читайте програму туру. У більшості випадків дата виїзду означає дату початку автобусного туру. Якщо ви маєте сумніви з приводу того, на яку дату і годину купувати залізничні квитки, запитайте про це у вашого менеджера.

Зверніться за допомогою до нашого онлайн консультанта. Зверніть увагу, в неробочі години ви можете залишити у вікні консультанта своє запитання і контактні дані. З вам зв'яжуться у робочий час.