Тури по Україні
Тури по Україні
Харків Луганськ Донецьк Запоріжжя Дніпро ЧЗВ Київ Сімферополь Черкаси Одеса Херсон Миколаїв Полтава Кропивницький Суми Чернігів Хмельницький Вінниця Житомир Рівне Чернівці Тернопіль Ужгород Луцьк Львів Івано-Франківськ
Оберiть місяць
Ми рекомендуємо
Акції
Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит до 300 грн на додаткову екскурсійну програму.

Переглянути всі тури з цією акцією
Фантастична десятка

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні десяти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 11 місце на цей же тур зі знижкою до 100 %!

Переглянути всі тури з цією акцією
Сімейні переваги

Для дітей віком до 12 років знижка до 500 грн від базової вартості дорослого при проживанні з двома дорослими в номері DBL + exb, або TRPL.

Переглянути всі тури з цією акцією
Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні до 500 грн.

Переглянути всі тури з цією акцією
Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні до 500 грн.

Переглянути всі тури з цією акцією
П'ятеро одного не ждуть, а за півціни беруть!

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні п'яти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 6 місце на цей же тур зі знижкою до 50 %!

Переглянути всі тури з цією акцією
Запитання - відповіді

Спочатку оберіть одну з областей на карті. Тури будуть відфільтровані по цій області. Потім ви можете скористатись фільтром для більш точного пошуку туру: додавати області, обирати бажану вартість, місто виїзду, кількість днів туру.

В даному розділі тури по Україні пропонуються для організованих груп і ціни вказані за особу при групі з певною кількістю осіб. Даний розділ рекомендований для шкіл та інших організацій, які планують груповий відпочинок. Якщо ви бажаєте приєднатись в збірний груповий тур по Україні, скористайтесь боковим меню, зайдіть в розділ "Автобусні тури" і оберіть країну Україна.

Так, у нас є розділ з турами по Україні для іноземців з програмою турів на англійській мові. Ці тури ви можете знайти у розділі "Welcome", посилання на який знаходиться вгорі сторінки, якщо ви переглядаєте наш сайт з ноутбука чи комп'ютера, або внизу бокового меню, якщо ви переглядаєте наш сайт з мобільного пристрою.

1