ЄВРОПЕЙСЬКЕ СУЗІР'Я: ПРАГА, ДРЕЗДЕН ТА ВІДЕНЬ

Тривалість: 6

Маршрут: Київ - Житомир - Рівне - Львів - Прага - Чеський Крумлов* - Дрезден - Відень - Львів - Рівне - Житомир - Київ

Мінімальна вартість: 10437 грн

Транспорт: Автобус

06.03.2024
23.03.2024
27.03.2024
30.03.2024
04.05.2024
25.05.2024
12.06.2024
26.06.2024
20.07.2024
21.08.2024
18.09.2024
12.10.2024

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Коротко про тур
Запрошуємо вас у чарівну подорож до Чехії. Тур на 6 днів, виїздом з Києва! Проживання 3 ночі в готелі 3* в столиці Чехії - Празі, на базі сніданків. Вартості туру оглядову екскурсію "Перше знайомство з містом над Влтавою". Прага - місто яке закохує з першого погляду. Ви познайомитесь з величною Пороховою вежею, яка розмістилась на площі Республіки разом з Муніципальним домом, пройдете на Вацлавську площу, яка нагадує широкий бульвар, де розташувався пам'ятник святому Вацлаву на коні. Милуючись звивистими вуличками Праги, ви пройдете через Карлів університет до найголовнішої площі міста - Старомєської площі. Далі почуєте бій середньовічного астрономічного годинника, з яким пов'язано багато легенд, дізнаєтесь про його складний механізм та що означають фігури, які розмістились на ньому. Далі вирушите через Карлову вулицю до Карлового мосту, щоб загадати бажання та насолодитися панорамними видами Влтави.
Запрошуємо відвідати ще одну перлину Чехії  - Чеський Крумлов. Місто, яке прославилось на весь світ завдяки унікальній атмосфері Середньовіччя. Місто нагадує живу декорацію до казок. Ви побачите неймовірні місця: панорами, які відкриються з Плащового мосту; внутрішні двори Крумловського замку, який затишно розмістився на скелі над Влтавою і охороняється ведмедями. 
А на зворотному шляху рекомендуємо екскурсію замок Глубока-над-Влтавою, який по праву можна назвати одним з найкрасивіших і цікавих замків Європи. Як тільки ви зайдете на територію замкового парку, вам може здатися, що ви потрапили в казку. Доглянутий парк заслуговує пильної уваги: тут ростуть рідкісні види дерев, є кілька ставків і навіть мисливський замок Огорожа. Замок Глубока-над-Влтавою не залишить вас байдужим - ви обов'язково закохаєтесь в нього!

Всіх бажаючих запрошуємо відвідати ще одне неповторне європейське місто – це Дрезден! Стара саксонська столиця була знаменитою на всю Європу своєю чудовою архітектурою і художніми скарбами. Під час екскурсії ви зрозумієте справжню душу старого Дрездена, дізнаєтесь що приховується за розкішними фасадами Цвінгера, прогуляєтесь на відомому «балконі Європи» – терасі Брюля, насолодитеся звідти видом на Ельбу, побачите чи змінилася церква Фрауенкірхе з часів Другої світової війни, побачите всю історію королівської династії на старовинному фарфоровому панно. Старе місто розкаже вам безліч таємниць і відкриє справжню колишню велич Саксонського міста.
- Всесвітньо відома «Дрезденська галерея – головне надбання міста» - тут зібрані шедеври епохи Відродження: Тиціана, Боттічеллі, Рафаеля, Веронезе, Корреджо, а також можна побачити твори Рубенса, Ван Дейка, Йорданса. Тут представлені роботи німецьких, іспанських і французьких старовинних художників, серед них - Дюрер, Веласкес, Гольбейн, Мурільо, Лоррен та інші. Один з найстаріших європейських музеїв приверне увагу справжніх цінителів мистецтва, адже саме тут можна знайти такі шедеври, як «Сікстинська Мадонна» Рафаеля, «Шоколадниця» Ліотара, «Спляча Венера» і багато інших. 
Чудовим продовженням нашої подорожі, буде відвідування Відня. Неповторне місто, де в усьому відчувається небувалий розмах колишньої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, оточений садами та парками. Почнемо знайомство із Віденської Рингштрассе. Вулиця побудована на місці старих місцевих стін, яку зараз прикрашають розкішні готелі та історичні пам’ятки: площа Марії-Терезії, Парламент, Ратуша, Віденська опера. Також рекомендуємо «Скарбницю Габсбургів». Кожна існуюча імперія мала свої скарбниці, Габсбурги не були виключенням. Віденська Скарбниця Габсбургів - один із надзвичайних музеїв міста. Тут зберігаються безцінні предмети найвищого рангу: Священна Чаша Граалю, Спис Долі, церковні реліквії, незвичайна колекція Корон, королівських регалій та інших символів влади.
Детальна програма
Маршрут
Київ
Житомир
Рівне
Львів
Прага
Чеський Крумлов*
Дрезден
Відень
Львів
Рівне
Житомир
Київ

Загальний кілометраж: 3200 км

Вартість туру
SPO №1
10 437 грн

При оплаті депозиту на факультативні екскурсії до початку туру на суму 50 євро дорослі

Базова вартість
10 863 грн

Без попередньої купівлі факультативних екскурсій

Дізнатись більше
Відгуки про тур

Моя найкраща подорож

Ця подорож залишила дуже багато гарних вражень та спогад. Нашу групу супроводжувала найкраща менеджер компанії Сакумс Вікторія. Це приємна, дружелюбна, доброзичлива, уважна, чуйна людина. Сам тур був в першу чергу дуже легкий, це для тих хто переживає про складність нічних переїздів та дуже цікавий. За весь час туру туристи перебувають в одному готелі без переселень, що збільшує час насолодитися подорожжю. Сніданки дуже ситні. Переїзд до Дрездену та повернення з нього також не непряжливий. Ще хочеться відмітити екіпаж автобусу, водії чудові та чуйні. Ніколи не відмовляли в проханні з будь кого питання. Побуваши в трьох країнах як бонус, якщо дозволяє час, туристи мають можливість побачити хоч трохи ще одне місто Будапешт та сфотогравуватися на головній площі. Дякую велике Вікторії та Сакумс за неперевершену подорож.

28.10.2023
Ганна Донова

Дякуємо, Ганно, за відгук! Ми дуже раді, що вам сподобалось. До зустрічі в нових подорожах!

Більше відгуків
1 день
Вперед на зустріч з Прагою!

08:00 год - Організований виїзд автобусом з Києва від ст. метро "Житомирська", зупинка автосалон "Інфініті".

Можливість приєднатися в Житомирі, Рівному та у Львові!
Переїзд в Прагу.

2 день
Прага - місто, де лишається серце

Ранкове прибуття в Прагу! Сніданок за бажанням* (За додаткову плату!)

Запрошуємо на оглядову екскурсію "Перше знайомство з містом над Влтавою". Прага - місто яке закохує з першого погляду. Ви познайомитесь з величною Пороховою вежею, яка розмістилась на площі Республіки разом з Муніципальним домом, пройдете на Вацлавську площу, яка нагадує широкий бульвар, де розташувався пам'ятник святому Вацлаву на коні. Милуючись звивистими вуличками Праги, ви пройдете через Карлів університет до найголовнішої площі міста - Старомєської площі. Далі почуєте бій середньовічного астрономічного годинника, з яким пов'язано багато легенд, дізнаєтесь про його складний механізм та що означають фігури, які розмістились на ньому. Далі вирушите через Карлову вулицю до Карлового мосту, щоб загадати бажання та насолодитися панорамними видами Влтави.
Переїзд в готель. Поселення.
Вільний час в неповторній чеській столиці!
Запрошуємо відвідати екскурсію по Празькому Граду (15 євро для дорослих/10 євро для дітей) під час якої ви побачите знаменитий Страговський монастир, скарбницю Лоретта і прослідкуєте за зміною варти в Празькому Граді - резиденції чеських королів і князів. Вас вразять три двори Празького Граду, в одному з яких знаходиться грандіозний кафедральний собор Святого Віта зі знаменитими вітражами Альфонса Мухи. Також ви дізнаєтесь чому в найстарішій базиліці різні вежі, а потім вам відкриються з оглядових майданчиків чудові панорами міста. На виході з Пражського Граду на вас чекає прогулянка по виноградникам і чудові фотографії на згадку про це величне та неповторне місце.
Чудовим продовженням екскурсійного дня буде прогулянка на кораблику по Влтаві (35 євро для дорослих/30 євро для дітей), що дозволить побачити вже знайомі вам пам'ятки з зовсім іншого ракурсу.
Під час річкової «прогулянки» вам відкриється неповторна панорама празьких красот. Серед них Мала Страна з її палацами, застиглі на Карловому мосту скульптури, величний собор Святого Віта, злата корона народного театру, празька «Ейфелева» вежа, що знаходиться на Петршинському пагорбі, і, звичайно ж, храм Святого Миколая.
Насолодившись виглядом прекрасної Праги, запрошуємо вас на нижню палубу, де накритий -«шведський стіл». Асортимент вас приємно здивує: великий вибір гарячих та холодних страв, гарніри, десерти, та, звичайно ж, страви національної чеської кухні: знаменитий камамбер, гуляш, кнедлики. Тут кожен знайде собі частування до смаку!
Повернення в готель. Ночівля.

3 день
Місто унікальній атмосфері Середньовіччя Чеський Крумлов

Сніданок в готелі.

Вільний день у Празі.
Запрошуємо відвідати ще одну перлину Чехії.
- Чеський Крумлов (35 євро ) (цілий день). Чеський Крумлов - місто, яке прославилось на весь світ завдяки унікальній атмосфері Середньовіччя. Місто нагадує живу декорацію до казок. Ви побачите неймовірні місця: панорами, які відкриються з Плащового мосту; внутрішні двори Крумловського замку, який затишно розмістився на скелі над Влтавою і охороняється ведмедями; костел Святого Віта, який береже таємниці роду Шварценбергів. Після екскурсії у вас буде нагода відвідати Крумловський Замок (вхідний квиток 12 євро для дорослих/5 євро для дітей від 6 до 18 років), заглянути в тутешні музеї, спробувати смачну місцеву кухню та придбати на пам'ять унікальні сувеніри, які завжди будуть нагадувати про захоплюючий Крумлов.
А на зворотному шляху рекомендуємо екскурсію замок Глубока-над-Влтавою (10 євро + вхідний квиток, за бажанням 10 євро для дорослих/5 євро для дітей від 6 до 18 років), який по праву можна назвати одним з найкрасивіших і цікавих замків Європи. Багато туристів приїжджають в цей регіон винятково заради огляду цієї пам'ятки. Як тільки ви зайдете на територію замкового парку, вам може здатися, що ви потрапили в казку. Доглянутий парк заслуговує пильної уваги: тут ростуть рідкісні види дерев, є кілька ставків і навіть мисливський замок Огорожа. Замок Глубока-над-Влтавою не залишить вас байдужим - ви обов'язково закохаєтесь в нього!

Ввечері запрошуємо на екскурсію «Легенди Старого Міста» (15 євро для дорослих/10 євро для дітей). Коли заходить сонце, і Прага занурюється в тінь, в магічному місті оживають його легенди. Колишній вартовий Старого міста, приречений століттями бродити при світлі ліхтаря, проведе Вас по вузьких вуличках нічної Праги. Від очевидця багатьох подій, Ви дізнаєтеся про щастя і трагедії городян минулих часів. Він покаже Вам місця, які Ви навряд чи знайшли б самостійно. Можливо, пройшовши крізь століття з таким незвичайним персонажем, Ви дізнаєтеся, чому він не може знайти спокій.

Повернення до готелю. Ночівля.

4 день
Дрезден – столиця Саксонії

Сніданок в готелі.

Вільний день у Празі!
Всіх бажаючих запрошуємо відвідати ще одне неповторне європейське місто – це Дрезден! Трансфер в місто (35 євро для дорослих/25 євро для дітей)
Для бажаючих:
- Запрошуємо познайомитися з містом на екскурсії «Дрезден – столиця Саксонії» (20 євро для дорослих/15 євро для дітей) – стара саксонська столиця була знаменитою на всю Європу своєю чудовою архітектурою і художніми скарбами. Під час екскурсії ви зрозумієте справжню душу старого Дрездена, дізнаєтесь що приховується за розкішними фасадами Цвінгера, прогуляєтесь на відомому «балконі Європи» – терасі Брюля, насолодитеся звідти видом на Ельбу, побачите чи змінилася церква Фрауенкірхе з часів Другої світової війни, побачите всю історію королівської династії на старовинному фарфоровому панно. Старе місто розкаже вам безліч таємниць і відкриє справжню колишню велич Саксонського міста.
- Всесвітньо відома «Дрезденська галерея – головне надбання міста» (15 євро + вхідний квиток 14 євро для дорослих/для дітей до 17 років безкоштовно) - тут зібрані шедеври епохи Відродження: Тиціана, Боттічеллі, Рафаеля, Веронезе, Корреджо, а також можна побачити твори Рубенса, Ван Дейка, Йорданса. Тут представлені роботи німецьких, іспанських і французьких старовинних художників, серед них - Дюрер, Веласкес, Гольбейн, Мурільо, Лоррен та інші. Один з найстаріших європейських музеїв приверне увагу справжніх цінителів мистецтва, адже саме тут можна знайти такі шедеври, як «Сікстинська Мадонна» Рафаеля, «Шоколадниця» Ліотара, «Спляча Венера» і багато інших. Також виставлені роботи представників фламандського бароко, «дунайської школи», нідерландського відродження, французької та іспанської шкіл XVII століття, англійської школи XVIII століття і голландського живопису.
- Музей Зелене Склепіння (15 євро + вхідний квиток 14 євро для дорослих/для дітей до 17 років безкоштовно) – для всіх цінителів коштовностей рекомендуємо неодмінно відвідати музей «Зелене Склепіння». Тут знаходиться найбагатша скарбниця Європи, який належав свого часу королівській князівській династії Веттинів. Під час прогулянки по музею ми оглянемо унікальні вироби з дорогоцінних і напівкоштовних металів, шедеври, виконані з гірського кришталю, прикраси і предмети інтер'єру, що містять дорогоцінні камені. В ході екскурсії, Ви познайомитеся з одним з яскравих експонатів музею – з кавовим сервізом, виконаним з золота, перлів, сапфірів, рубінів, смарагдів і звичайно ж алмазів. Але, мабуть, найголовніший шедевр, заради якого тисячі туристів приїжджають на екскурсію в «Зелене Склепіння» – це рідкісний, яблучного кольору діамант вагою в 41 карат, що послужив прикрасою брошки, що належала Августу III. Дрезденський діамант заворожує своєю красою, а також є єдиним у всьому світі великим зразком даного виду діамантів!
Повернення в Прагу. Ночівля.

5 день
Величний Відень

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд у Відень.
Запрошуємо на екскурсію "Величний Відень" (20 євро для дорослих/15 євро для дітей). Неповторне місто, де в усьому відчувається небувалий розмах колишньої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, оточений садами та парками. Почнемо знайомство із Віденської Рингштрассе. Вулиця побудована на місці старих місцевих стін, яку зараз прикрашають розкішні готелі та історичні пам’ятки: площа Марії-Терезії, Парламент, Ратуша, Віденська опера. Далі на вас чекає знайомство з історичним центром імперського Відня: зимова резиденція династії Габсбургів, величний собор Св. Стефана, розкішна торговельна вулиця Грабен та Альбертина.
У вільний час радимо відвідати:
- «Скарбницю Габсбургів» (25 євро для дорослих/15 євро для дітей). Кожна існуюча імперія мала свої скарбниці. Габсбурги не були виключенням. Віденська Скарбниця Габсбургів - один із надзвичайних музеїв міста. Тут зберігаються безцінні предмети найвищого рангу: Священна Чаша Граалю, Спис Долі, церковні реліквії, незвичайна колекція Корон, королівських регалій та інших символів влади.
- палац Шенбрунн (12 євро + вхідний квиток 33 євро для дорослих / 24 євро для дітей). Ця літня резиденція династії Габсбургів зачарує Вас розкішними імператорськими залами, а також масштабним парковим комплексом, де можна буде прогулятись у вільний час. На території Ви знайдете чудовий зоопарк, сад троянд, оранжерею, та обов’язково відвідайте павільйон Глоріетту, звідки відкривається приголомшлива панорама на місто.
- екскурсію "Легенди та історії Відня" (15 євро для дорослих/10 євро для дітей). Під час екскурсії мова буде йти про історії та легенди. Ви почуєте про перших правителів Австрії Бабенбергів, про легенди і таємниці собору Св. Штефана, про лицарські та чернечі ордени, гільдії та ремесла. Ви дізнаєтеся історію походження назв багатьох вулиць та площ, легенду про появу пісеньки «Ох, мій милий Августин»; відвідаєте старий університетський квартал, місця, де жив Моцарт, де був переможений Василіск; побачите весільний фонтан та знаменитий годинник «АНКЕР», а також квартал, де знаходиться старовинна церква Відня – Рупрехтскірхе. Ця екскурсія подарує неперевершені емоції та познайомить з Віднем ще ближче.
Сповнені яскравих емоцій та вражень, повертаємось в Україну!

6 день
Сповнені вражень повертаємось в Україну!

Ранкове прибуття у Львів – орієнтовно 08:00 год.
Повернення в Київ орієнтовно після 16:00 год!

Тривалість: 6

Маршрут: Київ - Житомир - Рівне - Львів - Прага - Чеський Крумлов* - Дрезден - Відень - Львів - Рівне - Житомир - Київ

Мінімальна вартість: 10437 грн

Транспорт: Автобус

06.03.2024
23.03.2024
27.03.2024
30.03.2024
04.05.2024
25.05.2024
12.06.2024
26.06.2024
20.07.2024
21.08.2024
18.09.2024
12.10.2024
Вартість туру
SPO №1
10 437 грн

При оплаті депозиту на факультативні екскурсії до початку туру на суму 50 євро дорослі

Замовити
Базова вартість
10 863 грн

Без попередньої купівлі факультативних екскурсій

Замовити
Доплата за одномісне розміщення - 45 євро
Входить у вартість
 • Проїзд автобусом єврокласу по маршруту туру;
 • Проживання у готелі рівня 3* в номерах з усіма зручностями;
 • Харчування – сніданки;
 • Супровід керівником групи;
 • Оглядова екскурсія - Перше знайомство з містом над Влтавою.
Не входить у вартість
 • Медичне страхування - 6 євро, для осіб старше 60 років - від 12 євро;  
 • Факультативні екскурсії;
 • Курортний збір 6 євро;
 • Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти (церкви, собори, музеї тощо);
 • Оплата навушників для проведення екскурсій (орієнтовно 2євро/екскурсія)
 • Проїзд в громадському транспорті;
 • Особисті витрати.
Акції
Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні 15€.

Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні 55€.

Вигідна ціна на останні місця

Бронюйте місця в автобусі в останньому ряду і отримайте знижку 10€.

Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит 15€ на додаткову екскурсійну програму.

П'ятеро одного не ждуть, а за півціни беруть!

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні п'яти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 6 місце на цей же тур зі знижкою 50%!

Фантастична десятка

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні десяти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 11 місце на цей же тур зі знижкою 100%!

Залишити відгук

Моя найкраща подорож

Ця подорож залишила дуже багато гарних вражень та спогад. Нашу групу супроводжувала найкраща менеджер компанії Сакумс Вікторія. Це приємна, дружелюбна, доброзичлива, уважна, чуйна людина. Сам тур був в першу чергу дуже легкий, це для тих хто переживає про складність нічних переїздів та дуже цікавий. За весь час туру туристи перебувають в одному готелі без переселень, що збільшує час насолодитися подорожжю. Сніданки дуже ситні. Переїзд до Дрездену та повернення з нього також не непряжливий. Ще хочеться відмітити екіпаж автобусу, водії чудові та чуйні. Ніколи не відмовляли в проханні з будь кого питання. Побуваши в трьох країнах як бонус, якщо дозволяє час, туристи мають можливість побачити хоч трохи ще одне місто Будапешт та сфотогравуватися на головній площі. Дякую велике Вікторії та Сакумс за неперевершену подорож.

28.10.2023
Ганна Донова

Дякуємо, Ганно, за відгук! Ми дуже раді, що вам сподобалось. До зустрічі в нових подорожах!

Дуже дякуємо за чудову відпочинок!!!

Дуже дякуємо за чудовий відпочинок!!! Подорож дуже сподобалась. Відмінна організацію туру. Готель та харчування дуже сподобалось. Рекомендую SAKUMS і дякую Вікторії за приємні враження. Бажаю Вам багато клієнтів і буду планувати подорож з Вами.

28.10.2023
Людмила Писарєва

Дякуємо за відгук, Людмило! До зустрічі в нових подорожах!

Все було гарно організовано! Дякую!

Дякую за організацію туру і Михаїлу, який тактовно допоміг обрати тур, і водіям, які були професіоналами і швидко і безопасно доставили нас в міста туру, особлива подяка гіду Інні. Вона The best!!!! Екскурсовод по Пражзькому Граду Вікторія- вам дякую не тільки за цікаві, змістовні єкскурсіі, но і за ваше людське ставлення до туристів! Ваша допомога - безцінна!

06.05.2023
Заєць Світлана
Просимо звернути увагу

 • Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування, та/або послуг гіда та/або резервації, та/або вартості паркування/стоянки/в'їзду автобуса на території об'єкту;
 • Автобусне обслуговування і супровід керівника у вільний час не передбачено;
 • Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг;
 • Фірма не несе відповідальності за затори на дорогах, погодні умови і роботу митних служб;
 • Автобус рухається зі швидкістю, яка дозволена правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу;
 • Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро;
 • Проживання в готелях категорії 3*, в деяких випадках можливо 2*, якщо готель за якістю на одному рівні з 3*;
 • Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері;
 • Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати чай/каву або інші напої;
 • Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 20 чоловік;
 • Супроводжуючий групи НЕ влаштовує організований виїзд групи в супермаркети «Теско» або інші, якщо це не вказано в програмі туру;
 • При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.

Менеджери по роботі з туристами
Вікторія Кульбачна

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_travel

e-mail: travel@sakums.com.ua

Марина Севрук

Тел.: +38 044 338 77 37

MTC 
+38 099 102 40 10

Київстар 
+38 067 124 55 88

Lifecell
+38 093 700 90 40

skype: sakums_ukraine

e-mail: ukraine2@sakums.com.ua

Михайло Кіт

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_europa

e-mail: sales@sakums.com.ua

Наталія Лихолат

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_europa

e-mail: europa@sakums.com.ua

Катерина Головко

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_exotic

e-mail: info@sakums.com.ua

Олена Карпуніна

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_office

e-mail: bustour@sakums.com.ua

Яна Семенець

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: live:trip_434

e-mail: trip@sakums.com.ua

Олеся Собчук

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

e-mail: rest@sakums.com.ua

Схожі тури