Автобусний тур в Італію "ЗНАЙОМСТВО З ІТАЛІЄЮ"

Тривалість: 7

Маршрут: Мукачево - Егерсалок - Трієст* - Піза* - Флоренція - Рим - Ватикан* - Венеція - Мукачево

Мінімальна вартість: 17466 грн

Транспорт: Автобус

23.03.2024
30.03.2024
13.04.2024
27.04.2024
04.05.2024
09.06.2024
23.06.2024
12.10.2024
26.10.2024

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером


Коротко про тур
Запрошуємо в подорож автобусним туром до Італії на 7 днів/ 6 ночей, без нічних переїздів. Харчування – сніданки. Проживання в готелях 2*-3* з усіма зручностями. Італія володіє величезною кількістю об'єктів архітектури і мистецтва, великою кількістю музеїв та галерей, а також багатовіковою історією, з якою ми вас познайомимо. Також в вартість туру входить оглядова автобусна екскурсія «Рим – столиця світу». Тут кожен камінчик дихає вічністю… Ми пройдемо дорогою цезарів і гладіаторів, щоб побачити Колізей, арку Константина, Римський форум, Капітолій, площу Венеції, Пантеон, замок Святого Ангела, фонтан Треві, площу Навона. Від величності та краси захоплює подих. Гуляти по Риму можна вічність: кожна вулиця, площа та провулок відкриє вам стародавню архітектуру та колорит місцевих жителів.
Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію «Кавова столиця Італії – Трієст». Ви побачите багато цікавих речей – це є і давня базиліка Св. Юста, романтичний замок Мірамаре, православний собор Св. Михайла, римський театр віком близько 2000 років. А для любителів шопінгу – це італійське місто просто рай. За свою двохтисячну історію Тріест побував під владою Венеціанської республіки, присягав Габсбургам, був вільним імператорським містом і Австро-угорським портом – найбільшим на Середземномор’ї, належав то Німеччині, то Італії. Тут все просякнуте ароматом кави, адже саме тут виробляється знаменита італійська кава. 
Запрошуємо на батьківщину епохи Ренесансу - Флоренцію. Сьогодні ми поринемо в епоху Відродження. Кажуть, що три чверті всіх шедеврів світової мистецької спадщини знаходиться в Італії, а з них 20% – у Флоренції. Відвідаємо славнозвісну галерею Уффіці або відправимось в гості до Пізанської вежі.
Познайомимось з романтичною Венецією. Про Венецію написано немало, але кожен відкриває її для себе новою. Ми хочемо Вас познайомити з найцікавішими місцями Венеції: грандіозною площею Сан Марко, на якій розташовані Палац Дожів, Базиліка і кампаніла Сан Марко, колони святого Теодора і Марка, Вежа з годинником, та символ Венеції – міст Ріальто.
Проведемо 2 незабутні дні в Римі, прогулюючись слідами римських імператорів ви потрапите в часи античності. Під час екскурсії ви дізнаєтесь історію Колізею, який побудований між трьома пагорбами, потрапите до Римського та Імператорського форумів, підніметесь на Капітолійський пагорб – священне місце римських богів. Ми запевняємо, що вас захопить і зацікавить історія Давнього Риму, таємниці і легенди, що береже в собі це прекрасне вічне місто.
Відвідаємо богемний район Риму Трастевере – колоритний і старий з вузькими вуличками, квітами на вікнах, давніми церквами і тратторіями. Будемо в захваті від величі Ватиканських музеїв і від праці Мікеланджело в Соборі Святого Петра.
Детальна програма
Маршрут
Мукачево
Егерсалок
Трієст*
Піза*
Флоренція
Рим
Ватикан*
Венеція
Мукачево

Загальний кілометраж: 3200 км

Вартість туру
SPO №1
17 466 грн

При оплаті депозиту на факультативні екскурсії до початку туру на суму 60 євро

Базова вартість
18 318 грн

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Дізнатись більше
1 день
Місто релаксу - Егерсалок та Долина Красунь зі смачними винами

Прибуття в Мукачево. Зустріч представником компанії Сакумс біля автобусу (автобус буде подано на парковку на привокзальній площі). Орієнтовний час збору туристів - 07:07. Посадка в комфортабельний автобус. Виїзд на кордон о 07:30. Час виїзду може змінюватись, просимо перед бронюванням туру уточнювати. Перетин кордону.
Далі Вас чекає знайомство з термальним дивом «Угорським Памуккале» - Егерсалок! Відвідання велнес-комплексу (25 євро для дорослих/20 євро для дітей до 14 років). Біля підніжжя гір розташовується не просто купальня, а цілий спа комплекс, відомий своїм термальним джерелом, температурою в 65 градусів, що б'є з глибини в 400 метрів. У комплексі, розташованому на території 1800 кв.м, є 16 критих і відкритих басейнів: сидячі басейни з лікувальною водою, джакузі, басейн із сюрпризами, гірка. Головна родзинка купальні – соляний пагорб – унікальне природнє явище, що приваблює туристів зі всього світу.
Після купалень запрошуємо на обід в "Долині Красунь" (20 євро для дорослих дегустація вин та гуляш / 18 євро для дітей гуляш та солодкі напої). Саме тут виготовляють широко відоме червоне вино «Бичача кров». У Вас буде нагода спробувати це вино, а також багато інших - білий мускат «Оттонель», сухе вино «Дівчина з Егера», червоний «Цвайнгер», дуже духмяне десертне вино під назвою «Мелора» та ексклюзивне «солодке льодове вино Каберне-Совіньйон». Все це у невеликому винному погребі, де господар пригостить Вас винами різних сортів, і звичайно, угорською національною стравою - гуляшем. Також ви зможете взяти участь в конкурсах і виграти чудові призи!
Переїзд у готель. Заселення. Нічліг.

2 день
Трієст - місто для любителів шоппінгу і кави та замок на узбережжі блакитного моря - Мірамаре

Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд в Італію. Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію «Кавова столиця Італії – Трієст» (20 євро для дорослих/15 євро для дітей або заїзд в місто для прогулянки – 10 євро (трансфер). Ви побачите багато цікавих речей – це є і давня базиліка Св. Юста, романтичний замок Мірамаре, православний собор Св. Михайла, римський театр віком близько 2000 років. А для любителів шопінгу – це італійське місто просто рай. За свою двохтисячну історію Тріест побував під владою Венеціанської республіки, присягав Габсбургам, був вільним імператорським містом і Австро-угорським портом – найбільшим на Середземномор’ї, належав то Німеччині, то Італії. Тут все просякнуте ароматом кави, адже саме тут виробляється знаменита італійська кава. Також у Вас буде можливість під час екскурсії прогулятись біля замку Мірамаре - замок в шотландському стилі, розташований на узбережжі в околицях Трієста, який по праву вважається найвідомішою пам'яткою міста. Замок був побудований за наказом ерцгерцога Максиміліана і став його резиденцією. Не менш цікавим, ніж сама будівля, для туристів є розбитий при ньому сад, що займає площу близько 22 гектарів. Тут ерцгерцог висаджував екзотичні рослини, які привозив зі своїх подорожей.
Переїзд у готель. Поселення. Нічліг.

3 день
Велична Флоренція, родзинка Італії - Піза та знайомство з Тосканою - дегустація вин та смаколиків

Сніданок. Виселення з готелю. УВАГА! ПЕРЕСУВАННЯ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ!

Запрошуємо на оглядову екскурсію «Велична Флоренція – місто художників та високого мистецтва» (20 євро для дорослих/15 євро для дітей). Сьогодні ми поринемо в епоху Відродження. Кажуть, що три чверті всіх шедеврів світової мистецької спадщини знаходиться в Італії, а з них 20% – у Флоренції. Тут жили і творили генії: Мікеланджело, Бенвенуто, Челліні, Джотто. Ми побачимо шедеври великих майстрів: Площу Санта Марія Новелла та Площу Синьйорії, головний флорентійський собор Санта Марія-дель-Фіоре, дзвіницю Джотто, Баптистерій з прекрасними фресками і золотими «Воротами раю», старий міст Понте Веккьо. Здалеку доноситься звук співу вуличних музикантів, прямо на мостових вуличні художники малюють свої картини, у ресторанчиках веселі хазяї пригощають гостей тосканським вином, а на гамірних ринках очі розбігаються від кількості сувенірів.
Вільний час. Радимо відвідати:
- Екскурсія «Флоренція з висоти Мікеланджело» (15 євро). Ми познайомимося з іншою частиною Флоренції, пройшовши легендарним Понте Веккьо, якому майже 500 років. Потрапивши на інший берег річки Арно, в першу чергу вас вразить своєю масштабністю палаццо Пітті – один із найвеличніших палаців у Флоренції, який був резиденцією герцогів Тосканських і навіть короля Італії. Пройшовши набережною річки Арно і вузькими вуличками, де живуть корінні флорентійці, ми заглянемо у сад троянд. Неймовірний сад прикрашають 350 видів троянд, багато цитрусових дерев і рослин. На завершення ми піднімемося на площу Мікеланджело і помилуємося неймовірними видами на Флоренцію і тим, що знаходиться поза її межами…
- Екскурсія в Галерею Уффіці (25 євро + вхідний квиток ). Замовлення і оплата до початку туру. Галерея Уффіці – один із найстаріших музеїв Італії і світового мистецтва. Музей побудували у другій половині XVI століття. Серце знаменитого музею – колекція не менш знаменитого роду Медічі, що правив тут довгі роки. Галерея береже полотна видатних італійських художників, серед яких Сандро Боттічеллі, Рафаель, Мікеланджело, Леонардо да Вінчі, Джотто.
 - Екскурсія «На зустріч падаючій вежі» (40 євро для дорослих/35 євро для дітей). Піза – родзинка Італії, відома своєю Падаючою вежею, яка є візитною карткою міста. Падаюча вежа, Пізанський Собор та баптистерій на Площі чудес виготовлені із сяючого білого мармуру. Цікава і багата історія Пізи тісно пов’язана з історією Флоренції, з її правителями – могутнім родом Медічі. Кожного року мільйонів туристів приїжджають до цього міста. Ви дізнаєтеся про гордість і славу Пізи, про великі таланти жителів цього давнього міста в різні часи. 
Тепер їдемо у місто, яке недарма називають Вічним – Рим!!!
Прибуття в Рим. Поселення в готель. Нічліг.

4 день
Вічне місто Рим - історія, легенди, сучасність, велич та краса міста

Сніданок. УВАГА! ПЕРЕСУВАННЯ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ!
Запрошуємо на екскурсію «Рим – столиця світу». Тут кожен камінчик дихає вічністю… Ми пройдемо дорогою цезарів і гладіаторів, щоб побачити Колізей, арку Константина, Римський форум, Капітолій, площу Венеції, Пантеон, замок Святого Ангела, фонтан Треві, площу Навона. Від величності та краси захоплює подих. Гуляти по Риму можна вічність: кожна вулиця, площа та провулок відкриє вам стародавню архітектуру та колорит місцевих жителів.
Вільний час. Радимо для відвідати:
- екскуркусію «Величність Імператорського Риму» (20 євро + вх. квиток). Мріяли потрапити в часи античності? Під час екскурсії ви дізнаєтесь історію Колізею, який побудований між трьома пагорбами, потрапите до Римського та Імператорського форумів, підніметесь на Капітолійський пагорб – священне місце римських богів. Ми запевняємо, що вас захопить і зацікавить історія Давнього Риму, таємниці і легенди, що береже в собі це прекрасне вічне місто.-
- Віллу Боргезе (30 євро для дорослих /25 євро для дітей + вхідний квиток) – дивовижний ландшафтний парк, розташований до півночі від центру Рима. Живописне палаццо, побудоване ще в 17 столітті власником червоної шапочки – кардиналом Камілло Боргезе, стало сьогодні найулюбленішим місцем прогулянок жителів і гостей Рима. Центр та родзинка вілли – Галерея Боргезе. Боргезе також є одним із найбільших парків у місті: 6 км в окружності. Щоб пройти його пішки, знадобиться майже весь день!
- у вечірній час запрошуємо на екскурсію «Трастевере – душа Риму» (15 євро). Трастевере – колоритний і старий район Риму з вузькими вуличками, квітами на вікнах, давніми церквами і тратторіями. Район, де мешкають вуличні музиканти і художники. Тут не знайдеш натовпи туристів. Тут Рим для італійців. Ми побачимо оьраз міста у часи середньовіччя. Ми побачимо базиліку Св. Цецилії – покровительки всіх музикантів, церкву Св. Марія ін Трастевере – одна із найстаріших на землі. Завдяки Трастевере – у нас є можливість зрозуміти Рим!
Повернення готель. Нічліг.

5 день
Ватикан - місто, що відкликається у душах мільйонів

Сніданок. Звільнення номерів. УВАГА! ПЕРЕСУВАННЯ ГРОМАДСЬКИМ ТРАНСПОРТОМ!

 Запрошуємо на екскурсію «Мандрівка в Державу Ватикан» (25 євро для дорослих/20 євро для дітей + вх. квиток у музей). Замовлення і оплата до початку туру Ватикан - найменша країну в світі, але кожне слово її правителів відкликається у душах мільйонів християн. Зручно розташоване на правому березі Тибру, Ватикан повністю незалежний від Італії, адже у нього власна залізнична дорога, телебачення, пошта, армія. Під час екскурсії ми відвідаємо музеї Ватикана, де знаходяться тисячі експонатів в галереях, та Сикстинська капела - шедевр Мікеланджело. І на завершення ви побачите Собор Святого Петра, якому немає рівних!
Вільний час. Переїзд у готель. Заселення. Нічліг.

6 день
Унікальна Венеція - місто романтиків із власним, неповторним колоритом

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Венецію. О, Венеціє! Казкове місто! Оглядова екскурсія «Морське диво – Венеція!» (квитки на катер + екскурсія 35 євро для дорослих/35 євро для дітей, або трансфер у Венецію 25 євро (без екскурсії). Ось воно – місто мрії та сили людського духу! Про Венецію написано немало, але кожен відкриває її для себе новою. Ми хочемо Вас познайомити з найцікавішими місцями Венеції: грандіозною площею Сан Марко, на якій розташовані Палац Дожів, Базиліка і кампаніла Сан Марко, колони святого Теодора і Марка, Вежа з годинником, та символ Венеції – міст Ріальто. Також Ви побачите багато каналів і мостів, пройдетесь вуличками й провулками, і дізнаєтесь, чим жила і живе така різна, але завжди прекрасна Венеція. Тут все унікальне й дивовижне: місто нагадує театральні декорації і береже таємниці багатьох поколінь.
У вільний час радимо:
– відвідати з екскурсоводом «Загадковий Палац Дожів» (18 євро + вхідний квиток) – резиденція правителів Венеції, місця засідання Великої Ради, Сенату і Верховного Суду. Тут приймали закони, оголошували вироки, і … звісно плели інтриги! Чудова нагода пройтися сходами та побувати в залах, де керували морські правителі. Також можна побачити одну з наймасштабніших картин світу "Рай" Тінторетто.
- «Величність Гранд Каналу» (40 євро). У кожному місті є своя головна вулиця. У Венеції це – Гранд Канал, який не є вулицею у традиційному розумінні. Це канал, вздовж якого виросло близько 100 розкішних палаців і фешенебельних готелів, красивих церков та історичних музеїв, художніх академій і концертних залів. Ми пропливемо під найстарішим мостом через Гранд Канал – Міст Ріальто. Вся краса Венеції – в одній екскурсії!
- романтична прогулянка на гондолі каналами (25 євро для дорослих /дітей). Витончені гондоли - справжній символ Венеції. Веселі красені гондольєри, дивовижно красиві маски, неймовірні мости, палаци і маленькі будинки створюють неповторний колорит чудової італійської казки, що має назву Венеція. Прогулянка на гондолі - це те, що допоможе Вам зрозуміти всю красу романтичного міста.
Переїзд у готель. Поселення. Нічліг.

7 день
Мукачево

Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд у бік угорсько-українського кордону. Перетин кордону. Прибуття в Мукачево. Відправка поїздом після 22:00.

Тривалість: 7

Маршрут: Мукачево - Егерсалок - Трієст* - Піза* - Флоренція - Рим - Ватикан* - Венеція - Мукачево

Мінімальна вартість: 17466 грн

Транспорт: Автобус

23.03.2024
30.03.2024
13.04.2024
27.04.2024
04.05.2024
09.06.2024
23.06.2024
12.10.2024
26.10.2024
Вартість туру
SPO №1
17 466 грн

При оплаті депозиту на факультативні екскурсії до початку туру на суму 60 євро

Замовити
Базова вартість
18 318 грн

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Замовити

Доплата за одномісне розміщення – 145 євро (уточнювати при бронюванні)


Входить у вартість
 • Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу;
 • Проживання у готелях рівня 3* у номерах з усіма зручностями;
 • Харчування – сніданки;
 • Супровід керівником групи всім маршрутом;
 • Оглядова екскурсія Римом.
Не входить у вартість
 • Курортний збір (оплачується при бронюванні туру) - 22 євро з особи;
 • Медичне страхування:
 • 7 євро - для осіб віком 2 - 59,99 років;
 • 8 євро - для осіб віком 60 - 69,99 років;
 • 17 євро - для осіб віком 70-74.99 років;
 • 24 євро - для осіб віком 75-84.99 років;
 • Навушники під час екскурсії, при необхідності (близько 2 євро/2,5 екскурсія);
 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, собори, музеї тощо);
 • «Загадковий Палац Дожів» (18 євро + вхідний квиток 30 євро дорослі/17 євро діти до 18 років), музей Галілео Галілея (10 євро + вхідний квиток від 10 євро для дорослих / 6 євро для дітей до 15 років), Галерею Уффіці (25 євро + вхідний квиток від 26 євро/дорослі, 7 євро/діти до 18), «Мандрівка в Державу Ватикан» (25 євро для дорослих/20 євро для дітей + вх. квиток у музей з резервацією орієнтовно 33 євро для дорослих/25 євро для дітей), «Величність Імператорського Риму» (20 євро + вх. квиток з резервацією орієнтовно 20 євро для дорослих / 10 євро для дітей);
 • Проїзд громадським транспортом;
 • Особисті витрати;
 • Туристам із Києва Туроператор «САКУМС» може надати послуги щодо придбання залізничних квитків Київ-Мукачево-Київ - від 1750 грн (купе). Квитки можна купити самостійно, обов'язково завчасно уточніть у менеджера номер поїзда. Увага! Вартість квитків може бути змінена Туроператором після придбання, внаслідок підняття тарифів, чи підтвердження УЗ дорожчого поїзда.
Акції
Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит 15€ на додаткову екскурсійну програму.

Фантастична десятка

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні десяти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 11 місце на цей же тур зі знижкою 100%!

Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні 10€.

Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні 115€.

Вигідна ціна на останні місця

Бронюйте місця в автобусі в останньому ряду і отримайте знижку 10€.

П'ятеро одного не ждуть, а за півціни беруть!

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні п'яти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 6 місце на цей же тур зі знижкою 50%!

Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Менеджери по роботі з туристами
Вікторія Кульбачна

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_travel

e-mail: travel@sakums.com.ua

Михайло Кіт

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_europa

e-mail: sales@sakums.com.ua

Катерина Головко

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_exotic

e-mail: info@sakums.com.ua

Олена Карпуніна

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_office

e-mail: bustour@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Вікторія Кульбачна

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_travel

e-mail: travel@sakums.com.ua

Михайло Кіт

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_europa

e-mail: sales@sakums.com.ua

Схожі тури