БАЛТІЙСЬКІ ГОРИЗОНТИ + КРУЇЗ У СТОКГОЛЬМ

Тривалість: 6

Маршрут: Львів - Варшава - Рига - Таллінн - Стокгольм - Вільнюс - Люблін - Львів

Мінімальна вартість: 12780 грн

Транспорт: Автобус

23.03.2024
30.03.2024

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Коротко про тур
Подорож до країн Балтії відкриє портові міста та мальовничі місця, неймовірні пейзажі та багату культурну спадщину. Цей тур відкриє вам не лише балтійські горизонти, а ще й подарує незабутній круїз до Стокгольму на сучасному поромі. 

Поромом Tallink до батьківщини Карлсона - Стокгольма. Серце Швеції, північна Венеція, батьківщина Нобеля - все це про Стокгольм, чудове місто в архіпелазі Балтійського моря. Як і будь-яке скандинавське місто, Стокгольм тісно пов'язаний із водою. Столиця Швеції розташувалася на 14 островах, пов'язаних мостами.

Запрошуємо вас на оглядову екскурсію "Середньовічна столиця Естонії - Таллінн". Місто на березі Балтійського моря, столиця і культурний центр Естонії, в якому дух казки заворожує нас, коли ми ходимо звивистими вуличками з високими середньовічними будинками, з флюгерами на червоних цегляних дахах Верхнього і Нижнього міст.
 Можна годинами бродити вузькими брукованими вуличками міста, серед невисоких яскравих будиночків, церков і старовинних міських стін з баштами, які час від часу розбавляються сучасними графіті, скульптурами та архітектурними ноу-хау.
Детальна програма
Маршрут
Львів
Варшава
Рига
Таллінн
Стокгольм
Вільнюс
Люблін
Львів

Загальний кілометраж: 3000 км

Вартість туру
SPO №2
12 780 грн

При купівлі факультативних екскурсій до початку туру на суму 60 євро

Базова вартість
13 632 грн

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Дізнатись більше
1 день
Варшава

06:00 год - організований виїзд автобусом зі Львова. Проходження україно-польського кордону. Переїзд територією Польщі. Пропонуємо оглядову екскурсію в Варшаві "Чарівна Пані Варшава" (15 євро для дорослих/10 євро для дітей). Столиця і найбільше місто Польші знайде чим здивувати кожного туриста. Така різна і така велична Варшава, що розкинулась на берегах Вісли запрошує Вас на прогулянку. Величний костел Святої Анни, Старе місто, з ринковою площею, де, здається, ще зовсім нещодавно збували свій товар купці, Замкова площа, та розташований на ній Королівський палац (зовнішній огляд) вже чекають на знайомство з Вами. Переїзд в транзитний готель. Ночівля.

2 день
Цікаві пам'ятки Риги

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Ригу. Пропонуємо відвідати пішохідну екскурсію «Неповторна столиця Латвії - Рига». Рига - це одне із найкрасивіших міст Європи. На формування міста вплинули німецька, шведська, польська і російська культури, тут дуже багато історичних пам’яток, тому Рига була включена в список архітектурного спадку ЮНЕСКО. Під час екскурсії почуємо легенди про Ризьких півнів, про чорних котів, а також побуваєм на площі Альберта – засновника міста, побачимо будинок Чорноголових, Порохову фортецю, Домський собор, будинок з кішкою, «Три брати» - будинки 15,16,17 століть, які розташовані поруч.
Вільний час у Ризі.
Пропонуємо вам насолодитись Ригою і відвідати чудову екскурсію «Ризькі таємниці. Магія Модерна і чарівність ризьких парків» (15 євро для дорослих/10 євро для дітей). В Ризі ви відчуєте себе як в справжньому музеї архітектури. Тут представлені всі можливі стилі: від готики до класицизму. Але справжнім скарбом міста є будівлі, побудовані в стилі Модерн, чи Арт Нуво, чи Югендстиль. Причудливі барельєфи, повиті квітковими гірляндами геометричних фігур, скульптури і статуї, леви і фантастичні тварини є характерними ознаками Ризького модерна. Величні фрески і панелі, ажурні балкони, химерні прикраси слугують естетичним цілям. Разом з гідом ми прочитаємо на барельєфах історію будинків і чим займалися власники будинків. Іще більше цікавих історій і ризьких таємниць...
«Місто біля моря - Юрмала» (25 євро для дорослих/15 євро для дітей). Екскурсія по Юрмалі буде цікава всім без виключень. Адже Юрмала – це не тільки курорт на узбережжі прохолодного Балтійського моря, але і справжнє джерело найцікавіших пам’яток. Розкіш дерев’яного зодчества на фоні вічнозелених величних сосон, шум прибою невгамовних хвиль, над якими літають невгамовні чайки, затишні кафе із смачною випічкою і ароматним трав’яним чаєм, магазини відомих брендів і маленькі базарчики з виробами місцевих рукодільників-умільців, - все це Юрмала. Вона прекрасна в будь-яку пору року. Поселення в готель. Ночівля.

3 день
Таллінн

Сніданок. Переїзд у Таллін. Запрошуємо на оглядову екскурсію "Середньовічна столиця Естонії - Таллінн" (15 євро для дорослих/10 євро для дітей). Місто на березі Балтійського моря, столиця і культурний центр Естонії, в якому дух казки заворожує нас, коли ми ходимо звивистими вуличками з високими середньовічними будинками, з флюгерами на червоних цегляних дахах Верхнього і Нижнього міст. На нашому шляху ви зустрінете Домський собор, парламент, вежу Довгий Герман, церкву Святої Трійці, Домініканський монастир, Ратушну площу, Великі Морські ворота, церкву Олівісте (ХIII століття), церкву Святого Духа (ХIV століття), собор Олександра Невського.
16:00 - трансфер в порт. Посадка на пором TALLINK. Розміщення в каютах.
УВАГА! Реєстрація на пором закінчується за 30 хвилин до відплиття! Після цього Ви не зможете потрапити на корабель. Будьте дуже пунктуальні!
18:00 - відправлення в круїз. Вечеря на поромі* шведський стіл (оплачується додатково). Ночівля. Ви побачите, що пороми TALLINK - це не просто кораблі, це цілі міста на воді. До ваших послуг розважальна програма на борту, бари, ресторани, магазин безмитної торгівлі, дитячий клуб і відкрита палуба, з якої так приємно спостерігати за берегом, що віддаляється.

4 день
Стокгольм - столиця Швеції

Сніданок на поромі* шведський стіл (оплачується додатково).
10:30 – прибуття в Стокгольм, виселення з порому. УВАГА! Пересування в Стокгольмі відбувається на громадському транспорті (за дод. плату, орієнтовно 10 євро в дві сторони). Пряме сполучення між портом і Старою частиною Стокгольма.
Вільний час. Запрошуємо відвідати екскурсії:
- «Місто на 14-ти островах - Стокгольм» (20 євро для дорослих/15 євро для дітей). З порту ви відправитеся на автобусну екскурсію чудовим містом...Стокгольм. Місто розкинулося на 14 островах в Балтійському морі, які з'єднують між собою 57 мостів. Стокгольм - столиця Швеції, а також один з найбільших скандинавських міст, відомий різнокольоровими будинками оригінального забарвлення. Назва мегаполісу перекладається як «острів, укріплений палями» або «острів на стовпах». Це не місто, це просто казка яку треба побачити на свої очі.
- Старе місто Gamla Stan (20 євро для дорослих/15 євро для дітей). Гамла-Стан колись був окремим місто, повний середньовічними провулками, брукованими вулицями і архаїчної архітектурою. Територія Гамла-Стана, що займає площу в 36 гектар, приваблює туристів своїми пам'ятками, серед яких Королівський палац у стилі бароко (18 ст.), Кафедральний собор Стокгольма (13 ст.), Будівля Дворянського зібрання (17 ст.), Музей Нобеля. Примітний Гамла-Стан і самою вузькою в Стокгольмі вуличкою Мортена Тротзіга і найменшим пам'ятником Швеції, розташованим на відкритому повітрі - пам'ятником Залізного хлопчика.
- екскурсію по метро «Найдовша в світі художня галерея» (15 євро для дорослих/ 10 євро для дітей до 14 років) саме так називають стокгольмське метро! Під час цієї екскурсії ми покажемо вам найкрасивіші станції, ви дізнаєтеся, що криється за підземними античними руїнами, чому по стелі однієї зі станцій "ходять" порожні черевики і побачите самі нестандартні способи прикрасити метро. А поки ми будемо переїжджати між станціями, ви дізнаєтеся як зароджувалася ідея по художньому оформленні станцій, як відбувається відбір художників і скульпторів, які оформляли метро і багато іншого з життя стокгольмської підземки.
- Стокгольмська Ратуша (вх. білети і екскурсія з російськомовним гідом – 25 євро). Стокгольмська ратуша - незрівнянна будівля, яка використовується для засідань муніципальної ради, також в ЇЇ стінах регулярно проводяться світські прийоми і інші значущі події. Споруда є однією з основних пам'яток Швеції і являє собою неймовірний архітектурний ансамбль з вишуканим інтер'єром і стриманим фасадом. У Синьому Залі відбувається бенкет з приводу вручення Нобелівських премій, а Золота зала, прикрашена золотою плиткою, на якій зображено основні моменти шведської історії, і яка не має аналогів у світі.
15:30 - трансфер в порт. Посадка на пором TALLINK. Розміщення в каютах.
УВАГА! Реєстрація на пором закінчується за 30 хвилин до відплиття! Після цього Ви не зможете потрапити на корабель. Будьте дуже пунктуальні!
17:30 - відправлення в круїз. Вечеря на поромі* шведський стіл (оплачується додатково). Ночівля.

5 день
Захоплюючий Вільнюс

Сніданок на поромі* шведський стіл (оплачується додатково).
Переїзд в Вільнюс. Запрошуємо вас на пішохідну екскурсію "Вільнюс — місто з унікальною душею" . Дуже добрий, спокійний, компактний, затишний і в той же час, веселий, пустотливий, богемний, з незалежними художниками і фестивалями. З усіх прибалтійських столиць Вільнюс здається максимально самобутнім. Він є тим самим безцінним зберігачем унікальної прибалтійської культури. Вулички і площі Старого міста - місце, звідки почалася історія Вільнюса. Наша екскурсія розпочнеться з найвизначнішої пам’ятки Вільнюса та з місця паломництва всієї Прибалтики - Міських воріт Аушрос, де у каплиці прямо над воротами знаходиться чудотворна ікона Діви Марії. Ми з вами побачимо Костел Св. Казиміра в стилі пізнього бароко, прогуляємося по Ратушній площі та помилуємося міською Ратушою. Далі нас чекає храм Святої Анни, який прикрашає своєю готичною красою литовську столицю, пройдемо повз незвичайні місця Єврейського кварталу до кафедрального собора святого Станіслава та монумента князя Гедиміна на Кафедральній площі, де дізнаєтесь легенду заснування міста. Поселення в готель. Ночівля.

6 день
Переїзд в Люблін

Сніданок. Виселення з готелю. Приїзд в Люблін. Запрошуємо відвідати екскурсію «Люблін – місто натхнення» (15 євро для дорослих/10 євро для дітей). Маленьке місто з багатою історією. Колись Люблін був важливим торговим центром, місцем, де підписали ту саму унію та охороняв Польщу від Татарського нашестя, а зараз славиться, як студентське місто, адже в університетах Любліна навчаються студенти не тільки з Польщі, а й України та Білорусі. Ви познайомтесь з містом ближче, побачивши гордість люблінців - Домініканський монастир, каплицю Святої Трійці, яку журнал «National Geographic» включив в список семи чудес Польщі, величний Люблінський замок та міські ворота, які в давнину служили переходом між християнською та єврейською частинами міста. Цей атмосферний куточок Польщі повністю виправдовує свій туристичний слоган - «Місто натхнення».Прибуття до Львову орієнтовно в 23:00. 23:30 – Прибуття у Львів.

Тривалість: 6

Маршрут: Львів - Варшава - Рига - Таллінн - Стокгольм - Вільнюс - Люблін - Львів

Мінімальна вартість: 12780 грн

Транспорт: Автобус

23.03.2024
30.03.2024
Вартість туру
SPO №2
12 780 грн

При купівлі факультативних екскурсій до початку туру на суму 60 євро

Замовити
Базова вартість
13 632 грн

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Замовити

Доплата за одномісне розміщення - 30 євро (в готелях)

Ціни на травневі дати та літній сезон вище на 15 євро

Входить у вартість
 • Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу;
 • Проживання у готелі рівня 3* в номерах з усіма зручностями;
 • Харчування в готелі– сніданки;
 • Проізд та проживання на паромі Baltic Queen Таллінн-Стокгольм-Таллін у 4-місній каюті категорії B (без вікна);
 • Оглядові екскурсії: «Неповторна столиця Латвії - Рига», "Вільнюс — місто з унікальною душею"
 • Супровід керівником групи. 
Не входить у вартість
 • Медичне страхування - 5 євро, для осіб старше 60 років - 10 євро;
 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, собори, музеї тощо);
 • Проїзд громадським транспортом;
 • Особисті витрати;
 • Дод. харчування на поромі: сніданок - 19   євро дор/ 10 євро діти до 17 років, вечеря - 42 євро дор/20 євро діти до 17 років (ціни на харчування можуть бути змінені поромною компанією); 
 • Розміщення на поромі в каютах з вікном*, уточнюється додатково 
 • розміщення на поромі в 2-х - доплата 60 євро за каюту (ціни на травневі свята та літній сезон можуть бути змінені );
 • розміщення на поромі в 3-х місних каютах - доплата 35 євро за каюту(ціни на травневі свята та літній сезон можуть бути змінені );
Акції
Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні 10€.

Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні 55€.

Вигідна ціна на останні місця

Бронюйте місця в автобусі в останньому ряду і отримайте знижку 10€.

Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит 10€ на додаткову екскурсійну програму.

Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Менеджери по роботі з туристами
Вікторія Кульбачна

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_travel

e-mail: travel@sakums.com.ua

Михайло Кіт

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_europa

e-mail: sales@sakums.com.ua

Катерина Головко

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_exotic

e-mail: info@sakums.com.ua

Олена Карпуніна

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_office

e-mail: bustour@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Вікторія Кульбачна

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_travel

e-mail: travel@sakums.com.ua

Катерина Головко

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_exotic

e-mail: info@sakums.com.ua

Олена Карпуніна

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_office

e-mail: bustour@sakums.com.ua

Схожі тури