У ГОСТІ В КРАЇНУ ДРАКУЛИ з Києва на Різдво !

Тривалість: 5

Маршрут: Київ - Турда - Сігішоара* - Брашов - Бухарест - Сучава - Київ

Мінімальна вартість: 12441 грн

Транспорт: Автобус

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Коротко про тур

Запрошуємо вас відправитися до легендарної країни Дракули та можливість відвідати візитну картку Румунії та насолодитись зимовою святково-різдвяною атмосферою Трансильванії.

Відвідаємо славнозвісну соляну копальну у Турді; Опинимось в Швейцарії Східної Європи - Трансильванії, де народився легендарний персонаж - в місті Сігішоара; погуляємо історичним середньовічним Брашовом.

Дізнаємось таємниці легендарного замку графа Дракули - Бран; закохаємось в один з найкрасивіших замків Європи - розкішний палац Пелеш; Та відвідаємо улюблений замок усіх дітлахів Кантакузіно, або ж школу Венздей!

Завітаємо до столиці Румунії - Бухаресту познайомимось з його контрастами, відвідаємо найбільшу будівлю парламенту в світі. Поніжимось у теплих водах Therme Bucuresti. 

Закінчуємо нашу мандрівку мандрівку у серці Буковини - Сучаві та відвідаємо "Сікстинську капелу Сходу" - монастир Воронець.

Детальна програма
Маршрут
Київ
Турда
Сігішоара*
Брашов
Бухарест
Сучава
Київ

Загальний кілометраж: 2400 км

Вартість туру
Раннє бронювання
12 441 грн

При бронюванні туру до 01.12.2023

Дізнатись більше
1 день
Виїзд з Києва до Румунії

07:00 год - Організований виїзд автобусом з Києва від ст. метро "Житомирська", зупинка автосалон "Інфініті".

Можливість приєднатися в Житомирі, Вінниці, Хмельницькому та Чернівцях!

Перетин Україно–румунського кордону. Переїзд у транзитний готель.
Вечірня прогулянка румунським містечком та відвідини місцевого різдвяного ярмарку (за умови швидкого перетину кордону).
Поселення в готель. Ночівля.

2 день
Соляна копальня Турда, батьківщина Дракули - Сігішоара та серце Трансильванії - Брашов!

Сніданок. Виселення з готелю.

Запрошуємо відвідати найкрасивішу Соляну шахту Румунії - Турда! (Трансфер 15є + вх квиток) Соляна шахта в Турді займає 1-е місце серед найкрасивіших місць в світі, що перебувають під землею, випереджаючи Печеру кристалів в Мексиці і церкву Сан-Клементе і Санта Марія в Римі. В даний час соляна шахта є музеєм гірничої справи, а також має парк розваг з баскетбольними кільцями, міні-гольфом, каруселями та підземним озером, яким можна кататися на човні.


А далі ми запрошуємо вас на пішохідну екскурсію по місту «Сігішоара – батьківщина Дракули» (15 євро для дорослих, 10 євро для дітей). Місто знаходиться під охороною ЮНЕСКО, і відоме як місто, де народився і провів дитинство правитель Валахії-князь Влад Цепеш, який є прообразом графа Дракули. Старе місто Сігішоари відоме вежами, чарівними брукованими вуличками, старовинними бюргерськими будинками та щедро прикрашеними церквами. Історичний центр має чудову середньовічну атмосферу, яка не поступається в чарівності старій Празі та Відню.

Переїзд в місто Брашов. Пішохідна екскурсія «Брашов – румунський Зальцбург» (у вартості), саме так називають місто за його прекрасне місце розташування - біля підніжжя гір. Це одне з десяти найбільших міст в країні. Сучасний Брашов – незвичайно мальовниче містечко, що зберегло дивовижну середньовічну чарівність. Його вузькими вуличками (саме тут знаходитися найвужча вулиця в Європі - Вулиця Нитки. Ширина її трохи більше метра, а довжина - близько 80-ти) і просторими площами можна прогулюватись дуже довго. У середньовіччі місто було оточене високою дванадцятиметровою стіною, що захищала його від турків. Зі стін і по сьогодні відкривається прекрасний вид на старовинне місто, звідки особливо добре помітні гострі шпилі Чорної церкви – головного символу Брашова. У Брашові проходить окрім різдвяної ярмарки традиційний Різдвяний фестиваль. Вони влаштовуються на головній площі міста та дуже нагадують відомі європейські різдвяні ярмарки.

Поселення в готель. Ночівля.

3 день
Візитівки Трансильванії - Замок Дракули Бран, Палац Пелеш та Кантакузіно - улюбленець Венздей!

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час.

Бажаючих запрошуємо відвідати:

- Королівський палац Пелеш (20 євро для дорослих/15 євро для дітей). Казковий Палац Пелеш, споруджений в XIX столітті, - колишня літня резиденція королів Румунії. Пелеш є одним з найкрасивіших палаців у світі, який вражає багатством зовнішньої і внутрішньої декорації, архітектура замку гармонійно комбінує гамму стилів часів ренесансу, бароко і рококо. Гірська зона надає особливу красу замку, яку неможливо описати словами, це треба побачити! Туристи познайомляться з історією Сінаі, яку назвали "перлиною Карпат".

- Замок Кантакузіно (25 євро для дорослих / 15 євро для дітей), який різко став популярним після виходу хітового серіалу "Wednesday", саме на території цього замку знімали сцени, що відбуваються в Венздей Адамс в академії Невермор. Замок Кантакузіно (Cantacuzino Castle) у неороманському стилі розташований у невеликому містечку Буштень у Румунських Карпатах. Іноді його ще називають замок Замора (Zamora Castle) через розташування у географічному районі Замора. Збудували замок на початку 20 століття на замовлення впливового румунського державного діяча Георге Григора Кантакузіно, який був одним із найбагатших людей свого часу в Румунії.

- Замок Бран "У гостях в Дракули" (20 євро для дорослих/15 євро для дітей). Один з самих значущих і відомих в Європі пам’ятників середньовічної архітектури. У величезній долині, на краю могутньої скелі височіє неприступний і зловісний замок "Графа Дракули". Серпантини сходів, лабіринти підземних ходів, дивовижна колекція зброї і мисливських трофеїв. Страшна казка про графа Дракулу знімалася саме тут. Але іноді хочеться вірити в казку, нехай вона навіть дуже страшна. По-перше, з нами буде гід, а по-друге, усім відомо, що усі казки просто зобов'язані, закінчиться красиво! Оточують замок дуже милі сувенірні крамнички, де можна придбати подарунки.

Переїзд та поселення у готель. Ночівля.

4 день
Оповитий легендами та контрастами - Бухарест!

Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд у Бухарест.

Запрошуємо на оглядову екскурсію по Бухаресту "Легендарний Бухарест" (15 євро для дорослих/10 євро для дітей). Це квітуче місто з безліччю інфраструктурних проектів, які вже істотно змінили його старовинний вигляд. В минулому місто носило ім'я "маленького Парижа". Сьогодні ж місто поєднує в собі цікавий мікс старого і нового. Ви побачите Площу Конституції, Площу Революції, монумент Відродження і будівлю уряду. Також тут знаходиться палац першого румунського короля Карла Першого, у якому розташований Музей Мистецтва.

Вільний час для прогулянки містом. Ви можете також відвідати Палац Парламенту (20 євро для дорослих / 15 євро для дітей + вх.квиток), який занесений в книгу рекордів Гіннеса, як найбільша адміністративна будівля в світі, після Пентагону. Палац Парламенту Вас шокує своєю грандіозністю і помпезністю.

Також у вільний час усім бажаючих пропонуємо відвідати найбільший термальний комплекс в Європі - Therme Bucurestі, у якому 8 басейнів з термальною водою багатою на мінеральні солі, 3-ри аромотерапевтичних басейни, сауни, джакузі, 16 водних гірок, pool bar, найбільший ботанічний сад в Румунії - 500 пальм, 800 тис. екзотичних рослин. (Трансфер 10 євро/особа + вх. квиток).

Переїзд та поселення в готель. Ночівля.

5 день
Сучава та шедевр Південної Буковини монастир Воронець!

Сніданок. Виселення з готелю.

Прогулянка містом Сучава з відвіданням Тронної фортеці (дод. вх. квиток)

По дорозі пропонуємо відвідування відомого монастиря Воронець (Трансфер 8 євро + вх. квиток) знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Цей монастир називають Сікстинською капелою Сходу за унікальний розпис XVI століття на зовнішніх стінах соборного храму Святого Георгія. А сам храм, за свідченням пам'ятного напису над входом, був побудований за рекордно короткий термін: три місяці і три тижні. Монастирська церква, можливо, найбільш відома церква Румунії. Розпис, котрий ілюструє біблійні сюжети, виконаний, переважно, на синьому та блакитному тлі. Найцікавішою, за технікою і передаванням кольорів, є фреска Страшного суду на західній стіні церкви. Особливість в тому, що розпис стін зроблений не лише зсередини, але і зовні. Ніде у світі немає такого. Цікаво, що фрески і до цього дня не втратили своєї свіжості і яскравості. Секрет фарб досі не розкритий.

Виїзд на кордон. Проходження кордону. Прибуття в Київ до 23.00.

Тривалість: 5

Маршрут: Київ - Турда - Сігішоара* - Брашов - Бухарест - Сучава - Київ

Мінімальна вартість: 12441 грн

Транспорт: Автобус

Вартість туру
Раннє бронювання
12 441 грн

При бронюванні туру до 01.12.2023

Замовити

Доплата за одномісне розміщення - 80 євро

Входить у вартість
  • Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу;
  • Проживання у готелях рівня 3* в номерах з усіма зручностями;
  • Харчування – сніданки;
  • Супровід керівником групи;
  • Оглядові екскурсії: Брашов
Не входить у вартість
  • Медичне страхування - 5 євро/особу, для осіб старші 60 років - 10 євро; 
  • Факультативні програми та вхідні квитки в екскурсійні та відпочинкові об‘єкти;
  • Проїзд громадським транспортом;
  • Особисті витрати.


Акції
Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит 15€ на додаткову екскурсійну програму.

Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні 10€.

Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні 55.

Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Менеджери по роботі з туристами
Вікторія Кульбачна

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_travel

e-mail: travel@sakums.com.ua

Михайло Кіт

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_europa

e-mail: sales@sakums.com.ua

Наталія Лихолат

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_europa

e-mail: europa@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Вікторія Кульбачна

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_travel

e-mail: travel@sakums.com.ua

Наталія Лихолат

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_europa

e-mail: europa@sakums.com.ua

Mykhailo Kit

Tel: +38 044 338 77 38

skype: sakums_ukraine

e-mail: ukraine@sakums.com.ua

Схожі тури