1 день
Виїзд з Києва до Румунії
07:00 год - Організований виїзд автобусом з Києва від ст. метро "Житомирська", зупинка автосалон "Інфініті".
Можливість приєднатися в Житомирі, Вінниці, Хмельницькому та Чернівцях!
Перетин Україно–румунського кордону. Переїзд у транзитний готель.
Вечірня прогулянка румунським містечком та відвідини місцевого різдвяного ярмарку (за умови швидкого перетину кордону).
Поселення в готель. Ночівля.
2 день
Соляна копальня Турда, батьківщина Дракули - Сігішоара та серце Трансильванії - Брашов!
Сніданок. Виселення з готелю.
Запрошуємо відвідати найкрасивішу Соляну шахту Румунії - Турда! (Трансфер 15є + вх квиток) Соляна шахта в Турді займає 1-е місце серед найкрасивіших місць в світі, що перебувають під землею, випереджаючи Печеру кристалів в Мексиці і церкву Сан-Клементе і Санта Марія в Римі. В даний час соляна шахта є музеєм гірничої справи, а також має парк розваг з баскетбольними кільцями, міні-гольфом, каруселями та підземним озером, яким можна кататися на човні.
А далі ми запрошуємо вас на пішохідну екскурсію по місту «Сігішоара – батьківщина Дракули» (15 євро для дорослих, 10 євро для дітей). Місто знаходиться під охороною ЮНЕСКО, і відоме як місто, де народився і провів дитинство правитель Валахії-князь Влад Цепеш, який є прообразом графа Дракули. Старе місто Сігішоари відоме вежами, чарівними брукованими вуличками, старовинними бюргерськими будинками та щедро прикрашеними церквами. Історичний центр має чудову середньовічну атмосферу, яка не поступається в чарівності старій Празі та Відню.
Переїзд в місто Брашов. Пішохідна екскурсія «Брашов – румунський Зальцбург» (у вартості), саме так називають місто за його прекрасне місце розташування - біля підніжжя гір. Це одне з десяти найбільших міст в країні. Сучасний Брашов – незвичайно мальовниче містечко, що зберегло дивовижну середньовічну чарівність. Його вузькими вуличками (саме тут знаходитися найвужча вулиця в Європі - Вулиця Нитки. Ширина її трохи більше метра, а довжина - близько 80-ти) і просторими площами можна прогулюватись дуже довго. У середньовіччі місто було оточене високою дванадцятиметровою стіною, що захищала його від турків. Зі стін і по сьогодні відкривається прекрасний вид на старовинне місто, звідки особливо добре помітні гострі шпилі Чорної церкви – головного символу Брашова. У Брашові проходить окрім різдвяної ярмарки традиційний Різдвяний фестиваль. Вони влаштовуються на головній площі міста та дуже нагадують відомі європейські різдвяні ярмарки.
Поселення в готель. Ночівля.
3 день
Візитівки Трансильванії - Замок Дракули Бран, Палац Пелеш та Кантакузіно - улюбленець Венздей!
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час.
Бажаючих запрошуємо відвідати:
- Королівський палац Пелеш (20 євро для дорослих/15 євро для дітей). Казковий Палац Пелеш, споруджений в XIX столітті, - колишня літня резиденція королів Румунії. Пелеш є одним з найкрасивіших палаців у світі, який вражає багатством зовнішньої і внутрішньої декорації, архітектура замку гармонійно комбінує гамму стилів часів ренесансу, бароко і рококо. Гірська зона надає особливу красу замку, яку неможливо описати словами, це треба побачити! Туристи познайомляться з історією Сінаі, яку назвали "перлиною Карпат".
- Замок Кантакузіно (25 євро для дорослих / 15 євро для дітей), який різко став популярним після виходу хітового серіалу "Wednesday", саме на території цього замку знімали сцени, що відбуваються в Венздей Адамс в академії Невермор. Замок Кантакузіно (Cantacuzino Castle) у неороманському стилі розташований у невеликому містечку Буштень у Румунських Карпатах. Іноді його ще називають замок Замора (Zamora Castle) через розташування у географічному районі Замора. Збудували замок на початку 20 століття на замовлення впливового румунського державного діяча Георге Григора Кантакузіно, який був одним із найбагатших людей свого часу в Румунії.
- Замок Бран "У гостях в Дракули" (20 євро для дорослих/15 євро для дітей). Один з самих значущих і відомих в Європі пам’ятників середньовічної архітектури. У величезній долині, на краю могутньої скелі височіє неприступний і зловісний замок "Графа Дракули". Серпантини сходів, лабіринти підземних ходів, дивовижна колекція зброї і мисливських трофеїв. Страшна казка про графа Дракулу знімалася саме тут. Але іноді хочеться вірити в казку, нехай вона навіть дуже страшна. По-перше, з нами буде гід, а по-друге, усім відомо, що усі казки просто зобов'язані, закінчиться красиво! Оточують замок дуже милі сувенірні крамнички, де можна придбати подарунки.
Переїзд та поселення у готель. Ночівля.
4 день
Оповитий легендами та контрастами - Бухарест!
Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд у Бухарест.
Запрошуємо на оглядову екскурсію по Бухаресту "Легендарний Бухарест" (15 євро для дорослих/10 євро для дітей). Це квітуче місто з безліччю інфраструктурних проектів, які вже істотно змінили його старовинний вигляд. В минулому місто носило ім'я "маленького Парижа". Сьогодні ж місто поєднує в собі цікавий мікс старого і нового. Ви побачите Площу Конституції, Площу Революції, монумент Відродження і будівлю уряду. Також тут знаходиться палац першого румунського короля Карла Першого, у якому розташований Музей Мистецтва.
Вільний час для прогулянки містом. Ви можете також відвідати Палац Парламенту (20 євро для дорослих / 15 євро для дітей + вх.квиток), який занесений в книгу рекордів Гіннеса, як найбільша адміністративна будівля в світі, після Пентагону. Палац Парламенту Вас шокує своєю грандіозністю і помпезністю.
Також у вільний час усім бажаючих пропонуємо відвідати найбільший термальний комплекс в Європі - Therme Bucurestі, у якому 8 басейнів з термальною водою багатою на мінеральні солі, 3-ри аромотерапевтичних басейни, сауни, джакузі, 16 водних гірок, pool bar, найбільший ботанічний сад в Румунії - 500 пальм, 800 тис. екзотичних рослин. (Трансфер 10 євро/особа + вх. квиток).
Переїзд та поселення в готель. Ночівля.
5 день
Сучава та шедевр Південної Буковини монастир Воронець!
Сніданок. Виселення з готелю.
Прогулянка містом Сучава з відвіданням Тронної фортеці (дод. вх. квиток)
По дорозі пропонуємо відвідування відомого монастиря Воронець (Трансфер 8 євро + вх. квиток) знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Цей монастир називають Сікстинською капелою Сходу за унікальний розпис XVI століття на зовнішніх стінах соборного храму Святого Георгія. А сам храм, за свідченням пам'ятного напису над входом, був побудований за рекордно короткий термін: три місяці і три тижні. Монастирська церква, можливо, найбільш відома церква Румунії. Розпис, котрий ілюструє біблійні сюжети, виконаний, переважно, на синьому та блакитному тлі. Найцікавішою, за технікою і передаванням кольорів, є фреска Страшного суду на західній стіні церкви. Особливість в тому, що розпис стін зроблений не лише зсередини, але і зовні. Ніде у світі немає такого. Цікаво, що фрески і до цього дня не втратили своєї свіжості і яскравості. Секрет фарб досі не розкритий.
Виїзд на кордон. Проходження кордону. Прибуття в Київ до 23.00.