Тривалість: 8
Мінімальна вартість: 24249 грн
Транспорт: Автобус
Тривалість: 8
Мінімальна вартість: 24249 грн
Транспорт: Автобус
Маршрут: Мукачево - Егерсалок - Трієст* - Венеція* - Флоренція - Піза* - Рим - Ватикан* - Хевіз - Мукачево
Тривалість: 8
Мінімальна вартість: 24249 грн
Транспорт: Автобус
При оплаті депозиту на факультативні екскурсії до початку туру на суму 60 євро
Без попередньої покупки факультативних екскурсій.
Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд в Італію.
Запрошуємо Вас на оглядову екскурсію «Кавова столиця Італії – Трієст» (20 євро для дорослих/15 євро для дітей) або заїзд в місто для прогулянки – 10 євро (трансфер). Ви побачите багато цікавих речей – це є і давня базиліка Св. Юста, романтичний замок Мірамаре, православний собор Св. Михайла, римський театр віком близько 2000 років. А для любителів шопінгу – це італійське місто просто рай. За свою двохтисячну історію Тріест побував під владою Венеціанської республіки, присягав Габсбургам, був вільним імператорським містом і Австро-угорським портом – найбільшим на Середземномор’ї, належав то Німеччині, то Італії. Тут все просякнуте ароматом кави, адже саме тут виробляється знаменита італійська кава. Також у Вас буде можливість під час екскурсії прогулятись біля замку Мірамаре - замок в шотландському стилі, розташований на узбережжі в околицях Трієста, який по праву вважається найвідомішою пам'яткою міста. Замок був побудований за наказом ерцгерцога Максиміліана і став його резиденцією. Не менш цікавим, ніж сама будівля, для туристів є розбитий при ньому сад, що займає площу близько 22 гектарів. Тут ерцгерцог висаджував екзотичні рослини, які привозив зі своїх подорожей.
Переїзд у готель. Нічліг.
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Венецію. О, Венеціє! Казкове місто!
Оглядова екскурсія «Морське диво – Венеція!» (екскурсія у вартості + катер у Венецію 25 євро особа - обов'язкова оплата). Ось воно – місто мрії та сили людського духу! Про Венецію написано немало, але кожен відкриває її для себе новою. Ми хочемо Вас познайомити з найцікавішими місцями Венеції: грандіозною площею Сан Марко, на якій розташовані Палац Дожів, Базиліка і кампаніла Сан Марко, колони святого Теодора і Марка, Вежа з годинником, та символ Венеції – міст Ріальто. Також Ви побачите багато каналів і мостів, пройдетесь вуличками й провулками, і дізнаєтесь, чим жила і живе така різна, але завжди прекрасна Венеція. Тут все унікальне й дивовижне: місто нагадує театральні декорації і береже таємниці багатьох поколінь.
Сніданок (за додаткову оплату).
По дорозі пропонуємо не оминути унікальне творіння природи - озеро Хевіз та відвідати термальний комплекс (5 євро + вхідний квиток від 12 євро за 2 години). Озеро розташоване безпосередньо в кратері вулкана і щомиті на поверхню озера викидається 420 літрів багатої мінеральними речовинами води, яка повністю оновлюється протягом 28 годин. Влітку температура води на курорті Хевіз 36 градусів, взимку не опускається нижче 25, тому навіть в холодну пору року приємно купатися просто неба. А радувати око буде і сама поверхня озера, яка вкрита рожевими, червоними та білими водяними ліліями, спеціально завезеними з Індії. Оздоровлення та релакс гарантовані!
При оплаті депозиту на факультативні екскурсії до початку туру на суму 60 євро
Без попередньої покупки факультативних екскурсій.
Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит 20€ на додаткову екскурсійну програму.
Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні десяти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 11 місце на цей же тур зі знижкою 100%!
Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні 20€.
Бронюйте місця в автобусі в останньому ряду і отримайте знижку 15€.
Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні п'яти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 6 місце на цей же тур зі знижкою 50%!
Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні 100€.
Я в захваті. Замки, гори, озера, долини, малесенькі старовинні міста та селища. Таке враження як нас перенесли в казки Андерсена. Раджу всім, емоції та враження неможливо передати. Дякую Сакумсу
ДетальнішеПросто сказати, що дитині сподобалося - це нічого не сказати
ДетальнішеЩиро дякую від себе і моєї групи за чудовий відпочинок. Особлива подяка пані Олені Карпуніній за професіоналізм і ангельське терпіння. Ви не лише неможливе робили можливим, але й "чудеса", які треба було замовляти завчасно, вам теж вдалися!!!.
Детальніше7 днiв
від 24510 грн
НОВИНКА ! Тур без нічних переїздів! Гарантований виїзд 21.03.2026
6 днiв
від 19556 грн
Весняна новинка 2026!
7 днiв
від 23206 грн
Гарантований виїзд 26.03.2026!
5 днiв
від 14602 грн
ТУР ВИХІДНОГО ДНЯ
7 днiв
від 23989 грн
Рекомендуємо !
7 днiв
від 21642 грн
ХІТ ПРОДАЖІВ
7 днiв
від 20077 грн
ВИЇЗД з КИЄВА ! РЕКОМЕНДУЄМО !
12 днiв
від 19295 грн
Раннє бронювання 2026!
6 днiв
від 19817 грн
ХІТ ПРОДАЖІВ