Гастро-тур у Вірменію - СИЛА СМАКУ ВІРМЕНІЇ

Тривалість: 5

Маршрут: Київ - Цахкадзор - Гарні - Єреван - Вагаршапат - Єреван - Київ

Мінімальна вартість: 16745 грн

Транспорт: Літак

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Вірменія приваблива країна для відпочинку, де турист знайде тут неприродно гарні гори, свіже повітря, найчистіші мінеральні джерела, безліч цікавих пам'яток, найсмачнішу кухню і привітних людей.
Про Вірменію нелегко розповісти, її треба спробувати, відчути, побачити і насолодитися сповна.
Почнемо нашу подорож з знайомством зі столицею - містом Єреваном, відвідаємо коньячний завод "Арарат" з дегустацією двох видів вірменського коньяку, поїдемо в "ущелину квітів" - курорт Цахкадзор, побачимо одне з найбільших високогірних прісноводних озер в світі - Севан, відвідання язичницького храму Гарні, побачимо ущелину "Симфонія каменів", ознайомимось з найбільшим сховищем стародавніх рукописів в світі - Матенадаран та інше.
Коротко про тур
Запрошуємо в авіатур  цікавим куточком Землі - Вірменія! Зручний не тривалий переліт, та харчування - сніданки на 5 днів 4 ночі. Проживання в готелях обраної категорії.
За програмою туру відправимось озеро Севан - "Перлина Вірменії" - одне з найбільших високогірних прісноводних озер у світі. Це справжнє диво природи розташоване в самому центрі Вірменського нагір'я, у величезній гірській чаші, що обрамлена мальовничими гірськими хребтами на висоті 1900 м. 
До програми туру входить переїзд до Діліжану - найзеленіший курорт Вірменії, яку воістину називають вірменською Швейцарією. Це одне з улюблених місць для сімейного відпочинку Вірменії. Трансфер у приватний диліжанський колоритний будинок, де можна зробити майстер гати.
Спробуємо традиційні страви Вірменії в рибному ресторані,  Вірменський ішхан (форель) та кебаб із севанських раків.  Випічку і дегустацію вірменського лаваша, національного пирога - приготування шашлику в тондирі. Вірменська кухня - найдавніша в Закавказі, вона почала формуватися близько 2000 років тому.
По програмі екскурсія до Ечміадзіна. Кафедральний собор, який відомий як центр Вірменської апостольської церкви і по праву вважається одним із найдавніших християнських храмів у світі. Легенда свідчить, що саме тут Ісус Христос зійшов з небес, щоб показати те місце, де має бути побудована церква.
Детальна програма
Маршрут
Київ
Цахкадзор
Гарні
Єреван
Вагаршапат
Єреван
Київ
Вартість туру
При проживанні
16 745 грн

в рівня готелі 3*

При проживанні
18 912 грн

в рівня готелі 4*

Дізнатись більше
1 день
Серце і душа Вірменії - Єреван

Приліт в Єреван.
Зустріч з гідом і початок оглядової екскурсії по Єревану - одного з найдавніших міст в світі, історія якого починається від восьмого століття до нашої ери і нараховує вже близько 3000 років. Відвідування Площі Республіки Вірменії, Матенадаран: одне з найбільших сховищ стародавніх рукописів в світі, Цицернакаберд, Каскад, Північний проспект, будинок Опери і Балету.
Відвідування коньячного заводу «Арарат», екскурсія з дегустацією двох видів вірменського коньяку. На заводі в Єревані з'єднуються основні компоненти знакового напою: виноград, вирощений у Вірменії; деревина кавказького дуба, з якої виготовляють бочки для витримки спирту; джерельна вода джерела Катнахпюр та талант майстрів, що зберігають багату спадщину виробництва коньяків ARARAT. Історія найстарішого бренду вірменського коньяку ARARAT почалася понад 130 років тому, у 1887 році, коли було засновано перше коньячне виробництво у Вірменії. Дух піонерства, закладений засновниками Нерсесом та Василем Таїран, став провідником бренду протягом усієї його історії: перший марочний коньяк, перше міжнародне визнання на Всесвітній виставці 1902 року у Франції, батьківщині коньяку. І сьогодні ARARAT, представлений у 35 країнах, – перший глобальний бренд вірменського коньяку.  
Трансфер на територію під назвою "Вернісаж". Біля центральної площі Республіки в Єревані розташовується ярмарок сувенірів, коштовностей і предметів мистецтва та старовини під відкритим небом.
Поселення в готель та ночівля.

2 день
Діліжану - найзеленіший курорт Вірменії

Сніданок у готелі.
Переїзд до Діліжану - найзеленіший курорт Вірменії, яку воістину називають вірменською Швейцарією; Це одне з улюблених місць для сімейного відпочинку Вірменії. Трансфер у приватний диліжанський колоритний будинок, де можна зробити майстер гати. Побудований в 10-13 ст, монастир Агарцин знаходиться в лісах Тавуської області, серед густих лісів району Діліжан. Цей комплекс складається з кількох релігійних та світських споруд.

Неперевершені хачкари, розташовані перед базилікою і саме тут знаходиться найкращий вірменський хачкар. Трансфер на озеро Севан - "Перлина Вірменії" - одне з найбільших високогірних прісноводних озер у світі. Це справжнє диво природи розташоване в самому центрі Вірменського нагір'я, у величезній гірській чаші, що обрамлена мальовничими гірськими хребтами на висоті 1900 м. Обід у рибному ресторані, де ви спробуйте Вірменський ішхан (форель) та кебаб із севанських раків. Повернення до Єревану. Вільний час. Ніч у готелі Єреван.

3 день
Гарні, Гегард: краще в околицях Єревана

Сніданок у готелі.

Відвідування язичницького храму Гарні. На думку дослідників, храм був присвячений богу Сонця Мітрі (Міхр або Мгер), одному з головних божеств язичницької Вірменії. Храм Гарні зовні виглядає абсолютно грецьким, будучи шедевром вірменської монументальної архітектури. Побудований з базальтових блоків із портиком із 24 колон, прикрашений барельєфами із зображеннями давньогрецьких титанів. В оздобленні є й вірменські мотиви – виноград, гранат, кавказькі квіти. Храм Гарні побудований відповідно до стародавньої нумерології, згідно з якою трійка, шістка та дев'ятка були сакральними числами: цифра «три» позначала Святу трійцю – у дохристиянській Вірменії це були божества Арамазд, Анаїт і Ваагн, «шість» позначала досконалість, а дев'ять (три) рази по три) була священним числом. Відвідування Гарнійської ущелини "Симфонія каменів". Обід у Гарні. Випічка і дегустація вірменського лаваша, національного пирога - приготування шашлику в тондирі. Далі відправлення в монастирський комплекс Гегард. Монастир Гегард, включений до Списку всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО, розташований за 8 км від язичницького храму Гарні, і утворює популярний туристичний маршрут «Гарні-Гегард». Повна назва монастиря – Гегардаванк, «монастир списа». Саме тут довго зберігалася найважливіша реліквія Вірменської апостольської церкви: наконечник списа, яким римський центуріон Лонгін пронизав розп'ятого на хресті Христа. За переказами, суміш води та крові, що ринула з рани Спасителя, потрапила центуріону в очі і вилікувала його зір. Вражений цим дивом, Лонгін прийняв християнство і почав проповідувати його на Близькому Сході, носячи спис із собою. Потім спис потрапив до апостола Фаддея, який і приніс його до Вірменії. 
Вільний час. Ніч у готелі Єревана.

4 день
«Храм Пильних Ангелів»

Сніданок у готелі. Зустріч із гідом у готелі.
Далі екскурсія до Ечміадзіна. Кафедральний собор, який відомий як центр Вірменської апостольської церкви і по праву вважається одним із найдавніших християнських храмів у світі. Легенда свідчить, що саме тут Ісус Христос зійшов з небес, щоб показати те місце, де має бути побудована церква. Далі відвідування храму Звартноц – об'єкт всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Звартноц, також відомий як «Храм Пильних Ангелів». Зведена з подачі католикоса Нерсеса III будівля заклала основу нового архітектурного напрями. На жаль, храм простояв лише 300 років. Сьогодні на території храму Звартноц відкрито археологічний музей і заповідник, де можна побачити моделі-варіанти реконструкції церкви, фрагменти стародавньої споруди, а також масивні кам'яні плити, що добре збереглися. Трансфер у фруктовий ринок. Повернення до готелю. Ніч у готелі Єревана.

5 день
Повернення в Україну

Сніданок у готелі. Виселення з готелю.

Трансфер в аеропорт. Щасливе повернення в Україну.

Тривалість: 5

Маршрут: Київ - Цахкадзор - Гарні - Єреван - Вагаршапат - Єреван - Київ

Мінімальна вартість: 16745 грн

Транспорт: Літак

Вартість туру
При проживанні
16 745 грн

в рівня готелі 3*

Замовити
При проживанні
18 912 грн

в рівня готелі 4*

Замовити
Входить у вартість
 • Розміщення в готелі Єревана 3*/4*;
 • Сніданки в готелі;
 • Транспорт за програмою;
 • Трансфер аеропорт-готель-аеропорт;
 • Екскурсії по програмі;
 • Російськомовний гід по програмі;
 • Вхідні квитки в музеї та в місця відвідування;
 • Вода / 1 пляшка води на 1 людину в день.
Не входить у вартість
 • Авіапереліт Київ-Єреван-Київ;
 • Медична страховка 6$;
 • Доплата за одномісне розміщення;
 • Інші послуги не зазначені вище.
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Шановні громадяни України!

З 11.09.2020 до 11.07.2021 на території Вірменії діє режим карантину. В’їзд дозволено при дотриманні однієї з умов:
- надання в пункті перетину державного кордону Вірменії сертифікату, що підтверджує негативний результат ПЛР діагностування коронавируса (COVID-19), отриманий не пізніше ніж за 72-годинни до перетину кордону;
- проходження ПЛР-тестування в “пунктах відбору проб” в аеропорту або пункті перетину сухопутного кордону.
Сертифікат повинен бути вірменською, російською або англійською мовами на офіційному бланку організації, яка здійснила дослідження та містити в собі: всі контактні дані відповідної організації, ПІБ директора закладу, ПІБ та дату народження досліджуваної особи, номер її паспортного документа, результат дослідження, підпис керівника та печатку.
Інспекційним органом охорони здоров’я і праці в прикордонному пропускному пункті негайно проводиться огляд (в тому числі вимірюється температура, ставляться додаткові питання при клінічних симптомах, характерних для інфекції), перевіряється наявність сертифіката.
Якщо сертифікат вищевказаної форми відсутній, то у особи збирають проби для дослідження в “пунктах відбору проб” в аеропорту або пункті перетину сухопутного кордону. Особа підлягає обов’язковій самоізоляції до отримання негативного результату ПЛР дослідження. Дослідження проводиться за рахунок особи, яка прибуває до Вірменії.

Менеджери по роботі з туристами
Ольга Єфімова

Тел.: +38 044 338 77 37

MTC 
+38 099 102 40 10

Київстар 
+38 067 124 55 88

Lifecell
+38 093 700 90 40

skype: sakums_bustour

e-mail: office@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Ольга Єфімова

Тел.: +38 044 338 77 37

MTC 
+38 099 102 40 10

Київстар 
+38 067 124 55 88

Lifecell
+38 093 700 90 40

skype: sakums_bustour

e-mail: office@sakums.com.ua

Схожі тури