Автобусний тур в Північну Італію

Тривалість: 6

Маршрут: Мукачево - Мішкольц* - Верона - Сірміоне* - Мілан - Венеція* - Мукачево

Мінімальна вартість: 14910 грн

Транспорт: Автобус

23.03.2024
30.03.2024
13.04.2024
27.04.2024
04.05.2024
11.06.2024
25.06.2024
12.10.2024
26.10.2024

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Коротко про тур
Пропонуємо вам почати знайомство з півночі, адже саме Північна Італія приваблює особливим шармом. Це батьківщина різотто та моди, ламборгіні та гондол, пісенного фестивалю та карнавалів, Казанови та Ромео і Джульєтти. Комфортний тур на 6 днів/5 ночей, без нічних переїздів з проживанням в готелі категорії 3*. Харчування - сніданки! У вартості туру оглядова екскурсія «Мілан – модна столиця Європи». Діловий та промисловий центр Італії водночас є законодавцем європейської моди. Справжній рай для любителів шопінгу. Версаче, Армані, Прада – саме тут великі модельєри черпали своє натхнення. Мілан зберіг свою самобутність і є багатою скарбницею пам’яток мистецтва: Дуомський собор, Ла Скала, галерея Вітторіо Емануеле; величні палаци і церкви, чудові магазини, кав’ярні і кондитерські. Мілан може закохати в себе з пів погляду, з одного ковтка гарячого шоколаду, з п'ятихвилинної прогулянки під платанами.
Відкрийте для себе великі і маленькі прекрасні міста, мальовничі пейзажі озер та гір цієї чудової країни. Запрошуємо Вас на екскурсію най романтичним містом Італії – Вероною, яка увібрала в себе все найкраще з італійської півночі. І найголовніше: пройдете стежками шекспірівських місць – побачите будинок Ромео і загадаєте бажання біля балкончика Джульєти.
Бажаючим пропонуємо відвідати озеро Гарда + живописний Сірміоне. Гарда – найбільше озеро Італії, що нагадує море, оточене альпійськими горами і живописними пейзажами. Познайомимося з найкрасивішим курортним містечком Сірміоне, яке розташоване на півострові озера Гарда. Чисте повітря, величні сосни, лимонні дерева, квітучі гліцинії і кипариси не залишать серце байдужим. У літній період – вільний час для купання на чистих пляжах озера Гарда.
Пропонуємо познайомимось з романтичною Венецією. Про Венецію написано немало, але кожен відкриває її для себе новою. Ми хочемо Вас познайомити з найцікавішими місцями Венеції: грандіозною площею Сан Марко, на якій розташовані Палац Дожів, Базиліка і кампаніла Сан Марко, колони святого Теодора і Марка, Вежа з годинником, та символ Венеції – міст Ріальто. Відвідаємо загадковий Палац Дожів – резиденція правителів Венеції, місця засідання Великої Ради, Сенату і Верховного Суду. Тут приймали закони, оголошували вироки, і … звісно плели інтриги! 
У кожному місті є своя головна вулиця. У Венеції це – Гранд Канал, який не є вулицею у традиційному розумінні. Це канал, вздовж якого виросло близько 100 розкішних палаців і фешенебельних готелів, красивих церков та історичних музеїв, художніх академій і концертних залів. 
Детальна програма
Маршрут
Мукачево
Мішкольц*
Верона
Сірміоне*
Мілан
Венеція*
Мукачево

Загальний кілометраж: 2800 км

Вартість туру
SPO №1
14 910 грн

При оплаті депозиту на факультативні екскурсії до початку туру на суму 60 євро

Базова вартість
15 762 грн

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Дізнатись більше
1 день
Унікальні термальні купальні в печерах - Мішкольц-Тапольце

Прибуття в Мукачево. Зустріч представником компанії Сакумс біля автобусу (автобус буде подано на парковку на привокзальній площі). Орієнтовний час збору туристів - 06:40. Посадка в комфортабельний автобус. Виїзд на кордон о 07:00. Час виїзду може змінюватись, просимо перед бронюванням туру уточнювати.Перетин кордону. Переїзд по території Угорщини.
Відвідування термальних купалень в Мішкольц-Тапольце (18 євро). Принадність купання в мінеральній воді з природним підігрівом оцінили ще римські завойовники. Саме римляни виявили лікувальні властивості знаменитого комплексу печерних купалень поблизу Мішкольц-Тапольца і вони ж побудували перші термальні купальні. Практично невичерпні джерела і зараз забезпечують водою сучасні купальні, побудовані на місці римських терм: басейни, джакузі, штучні хвилі, лікувальний комплекс з термальними ваннами, і все це в підземних гротах гори Верхедь.
Переїзд в транзитний готель на території Словенії. Поселення. Нічліг.

2 день
Найбільш романтичне місто Італії - Верона

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд в Верону. «Прекрасна Верона – сердце закоханих» (25 євро для дорослих/20 євро для дітей). Вас чекає екскурсія найбільш романтичним містом Італії – Вероною, яка увібрала в себе все найкраще з італійської півночі. Ви прогуляєтесь вздовж річки Адідже, старим центром міста, помилуєтесь давньоримським амфітеатром Арена ді Верона, який є третім за величиною в світі. На площі Синьйорії побачите ратушу і палац Скалігерів. І найголовніше: пройдете стежками шекспірівських місць – побачите будинок Ромео і загадаєте бажання біля балкончика Джульєти.
Вільний час.
Поселення в готель. Нічліг.

3 день
Озеро Гарда з його перлиною - Сірміоне та модна столиця Європи - Мілан

Сніданок. Виселення з готелю.

По дорозі в Мілан неможливо пропустити найчарівніше місце та найбільше озеро Італії. Саме тому ми пропонуємо поїздку на озеро Гарда + живописний Сірміоне (25 євро для дорослих/20 євро для дітей - ОБОВ’ЯЗКОВИЙ ФАКУЛЬТАТИВ). Гарда – найбільше озеро Італії, що нагадує море, оточене альпійськими горами та мальовничими пейзажами. Познайомимося з найкрасивішим курортним містечком Сірміоне, яке розташоване на півострові озера Гарда. Місто прикрашає Середньовічний замок Скалігерів. Також побачите грот Катулла – приватний палац давньоримської епохи, церкву Санта-Марія Маджоре, і багато курортних будівель. Чисте повітря, хвойні та лимонні дерева, квітучі гліцинії і кипариси не залишать серце байдужим. У літній період – вільний час для купання на чистих пляжах озера Гарда.
Переїзд в Мілан.
«Мілан – модна столиця Європи». Діловий та промисловий центр Італії водночас є законодавцем європейської моди. Справжній рай для любителів шопінгу. Версаче, Армані, Прада – саме тут великі модельєри черпали своє натхнення. Мілан зберіг свою самобутність і є багатою скарбницею пам’яток мистецтва: Дуомський собор, Ла Скала, галерея Вітторіо Емануеле; величні палаци і церкви, чудові магазини, кав’ярні і кондитерські. Мілан може закохати в себе з пів погляду, з одного ковтка гарячого шоколаду, з п'ятихвилинної прогулянки під платанами. Вільний час.
Поселення в готель. Нічліг.

4 день
Головний символ Мілану - таємниці Дуомо та альпійські озера - Комо або Маджоре

Сніданок. Виселення з готелю.

Вільний час в Мілані.
Таємниці Дуомо (15 євро + вхідний квиток) - запрошуємо відвідати головний символ Мілана - Міланський Собор. Це один з найбільших соборів Італії та Європи. Храм повністю зроблений з білого мармуру, який практично не зустрічається в спорудах Європи. А скільки таємниць приховано всередині собору! Тут зберігається цвях, яким розіп'яли Ісуса, єгипетська ванна 4 століття, яка використовується в якості купелі, вітражі на вікнах 15 століття неймовірно передають гри кольору. Надихнувшись розкішшю інтер'єру, пропонуємо помилуватися панорамами міста з терас собору.
Можливість відвідати альпійські озера. Пропонуємо на вибір:
«Ріо-де-Жанейро Старого Світу– Лугано» + озеро Комо (35 євро для дорослих/30 євро для дітей) – так називають Лугано, приозерне місто в італійській частині Швейцарії за його темперамент і клімат. Місто з неповторним і багатим культурним спадком. Серед його безцінних пам’яток старовинні площі й вілли, красиві собори і кремезні замки, різноманітні музеї та галереї. «Діамант» італійської частини Швейцарії не залишить Вас байдужими. Озеро Комо – третє за величиною озеро Італії та одне з найглибших в Європі. Неймовірні пейзажі, глибокі сині води, оточені розкішними віллами, могутні Альпи, старовинні вулички, на яких розмістились кав’ярні та магазини, тиша й спокій, найчистіше повітря та краєвиди, які зводять з розуму.
АБО «Озеро Маджоре + острів білосніжних павичів» (75 євро для дорослих / 65 євро для дітей). Маджоре – входить у четвірку найбільших озер Італії. Його особливість не лише в мальовничій альпійській природі та красивих віллах. На озері знаходяться Борромейські острови, якими володіє аристократичний рід Борромео уже 4 століття. Ми відвідаємо найкрасивіший з островів – Ізола Белла («прекрасний острів»), який часто порівнюють з кораблем, що пливе озером. Почнемо знайомство з островом із палацу Борромео, який відкритий для відвідування і приголомшує багатством інтер’єрів, розкішшю меблів і прекрасним живописом. До палацу примикає сад із багатоярусними терасами з екзотичними рослинами і фонтанами, які принесли острову славу. Садом розгулюють білі павичі з розкішними хвостами. Це справжній оазис спокою і краси, де архітектура і природа зливаються в незрівнянну гармонію.
Переїзд в отель. Поселення і нічліг.

5 день
Унікальна Венеція - місто романтиків із власним, неповторним колоритом

Сніданок. Виселення з готелю.

Оглядова екскурсія «Морське диво - Венеція!» (квитки на катер + екскурсія 35 євро для дорослих/35 євро для дітей або трансфер у Венецію 25 євро (без екскурсії). Ось воно – місто мрії та сили людського духу! Про Венецію написано немало, але кожен відкриває її для себе новою. Ми познайомимо Вас з найцікавішими місцями Венеції: Грандіозною площею Сан Марко, на якій розташовані Палац Дожів, Базиліка і кампаніла Сан Марко, колони святого Теодора і Марка, Вежа з годинником, символом Венеції – мостом Ріальто. Також ви побачите багато каналів і мостів, прогуляєтеся вуличками й провулками, і дізнаєтеся, чим жила і живе така різна, але завжди прекрасна Венеція.
У вільний час радимо:
- відвідати з екскурсоводом «Загадковий Палац Дожів» (18 євро + вхідний квиток) – резиденція правителів Венеції, місця засідання Великої Ради, Сенату і Верховного Суду. Тут приймали закони, оголошували вироки, і … звісно плели інтриги! Чудова нагода пройтися сходами та побувати в залах, де керували морські правителі. Також можна побачити одну з наймасштабніших картин світу "Рай" Тінторетто.
- «Величність Гранд Каналу» (40 євро). У кожному місті є своя головна вулиця. У Венеції це – Гранд Канал, який не є вулицею у традиційному розумінні. Це канал, вздовж якого виросло близько 100 розкішних палаців і фешенебельних готелів, красивих церков та історичних музеїв, художніх академій і концертних залів. Ми пропливемо під найстарішим мостом через Гранд Канал – Міст Ріальто. Вся краса Венеції – в одній екскурсії!
- романтична прогулянка на гондолі каналами (25 євро для дорослих /дітей). Витончені гондоли - справжній символ Венеції. Веселі красені гондольєри, дивовижно красиві маски, неймовірні мости, палаци і маленькі будинки створюють неповторний колорит чудової італійської казки, що має назву Венеція. Прогулянка на гондолі - це те, що допоможе вам зрозуміти всю красу романтичного міста.
Переїзд в транзитний готель. Поселення і нічліг.

6 день
Мукачево

Сніданок. Виселення з готелю.

Виїзд в напрямку кордону. Проходження кордону. Прибуття в Мукачево. Відправлення поїздом після 22:00.

Тривалість: 6

Маршрут: Мукачево - Мішкольц* - Верона - Сірміоне* - Мілан - Венеція* - Мукачево

Мінімальна вартість: 14910 грн

Транспорт: Автобус

23.03.2024
30.03.2024
13.04.2024
27.04.2024
04.05.2024
11.06.2024
25.06.2024
12.10.2024
26.10.2024
Вартість туру
SPO №1
14 910 грн

При оплаті депозиту на факультативні екскурсії до початку туру на суму 60 євро

Замовити
Базова вартість
15 762 грн

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Замовити
Входить у вартість
 • Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу;
 • Проживання в готелях рівня 3* у номерах з усіма зручностями;
 • Харчування – сніданки;
 • Супровід керівником групи всім маршрутом;
 • Оглядова екскурсія Міланом .
Не входить у вартість
 • Курортний збір (сплачується при бронюванні туру) – 15 євро;
 • Медичне страхування - 6 євро, для осіб старше 60 років - 12 євро;
 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, собори, музеї тощо);
 • Проїзд громадським транспортом;
 • Особисті витрати;
 • Туристам із Києва Туроператор «САКУМС» може надати послуги щодо придбання залізничних квитків Київ-Мукачево-Київ - від 1750 грн (купе). Квитки можна купити самостійно, обов'язково завчасно уточніть у менеджера номер поїзда. Увага! Вартість квитків може бути змінена Туроператором після придбання, внаслідок підняття тарифів, чи підтвердження УЗ дорожчого поїзда.
Акції
Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит 15€ на додаткову екскурсійну програму.

Фантастична десятка

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні десяти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 11 місце на цей же тур зі знижкою 100%!

Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні 10€.

Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні 90€.

Вигідна ціна на останні місця

Бронюйте місця в автобусі в останньому ряду і отримайте знижку 10€.

П'ятеро одного не ждуть, а за півціни беруть!

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні п'яти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 6 місце на цей же тур зі знижкою 50%!

Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Менеджери по роботі з туристами
Вікторія Кульбачна

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_travel

e-mail: travel@sakums.com.ua

Михайло Кіт

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_europa

e-mail: sales@sakums.com.ua

Катерина Головко

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_exotic

e-mail: info@sakums.com.ua

Олена Карпуніна

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_office

e-mail: bustour@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Вікторія Кульбачна

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_travel

e-mail: travel@sakums.com.ua

Михайло Кіт

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_europa

e-mail: sales@sakums.com.ua

Катерина Головко

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_exotic

e-mail: info@sakums.com.ua

Олена Карпуніна

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_office

e-mail: bustour@sakums.com.ua

Схожі тури