Економний авіатур в Берлін

Тривалість: 4

Маршрут: Київ - Берлін - Київ

Мінімальна вартість: 12177 грн

Транспорт: Літак

Щочетверга

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Берлін - столиця Німеччини, найбільше місто цієї країни, її політичний і історичний центр. Берлін розташований на північному сході Німеччини, на берегах двох річок: Шпреє і Хафель. Динамічний і неймовірно багатоликий, з багатою історією і непростою долею, Берлін по праву вважається одним з найцікавіших міст на європейській карті. Практично кожен район був довгий час самостійним містом зі своїм центром, архітектурою, особливістю. Це збереглося й донині. Тут важко не помітити строкатий національний склад жителів, всіх кольорів шкіри, віросповідань і культур. Звідси і багата палітра національних ресторанів, магазинів, музеїв, музики і культурного різноманіття в цілому.

Особливості туру

3 ночі на базі сніданків

Екскурсія по Берліну у вартості туру

Можливість замовлення додаткових екскурсій

Чудовий вікенд

Маршрут
Київ
Берлін
Київ
Вартість туру
Готель 3*
12 177 грн

2-місний номер

Дізнатись більше
1 день
Приліт у Берлін

Прибуття в аеропорт Берліна, трансфер і розміщення в готель. Вільний час самостійного знайомства з містом або можливість замовити факультативні екскурсії:
Смачний Берлін: пиво і сосиски. Німецька столиця - світовий виробник пива. Пінний напій тут не просто користується популярністю, його буквально обожнюють. На цій екскурсії ви зможете спробувати різні сорти пива в трьох кращих закладів міста, а також оцінити смак гострих пряних сосисок - традиційної закуски. За бажанням можете замовити ароматний відкритий пиріг з беконом, цибулею, сметаною і кренделі з крупною сіллю.
Нічний Берлін: Ця пішохідна прогулянка може стати цікавим початком знайомства з Берліном. Як у багатьох великих містах, у вечірньому Берліні є свій шарм, особлива привабливість і таємнича атмосфера. Увечері в обличчі міста проявляються нові акценти, які неможливо побачити і оцінити вдень, а деякі з них стають зрозумілими тільки з настанням темряви. Тільки ввечері можна побачити ефектне підсвічування Потсдамської площі, яке підкреслює її привабливість і унікальність сучасної архітектури. Побачимо купол Рейхстагу, який світиться зсередини, і в якому курсують до пізньої ночі відвідувачі, що яскраво демонструє його прозорість і доступність. Меморіал жертвам Голокосту стає ще трагічніше, парк Тіргартен - ще загадковіше, фрагмент Берлінської стіни - ще похмуріше, Бранденбурзькі ворота - ще гарніші і урочистіші.

У Берліні можна гуляти до ранку. Це безпечне місто, що не засипає ніколи. Не тільки таксі, а й громадський транспорт у столиці працює цілодобово. Тому можна не обмежувати себе в задоволеннях насиченого нічного життя міста, продовживши вечір після прогулянки, наприклад, в одному з барів або нічних клубів столиці.

2 день
Екскурсія по Берліну

Сніданок в готелі. Групова пішохідна оглядова екскурсія по Берліну - 2 години: Берлін - столиця Німеччини, найбільше як за площею, так і за чисельністю населення місто Німеччини. Під час оглядової екскурсії можна по-справжньому познайомитися з цим чудовим містом, побачити Бранденбурзькі ворота, Рейхстаг, Кафедральний собор, і інші відомі пам'ятки, почути дивовижні легенди і дізнатися історичні факти.

Ми проїдемо через західний і східний (історичний) центри, при бажанні, зробимо кілька зупинок для більш докладного вивчення найзначніших пам'ятників, таких як: Рейхстаг і Бранденбурзькі ворота, Кафедральний собор і Музейний Острів, площа Жандарменмаркт, Колона Перемоги, залишки Берлінської стіни, Меморіальна церква кайзера Вільгельма і палац Шарлоттенбург.
Крім того Ви побачите Липову алею «Унтер ден Лінден», Паризьку площу, урядовий квартал (будівля федерального канцлера і офіси депутатів), Головний вокзал, резиденцію президента Німеччини - палац Бельвю, меморіал Радянським воїнам, меморіал Голокосту, площу Бебельплатц, університет ім. Гумбольдта, церква Св. Марії і старе місто "Ніколайфіртель" з церквою Св. Миколая, Червону Ратушу, телевежі, вулицю Фрідріхштрассе, Потсдамскую площа, дипломатичний квартал, Слонові ворота - вхід в зоопарк і вулицю брендових і привабливих магазинів Курфюрстендамм.

3 день
День додаткових екскурсій

Сніданок в готелі. Вільний день або факультативні екскурсії:
Факультативні екскурсії (індивідуально або при наборі групи):

Екскурсія в Потсдам, 3 год. без урахування дороги - 300 євро (1-6 чол.)
Повноденний тур в Дрезден з екскурсією по місту і відвідуванням картинної галереї - 630 євро (1-6 чол.)
Повноденний тур в Майсен з екскурсією по місту і відвідуванням фарфорової мануфактури - 630 євро (1-6 чол.)
Повноденний тур в національний заповідник Саксонська Швейцарія - 630 євро (1-6 чол.)
Усі ціни без урахування вартості вхідних квитків! 

4 день
Трансфер в аеропорт

Сніданок в готелі. Зворотній трансфер в аеропорт.

Тривалість: 4

Маршрут: Київ - Берлін - Київ

Мінімальна вартість: 12177 грн

Транспорт: Літак

Щочетверга

Вартість туру
Готель 3*
12 177 грн

2-місний номер

Замовити

Ціна вказана в євро на 1 людину
Увага! В Берліні введений міський збір, який оплачується туристами на місці - близько 5% від загальної вартості (9 євро за двох)

Входить у вартість
  • Проживання в готелі 3*/ 4*;
  • Сніданки;
  • Трансфери аеропорт - готель - аеропорт або залізничний вокзал Берліна;
  • Пішохідна 2-годинна екскурсія з російськомовним гідом.
Не входить у вартість
  • Авіапереліт Київ-Берлін-Київ - від 250 євро; 
  • Страховий поліс 3 євро;
  • Факультативні програми та вхідні квитки;
  • Проїзд на громадському транспорті;
  • Особисті витрати.
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Увага! Приймаюча сторона має право змінювати заплановану програму без попереднього узгодження з учасниками туру. Об'єм програми і кількість екскурсій і послуг залишається без змін.

Менеджери по роботі з туристами
Менеджери напрямку
Схожі тури