В країну тюльпанів та вітряків. Привіт, Амстердам!

Тривалість: 7

Маршрут: Львів - Краків - Берлін - Амстердам - Кекенгоф* - Лейпциг - Львів

Мінімальна вартість: 18791 грн

Транспорт: Автобус

28.04.2024
05.05.2024
23.06.2024
18.08.2024
21.09.2024
19.10.2024
26.10.2024
21.12.2024

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Коротко про тур
Запрошуємо в автобусний тур познайомитись з Нідерландами - країною тюльпанових полів, вітряків, каналів, велосипедів та смачного сиру! Тривалість туру 7 днів/6 ночей, проживання у готелях рівня 3* в номерах з усіма зручностями. Харування - сніданки. Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу.
Почнемо знайомство з королівського Кракова - кожен житель знає красиві легенди про засновника міста князя Крака та легенду про страшного дракона Смока. Познайомтесь і Ви ближче з історією магічного міста, занурившись в лабіринти вимощених бруківкою вулиць, де, здається, ще зовсім недавно, проїжджали королі зі своєю свитою, оглядаючи свої величні володіння. 
По дорозі в Амстердам рекомендуємо екскурсію "Гітхорн - Голландська Венеція". Гітхорн - одне з найбільш затишних та чарівних селищ на північному сході Нідерландів. Замість доріг тут річкові канали, а популярним засобом пересування є човни і електрокатери. Уздовж берегів розташовані вузькі велосипедні доріжки, які оточені травою, квітами і деревами.
Пропонуємо оглядову екскурсію "Амстердам - місто свободи". Щоб закохатись в Амстердам, треба відчути биття його серця та відчути його душу. Під час екскурсії для вас відкриються всі таємниці міста, вас зачарує площа Дам із Королівським Палацом, ви зазирнете в дворик Історичного музею, побачите Бегинаж (дивовижний оазис тиші і спокою в центрі вируючого міста), послухаєте передзвін Південної церкви, побачите витончену Монетну вежу. 
Ви потрапите в музей під відкритим небом - Заансе Сханс. П'ять старовинних млинів прикрашають берег річки Заан. Млини в Нідерландах - це життя! Ви дізнаєтесь, як в Нідерландах роблять твердий голландський сир. Звісно, його можна буде скуштувати! Адже в місцевій сироварні виробляють більше 30 видів сирів, серед яких найбільш улюблений голландцями - Гауда. 
Також відвідаємо королівство тюльпанів Кекенгоф. Кекенгоф - це Королівський парк квіткової розкоші, який відомий на весь світ 32 гектарами краси, які щороку дизайнери парку барвисто оформляють під обрану тему. Щорічно навесні в парку можна спостерігати за квітучими нарцисами, тюльпанами, гіацинтами, фрезіями, які переплітаються в композиції та скульптури серед старих розлогих лип. 
Детальна програма
Маршрут
Львів
Краків
Берлін
Амстердам
Кекенгоф*
Лейпциг
Львів

Загальний кілометраж: 3500 км

Вартість туру
SPO №1
18 791 грн

При купівлі факультативних екскурсій до початку туру на суму 120 євро дорослі/90 євро діти

Базова вартість
19 447 грн

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Дізнатись більше
1 день
Краків - місто королів

Зустріч туристів у Львові представником компанії САКУМС біля автобуса (автобус чекатиме на парковці біля залізничного вокзалу, якщо стояти спиною до вокзалу, парковка буде справа, де сквер). Орієнтовний час збору туристів - 06:30. Виїзд на кордон в 07:00. Якщо ви добираєтеся до Львова самостійно, необхідно уточнити у менеджера точний час відправлення автобуса. Перетин українсько-польського кордону.

Переїзд по території Польщі. Бажаючих запрошуємо на оглядову пішохідну екскурсію "Краків - місто королів" (15 євро, або 5 євро трансфер). В Кракові кожен житель знає красиві легенди про засновника міста князя Крака та легенду про страшного дракона Смока. Познайомтесь і Ви ближче з історією магічного міста, занурившись в лабіринти вимощених бруківкою вулиць, де, здається, ще зовсім недавно, проїжджали королі зі своєю свитою, оглядаючи свої величні володіння. Основні пам’ятки архітектури: Вавель, де формувалась історія Польщі, Маріацький костел з двома різними баштами, Барбакан, який служим в’їздом в місто, та Сукенніце, де торгували заморські купці, вони застигли у часі, аби розказати свої історії.
Переїзд в транзитний готель. Поселення. Ночівля.

2 день
Імперська велич Берліну

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Берлін. Рекомендуємо відвідати екскурсію «Імперська велич Берліну». УВАГА! У зв'язку з ОБМЕЖЕННЯМ РУХУ ТУРИСТИЧНИХ АВТОБУСІВ В ЦЕНТРІ БЕРЛІНА ПРОВОДИТЬСЯ ПІШОХІДНА ЕКСКУРСІЯ!!!- Берлін проявляє себе у всіх сферах, він дбайливо зберігає подарунки століть і з надзвичайним смаком вписує їх в сьогоднішній день. Запрошуємо Вас, перегорнути сторінку історії і побачити Берлін таким, який він є зараз: могутній Рейхстаг, Музейний острів, фонтан Нептун та Берлінський палац, і візитна картка Берліну - Бранденбурзькі ворота. Крім того на вас очікує головна вулиця - Бульвар Унтер ден Лінден, а також Жандарменмаркт - найкрасивіший архітектурний ансамбль Берліну. Вільний час. 

Переїзд в транзитний готель. Поселення. Нічліг.

3 день
Знайомство з Нідерландами

Сніданок. Виселення з готелю.

По дорозі в Амстердам запрошуємо усіх відвідати екскурсію "Серце Голландії" (35 євро для дорослих/30 євро для дітей). Місцеві жителі говорять - "Хто не бачив провінції - той не бачив Голландії"! Ви потрапите в музей під відкритим небом - Заансе Сханс. П'ять старовинних млинів прикрашають берег річки Заан. Млини в Нідерландах - це життя! Ви дізнаєтесь, як в Нідерландах роблять твердий голландський сир. Звісно, його можна буде скуштувати! Адже в місцевій сироварні виробляють більше 30 видів сирів, серед яких найбільш улюблений голландцями - Гауда. Тут можна також його придбати. В іншому павільйоні майстри покажуть, як виробляли колись дерев'яні черевички - кломпи, в яких голландці ходять дотепер! Продовжимо знайомство з Голландією.
Переїзд в Амстердам. Для всіх бажаючих пропонуємо оглядову екскурсію "Амстердам - місто свободи"(20 євро). Щоб закохатись в Амстердам, треба відчути биття його серця та відчути його душу. Під час екскурсії для вас відкриються всі таємниці міста, вас зачарує площа Дам із Королівським Палацом, ви зазирнете в дворик Історичного музею, побачите Бегинаж (дивовижний оазис тиші і спокою в центрі вируючого міста), послухаєте передзвін Південної церкви, побачите витончену Монетну вежу. Недарма Амстердам називають "Венецією Півночі", адже каналів і різноманітних мостів в місті значно більше, ніж в Венеції. А головною водною магістраллю є канал Зингель, де ви помилуєтеся величезним пливучим квітковим ринком.
Вільний час. Рекомендуємо відвідати прогулянку по каналах Амстердаму на кораблику (20 євро). Під час прогулянки ви побачите будиночки, що "танцюють", пропливете по найколоритніших каналах Амстердама. Уздовж каналів химерно розташувалися старовинні будівлі з фронтонами всіляких форм, будинки багатих купців 17 століття, старовинні адміністративні будівлі, шикарні особняки з гербами їх колишніх власників і алмазна фабрика спадкоємиця ювелірних традицій. Вам розкажуть, як розвивалося і розросталося місто упродовж віків.
Переїзд в готель. Поселення. Ночівля.

4 день
Красоти Голландії

Сніданок. Вільний час.

Сьогодні продовжуємо знайомитись з Нідерландами, та запрошуємо вас на екскурсію "Красоти Голландії Делфт і Гаага" (45 євро для дорослих/40 євро для дітей). Невелике і затишне місто принців Делфт - відкриє вам величні будівлі і храми уздовж каналів і, звичайно ж, резиденцію герцогів Оранських. Ринкова площа міста - найкрасивіша в країні. Відвідавши середньовічний Делфт, ви поринете в атмосферу 15-16 століть. А також вас чекає Гаага. Сьогодні Гаага - це місто зі старовинною архітектурою і особливим шармом мощених вуличок, типово голландських, тісно притиснутих один до одного будинків, з тихим розміреним способом життя. З іншого боку - це діловий і політичний центр країни. Тут знаходиться резиденція королівської сім’ї і уряду Нідерландів..
Чудовим доповненням екскурсійного дня буде:
- екскурсія в парк мініатюр "Мадюродам" (20 євро + вх. квиток 25 євро/особу), при купівлі екскурсії «Красоти Голландії», вартість парку Мадюродам (10 євро + вх. квиток). Мадюродам – це унікальний парк, що є найбільшим у світі мініатюрним містечком. Парк мініатюр «Мадюродам» є точною моделлю голландського міста, де все пропорційно зменшено в 25 разів. Складається парк із типових будівель та споруд, висота яких навряд чи досягає коліна, тісних вуличок, а також елементів, що асоціюються з відомими пам'ятками Нідерландів: порти, дамби та канали, млини та клумби тюльпанів, оригінали яких розташовані у різних частинах держави.
- Музей Корпус - єдиний у світі музей людського тіла (20 євро + вх. квиток 23 євро/особу), при купівлі екскурсії "Красоти Голландії Делфт і Гаага", вартість факультативної екскурсії в музей Корпус (10 євро + вх. квиток). В першу чергу вас вразить будівля музею, яка побудована у вигляді людини, що сидить, висотою 35 метрів. А вже всередині ви знайдете відповіді на багато питань щодо людського тіла. Як скорочуються наші м'язи? Що відбувається, коли ми чхаємо? В музеї ви зрозумієте, як саме працюють наші органи, а також як вони пов'язані один з одним. Використовуючи найсучасніші технології, такі як 5d ефекти, велетенські точні копії і звуки, Corpus створює ілюзію подорожі по реальному тілу. Ви навіть можете почути биття людського серця!
Повернення в готель. Ночівля.

5 день
Королівство тюльпанів

Сніданок. Виселення з готелю. Запрошуємо Вас зануритись з світ краси та кольору, відвідати королівство тюльпанів Кекенгоф *працює в період з 21.03 по 12.05 (20 євро + вх.квиток 22 євро для дорослих/12 євро для дітей до 16 років) ЗАМОВЛЕННЯ І ОПЛАТА ДО ПОЧАТКУ ТУРУ. Кекенгоф - це Королівський парк квіткової розкоші, який відомий на весь світ 32 гектарами краси, які щороку дизайнери парку барвисто оформляють під обрану тему. Щорічно навесні в парку можна спостерігати за квітучими нарцисами, тюльпанами, гіацинтами, фрезіями, які переплітаються в композиції та скульптури серед старих розлогих лип. Крім квітів є багатовікові дерева і ставки, фонтани і водоспади, криті павільйони, в яких можна злитися з природою або відчути себе в Середньовіччі. Навряд чи можна словами передати всю красу, яка відкривається для ваших очей. Недарма Кекенгоф входить в 10-ку найкрасивіших місць Європи.

Переїзд в транзитний готель. Поселення. Нічліг.

6 день
Лейпциг – музична мрія

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд по території Німеччини.

По дорозі пропонуємо вам екскурсію «Лейпциг – музична мрія» (20 євро) – Лейпциг познайомить вас з найцікавішим, що має: Ринковою площею, старою біржею та ратушею XIV століття, прекрасною церквою Томаскірхе, в якій був хрещений Вагнер, знаменитим Лейпцігським університетом – одним з найпрестижніших в Німеччині. Ви загадаєте бажання Фаусту, і, прогулюючись тихими вуличками, відчуєте приємний післясмак після знайомства з містом.
Переїзд в транзитний готель. Поселення. Нічліг.

7 день
Повернення додому

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд в Україну. Проходження кордону. Прибуття у Львів на залізничний вокзал після 23:00 (залежить від кордону). Посадка в потяг.

Тривалість: 7

Маршрут: Львів - Краків - Берлін - Амстердам - Кекенгоф* - Лейпциг - Львів

Мінімальна вартість: 18791 грн

Транспорт: Автобус

28.04.2024
05.05.2024
23.06.2024
18.08.2024
21.09.2024
19.10.2024
26.10.2024
21.12.2024
Вартість туру
SPO №1
18 791 грн

При купівлі факультативних екскурсій до початку туру на суму 120 євро дорослі/90 євро діти

Замовити
Базова вартість
19 447 грн

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Замовити


Доплата за одномісне розміщення - 135 євро

Знижка для дітей до 12 років - 10 євро

Входить у вартість
 • Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу;
 • Проживання у готелях рівня 3* в номерах з усіма зручностями;
 • Харчування – сніданки;
 • Супровід керівником групи;
 • Оглядова екскурсія по Берліну. 
Не входить у вартість
 • Курортний збір (оплачується при бронюванні туру) - 16 євро з особи;
 • Навушники під час екскурсій – 2 євро з особи за екскурсію;
 • Медичне страхування -10 євро, для осіб старше 60 років - 20 євро;
 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, собори, музеї тощо);
 • Проїзд громадським транспортом;
 • Особисті витрати;
 • Туристам із Києва Туроператор «САКУМС» може надати послуги щодо придбання залізничних квитків Київ-Львів-Київ - від 1900 грн. (купе). Квитки можна купити самостійно, обов'язково завчасно уточніть у менеджера номер поїзда. Увага! Вартість квитків може бути змінена Туроператором після придбання, внаслідок підняття тарифів, чи підтвердження УЗ дорожчого поїзда.
Акції
Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит 10€ на додаткову екскурсійну програму.

Фантастична десятка

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні десяти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 11 місце на цей же тур зі знижкою 100%!

Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні 10€.

Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні 90€.

Вигідна ціна на останні місця

Бронюйте місця в автобусі в останньому ряду і отримайте знижку 10€.

П'ятеро одного не ждуть, а за півціни беруть!

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні п'яти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 6 місце на цей же тур зі знижкою 50%!

Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Менеджери по роботі з туристами
Вікторія Кульбачна

Тел.: +38 044 338 77 38

Vodafone 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_travel

e-mail: travel@sakums.com.ua

Михайло Кіт

Тел.: +38 044 338 77 38

Vodafone 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_europa

e-mail: sales@sakums.com.ua

Катерина Головко

Тел.: +38 044 338 77 38

Vodafone 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_exotic

e-mail: info@sakums.com.ua

Олена Карпуніна

Тел.: +38 044 338 77 38

Vodafone 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_office

e-mail: bustour@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Вікторія Кульбачна

Тел.: +38 044 338 77 38

Vodafone 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_travel

e-mail: travel@sakums.com.ua

Михайло Кіт

Тел.: +38 044 338 77 38

Vodafone 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_europa

e-mail: sales@sakums.com.ua

Катерина Головко

Тел.: +38 044 338 77 38

Vodafone 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_exotic

e-mail: info@sakums.com.ua

Олена Карпуніна

Тел.: +38 044 338 77 38

Vodafone 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_office

e-mail: bustour@sakums.com.ua

Схожі тури