Автобусний тур в Нідерланди "Яскрава Голландія + парк Кекенгоф"

Тривалість: 6

Маршрут: Львів - Пшемисль - Краків - Берлін - Амстердам - Кекенгоф* - Дрезден - Пшемисль - Львів

Мінімальна вартість: 15975 грн

Транспорт: Автобус

23.03.2024
30.03.2024
13.04.2024
29.04.2024
06.05.2024
24.06.2024
19.08.2024
19.10.2024

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Коротко про тур
Запрошуємо в подорож до Нідерландів - країни тюльпанів. Тривалість туру - 6 днів/ 5 ночей, харчування - сніданки. Проживання у готелях рівня 3* в номерах з усіма зручностями. Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу. Без нічних переїздів. 
Бажаючих запрошуємо на оглядову пішохідну екскурсію "Краків - місто королів". В Кракові кожен житель знає красиві легенди про засновника міста князя Крака та легенду про страшного дракона Смока. Познайомтесь і Ви ближче з історією магічного міста, занурившись в лабіринти вимощених бруківкою вулиць, де, здається, ще зовсім недавно, проїжджали королі зі своєю свитою, оглядаючи свої величні володіння. 
Запрошуємо на екскурсію «Імперська велич Берліну».  Берлін проявляє себе у всіх сферах, він дбайливо зберігає подарунки століть і з надзвичайним смаком вписує їх в сьогоднішній день. Запрошуємо Вас, перегорнути сторінку історії і побачити Берлін таким, який він є зараз: могутній Рейхстаг, Музейний острів, фонтан Нептун та Берлінський палац і візитна картка Берліну - Бранденбурзькі ворота. Крім того на вас очікує головна вулиця - Бульвар Унтер ден Лінден, а також Жандарменмаркт - найкрасивіший архітектурний ансамбль Берліну. Вільний час.
Пропонуємо вечірню екскурсію " Амстердам - місто тисячі вогнів". Після заходу сонця Амстердам особливо чарівний: запалюються вогні, підсвічуються канали і мости, в повітрі з'являється п'янке почуття свободи. Ви прогуляєтеся по району Де Валлен - Кварталу Червоних Ліхтарів, побачите візитну картку цього місця - знамениті «живі» вітрини.
Пропонуємо екскурсію в Королівство тюльпанів Кекенгоф. Кекенгоф - це Королівський парк квіткової розкоші, який відомий на весь світ 32 гектарами краси, які щороку дизайнери парку барвисто оформляють під обрану тему. Щорічно навесні в парку можна спостерігати за квітучими нарцисами, тюльпанами, гіацинтами, фрезіями, які переплітаються в композиції та скульптури серед старих розлогих лип.
Можливість відвідати екскурсію "Красоти Голландії Делфт і Гаага". Невелике і затишне місто принців Делфт - відкриє вам величні будівлі і храми уздовж каналів і, звичайно ж, резиденцію герцогів Оранських. Ринкова площа міста - найкрасивіша в країні. Відвідавши середньовічний Делфт, ви поринете в атмосферу 15-16 століть. 
Завітаємо  в музей Корпус - єдиний у світі музей людського тіла. В першу чергу вас вразить будівля музею, яка побудована у вигляді людини, що сидить, висотою 35 метрів. А вже всередині ви знайдете відповіді на багато питань щодо людського тіла. Як скорочуються наші м'язи? Що відбувається, коли ми чхаємо? В музеї ви зрозумієте, як саме працюють наші органи, а також як вони пов'язані один з одним. 
Детальна програма
Маршрут
Львів
Пшемисль
Краків
Берлін
Амстердам
Кекенгоф*
Дрезден
Пшемисль
Львів

Загальний кілометраж: 3500 км

Вартість туру
SPO №1
15 975 грн

При купівлі факультативних екскурсій до початку туру на суму 110 євро дорослі/80 євро діти

Базова вартість
16 614 грн

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Дізнатись більше
Відгуки про тур

Четко организованный, насыщенный и позитивный тур

С фирмой "Сакумс" ездила впервые. Офис фирмы и атмосфера с первого взгляда произвели приятное впечатление. Сразу хочу поблагодарить менеджера Татьяну Крвавич за исчерпывающую информацию и быструю реакцию на все вопросы и сопровождающего гида Викторию Курманскую за искреннюю доброжелательность, ответственность, интересную и четкую организацию тура. Не смотря на очень насыщенную программу, поток информации, бешеный ритм экскурсий и усталость, накапливающуюся с каждым днем, тур оставил массу положительных эмоций и впечатлений. У нас нигде не было задержек, мы везде успевали, и границу тоже прошли очень быстро. Хотелось бы иметь больше свободного времени в Берлине (у нас было всего 2 часа), в голландской провинции. Хотя, учитывая расстояния, понимаю, что выделить время будет довольно сложно. И хотелось бы посвятить полный день Амстердаму, чтобы насладиться его атмосферой, посетить музеи и галереи. Порадовало и удивило, что отели были очень приличными, с хорошей территорией, разнообразным шведским столом (только в одном отеле на завтрак не было ничего, кроме колбасы), и даже общая ванная комната на несколько номеров в последнем польском отеле не испортила общего впечатления. Спасибо фирме "Сакумс" за отлично проведенный отпуск! Думаю, что это только начало в истории моих путешествий с "Сакумс".

30.04.2019
Алла Мишура
Більше відгуків
1 день
Краків - місто королів

Програма з перетином кордону на автобусі: Зустріч туристів у Львові представником компанії САКУМС біля автобуса (автобус чекатиме на парковці біля залізничного вокзалу, якщо стояти спиною до вокзалу, парковка буде справа, де сквер). Орієнтовний час збору туристів - 05:30. Виїзд на кордон в 06:00. Якщо ви добираєтеся до Львова самостійно, необхідно уточнити у менеджера точний час відправлення автобуса. Перетин українсько-польського кордону.
АБО
Програма з перетином кордону на поїзді: 04:25 Прибуття в Пшемисль на потязі Інтерсіті 705 (Київ-Пшемишиль). Зустріч туристів представником компанії САКУМС біля автобуса (автобус чекатиме на парковці біля залізничного вокзалу). 05:00 Відправлення автобуса.
Переїзд по території Польщі. Бажаючих запрошуємо на оглядову пішохідну екскурсію "Краків - місто королів" (15 євро, або трансфер 5 євро). В Кракові кожен житель знає красиві легенди про засновника міста князя Крака та легенду про страшного дракона Смока. Познайомтесь і Ви ближче з історією магічного міста, занурившись в лабіринти вимощених бруківкою вулиць, де, здається, ще зовсім недавно, проїжджали королі зі своєю свитою, оглядаючи свої величні володіння. Основні пам’ятки архітектури: Вавель, де формувалась історія Польщі, Маріацький костел з двома різними баштами, Барбакан, який служим в’їздом в місто, та Сукенніце, де торгували заморські купці наче застигли у часі, аби розказати свої історії.
Переїзд в транзитний готель. Поселення. Ночівля.

2 день
Імперська велич Берліну

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Берлін. Рекомендуємо відвідати екскурсію «Імперська велич Берліну».  УВАГА! У зв'язку з ОБМЕЖЕННЯМ РУХУ ТУРИСТИЧНИХ АВТОБУСІВ В ЦЕНТРІ БЕРЛІНА ПРОВОДИТЬСЯ ПІШОХІДНА ЕКСКУРСІЯ!!!- Берлін проявляє себе у всіх сферах, він дбайливо зберігає подарунки століть і з надзвичайним смаком вписує їх в сьогоднішній день. Запрошуємо Вас, перегорнути сторінку історії і побачити Берлін таким, який він є зараз: могутній Рейхстаг, Музейний острів, фонтан Нептун та Берлінський палац, і візитна картка Берліну - Бранденбурзькі ворота. Крім того на вас очікує головна вулиця - Бульвар Унтер ден Лінден, а також Жандарменмаркт - найкрасивіший архітектурний ансамбль Берліну. Вільний час.

Переїзд в транзитний готель. Поселення. Ночівля.

3 день
Знайомство з Нідерландами

Сніданок. Виселення з готелю. По дорозі в Амстердам запрошуємо усіх відвідати екскурсію "Серце Голландії" (35 євро для дорослих/30 євро для дітей). Місцеві жителі говорять - "Хто не бачив провінції - той не бачив Голландії"! Ви потрапите в музей під відкритим небом - Заансе Сханс. П'ять старовинних млинів прикрашають берег річки Заан. Млини в Нідерландах - це життя! Ви дізнаєтесь, як в Нідерландах роблять твердий голландський сир. Звісно, його можна буде скуштувати! Адже в місцевій сироварні виробляють більше 30 видів сирів, серед яких найбільш улюблений голландцями - Гауда. Тут можна також його придбати. В іншому павільйоні майстри покажуть, як виробляли колись дерев'яні черевички - кломпи, в яких голландці ходять дотепер! Продовжимо знайомство з Голландією. Переїзд в Волендам - рибацьке містечко на березі моря, де розмістилися дерев'яні будинки в оточенні човнів, яхт та катерів. В цьому затишному місці хочеться оселитися. Місцеві мешканці живуть й досі в відомих дерев'яних будиночках, які коштують дуже дорого. А в вихідні та святкові дні вони вдягаються в національні костюми. Тут у вас буде можливість насолодитися неймовірними морськими пейзажами та спробувати бутерброд з найсвіжішим малосолоним оселедцем і копченим вугром!

Переїзд в Амстердам. Для всіх бажаючих пропонуємо оглядову екскурсію "Амстердам - місто свободи"(20 євро). Щоб закохатись в Амстердам, треба відчути биття його серця та відчути його душу. Під час екскурсії для вас відкриються всі таємниці міста, вас зачарує площа Дам із Королівським Палацом, ви зазирнете в дворик Історичного музею, побачите Бегинаж (дивовижний оазис тиші і спокою в центрі вируючого міста), послухаєте передзвін Південної церкви, побачите витончену Монетну вежу. Недарма Амстердам називають "Венецією Півночі", адже каналів і різноманітних мостів в місті значно більше, ніж в Венеції. А головною водною магістраллю є канал Зингель, де ви помилуєтеся величезним пливучим квітковим ринком.
Вільний час в Амстердамі. Рекомендуємо відвідати:
- прогулянку по каналах Амстердаму на кораблику (20 євро). Під час прогулянки ви побачите будиночки, що "танцюють", пропливете по найколоритніших каналах Амстердама. Уздовж каналів химерно розташувалися старовинні будівлі з фронтонами всіляких форм, будинки багатих купців 17 століття, старовинні адміністративні будівлі, розкішні маєтки з гербами їх колишніх власників і алмазна фабрика спадкоємиця ювелірних традицій. Вам розкажуть, як розвивалося і розросталося місто упродовж віків.
- Вечірню екскурсію " Амстердам - місто тисячі вогнів" (20 євро ). Після заходу сонця Амстердам особливо чарівний: запалюються вогні, підсвічуються канали і мости, в повітрі з'являється п'янке почуття свободи. Ви прогуляєтеся по району Де Валлен - Кварталу Червоних Ліхтарів, побачите візитну картку цього місця - знамениті «живі» вітрини. Ця прогулянка - ваш ключ до розуміння темної сторони Амстердаму, дізнатися яку може не кожен мандрівник! А ще ви завітаєте до колоритного Китайського кварталу, почуєте історію про середньовічних відьом на старовинній площі, заглянете в затишну кав’ярню і полюбите столицю Нідерландів ще більше! На вечірній екскурсії по Амстердаму ви зможете самі переконатися, що місто вночі не менш цікаве, аніж вдень.
Поселення в готель. Ночівля.

4 день
Королівство тюльпанів

Сніданок. Виселення з готелю. Продовжуємо знайомство з Нідерландами. Пропонуємо вам сьогодні:

- екскурсію в королівство тюльпанів Кекенгоф *працює в період з 21.03 по 12.05 (20 євро + вх.квиток 22 євро для дорослих/12 євро для дітей до 16 років). Кекенгоф - це Королівський парк квіткової розкоші, який відомий на весь світ 32 гектарами краси, які щороку дизайнери парку барвисто оформляють під обрану тему. Щорічно навесні в парку можна спостерігати за квітучими нарцисами, тюльпанами, гіацинтами, фрезіями, які переплітаються в композиції та скульптури серед старих розлогих лип. Крім квітів є багатовікові дерева і ставки, фонтани і водоспади, криті павільйони, в яких можна злитися з природою або відчути себе в Середньовіччі. Навряд чи можна словами передати всю красу, яка відкривається для ваших очей. Недарма Кекенгоф входить в 10-ку найкрасивіших місць Європи.
- екскурсію "Красоти Голландії Делфт і Гаага" (45 євро для дорослих/40 євро для дітей до 14 років). Невелике і затишне місто принців Делфт - відкриє вам величні будівлі і храми уздовж каналів і, звичайно ж, резиденцію герцогів Оранських. Ринкова площа міста - найкрасивіша в країні. Відвідавши середньовічний Делфт, ви поринете в атмосферу 15-16 століть. А також вас чекає Гаага. Сьогодні Гаага - це місто зі старовинною архітектурою і особливим шармом мощених вуличок, типово голландських, тісно притиснутих один до одного будинків, з тихим розміреним способом життя. З іншого боку - це діловий і політичний центр країни. Тут знаходиться резиденція королівської сім’ї і уряду Нідерландів.
У час коли парк Кекенгоф не працює, рекомендуємо відвідати:
- Музей Корпус - єдиний у світі музей людського тіла (20 євро + 23 євро вх.квиток), при купівлі екскурсії "Красоти Голландії Дельфт і Гаага", вартість факультативної екскурсії в музей Корпус (10 євро + вх. квиток). В першу чергу вас вразить будівля музею, яка побудована у вигляді людини, що сидить, висотою 35 метрів. А вже всередині ви знайдете відповіді на багато питань щодо людського тіла. Як скорочуються наші м'язи? Що відбувається, коли ми чхаємо? В музеї ви зрозумієте, як саме працюють наші органи, а також як вони пов'язані один з одним. Використовуючи найсучасніші технології, такі як 5d ефекти, велетенські точні копії і звуки, Corpus створює ілюзію подорожі по реальному тілу. Ви навіть можете почути биття людського серця!;
- Парк мініатюр "Мадюродам" (20 євро + 25 євро вх.квиток), при купівлі екскурсії "Красоти Голландії Дельфт і Гаага", вартість факультативної екскурсії в парк Мадюродам (10 євро + вх. квиток). Мадюродам - це унікальне містечко парк мініатюр, в якому виставлені точні моделі будівель і комплексів нідерландських міст. Експонати тут пропорційно зменшені в 25 разів. Всі типові будівлі і споруди є висотою не вище коліна. Неймовірна мандрівка тісними вуличками, серед Нідерландських портів, каналів, млинів, визначних пам'яток і залізниці з аеропортом. Це справжня Голландія в мініатюрі.
Переїзд в транзитний готель. Поселення. Ночівля.

5 день
Дрезден - столиця Саксонії

Сніданок. Виселення з готелю. Запрошуємо вас на оглядову екскурсію «Дрезден - столиця Саксонії»  (20 євро для дорослих / 15 євро для дітей) - стара саксонська столиця була знаменитою на всю Європу своєю чудовою архітектурою і художніми скарбами. Під час екскурсії ви зрозумієте справжню душу старого Дрездена, дізнаєтесь що приховується за розкішними фасадами Цвінгера, прогуляєтесь на відомому «балконі Європи» - терасі Брюля, насолодитеся звідти видом на Ельбу, побачите чи змінилася церква Фрауенкірхе з часів Другої світової війни, побачите всю історію королівської династії на старовинному фарфоровому панно. Старе місто розкаже вам безліч таємниць і відкриє справжню колишню велич Саксонського міста.Вільний час. 

Переїзд в транзитний готель. Поселення. Ночівля.

6 день
Повернення додому

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд по території Польщі.

Програма з перетином кордону на поїзді: Прибуття на жд вокзал в Пшемисль після 21:30. Відправлення потягу Інтерсіті 716 о 23:26. Перетин кордону. Прибуття в Київ 09:58 (наступного дня).
АБО
Програма з перетином кордону на автобусі: Переїзд в Україну. Проходження кордону. Прибуття у Львів на залізничний вокзал після 23:30 (залежить від кордону). Посадка в потяг.

Тривалість: 6

Маршрут: Львів - Пшемисль - Краків - Берлін - Амстердам - Кекенгоф* - Дрезден - Пшемисль - Львів

Мінімальна вартість: 15975 грн

Транспорт: Автобус

23.03.2024
30.03.2024
13.04.2024
29.04.2024
06.05.2024
24.06.2024
19.08.2024
19.10.2024
Вартість туру
SPO №1
15 975 грн

При купівлі факультативних екскурсій до початку туру на суму 110 євро дорослі/80 євро діти

Замовити
Базова вартість
16 614 грн

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Замовити

Доплата за одномісне розміщення - 115 євро

Знижка для дітей до 12 років - 10 євро

 Он-лайн підбір туру ТУТ

Входить у вартість
 • Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу;
 • Проживання у готелях рівня 3* в номерах з усіма зручностями;
 • Харчування – сніданки;
 • Супровід керівником групи;
 • Оглядова екскурсія по Берліну.
Не входить у вартість
 • Курортний збір (оплачується при бронюванні туру) - 12 євро з особи;
 • Навушники під час екскурсій – 2 євро з особи за екскурсію;
 • Медичне страхування -10 євро, для осіб старше 60 років - 20 євро;
 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, собори, музеї тощо);
 • Проїзд громадським транспортом;
 • Особисті витрати;
 • Туристам із Києва Туроператор «САКУМС» може надати послуги щодо придбання залізничних квитків Київ-Львів-Київ - від 1750 грн. (купе). Квитки можна купити самостійно, обов'язково завчасно уточніть у менеджера номер поїзда. Увага! Вартість квитків може бути змінена Туроператором після придбання, внаслідок підняття тарифів, чи підтвердження УЗ дорожчого поїзда.
Акції
Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит 10€ на додаткову екскурсійну програму.

Фантастична десятка

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні десяти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 11 місце на цей же тур зі знижкою 100%!

Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні 10€.

Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні 90€.

Вигідна ціна на останні місця

Бронюйте місця в автобусі в останньому ряду і отримайте знижку 10€.

П'ятеро одного не ждуть, а за півціни беруть!

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні п'яти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 6 місце на цей же тур зі знижкою 50%!

Залишити відгук

Четко организованный, насыщенный и позитивный тур

С фирмой "Сакумс" ездила впервые. Офис фирмы и атмосфера с первого взгляда произвели приятное впечатление. Сразу хочу поблагодарить менеджера Татьяну Крвавич за исчерпывающую информацию и быструю реакцию на все вопросы и сопровождающего гида Викторию Курманскую за искреннюю доброжелательность, ответственность, интересную и четкую организацию тура. Не смотря на очень насыщенную программу, поток информации, бешеный ритм экскурсий и усталость, накапливающуюся с каждым днем, тур оставил массу положительных эмоций и впечатлений. У нас нигде не было задержек, мы везде успевали, и границу тоже прошли очень быстро. Хотелось бы иметь больше свободного времени в Берлине (у нас было всего 2 часа), в голландской провинции. Хотя, учитывая расстояния, понимаю, что выделить время будет довольно сложно. И хотелось бы посвятить полный день Амстердаму, чтобы насладиться его атмосферой, посетить музеи и галереи. Порадовало и удивило, что отели были очень приличными, с хорошей территорией, разнообразным шведским столом (только в одном отеле на завтрак не было ничего, кроме колбасы), и даже общая ванная комната на несколько номеров в последнем польском отеле не испортила общего впечатления. Спасибо фирме "Сакумс" за отлично проведенный отпуск! Думаю, что это только начало в истории моих путешествий с "Сакумс".

30.04.2019
Алла Мишура
Просимо звернути увагу

   

Менеджери по роботі з туристами
Вікторія Кульбачна

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_travel

e-mail: travel@sakums.com.ua

Михайло Кіт

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_europa

e-mail: sales@sakums.com.ua

Катерина Головко

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_exotic

e-mail: info@sakums.com.ua

Олена Карпуніна

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_office

e-mail: bustour@sakums.com.ua

Менеджер

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

e-mail: corp@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Вікторія Кульбачна

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_travel

e-mail: travel@sakums.com.ua

Михайло Кіт

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_europa

e-mail: sales@sakums.com.ua

Катерина Головко

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_exotic

e-mail: info@sakums.com.ua

Олена Карпуніна

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_office

e-mail: bustour@sakums.com.ua

Менеджер

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

e-mail: corp@sakums.com.ua

Схожі тури