Автобусний тур у Відень 'ВІДЕНСЬКІ МОТИВИ'

Тривалість: 5

Маршрут: Мукачево - Будапешт - Відень - Баден* - Мішкольц* - Мукачево

Мінімальна вартість: 6001 грн

Транспорт: Автобус

05.03.2022
27.03.2022
30.04.2022
05.05.2022
17.06.2022
25.06.2022
24.08.2022

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Коротко про тур

Наш комфортний тур на 5 днів без нічних переїздів, відкриє всі загадки Відню - прекрасної столиці з романтичною атмосферою та багатою історією. У вартості туру оглядова екскурсія Віднем. Неповторне місто, де в усьому відчувається небувалий розмах колишньої імперії. Вас чекає знайомство з історичним центром імперського Відня: зимова резиденція династії Габсбургів, величний собор Св. Стефана, розкішна торговельна вулиця Грабен та Альбертина.

Насичена екскурсійна програма не дозволить сумувати в турі. Відвідування найкрасивіших та атмосферних різдвяних ярмарок, де можна знайти традиційні угорські та австрійські сувеніри і вироби народного промисла. А також цікава екскурсійна програма в Будапешті, яка покаже найкращі сторони угорської столиці. Чудовім завершення дня для Вас стане романтична прогулянка з шампанським на кораблику по Дунаю, любуючись розкішною вечірньою ілюмінацією. 
Проведемо 3 незабутні дні в імперському Відні. Відвідаємо легендарні музеї, такі як Музей Сісі та Скарбниця Габсбургів, погуляємо по території розкішних палаців - Шеннбрунн та Бельведер, дізнаємося таємниці Віденського Лісу, завітаємо до спокійного курортного містечка Баден, в якому ставилась опера Моцарта "Весілля Фігаро", у винотеці продегустуємо вина баденського регіону, проведемо душевний вечір в автентичному ресторанчику Австрії - Хойрігері.
Детальна програма
Маршрут
Мукачево
Будапешт
Відень
Баден*
Мішкольц*
Мукачево

Загальний кілометраж: 1200 км

Вартість туру
SPО №1
6 001 грн

При бронюванні за 8 тижнів до початку туру

SPO №2
6 335 грн

При оплаті депозиту на факультативні екскурсії до початку на суму 75 євро дорослі/60 євро діти

Базова вартість
7 001 грн

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Дізнатись більше
1 день
Знайомство зі столицею Угорщини

Прибуття в Мукачево. Зустріч представником компанії Сакумс біля автобусу (автобус буде подано на парковку на привокзальній площі). Орієнтовний час збору туристів - 06:00. Посадка в комфортабельний автобус. Виїзд на кордон о 06:20. Час виїзду може змінюватись, просимо перед бронюванням туру уточнювати. Перетин кордону.

Переїзд у Будапешт. Запрошуємо на екскурсію "Душа і серце Будапешту" (15 євро для дорослих/10 євро для дітей).  Справжня душа Будапешту – Базиліка Святого Іштвана – одна з трьох найбільших угорських базилік. Зачаровують її бронзові барельєфи та мозаїка на колонах і стінах, розписаний купол із біблійними сценами про створення світу. Далі шлях пролягатиме через площу Свободи до серця Будапешту – Парламенту. Це найбільша урядова резиденція в Європі, яку будували 19 років! Насолодившись красою будівлі та видами на Дунай, ми продовжимо маршрут по набережній до ланцюгового мосту Сечені – найкрасивішого та найбільш впізнаваного мосту Будапешта. Ми послухаємо легенди, пов'язані з ним. Далі прогулюючись набережною Пешту, побачимо багато пам'ятників, сумних і кумедних, дізнаємося їхню історії, концертний зал "Вігадо", де виступали знамениті композитори. Ми впевнені, що Ви закохаєтеся в Будапешт ще більше.
Вільний час.
Чудовим завершенням дня стане програма "Будапешт в ілюмінації" (25 євро для дорослих/20 євро для дітей) – захоплююча прогулянка на кораблику Дунаєм під святково ілюмінованими мостами з безлімітним шампанським для дорослих чи солодкими напоями для дітей. Ви отримаєте насолоду від шедеврів архітектури, що прикрашають набережну: Рибацький Бастіон, Королівський палац, Парламент, і мости, пропливаючи під якими, варто обов’язково загадати бажання, яке неодмінно здійсниться!
Переїзд по території Угорщини. Поселення в готель. Нічліг.

2 день
Перлина Австрії - величний Відень

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Відень. Запрошуємо на екскурсію "Величний Відень". Неповторне місто, де в усьому відчувається небувалий розмах колишньої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, оточений садами та парками. Почнемо знайомство із Віденської Рингштрассе. Вулиця побудована на місці старих місцевих стін, яку зараз прикрашають розкішні готелі та історичні пам’ятки: площа Марії-Терезії, Парламент, Ратуша, Віденська опера. Далі на вас чекає знайомство з історичним центром імперського Відня: зимова резиденція династії Габсбургів, величний собор Св. Стефана, розкішна торговельна вулиця Грабен та Альбертина.

У вільний час радимо відвідати:
- «Скарбницю Габсбургів» (25 євро для дорослих/15 євро для дітей). Кожна існуюча імперія мала свої скарбниці. Габсбурги не були виключенням. Віденська Скарбниця Габсбургів - один із надзвичайних музеїв міста. Тут зберігаються безцінні предмети найвищого рангу: Священна Чаша Граалю, Спис Долі, церковні реліквії, незвичайна колекція Корон, королівських регалій та інших символів влади.
- "Музей Сісі" (15 євро+ вхідний квиток від 18 євро) - прекрасна, всіма улюблена імператриця - в цій якості Єлизавета давно стала культовою фігурою. Музей Сісі в імператорських покоях Гофбурга протиставляє цьому міфу реальність. До числа найбільш примітних експонатів відносяться незліченні особисті речі Єлизавети, а також знамениті портрети прекрасної імператриці.
- екскурсію "Легенди та історії Відня" (20 євро для дорослих/15 євро для дітей). Під час екскурсії мова буде йти про історії та легенди. Ви почуєте про перших правителів Австрії Бабенбергів, про легенди і таємниці собору Св. Штефана, про лицарські та чернечі ордени, гільдії та ремесла. Ви дізнаєтеся історію походження назв багатьох вулиць та площ, легенду про появу пісеньки «Ох, мій милий Августин»; відвідаєте старий університетський квартал, місця, де жив Моцарт, де був переможений Василіск; побачите весільний фонтан та знаменитий годинник «АНКЕР», а також квартал, де знаходиться старовинна церква Відня – Рупрехтскірхе. Ця екскурсія подарує неперевершені емоції та познайомить з Віднем ще ближче.
Прекрасним завершенням дня стане відвідання термального комплексу Tерми Відня ( 10 євро + вхідний квиток, 3-годинне відвідання: для дорослих – 25 євро, для дітей до 14 років – 18 років. Діти до 3 років проходять безкоштовно). В оздоровчому комплексі: 26 басейнів, 25 саун і парних, аромокімната, романтичний басейн у гроті, камінний зал, перша в Австрії термальна бібліотека, зал для прослуховування аудіокниг і кінозал, особливо діти можуть від душі повеселитися тут: чотири різні гірки, божевільний тобоган, три вишки для стрибків у воду, водний ігровий парк, театр Каспера і сцена для караоке надають масу можливостей для цього, в комплексі 2.500 шезлонгів на загальній площі 6.000 m² і є найбільшим термальним комплексом Австрії. Тут створені прекрасні можливості для сімейного відпочинку. Температура води в його басейнах - від +24 до + 36 ° С. В одному з термальних ландшафтів використовується морська вода. Під відкритим небом також розташований сірководневий басейн. Запрошуємо відпочити і розслабитися!
Повернення в готель. Нічліг.

3 день
Віденський ліс, терми Бадену та дегустація вин

Сніданок. Вільний день. Всіх охочих запрошуємо відвідати:

- виїзну заміську екскурсію «Віденський ліс і його легенди» (30 євро для дорослих/25 євро для дітей). Віденський ліс – багатий своєю природою та історією регіон, розташований на околиці Відня. Ми проїдемо живописною дорогою і побачимо не лише прекрасні пейзажі, а й звичайні австрійські містечка. Зробимо зупинку біля фортеці Ліхтенштейн, діючого чоловічого монастиря цистерціанців Святого Хреста, монахи якого стали відомими на весь світ, дізнаємося про першу правлячу династію Бабенбергерів, а також відвідаємо чарівне курортне місто Баден, відоме своїми термальними джерелами, музикою і виноробством. Чудовим завершенням дня стане відвідання винотеки з дегустацією вина баденського виноробного регіону (10 євро). Сімнадцять виноробних господарств Бадена представляють свої вина і шнапси у винотеці міста. Тут є традиційні сухі сорти вин, наприклад, Цвайгельт, Грюнер Вельтлінер, Вайсбургундер, типічні для регіону рідкісні сорти – Ротгіпфлер і Цинрфандлер, а також більш солодкі десертні вина – Беренауслезе або Айсвайн. Баденські вина відомі й цінуюються повнотою смаку, тонким ароматом і фруктовою кислинкою..
Повернення в готель Відня. Нічліг.

4 день
Родзинки Відня - палаци Шенбрунн і Бельведер та Віденьска Опера

Сніданок. Вільний час. Запрошуємо Вас відвідати:

- палац Шенбрунн (12 євро + вхідний квиток 14 євро для дорослих / 9 євро для дітей). Ця літня резиденція династії Габсбургів зачарує Вас розкішними імператорськими залами, а також масштабним парковим комплексом, де можна буде прогулятись у вільний час. На території Ви знайдете чудовий зоопарк, сад троянд, оранжерею, та обов’язково відвідайте павільон Глоріетту, звідки відкривається приголомшлива панорама на місто.
- Віденський зоопарк (25 євро для дорослих/20 євро для дітей), який є найстарішим зоопарком у світі, який уже 4 рази був визнаний найкращим зоопарком Європи. Медведик-панда, молоде покоління слоненят і багато інших рідкісних тварин щорічно привертає увагу більше 2 мільйонів відвідувачів. Від пінгвінів та орангутанів до великих панд – відкрийте для себе більше 700 видів тварин і насолодіться унікальною атмосферою частини Всесвітнього культурного спадку ЮНЕСКО. Пориньте в різноманітні світи проживання тварин: від Арктики до тропіків!
- палац Бельведер (15 євро для дорослих / 10 євро для дітей + для бажаючих вхідний квиток від 18 євро) - перед Вами постає чудовий архітектурний ансамбль з двох палаців (Верхнього і Нижнього Бельведера) і розташованого між ними класичного французького парку, побачивши який, одразу ж пригадується Версаль. Ми прогуляємось по парку та насолодимось архітектурою та красою палаців. А для бажаючих можна відвідати одну з художніх виставок, що проходять в палацах, та, звичайно, помилуватись знаменитою роботою Густава Клімта «Поцілунок», яка зберігається саме тут.
- Віденську Оперу (15 євро для дорослих/10 євро для дітей + вхідний білет 9 євро), яка, безсумнівно, є головною пам’яткою Австрії і музичною столицею світу мистецтва. Ми познайомимося з історією будівлі Опери, долею і творчістю її архітекторів, побачимо прекрасні інтер’єри холів і салонів, побуваємо у глядацькому залі. Ви дізнаєтеся про музикантів, які виступали і виступають на її сцені, про ті світові рекорди, які були тут встановлені, про традиції проведення Віденського Оперного балу і про те, чим живе цей театр у наші дні.
- Душевний вечір в Хойрігери (за додаткову оплату). Хойрігер - це невеликі традиційні ресторанчики на околиці міста, які користуються шаленою популярністю у австрійців та гостей країни. Головною особливістю хойрігера є молоде вино останнього урожаю власного виробництва! В цьому затишному місці кожен відчує себе як вдома, смачно повечеряє і спробує вишукане молоде вино. Проста й домашня обстановка, віденський шніцель, ковбаски та булочки.  Хіба не ідеальний спосіб познайомитися з місцевими мешканцями і національними традиціями?
Переїзд на територію Угорщини. Поселення в готель. Нічліг.

5 день
Унікальні термальні купальні в природних печерах

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд по території Угорщини. Для бажаючих відвідання термальних купалень в Мішкольц-Тапольца (18 євро). Принадність купання в мінеральній воді з природнім підігрівом оцінили ще римські завойовники. Саме римляни виявили лікувальні властивості знаменитого комплексу печерних купалень поблизу Мішкольц-Тапольца і вони ж побудували перші термальні купальні. Практично невичерпні джерела і зараз забезпечують водою сучасні купальні, побудовані на місці римських терм: басейни, джакузі, штучні хвилі лікувального комплексу з термальними ваннами, і все це в підземних гротах гори Верхедь.

Перетин кордону. Прибуття в Мукачево. Посадка на поїзд після 22:00.

Тривалість: 5

Маршрут: Мукачево - Будапешт - Відень - Баден* - Мішкольц* - Мукачево

Мінімальна вартість: 6001 грн

Транспорт: Автобус

05.03.2022
27.03.2022
30.04.2022
05.05.2022
17.06.2022
25.06.2022
24.08.2022
Вартість туру
SPО №1
6 001 грн

При бронюванні за 8 тижнів до початку туру

Замовити
SPO №2
6 335 грн

При оплаті депозиту на факультативні екскурсії до початку на суму 75 євро дорослі/60 євро діти

Замовити
Базова вартість
7 001 грн

Без попередньої покупки факультативних екскурсій

Замовити

Доплата за виїзд  30.04.2022 - 30 євро з людини
Доплата за одномісне розміщення– 95 євро
Знижка для дітей до 12 років -15 євро

Входить у вартість
 • Проїзд за маршрутом комфортабельним автобусом;
 • Проживання у готелях рівня 3* у номерах з усіма зручностями;
 • Харчування – сніданки;
 • Супровід керівником групи;
 • Оглядова екскурсія Віднем.
Не входить у вартість
 • Медичне страхування - 3 євро, для осіб старше 60 років - 6 євро;
 • Курортний збір - 10 євро (оплачується при бронюванні туру);
 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, собори, музеї тощо);
 • Проїзд громадським транспортом;
 • Особисті витрати;
 • Туристам із Києва Туроператор «САКУМС» може надати послуги щодо придбання залізничних квитків Київ-Мукачево-Київ - 1750 грн. купе. Квитки можна купити самостійно, обов'язково завчасно уточніть у менеджера номер поїзда. Увага! Вартість квитків може бути змінена Туроператором після придбання, внаслідок підняття тарифів, чи підтвердження УЗ дорожчого поїзда.
Акції
Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит 15€ на додаткову екскурсійну програму.

Фантастична десятка

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні десяти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 11 місце на цей же тур зі знижкою 100%!

Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні 10€.

Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні 55€.

Вигідна ціна на останні місця

Бронюйте місця в автобусі в останньому ряду і отримайте знижку 10€.

П'ятеро одного не ждуть, а за півціни беруть!

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні п'яти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 6 місце на цей же тур зі знижкою 50%!

Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Менеджери напрямку
Вікторія Кульбачна

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_travel

e-mail: travel@sakums.com.ua

Схожі тури