Автобусний тур в Вінницю "Вінниця та замки Поділля"

Тривалість: 2

Маршрут: Вінниця - Вороновиця - Немирів - Тульчин - Вінниця

Мінімальна вартість: 1400 грн

Транспорт: Автобус

Під запит

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

З усіх українських областей, мабуть, саме на Вінниччині старовинних палаців збереглося найбільше, і найвідоміші та найпрекрасніші з них Ви побочите в цій подорожі: палац Грохольських у Вороновиці, палац княгині Щербатової у Немирові та український Версаль - палац у Тульчині 

Особливості туру

Музей Пирогова - осередок розвитку вітчизняної та світової медицини

Найводивишніше шоу фонтанів Європи

Величні палаци у Вороновиці, Немирові та Тульчині

Маршрут
Вінниця
Вороновиця
Немирів
Тульчин
Вінниця

Загальний кілометраж: 180 км

Вартість туру
Вартість
1 400 грн

від

Дізнатись більше
1 день
Вінниця та музей Пирогова

09:10 Прибуття групи в Вінницю поїздом Інтерсіті №715. Зустріч на залізничному вокзалі.

Екскурсія в садибу-музей М. І. Пирогова. Музей розташований в садибі, де відомий лікар провів останні двадцять років життя. Експозиція музею розміщена в 10 залах і будинку-аптеці. Навколо будинку ростуть дерева, посаджені самим Пироговим. Також Ви відвідаєте каплицю - мавзолей, де ось вже 125 років покоїться забальзамоване тіло відомого хірурга
Обід в кафе в центрі міста.
Запрошуємо на оглядову екскурсію по Вінниці. Унікальними і найдавнішими пам’ятками міста вважаються «Мури» - залишки середньовічного комплексу захисних споруд для єзуїтського і домініканського монастирів. Також Ви ознайомитесь з Усадьбою Грохольських - комплексом спорудженим в кінці XVIII століття, розташованим в ландшафтному парку, храмом Пресвятої Діви Марії Ангельської, Преображенським монастирем (ХVII ст.).
Відвідування музею-садиби М. М. Коцюбинського. або відвідування розважального центру "Рошен", де Вас чекає «живий» робот, 4D кінотеатр, захоплюючу подорож по 4 кімнатах світу солодощів, де діти знайдуть коди, які допоможуть їм відкрити сховище найбільшим скарбом корпорації Roshen - цукерками. Робот, розповість дітям про правила перебування в центрі, про історію компанії, про процес виготовленн шоколаду та про те, що чекає їх у наступних кімнатах.​
Вечеря в кафе міста
Вільний час.
Запрошуємо Вас відвідати водно-світлове лазерне шоу «Roshen Фонтан». Вінницький фонтан - єдиний в Україні і самий великий в Європі плаваючий фонтан, побудований в руслі ріки Південний Буг у Вінниці біля острова Фестивальний (Кемпа) . Фонтан у Вінниці – це сильні струмені води в супроводі світлових лазерних ефектів, музики та відео-проекції на великому екрані. 
Поселення в готель. Ночівля.

2 день
Величні палаци Вінничини

Сніданок. Виселення з готелю.
Запрошуємо в подорож по величним палацам Поділля.
Перша наша зупинка в с. Вороновиця, окрасою її безперечно є палац Грохольських з залишками парку. Саме тут проживав та працював винахідник першого в світі літака Олександр Федорович Можайський. Тут, на Поділлі, побачила світ перша модель літака. Про це розповідає Музей історії авіації та космонавтики, який нині розташовується в цьому палаці.
Далі ми відвідуємо м. Немирів, що було гетьманською столицею за часів Юрія Хмельницького. Палац графині Щербатової - одна з головних визначних пам'яток Вінницької області. Палац вражає своїм парковим фасадом, уздовж якого розташовані мальовничі тераси для прогулянок. Дух замку охороняють незворушні скульптури левів, що стоять біля центрального входу.
Переїзд до м. Тульчин. 
Обід в кафе міста
Екскурсія по території найбільшого палацу Східної Європи - палацу Потоцьких. Тут С. Щ. Потоцький приймав польського короля Станіслава Августа Понятовського. Можливо, саме тут граф вперше зустрів майбутню дружину Софію, на честь якої пізніше побудував парк в Умані, а поет О. Пушкін познайомився з дочками Потоцького Софією і Ольгою, яким присвятив "Євгенія Онєгіна" і "Бахчисарайський фонтан"
Далі вирушаємо до с. Печера, де ми оглянемо старовинний водяний млин, деревяну церкву Різдва Богородиці XVIII століття, мавзолей Потоцьких - творіння відомого архітектора В. Городецького, прошуляємось старовинними сходами до річки Буг, де побачимо неймовірні краєвиди порогів Бугу.
Повернення до Вінниці.
20:49 Відїзд до Києва поїздом Інтерсіті № 715 К

Тривалість: 2

Маршрут: Вінниця - Вороновиця - Немирів - Тульчин - Вінниця

Мінімальна вартість: 1400 грн

Транспорт: Автобус

Під запит

Вартість туру
Проживання/група15+230+340+4
Готель 3***1590 рн1460  грн1400 грн

Вартість вхідних квитків

 • Музей Пирогова - 140 грн/дор, 70 грн/дит;
 • Музей Коцюбинського - 15 грн/дор, 10 грн/дит:
 • Музей авіації в Вороновиці - 15 грн/дор, 10 грн/дит.
Входить у вартість
 • Транспортне обслуговування по програміі;
 • Проживання в готелі;
 • Харчування по програмі - 2-разове;
 • Екскурсійне обслуговування по програмі та супровід гіда;
 • Страховка.
Не входить у вартість
 • Залізничний проїзд Київ-Вінниця-Київ:  1 клас від 800 грн/дорослі тадіти старші 14 років, від 700 грн/діти до 14 років, 2 клас: від 650 рн/дорослі та діти старші 14 років, 550 грн/діти до 14 років;
 • Власні витрати;
 • Вхідні квитки на екскурсійні об'єкти та в музеї;
 • Додаткове харчування
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Менеджери по роботі з туристами
Ірина Щербакова

Тел.: +38 044 338 77 37

MTC 
+38 099 102 40 10

Київстар 
+38 067 124 55 88

Lifecell
+38 093 700 90 40

skype: sakums_ukraine

e-mail: ukraine2@sakums.com.ua

Михайло Кіт

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_ukraine

e-mail: ukraine@sakums.com.ua

Схожі тури