Автобусний тур в Трансільванію "Казкова Трансільванія"

Тривалість: 5

Маршрут: Чернівці - Сучава - Бистриця - Брашов - Сігішоара* - Сібіу* - Чернівці

Мінімальна вартість: 5014 грн

Транспорт: Автобус

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Трансильванія - найбільш колоритний регіон Румунії, який зачаровує своєрідною природою та менталітетом. Це регіон контрастів, адже різні його куточки абсолютно не схожі один на одного. Тож відвідайте казковий тур до таємничої та незвіданої частини Румунії.

Почнемо подорож з колишньої столиці Молдавського князівства - Сучави та шедевру Південної Буковини - монастиря Воронець;

відправимось через перевал Биргеулуй, де височіє замок-готель "Дракула";

познайомимось з містом Бистриця, де знаходиться найвища дзвіниця Трансільванії;

погуляємо середньовічним містом Сігішоара, де народився Граф Дракула;

відвідаємо румунський Зальцбург - Брашов;

опинимось в найказковішому місці - палаці Пелеш - колишній резиденції румунських монархів;

дізнаємось таємниці легендарного замку графа Дракули - Бран та могутньої фортеці Ришнов, а потім перенесемся в печерний світ Castle Valley;

завітаємо до головного міста Семи Цитаделей - Сібіу та побачимо найбільшу колекцію живопису Румунії в музеї Брукенталя;

поїдемо високо в гори, щоб оглянути неприступну середньовічну фортецю Фегераш.

Особливості туру

5-ти денний тур до Румунії, без нічних переїздів

Візит до найвідоміших замків Румунії: Пелеш та Бран

У вартості туру 3 оглядові екскурсії по містам: Сучава, Бистриця, Брашов

Знайомство з середньовічними улюбленими містами легендарного вампіра Влада Дракули

Маршрут
Чернівці
Сучава
Бистриця
Брашов
Сігішоара*
Сібіу*
Чернівці

Загальний кілометраж: 1300 км

Вартість туру
SPO №1
5 014 грн

При бронюванні за 8 тижнів до початку туру

SPO №2
5 328 грн

При купівлі факультативних екскурсій до початку туру на суму 60 євро дорослі/40 євро діти

Базова вартість
6 268 грн

Без попередньої купівлі факультативних екскурсій

Дізнатись більше
1 день
Сучава - серце Буковини

Зустріч туристів в Чернівцях представником компанії САКУМС біля автобуса (автобус чекатиме на парковці біля залізничного вокзалу). 08:00 Посадка туристів в автобус. 08:20 переїзд в Румунію. Проходження кордону.

Переїзд в старовинне місто Сучава. Оглядова екскурсія "Сучава - серце Буковини", екскурсія розпочинається з відвідування знаменитої Тронної Фортеці - пам'ятника молдавської і волоської архітектури. Довгий час фортеця охороняла місцевий край і не один раз вистояла в османських штурмах і нападах. Тронна Фортеця є найважливішим історичним пам'ятником міста і монастиря Св. Іоана Нового.
Переїзд до всесвітньо відомого монастиря Воронець (8 євро), він знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Завдяки своїм зовнішнім розписам, виконаних на неповторному блакитному фоні, що зберегли свою красу і багатство упродовж декількох сотень років, цей монастир називають ще "Сікстинською Капелою Сходу". Особливість в тому, що розпис стін зроблений не лише зсередини, але і зовні. Ніде у світі немає такого. Цікаво, що фрески і до цього дня не втратили своєї свіжості і яскравості. Секрет фарб досі не розкритий.
Переїзд в готель. Поселення. Ночівля.

2 день
Головні перлини Румунії

Сніданок. Виселення з готелю. Оглядова екскурсія по улюбленому місту легендарного вампіра Дракули - Бистриця. Огляд зовні саксонської протестантської церкви, яка височіє над містом своєю 75-метровою вежею, Вежа Догарілор, Будинок Майстра Срібних Справ, старовинні міські стіни і Вежа Медников, оборонний бастіон, православна церква, житлові будинки епохи Ренесансу є основними туристичними місцями в місті.

А далі ми запрошуємо вас на пішохідну екскурсію по місту «Сігішоара – батьківщина Дракули» (15 євро дор/10 євро діти). Місто знаходиться під охороною ЮНЕСКО, і відоме як місто, де народився і провів дитинство правитель Валахії-князь Влад Цепеш, який є прообразом графа Дракули. Старе місто Сігішоари відоме вежами, чарівними брукованими вуличками, старовинними бюргерськими будинками та щедро прикрашеними церквами. Історичний центр має чудову середньовічну атмосферу, яка не поступається в чарівності старій Празі та Відню. 
Переїзд в місто Брашов. Автобусно - пішохідна екскурсія «Брашов – румунський Зальцбург», саме так називають місто за його прекрасне місце розташування - біля підніжжя гір. Це одне з десяти найбільших міст в країні. Сучасний Брашов – незвичайно мальовниче містечко, що зберегло дивовижну середньовічну чарівність. Його вузькими вуличками (саме тут знаходитися найвужча вулиця в Європі - Вулиця Нитки. Ширина її трохи більше метра, а довжина - близько 80-ти) і просторими площами можна прогулюватись дуже довго. У середньовіччі місто було оточене високою дванадцятиметровою стіною, що захищала його від турків. Зі стін і по сьогодні відкривається прекрасний вид на старовинне місто, звідки особливо добре помітні гострі шпилі Чорної церкви – головного символу Брашова.
Поселення в готель. Ночівля.

3 день
В гостях у Дракули

Сніданок. Вільний час. Бажаючих запрошуємо відвідати:

- королівський палац Пелеш (18 євро для дорослих/15 євро для дітей). Казковий Палац Пелеш, споруджений в XIX столітті - це колишня літня резиденція королів Румунії. Пелеш є одним з найкрасивіших палаців у світі, який вражає багатством зовнішньої і внутрішньої декорації, архітектура замку гармонійно комбінує гамму стилів часів ренесансу, бароко і рококо. Гірська зона надає особливу красу замку, яку неможливо описати словами, це треба побачити! Туристи познайомляться з історією Сінаі, яку назвали "перлиною Карпат".
- фортеця Ришнов (15 євро для дорослих/10 євро для дітей) - могутня селянська фортеця, побудована на крутій скелі, якій майже триста років. Фортеця, як місто в мініатюрі, містила усі споруди, необхідні для побуту і життєдіяльності : церкву, житлові будинки, майстерні, школу і так далі. Сьогодні на території фортеці складається ілюзія невеликого старого міста, з вузькими вуличками і одноповерховими будиночками. З фортеці відкривається прекрасна панорама на навколишній гірський масив Бучеджь.
- Замок Дракули "В гостях у Дракули" (20 євро для дорослих/15 євро для дітей до 16 років). Один з самих значущих і відомих в Європі пам’ятників середньовічної архітектури. У величезній долині, на краю могутньої скелі височіє неприступний і зловісний замок "Графа Дракули". Серпантини сходів, лабіринти підземних ходів, дивовижна колекція зброї і мисливських трофеїв. Страшна казка про графа Дракулу знімалася саме тут. Але іноді хочеться вірити в казку, нехай вона навіть дуже страшна. По-перше, з нами буде гід, а по-друге, усім відомо, що усі казки просто зобов'язані, закінчиться красиво! Оточують замок дуже милі сувенірні крамнички, де можна придбати подарунки.
- печера Castle Valley (10 євро). У надрах Трансільванії ховається цілий світ, прикрашений химерними візерунками сталактитів і сталагмітів. Ось воно - царство вічної ночі, де час завмер на тисячоліття. Скільки ж таємниць і легенд знають печери, скільки незлічених багатств схованих в них? Повернення в готель. Ночівля.

4 день
Серце Трансільванії

Сніданок. Виїзд на екскурсію "Сібіу - серце Трансільванії" (15 євро для дорослих/10 євро для дітей). Сібіу — одне з найкрасивіших міст Румунії та її найважливіший культурний центр. Воно розташоване в самому серці країни, в чарівному регіоні Трансільванія, і виділяється своєю особливою атмосферою. Чудова архітектура Старого міста допомагає мандрівникам повернутися на 8 століть назад.

Пропонуємо відвідати музей Палац Брукенталя (12 євро для дорослих/10 євро дітей). Сьогодні ми пропонуємо вам поринути у світ одного з найбільш відомих і популярних пам'ятників старого центру міста Сібіу - Палацу Брукенталь. Найпрекрасніший художній музей Трансільванії, Палац Брукентал був побудований німецьким губернатором Трансільванії - Самуїлом Брукенталем. Він зібрав тут багаті колекції картин, антикваріату, монет і рідкісних книг. Палац відкритий як Музей Брукенталь і складається з Художньої галереї Брукенталя (з виділеними експозиціями європейського, румунського і сучасного мистецтва), Бібліотеки Брукенталя, Історичного музею, Музею природної історії, Музею аптечної справи і Музею полювання Августа фон Шпісса. Сьогодні Художня Галерея, як одна з найбагатших в Європі, містить більше 450 коштовних картин фламандської і голландської шкіл, приблизно 500 картин, що представляють німецьку і австрійську школи і 200 італійських картин в різних стилях, починаючи з Ренесансу. У музеї також знаходяться коштовні колекції робіт зі срібла знаменитого скульптора XVІ-ого століття Себастьяна Ханна, колекція старовинних фотографій міста Сібіу, колекція ікон, написаних на склі та різні колекції метеликів і рідкісних книг.Далі Ми переїдемо у Фегераш, де відвідаємо з Вами фортецю Фегераш (12 євро для дорослих/10 євро для дітей) - це фортеця, підступитися до якої у всі часи її існування було дуже важко. Але одночасно це була і князівська резиденція для правителів Трансільванії. Замок був побудований в 1301 р. угорським принцом Владиславом Каном для захисту від набігів турків і татар.
Повернення в готель. Ночівля.

5 день
Повернення в Україну

Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд на кордон. Проходження кордону. Прибуття в Чернівці. Посадка на поїзд після 19:00.

Тривалість: 5

Маршрут: Чернівці - Сучава - Бистриця - Брашов - Сігішоара* - Сібіу* - Чернівці

Мінімальна вартість: 5014 грн

Транспорт: Автобус

Вартість туру
SPO №1
5 014 грн

При бронюванні за 8 тижнів до початку туру

Замовити
SPO №2
5 328 грн

При купівлі факультативних екскурсій до початку туру на суму 60 євро дорослі/40 євро діти

Замовити
Базова вартість
6 268 грн

Без попередньої купівлі факультативних екскурсій

Замовити

Доплата за одномісне розміщення - 55 євро

Знижка для дітей до 12 років - 10 євро

Акції
Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит 10€ на додаткову екскурсійну програму.

Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні 10€.

Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні 55€.

Вигідна ціна на останні місця

Бронюйте місця в автобусі в останньому ряду і отримайте знижку 10€.

Фантастична десятка

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні десяти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 11 місце на цей же тур зі знижкою 100%!

П'ятеро одного не ждуть, а за півціни беруть!

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні п'яти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 6 місце на цей же тур зі знижкою 50%!

Входить у вартість
 • Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу;
 • Проживання у готелях рівня 3* в номерах з усіма зручностями;
 • Харчування – сніданки;
 • Супровід керівником групи;
 • Оглядові екскурсії: Брашов, Сучава, Бистрица.
Не входить у вартість
 • Медичне страхування - 5 євро, для осіб старше 60 років - 10 євро;  
 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, собори, музеї тощо);
 • Проїзд громадським транспортом;
 • Особисті витрати;
 • Туристам із Києва Туроператор «САКУМС» може надати послуги щодо придбання залізничних квитків Київ-Чернівці-Київ - 1350 грн (купе). Квитки можна купити самостійно, обов'язково завчасно уточніть у менеджера номер поїзда. Увага! Вартість квитків може бути змінена Туроператором після придбання, внаслідок підняття тарифів, чи підтвердження УЗ дорожчого поїзда.
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Менеджери по роботі з туристами
Тетяна Крвавич

Тел.: +38 044 338 77 37

MTC 
+38 099 102 40 10

Київстар 
+38 067 124 55 88

Lifecell
+38 093 700 90 40

skype: sakums_bustour

e-mail: office@sakums.com.ua

Тарас Кузів

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

e-mail: bustour@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Ольга Єфімова

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_exotic

e-mail: info@sakums.com.ua

Схожі тури