Автобусний тур в Румунію "У гості в країну дракули"

Тривалість: 5

Маршрут: Чернівці - Сучава - Бистриця - Сігішоара - Брашов - палац Пелеш* - замок Дракули* - Бухарест - Чернівці

Мінімальна вартість: 5235 грн

Транспорт: Автобус

Для замовлення туру залиште запит, або зв'яжіться з менеджером

Трансільванія - місце, де розгорталися події роману Брема Стокера "Дракула". Запрошуємо вас відправитися до легендарної країни Влада Цепеша та можливість відвідати візитну картку Румунії - загадковий замок Бран.

Почнемо мандрівку з серця Буковини - Сучави та відвідаємо "Сікстинську капелу Сходу" - монастир Воронець;

відправимось через перевал Биргеулуй до улюбленого міста Дракули - Бистриці;

опинимось в Швейцарії Східної Європи - Трансильванії, де народився легендарний персонаж - в місті Сігішоара;

погуляємо історичним середньовічним Брашовом;

дізнаємось таємниці могутньої фортеці Ришнов та легендарного замку графа Дракули - Бран;

закохаємось в один з найкрасивіших замків Європи - розкішний Пелеш;

завітаємо до столиці Румунії - Бухаресту і відвідаємо найбільшу будівлю парламенту в світі.

Особливості туру

Найпопулярніший тур до Румунії, без нічних переїздів

Візит до найвідоміших замків Румунії: Пелеш та Бран

У вартості туру 3 оглядові екскурсії по містам: Сучава, Бистриця, Брашов

Знайомство з середньовічними улюбленими містами легендарного вампіра Влада Дракули

Маршрут
Чернівці
Сучава
Бистриця
Сігішоара
Брашов
палац Пелеш*
замок Дракули*
Бухарест
Чернівці

Загальний кілометраж: 1500 км

Вартість туру
SPO №1
5 235 грн

При бронюванні за 8 тижнів до початку туру

SPO №2
5 553 грн

При купівлі факультативних екскурсій у королівський палац Пелеш та Замок Дракули

Базова вартість
6 187 грн

Без попередньої купівлі факультативних екскурсій

Дізнатись більше
1 день
Сучава - серце Буковини

Зустріч туристів в Чернівцях представником компанії САКУМС біля автобуса (автобус чекатиме на парковці біля залізничного вокзалу).

08:00 Посадка туристів в автобус. 08:20. Переїзд в Румунію. Проходження кордону.
Переїзд в старовинне місто Сучава. Оглядова екскурсія по місту Сучава - серце Буковини, саме тут коронували господарів Молдови. Екскурсія розпочинається з відвідування знаменитої Тронної Фортеці - пам'ятник молдавської і волоської архітектури. Довгий час фортеця охороняла місцевий край і не один раз вистояла в османських штурмах і нападах. Тронна Фортеця є найважливішим історичним пам'ятником міста і монастиря Св. Іоана Нового.
Переїзд в готель. По дорозі пропонуємо відвідування відомого монастиря Воронець (8 євро), знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Завдяки своїм зовнішнім розписам, виконаних на неповторному блакитному фоні, що зберегли свою красу і багатство упродовж декількох сотень років, цей монастир називають ще "Сікстинською Капелою Сходу". Особливість в тому, що розпис стін зроблений не лише зсередини, але і зовні. Ніде у світі немає такого. Цікаво, що фрески і до цього дня не втратили своєї свіжості і яскравості. Секрет фарб досі не розкритий.
Поселення в готель. Ночівля.

2 день
Улюблене місто легендарного вампіра

Сніданок. Виселення з готелю. Оглядова екскурсія по улюбленому місту легендарного вампіра Дракули - Бистриця. Огляд зовні саксонської протестантської церкви, яка височіє над містом своєю 75-метровою вежею, Вежа Догарілор, Будинок Майстра Срібних Справ, старовинні міські стіни і Вежа Медников, оборонний бастіон, православна церква, житлові будинки епохи Ренесансу є основними туристичними місцями в місті.

А далі ми запрошуємо вас на пішохідну екскурсію по місту «Сігішоара – батьківщина Дракули» (15 євро дор/10 євро діти). Місто знаходиться під охороною ЮНЕСКО, і відоме як місто, де народився і провів дитинство правитель Валахії-князь Влад Цепеш, який є прообразом графа Дракули. Старе місто Сігішоари відоме вежами, чарівними брукованими вуличками, старовинними бюргерськими будинками та щедро прикрашеними церквами. Історичний центр має чудову середньовічну атмосферу, яка не поступається в чарівності старій Празі та Відню.

Переїзд в місто Брашов. Автобусно - пішохідна екскурсія «Брашов – румунський Зальцбург», саме так називають місто за його прекрасне місце розташування - біля підніжжя гір. Це одне з десяти найбільших міст в країні. Сучасний Брашов – незвичайно мальовниче містечко, що зберегло дивовижну середньовічну чарівність. Його вузькими вуличками (саме тут знаходитися найвужча вулиця в Європі - Вулиця Нитки. Ширина її трохи більше метра, а довжина - близько 80-ти) і просторими площами можна прогулюватись дуже довго. У середньовіччі місто було оточене високою дванадцятиметровою стіною, що захищала його від турків. Зі стін і по сьогодні відкривається прекрасний вид на старовинне місто, звідки особливо добре помітні гострі шпилі Чорної церкви – головного символу Брашова.

Поселення в готель. Ночівля.

3 день
Відвідування знаменитих замків Пелеш та Бран

Сніданок. Вільний час. Бажаючих запрошуємо відвідати:

- королівський палац Пелеш (18 євро для дорослих/15 євро для дітей). Казковий Палац Пелеш, споруджений в XIX столітті, - колишня літня резиденція королів Румунії. Пелеш є одним з найкрасивіших палаців у світі, який вражає багатством зовнішньої і внутрішньої декорації, архітектура замку гармонійно комбінує гамму стилів часів ренесансу, бароко і рококо. Гірська зона надає особливу красу замку, яку неможливо описати словами, це треба побачити! Туристи познайомляться з історією Сінаі, яку назвали "перлиною Карпат".

- фортеця Рышнов (15 євро для дорослих/10 євро для дітей) - могутня селянська фортеця, побудована на крутій скелі в течії, якій майже триста років, з 14 до 17 століть, для оборони від татарських набігів і вторгнень турецьких військ. Фортеця, як місто в мініатюрі, містила усі споруди, необхідні для побуту і життєдіяльності : церкву, житлові будинки, майстерні, школу і так далі. Сьогодні на території фортеці складається ілюзія невеликого старого міста, з вузькими вуличками і одноповерховими будиночками. З фортеці відкривається прекрасна панорама на навколишній гірський масив Бучеджь.

- Замок Дракули "У гостях в Дракули" (20 євро для дорослих/15 євро для дітей до 16 років). Один з самих значущих і відомих в Європі пам’ятників середньовічної архітектури. У величезній долині, на краю могутньої скелі височіє неприступний і зловісний замок "Графа Дракули". Серпантини сходів, лабіринти підземних ходів, дивовижна колекція зброї і мисливських трофеїв. Страшна казка про графа Дракулу знімалася саме тут. Але іноді хочеться вірити в казку, нехай вона навіть дуже страшна. По-перше, з нами буде гід, а по-друге, усім відомо, що усі казки просто зобов'язані, закінчиться красиво! Оточують замок дуже милі сувенірні крамнички, де можна придбати подарунки.

Повернення в готель. Ночівля.

4 день
Легендарний Бухарест

Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд у Бухарест. Запрошуємо на оглядову екскурсію по Бухаресту "Легендарний Бухарест" (15 євро для дорослих/10 євро для дітей). Це квітуче місто з безліччю інфраструктурних проектів, які вже істотно змінили його старовинний вигляд. В минулому місто носило ім'я "маленького Парижа". Сьогодні ж місто поєднує в собі цікавий мікс старого і нового. Ви побачите Площу Конституції, Площу Революції, монумент Відродження і будівлю уряду. Також тут знаходиться палац першого румунського короля Карла Першого, у якому розташований Музей Мистецтва.

Вільний час для прогулянки містом. Ви можете також відвідати Палац Парламенту (20 євро дор. / 15 євро діти), який занесений в книгу рекордів Гіннеса, як найбільша адміністративна будівля в світі, після Пентагону. Палац Парламенту Вас шокує своєю грандіозністю і помпезністю.
Поселення в готель. Ночівля.

5 день
Повернення в Україну

Сніданок. Виселення з готелю. Виїзд на кордон. Проходження кордону. Прибуття в Чернівці. Посадка на поїзд після 19:00.

Тривалість: 5

Маршрут: Чернівці - Сучава - Бистриця - Сігішоара - Брашов - палац Пелеш* - замок Дракули* - Бухарест - Чернівці

Мінімальна вартість: 5235 грн

Транспорт: Автобус

Вартість туру
SPO №1
5 235 грн

При бронюванні за 8 тижнів до початку туру

Замовити
SPO №2
5 553 грн

При купівлі факультативних екскурсій у королівський палац Пелеш та Замок Дракули

Замовити
Базова вартість
6 187 грн

Без попередньої купівлі факультативних екскурсій

Замовити

Доплата за одномісне розміщення - 55 євро

Знижка для дітей до 12 років - 10 євро

Акції
Яскраві емоції в день народження

Особливий день дає особливі переваги! Якщо ви святкуєте свій день народження під час подорожі, отримайте депозит 10€ на додаткову екскурсійну програму.

Повнота вражень

Замовте місця в 2, 3, або 4 ряду по ціні 10€.

Вигідна ціна на останні місця

Бронюйте місця в автобусі в останньому ряду і отримайте знижку 10€.

Більше простору

Замовте біля себе гарантоване вільне місце в автобусі по ціні 55€.

Фантастична десятка

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні десяти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 11 місце на цей же тур зі знижкою 100%!

П'ятеро одного не ждуть, а за півціни беруть!

Бронюй подорож разом з друзями! При бронюванні п'яти туристів по базовій вартості (на один тур і дату виїзду), отримай 6 місце на цей же тур зі знижкою 50%!

Входить у вартість
 • Проїзд за маршрутом автобусом єврокласу;
 • Проживання у готелях рівня 3* в номерах з усіма зручностями;
 • Харчування – сніданки;
 • Супровід керівником групи;
 • Оглядові екскурсії: Брашов, Сучава, Бистрица.
Не входить у вартість
 • Медичне страхування - 5 євро, для осіб старше 60 років - 10 євро;  
 • Факультативні екскурсії;
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (церкви, собори, музеї тощо);
 • Проїзд громадським транспортом;
 • Особисті витрати;
 • Туристам із Києва Туроператор «САКУМС» може надати послуги щодо придбання залізничних квитків Київ-Чернівці-Київ - 1350 грн (купе). Квитки можна купити самостійно, обов'язково завчасно уточніть у менеджера номер поїзда. Увага! Вартість квитків може бути змінена Туроператором після придбання, внаслідок підняття тарифів, чи підтвердження УЗ дорожчого поїзда.
Залишити відгук
У туру поки ще немає відгуків
Просимо звернути увагу

Менеджери по роботі з туристами
Тетяна Крвавич

Тел.: +38 044 338 77 37

MTC 
+38 099 102 40 10

Київстар 
+38 067 124 55 88

Lifecell
+38 093 700 90 40

skype: sakums_bustour

e-mail: office@sakums.com.ua

Анастасія Гороховська

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: live:tour_360

e-mail: trip@sakums.com.ua

Менеджери напрямку
Дарина Павлович

Тел.: +38 044 338 77 38

MTC 
+38 050 167 00 41

Київстар 
+38 097 099 99 94

Lifecell
+38 093 700 90 70

skype: sakums_exotic

e-mail: info@sakums.com.ua

Схожі тури